PDA

View Full Version : Дали му е харесало ?



FiRe_LaDy
10-18-2007, 19:15
Искам с вас да споделя какво направих днес с моята приятелка за едно момцхе,на което адски много държа.И да ми кажете дали на вас би ви харесало,ако ви го направят.Та значи....Извадих 8 колажа на снимки (на които сме аз и той) и на всеки един написах по една буква от ОБИЧАМ ТЕ и ги подредих последователно.Отзад написах едно любовно стихче,като на всяка снимка имаше по няколко реда.Сложих ги в плик.Купих му и една плюшена мишка и на нея закачих картичка,на която пише "За момчето,което обичам!!!" .... и с една моя приятелка отидохме до тях.Знаех,че е на работа и го няма в тях.И звъннах и дадох снимките на майка му .... а после го изчакахме да си дойде и моята приятелка го пресрешна пред тях и му даде мишката и му каза,че е от едно момиче,което много го обича и т.н. .... Е,според вас дали му е харесало?Моята приятелка каза,че се усмихнал след като му е казала всичко и едвам само е успял да каже "Добре" ....

П.П. Ако някой се сети за някакви други идеи може да каже ... че и моята пр иска да прави няква изненада на нейния приятел.

DoomShadow
10-18-2007, 19:20
ako se e setil ot kogo sa i te xaresva, 6te e na neznam koe nebe ( mai nemoga da broq do tolkova :D ) a i da ne mu xaresva pak 6te se zaradva. vseki 4ovek obi4a da 4uva xubavi dumi za sebe si

naMy4Ho_KoTe
10-18-2007, 19:21
Не мога да кажа дали му е харесало, на мен лично ми се струва твърде лигаво... Мен ще ме е срам да направя нещо такова, освен ако не сме били заедно поне 2-3 години преди това.. Камо ли да го направя за момче, което просто харесвам :roll:

ZaHaRcHe
10-18-2007, 19:25
Според мен и сладку.. Той дали изпитва нешо към теб..Ако и той те харева значи....ша дигаме свадба ахахах

FiRe_LaDy
10-18-2007, 19:27
naMy4Ho_KoTe мила аз не съм казала,че не знае за чувствата ми.Той знае ... казвала съм му,но той каза,че не му показвам.А иначе и той има чувства ..... за лигаво ... е може малко да се каже.Аз особено по лигавите неща не си падам,но не мисля,че това е лигаво,а мило ..... :wink:

FiRe_LaDy
10-18-2007, 19:27
naMy4Ho_KoTe мила аз не съм казала,че не знае за чувствата ми.Той знае ... казвала съм му,но той каза,че не му показвам.А иначе и той има чувства ..... за лигаво ... е може малко да се каже.Аз особено по лигавите неща не си падам,но не мисля,че това е лигаво,а мило ..... :wink:

FiRe_LaDy
10-18-2007, 19:27
naMy4Ho_KoTe мила аз не съм казала,че не знае за чувствата ми.Той знае ... казвала съм му,но той каза,че не му показвам.А иначе и той има чувства ..... за лигаво ... е може малко да се каже.Аз особено по лигавите неща не си падам,но не мисля,че това е лигаво,а мило ..... :wink:

koalka
10-18-2007, 19:29
Интересна идея, но все пак си е риск дали ще му хареса, защото част от момчетата не обичат такива неща...

FiRe_LaDy
10-18-2007, 19:29
Оф извинявам се,че стана така,ама компа ми нещо бъгна :roll: ](*,)

ZaHaRcHe
10-18-2007, 19:36
Eм щом и той те харесва би му харесало мн и така ще разбере че наистина и ти го харесваш.Това е мн готин начин да зарадваш любимия човек.Когато някой прави нещо от сърце секи го оценява и е мн щастлив

MakeMeLaugh
10-18-2007, 19:37
Еееее пффф браво, браво наистина =D>
Според мен никога няма да го забрави ;)

A_JoLiE
10-18-2007, 19:41
Heh mnogyyyyy SLaDkyYyY :) :) :) :) :) :) :) STrahoten JeST !! Evala i uspeh4etaa \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ .... [!]

thefreak
10-18-2007, 19:55
Нищо общо с мило, 100% лигавщини.
На мене не би ми харесало ни най-малко.
Следващия път когато правиш подарък такъв помисли, че е момче, а не момиче.

Kras4eto_lp
10-18-2007, 19:59
На мен пък идеята ми харесва :P

AFT
10-18-2007, 20:13
Лигаво е, бих се зарадвала на подобно нещо, но ... прекалено лигаво е и не бих се радвала толкова .. :| Не знам на него дали би му харесало, все пак не съм врачка, но ... от една страна се надявам да му е харесало, защото си се старала, но от друга .. ако го хареса, ще почна да се съмнявам в ориентацията му .. :::

Dark_Angel_F
10-18-2007, 20:22
Ами не съм момче , но това е мнго мило и мисля , че ще му хаареса ,а птк да е говоря , че ако и той изпитва същото ще е още по - радостен . това е мног мил жест и се надявам да иамш успех :) СТИСКАМ ПАЛЦИ ....

Dark_Angel_F
10-18-2007, 20:23
Ами не съм момче , но това е мнго мило и мисля , че ще му хареса ,а пък да не говоря , че ако и той изпитва същото ще е още по - радостен . това е много мил жест и се надявам да имаш успех :) СТИСКАМ ПАЛЦИ ....

BWald0rf
10-18-2007, 20:34
ako se e setil ot kogo sa i te xaresva, 6te e na neznam koe nebe ( mai nemoga da broq do tolkova :D ) a i da ne mu xaresva pak 6te se zaradva. vseki 4ovek obi4a da 4uva xubavi dumi za sebe si
Ам няма как да не се сети щот нали на снимките е с момичето ;)
Иначе по темата-мисля че му е харесало ..все пак е много мил жест :)

kivito
10-18-2007, 20:39
мн яка идея сиг мн си го зарадвала :)

hot_baby
10-18-2007, 20:54
Много сладко подаръче според мен =D> и аз бих го направила :wink:

iveto0
10-18-2007, 21:07
ами аз ако бях на негово място щях много да се зарадвам :roll: и тфа си е супер идея

може и аз да пробвам нещо подобно ако се наложи някой път :D

thefreak
10-18-2007, 21:08
Абе вие нормални ли сте?
Как на момче ще подарявате такива глупости?

aP0kAlIpSiS
10-18-2007, 21:09
Честно казано,никога не бих го направила,освен за базик.
Според мен е доста лигаво и детско. Плюс това,защо приятелката ти трябваше да го даде. Т`ва ми напомня на: "Иди да питаш Саша,дали иска да ми е гадже!".
И не,не мисля,че мило.
Не те критикувам,мението си е лично мое и не натоварвам никого с него.

zubi
10-19-2007, 00:04
според мен му е харесало защото идеята е малко нестандартна и сладка .. на мен лично би ми харесало :p

viki_nt
10-19-2007, 05:05
NA MEN BI MI STANA LO MNOGO PRIQTNO :-) :-) :-)

N0_feAR
10-19-2007, 06:27
Това е много мил жест от твоя страна, няма как да не му е харесало. Със сигурност не си сбъркала....верно малко е лигаво, но то в тва си му е чара на подаръка ти ;)

sasha_90
10-19-2007, 06:47
Усмихнал се е-харесало му е.

neusan88
10-19-2007, 08:01
браво мацка супер идейка,само едно не одобрявам - че приятелката ти е говорила с него защото тва е детско - трябвало е ти лично да говориш но все пак съм 100% сигурна че му е харесало и мисля че ще те потърси ако вече не го е направил!успехи мила и продължавай в същия дух :smt006

monityY
10-19-2007, 08:28
ideqta ti e gotina,no zashto ne popitash nego dali mu e haresalo? :roll:

_Ana_Carenina_
10-19-2007, 08:39
амии хубаво е,че си направила такъв жест..малко или много е мило от твоя страна..и аз съм правила някфи такива,щото е приятно когато и на теб ти направят малка изненада..няма как да не му хареса..всеки би се зарадвал най-малкото когато види ,че някой мисли за него. \:D/

FiRe_LaDy
10-19-2007, 08:59
За тези,които не одобриха идеята,че не аз,а приятелката ми е отишла.Ще ви кажа,че го направихме така,защото исках и от други хора да чуе,че го обичам и не го крия.... Аз съм му го казала от преди това нещо.Той не научи нищо ново,а просто му доказах някой неща .... :wink:

~*~By~Myself~*~
10-19-2007, 10:42
Според мен би му харесало

Cool_Bitch
10-19-2007, 12:00
100% 6e mu e haresalo.Vse bi se zaradvam na takava mila postapka.. \:D/

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-19-2007, 12:08
ako te haresfa mn she mu haresa tazi iznenada moq priqtel mn se kefi kato kat si se pribere tuk i otfori vratata dolu go chaka nqkoe lubovno poslanie ot men :)

NanDo
10-19-2007, 12:19
Браво.. Разбира се че му е харесало,а и на кой не би му харесало едно момиче да направи нещо такова за него.. =D>

nekav_teen
10-19-2007, 12:30
Разбира се че ще му хареса, и аз много бих се зарадвал на такова нещо :)

Tedi_sheep
10-19-2007, 12:42
АЗ мисля че много му е харесало , както и да те възприема той.Това би зарадвало всеки човек, особено ако е от човека когото желаеш.Идеята ти е била много оригинална и сладка! =D> Упсех с момчето

HePeAJIeH
10-19-2007, 12:55
Зависи от самия човек! Аз лично бих оценил жеста но и бих си помислил че това е малко лигаво :) Най-малкото което би направил той е да се зарадва защото всеки обича да бъде обичан :D

lilit_666
10-19-2007, 14:09
Ако е заклет романтик-да
Ина4е ще му се стори мило,ама не знам

RaLkb
10-19-2007, 15:11
Na men bi mi haresalo strashno mnogo sigyrno i na nego mu e haresalo. :P

alkobalko
10-19-2007, 16:15
Различните момчета, биха реагирали по различен начин. Може наистина да му е харесало, но може и да не е бил очарован.

FiRe_LaDy
10-19-2007, 18:30
Говорих с него.Каза,че му е харесало много и се е зарадвал на изненадата. :wink: Благодаря ви много,че казахте мнението си.Дори и на тези,които не им допадна.Радвам се много,че на него му е харесало :smt026

carevi4noto_momi4e
10-20-2007, 11:23
e super bravo 4e my e haresalo i na men bi mi haresalo ako bqh mom4e i vse pak...i da ne my e haresalo ne bi ti go kazal... :-k

sentient_
10-20-2007, 11:44
Искам с вас да споделя какво направих днес с моята приятелка за едно момцхе,на което адски много държа.И да ми кажете дали на вас би ви харесало,ако ви го направят.Та значи....Извадих 8 колажа на снимки (на които сме аз и той) и на всеки един написах по една буква от ОБИЧАМ ТЕ и ги подредих последователно.Отзад написах едно любовно стихче,като на всяка снимка имаше по няколко реда.Сложих ги в плик.Купих му и една плюшена мишка и на нея закачих картичка,на която пише "За момчето,което обичам!!!" .... и с една моя приятелка отидохме до тях.Знаех,че е на работа и го няма в тях.И звъннах и дадох снимките на майка му .... а после го изчакахме да си дойде и моята приятелка го пресрешна пред тях и му даде мишката и му каза,че е от едно момиче,което много го обича и т.н. .... Е,според вас дали му е харесало?Моята приятелка каза,че се усмихнал след като му е казала всичко и едвам само е успял да каже "Добре" ....

П.П. Ако някой се сети за някакви други идеи може да каже ... че и моята пр иска да прави няква изненада на нейния приятел.
Е зако ти не си му ги дала, така щеше да е по оригинално. Ако помосли че е някоя друга обожателка ха :lol:

FunkyFresh
10-20-2007, 12:05
Izob6to puk ne e ligavo i vsi4ki tezi koito kazvat 4e ne biha se zaradvali se pravqt na interseni :smt019 mi izvinqvaite koi ne se radva na malkite i mili jestove,estestveno 4e vseki se 4uvstva polaskan kato po nezavisimo kakuv na4in mu se kaje obi4am te dali 6te e 4rez karti4ka snimka pliu6ena igra4ka i tn tfa nqma zna4enie.. :smt012 kum avtorkata =D> =D> 4udesno e tova koeto si napravila :wink:

FiRe_LaDy
10-20-2007, 13:30
Funky Fresh мерси много :wink:
carevi4noto_momi4e щеше да ми каже,защото днес му направих друга изненада,ама имаше нещо което не му допадна и веднага ми каза какво мисли независимо,че може д ане ми хареса това,което казва.
А за тези,които бяха казали,че ми стискат палци .... мерси много ... с него съм вече :P и съм много щастлива :wink:

Princesata
10-20-2007, 14:29
Браво мацка и на мен ми харесва това което си направила мисля че му е харесало и успех с него