PDA

View Full Version : Нормално ли е?



Massari
10-18-2007, 21:31
Момче съм и искам да питам нормално ли е да се засягам от най-малките неща? Имам в предвид че например когато сме някъде (на кафе или другаде) и някой ме обиди уж на бъзик и настроението ми се скапва за нула време :| и след това чак на другия ден съм в добро настроение...

shadow4e
10-18-2007, 21:33
Определено не е добре. От това можеш да загубиш много хубави моменти /поне аз гледам да съм възможно най-често усмихната и се чувствам добре така/.


Намали си подписа.

tuzaro
10-18-2007, 21:36
може би си неосъзнат гей?

i'm so excited!
10-18-2007, 21:37
твърде си емоционален, това е изключително често срещано явление в днешно време. сред младите хора , имам предвид

i'm so excited!
10-18-2007, 21:42
виж какво експлойтед, много ти знае устата на тебе, само се ебаваш с хората.
в емоциите няма нищо срамно, и голяма част от младежите в днешно време са го осъзнали и даже го издигат в ..нещо като култ :roll:

thefreak
10-18-2007, 21:43
Момче съм и искам да питам нормално ли е да се засягам от най-малките неща? Имам в предвид че например когато сме някъде (на кафе или другаде) и някой ме обиди уж на бъзик и настроението ми се скапва за нула време :| и след това чак на другия ден съм в добро настроение...
Чувам, че почти всички операции за смяна на пола са успешни.

i'm so excited!
10-18-2007, 21:45
s0 Em0 </3 ;(
точно така.
ето екслойтед, това момче със странен аватар ме разбра по-добре ,отколкото ти, това е недопустимо.

rosskata
10-18-2007, 21:49
Нормално е, просто си по- чувствителен. Пробвай да гледаш по- позитивно на нещата...

И не им обръщай внимание на тези сексисти по- горе...

i'm so excited!
10-18-2007, 21:54
между другото преди околооо годинааа и половинаа, може би и малко повече ми се случи да ревна пред много хора, ама не можах да се сдържа. тогава дойде една мацка при мен и каза "тия неща се правят само вкъщи вечер и в леглото, докато ваште си мислят, че спиш".
и взех, че я послушах, не ми навреди, а само ми помогна.

thefreak
10-18-2007, 21:55
Нормално е, просто си по- чувствителен. Пробвай да гледаш по- позитивно на нещата...
И не им обръщай внимание на тези сексисти по- горе...
Нормално е да ходиш с краката, да дишаш с носа, да се храниш през устата, да се родиш с 2 ръце... това са малка част от нормалните неща, които съществуват.

Цитирам: искам да питам нормално ли е да се засягам от най-малките неща? Имам в предвид че например когато сме някъде (на кафе или другаде) и някой ме обиди уж на бъзик и настроението ми се скапва за нула време Neutral и след това чак на другия ден съм в добро настроение...

Това се категоризира като не нормално.

FelisDirus
10-18-2007, 21:55
ауууууууууу не е пендел бе...

днешно време хората са емоционални и с лесно ранима душевност...


вили, спри се, че ще докараш момчето до самоубийство :lol:
той от 1 шегичка спича.. ти го разсипа :lol:

i'm so excited!
10-18-2007, 21:56
мисля, че скоро ще последва емоционален срив. :lol:

FelisDirus
10-18-2007, 21:57
мисля, че скоро ще последва емоционален срив. :lol:


абсолютно.. :lol:

i'm so excited!
10-18-2007, 22:03
вие се ебавате, ама бате Светльо е казал:


Жените са за педе.расти

както каза бате ти светьо


ако те шляпнат по едната буза, дай си целия гъ3

не знам каква беше връзката , но както и да е, важното е да се покажем колко сме начетени :twisted:

rosskata
10-18-2007, 22:10
Нормално е, просто си по- чувствителен. Пробвай да гледаш по- позитивно на нещата...
И не им обръщай внимание на тези сексисти по- горе...
Нормално е да ходиш с краката, да дишаш с носа, да се храниш през устата, да се родиш с 2 ръце... това са малка част от нормалните неща, които съществуват.

Цитирам: искам да питам нормално ли е да се засягам от най-малките неща? Имам в предвид че например когато сме някъде (на кафе или другаде) и някой ме обиди уж на бъзик и настроението ми се скапва за нула време Neutral и след това чак на другия ден съм в добро настроение...

Това се категоризира като не нормално.


"Нормално" и "ненормално" са относителни категории... Всеки може да си ги определя както си иска, и затова неща които за теб са нормални, за други хора не са... И обратното.
Ако въпросния пич си кълцаше ръцете като му стане криво, или изпадаше в истерии, трошейки всичко, когато някой му каже нещо, това би било ненормално. Психическо разтройство, категоризирано от медицината като не-нормално състояние...
Но да се вкисва от малки неща- може такъв да му е характера, такъв да му е периода, и прочие. Нищо ненормално не виждам, хората са различни. КОфти е наистина, но може да се преодолее.

thefreak
10-18-2007, 22:15
Нормално е, просто си по- чувствителен. Пробвай да гледаш по- позитивно на нещата...
И не им обръщай внимание на тези сексисти по- горе...
Нормално е да ходиш с краката, да дишаш с носа, да се храниш през устата, да се родиш с 2 ръце... това са малка част от нормалните неща, които съществуват.

Цитирам: искам да питам нормално ли е да се засягам от най-малките неща? Имам в предвид че например когато сме някъде (на кафе или другаде) и някой ме обиди уж на бъзик и настроението ми се скапва за нула време Neutral и след това чак на другия ден съм в добро настроение...

Това се категоризира като не нормално.


Бла бла бла бла бла.....

rosskata
10-18-2007, 22:30
Преодолява се с времето, ако е период... И на мен ми се е случвало. Няма нищо общо с пораженчество или нещо друго. Нещо го потиска човека, и намира в думите на хората от мухата слон.
Ако е в характера, няма да мине, но евентуално лека- полека ще се научи да не обръща толкова много внимание... Другия вариант го описах в по- горния си пост. :roll:

"женчо" и "мамино детенце" са обиди, отнасящи се за разглезени хора, което е различно от чувствителни- качество, което си е в характера на човек, независимо пола. Така че нямат връзка.

И защо по дяволите трябваше да минат 2-3 страици, за да почне някой да пише по темата??? :smt012

rosskata
10-18-2007, 22:36
бтв ако "женчо" е обида... значи си сексистка и признаваш, че е обидно да си жена?


"Женчо" си е чиста прба обида, в контекста който се използва. Не смятам че е обидно да си жена, но има сексисти, които смятат. А аз не мога да казвам на черното бяло- "женчо" се използва като искаш да обидиш някой... :roll:

thefreak
10-18-2007, 22:42
Ако кажеш на мъж, че е женчо е желателно да се обиди.

rosskata
10-18-2007, 22:43
Думите се използват в смисъла, който влагаш в тях...
аз ако кажа "женчо" влагам обида, но ако жена каже за някой, че е женчо... някак си ми се струва, че е неподходящо... ;)

Много се задълбаваш. Първо, никой не съм наричала женчо,. а обясних разликата.
Второ, чисто езиково погледнато, когато използваш някаква наложила се обидна дума, не мислиш за значението си...
Аз съм псувала сестра си на майка, когато съм била бясна, което въобще не значи че изпитвам някакви подобни мераци спрямо майка си, нали... :-# И се съмнявам, че ако напсуваш някого, непременно искаш да извършваш полов контакт с родителя, който не му е баща... :smt005
Обидата е обида защото се е наложила като обида, не заради самото значение на думата...

rosskata
10-18-2007, 22:57
Сега ти звучиш като чичко... :smt005