PDA

View Full Version : До момчетата: ползвали ли сте парфюми на Ферари или Версаче



Judyyy
10-18-2007, 21:54
Момчета, ползвали ли сте Ferrari Passion ili Ferrari Black ili Ferrari Red? Или Versace Bluе jeans, Red jeans, Green jeans ??? Ili Inferno blue na Benetton ili Sport pak na Benetton?

Pls help, vajno e.

П.П. И още един въпрос - какво представляват тестерите. Мерси мн :) :)

001Severina
10-18-2007, 21:58
Ferrari Black e mnogo hubav az sam go imala i ako go tursish za podarak go vzemi mirishe prosto unikalno i e traen struva 60lv!!Tester e neoriginalen parfum koito e s mirizmata na originalniq i fakti4eski ti davat da probva6 kak miri6e parfuma ot testerite!

e_l_i_z_a
10-19-2007, 09:54
Искаш да кажеш Ferrari Black на Calvin Klein? ::: :wink:
Страхотен е !!!Аз съм момиче и ест не съм го ползвала,но баща ми го ползва и е направо страхотен :D

KaTinCeTy
10-19-2007, 10:48
Аз съм момиче, но ще ти кажа, че "Ferrari Black" е много добър и много готино мирише. Казвам ти го, защото преди баща ми го използваше и имам наблюдения. :wink:

Dark_Angel_F
10-19-2007, 13:03
Ами аз вмомента имам Versace Bright Crystal и е просто вълшебен и е много дълготраен , а за остаанлте версачета нищо не мога да кажа .....

punkrock
10-19-2007, 16:55
П.П. И още един въпрос - какво представляват тестерите. Мерси мн :) :)
тестера е съвсем малка опаковка от парфюма, малко е колкото да го изпробваш 1-2 пъти

как може да не знаеш кво е тестер бе
хахаххахах :lol:

Joey Tempest
10-19-2007, 23:57
От гореизброените съм използвал само Ferrari Passion. Зарибих се по този парфюм, след като намерих един тестер на едно модно ревю в Кемпински-Зографски - явно някой си го беше изпуснал. Както и да е - мноо готин парфюм. :)

А иначе - какво значи тестер, мисля, че вече разбра. :)

[m!s$_k@pr!$]
10-21-2007, 10:21
ами майка ми има на Версаче-трае по 3-4 дена обаче лично на мен парфюма не ми харесва. Много ми е тежък и тва че трае по 3-4 дена не ми допада, макс 2-3. Иначе има много готини парфюми на Версаче