PDA

View Full Version : 7 месеца приключиха за 1 мин.



SwEeT_pAiN_F
10-19-2007, 05:16
Zdraveite napravo neznam kakvo da napravq... ostavi me.. sled 7 mes. Ujasno gadno se chuvstvam, iskam da si go vyrna.
Vchera doide do nas i mi kaza: "Trqbva da govorim,mislq che vsichko prikliuchi m/u nas,trqbva da sprem do tuk."az mu kazah:"zashto?kakvo e stanalo?"toi mi kaza "prosto taka,nqma smisyl!"...i zamina...napravo umiram... znam che shte kajete che 7 meseca sa malko i che da ne placha, no ne moga, umiram... kajete mi kakvo da napravq....
Заглавието трябва да е написано на кирилица
ramaiana

sasha_90
10-19-2007, 06:02
Не,7 месеца не са малко,особено ако ви е било хубаво.Няма да умреш.Една раздяла не е края на света.Просто ти трябва време.

GameMaster
10-19-2007, 06:03
Tova e bila dosta gadna post1pka v interes na iztinata ......... :twisted: Da ne ti kaje prili4ana a prosto taka da go napravi :smt017 ......Razbiram 4e ti e tejko no ...az qko bqh na tvoe mqsto nqma6e i 1 s1lza da proronq za momo4e koeto taka se e otneslo s men !!!

xXxScreamxXx
10-19-2007, 06:05
Za6to puk da sa malko za sedem meseca mogat da se sly4at mn hybavi i ne do tam hybavi ne6ta......Popla4i si ne 4e 6te ti mine ot tova no pone 6te se po4yvstva6 po dobre.I ako bqx na tvoe mqsto pone 6tqx da iskam edno smisleno obqsnenie - ZA6TO ?????

maybelline
10-19-2007, 06:13
И аз съм късала с момче(с едно и също 3 пъти),което обичах,и всеки път трябваше да го 'забравям'(нищо,че ми е в класа и това усложни забравянето сериозно).Зная,че е много трудно.И е страшно - може да е страшно като смъртта на някой човек(напълно познато чувство ми е).Ето как ще се справиш - просто го направи,разбирам,че нямаш желание(аз също нямах,ама никакво желание).Затова,без да мислиш много,просто опитай.
:arrow: Внимавай каква музика слушаш и какви филми гледаш. :!: От личен опит ти казвам,ако слушаш любимите си песни сега,после ще ти напомнят на Него и ще ги намразиш.Засега ако можеш,не слушай любима музика.
:arrow: Вземи всички подаръци(плюшени или каквито и да са) от момчето и ги сложи в някой килер. :!: Не ги изхвърляй - ще ти стане гадно.Когато му дойде времето,сама ще пожелаеш да ги изхвърлиш(а може и никога да не пожелаеш,това си е до характера ти).В килера(предварително събрани в някоя торба) ще им е много добре.
:arrow: Излизай с приятели момчета. :!: По възможност наистина приятели,а не просто някои си,само защото са от мъжки пол и ги познаваш.Ако избереш втория тип - само ще ти стане по-гадно.Но ако избереш първите - ще ти помогне много.
:arrow: Излизай с приятелки. :!: Отново става въпрос за истинкти приятелки,а не за какви да е момичета.Не както аз направих - споделих всичко на две приятелки(които после не се оказаха такива май) и едната веднага започна да сваля бившето ми гадже.Та,много е важно да не излизаш сама,особено в дъждовно време.Излизайте на кино или някъде,където ще ви хареса и на трите.
:arrow: Запиши се да тренираш някакъв спорт(или свирене на музикален инструмент),който ти е интересен. :!: Много е важно да ти е интересно.Ако нищо не ти харесва,по-добре не се записвай.На тренировките(или уроците) е много вероятно да откриеш нови страхотни приятели(при мен стана така),които могат много да ти помогнат да се справиш.
:arrow: Вечерта излез с приятели/приятелки на дискотека,а през деня излизайте на други интересни места. :!: Не е хубаво да се затваряш сама у дома.Ще ти доскучее и ще започнеш да си мислиш за него,а сега това не е най-блестящата идея на земята.

От всичко изброено,най-важното е всички излизания и т.н. да са с хора,които обичаш и цениш и са ти приятни.С истински приятели.Не с който и да е.Също така можеш да поговориш с някой,който и да е(приятел, познат, роднина, училищен лекар, учител, всеки) и много от тях ще и дадат добър съвет или най-малкото ще те изслушат и разберат.Също така е добре да поговориш с някой,който е преживял раздяла и знае за какво става въпрос(дори непзнат да е,няма значение).Късмет!Ще го преодолееш,ще видиш Wink

mon4eto
10-19-2007, 07:06
Mi opitai se da razbere6 za6to te e zarqzal i nedei da se izmu4va6 opitai se das go prevazmogne6 :roll:

viki_nt
10-19-2007, 07:22
VSE PAK OPITAI SE DA SI GO VURNE6,PUK AKO NE STANE POSTEPENNO 6TE GO ZABRAVI6 :roll:

Fagile
10-19-2007, 07:29
#-o

Neshtaten_M
10-19-2007, 07:34
Ne mu go vry6tai, az imah edno gaje ot 5 godini togawa bqh 5 klas, tq be6e edna godina po golqma ot mene, naprawihme go v 6 klas, tq be6e 7 i go prawehme po4ti vsqka sedmica po 2-puti i nakraq na neq i omryzna i me ostawi... Nqma stra6no 6te mine

stefko89
10-19-2007, 08:12
idi na party i se zabavlqvai ama ne na 4algariq \:D/ :smt020

monityY
10-19-2007, 08:20
nai 1vo se opitai da razbere6 za6to te zarqza :wink:

Veno0m
10-19-2007, 08:26
Редно е било поне да ти даде обяснение,защо е постъпил така,защо иска да скъсате...Постъпката му е егоистична и не си заслужава да страдаш,той губи! :smt012

_Ana_Carenina_
10-19-2007, 08:51
мисля че ще е излишно да пробваш да говориш с него..щом няма смисъл просто го остави...по начина който ти го е казал си личи колко му дреме за тебе...приеми че все пак сте си изкарали добре,но като всяко нещо има своя край...нз така мисля...ии да,обикновено губим нещата за кратко,а после и цяла вечност няма да стигне да си ги върнем...

koalka
10-19-2007, 09:10
Той няма чувства към теб, затова ти е казал, че няма смисъл да продължавате.Ами, разбирам колко ти е гадно, но не се насилвай да го забравяш още от сега.Дай си малко време, а какво да направиш-остава ти единствено да се примириш.

linka92
10-19-2007, 10:04
[quote="^Game_Master_F^"]Tova e bila dosta gadna post1pka v interes na iztinata ......... :twisted: Da ne ti kaje prili4ana a prosto taka da go napravi :smt017 ......Razbiram 4e ti e tejko no ...az qko bqh na tvoe mqsto nqma6e i 1 s1lza da proronq za momo4e koeto taka se e otneslo s men !!!

:smt011 [/b]Пише се иСтина

HePeAJIeH
10-19-2007, 12:37
Много боязливо гадже си имала! Явно не те е обичал истински или си била "втора цигулка" [-X

Gold_Angel
10-19-2007, 12:46
Не,7 месеца не са малко,особено ако ви е било хубаво.Няма да умреш.Една раздяла не е края на света.Просто ти трябва време.

и си забрани да плачеш за такъв като него!!! :!: не си заслужава !!!

RaLkb
10-19-2007, 15:14
Dosta egoistichno postuka sled 7 meseca zaslujavash pone edno obqsnenie zashto te zarqzva.Trqbva ti malko vreme da se otursish ot nego shte ti mine kraq na vryzkata vi sve pak ne e kraq na sveta.

Presley
10-19-2007, 15:28
Ами първо се эамисли да не би да си направила нещо,с което да си го обидила,да е иэревнувал и т.н.Може пък да си допуснала грешка ,която да го е подтикнала да скъсате..
Ако пък всичко е било окей и е скъсал с теб просто така,иэобщо не се эанимавай с него и продължавай напред.Энам,че е лесно да се каже,но е трудно да се иэпълни.И все пак опитай.Ще ти е трудно,но с времето ще го эабравиш.
Та така.Това са двата варианта.ти си энаеш кой важи эа теб.Ако имаш някаква вина-потърси го и поговорете.Ако нямаш-примири се и не го търси.

alkobalko
10-19-2007, 16:04
7 месеца не са малко и никой не е казал, че се забравят лесно. Само времето може да излекува болката ти.

SwEeT_pAiN_F
10-19-2007, 18:28
Благодаря ви адски много! Опитвам се да го превъзмогна и май успявам! Наистина времето лекува...днес успях да си прекарам супер и без него. Наистина много ама адски много ми помогнахте.
Благодаря ви още веднъж!

Kras4eto_lp
10-19-2007, 19:02
Пфф и си го оставила така...аз ако бях на твое място щях да му се навикам :smt005 :smt005 Откъде накъде ще те зарязва така :smt011

sladkish_14
10-19-2007, 19:07
Гадняр :smt011

My_Dear
10-19-2007, 19:39
А ти сигурна ли си, че между вас винаги всичко е било идеално?

Защото често се случва така. Външно няма нищо. Обаче отвътре проблема човърка главата му. Или проблемите (в мн. число). И рано или късно той взима решението да сложи край.

И тогава ти стоиш като гръмната, защото не знаеш какво и защо се е случило.

7 месеца са си сериозен период от време. Според мен той просто не е бил щастлив и затова си е тръгнал. В един момент чувствата си отиват и трябва да се примириш с това.

Ще ти мине, ще го преживееш. Сама казваш, че малко по малко започваш да се справяш. Просто продължавай в същия дух и готово.

white_chik
10-19-2007, 19:44
Представям си какво ти е и наистина съчувствам.Много егоистично от негова страна,че не ти е дал абсолютно никаква причина за решението си,но единственото нещо,което можеш да напарвиш е да продължиш напред.Няма как да не ти е трудно,но ще се наложи да свикнеш.Животът е такъв,аз за тва гледам да не се привързвам прекалено много към гаджетата ми и да не се откъсвам от целия свят,защото рано или късно падаш на земята и боли доста

B3B0K
10-19-2007, 21:05
7 meseca dele4 ne sa malkoi kato znam kvo moje da s eslu4at za teq meseci.. za 2 meseca izjivqh strahotna lubov pak za 7 lolll dano skoro da razbera [-o<

yuyuto
10-20-2007, 00:02
Не,7 месеца не са малко,особено ако ви е било хубаво.Няма да умреш.Една раздяла не е края на света.Просто ти трябва време.
Именно. :wink:

sladkata_91
10-20-2007, 00:08
dobre BE i da i dade pri4ina za koqto q zarqzva kfo ot tova tfa nezna4i 4e pak 6e sa zaedno kyf e smisyla tq da si znae emi to4ka iska da kysat i gotovo Iskam obqsnenie kfi sa teq gluposti za kfo ti e obqsnenie kysate i tfa e.. nemoga da gi razbera teq hora kaji mi za kfo me skysa DObre be nekyf smisyl da ima skysah te 6ot si tapak .. fpff gluposti kolko iska6

prettyIdeath
10-20-2007, 04:55
Преди 2-3 дена казах на приятела си ,че няма смисъл да сме заедно... Той веднага усети че го излъгах..и не стана така както го бях намислила..Обичам го...ходим около 8 месеца..
Мисълта ми е .. че може да е объркан за нещо.. Защото аз бях.. Опитай се да си го върнеш..Не оставяй нещата така- Ще съжаляваш ако не опиташ... Нищо не губиш.. :?

SwEeT_pAiN_F
10-20-2007, 06:54
Преди 2-3 дена казах на приятела си ,че няма смисъл да сме заедно... Той веднага усети че го излъгах..и не стана така както го бях намислила..Обичам го...ходим около 8 месеца..
Мисълта ми е .. че може да е объркан за нещо.. Защото аз бях.. Опитай се да си го върнеш..Не оставяй нещата така- Ще съжаляваш ако не опиташ... Нищо не губиш.. :? пробвах да го си го върна.. в момента си пишем от време на време с скайп, майка ми казва че е голяма грешка като съм му отговаряла, че това е ужасна болка като си пишем. Но за мен не е така. А вие какво бихте направили, ако след време разбере че това е било моментно объркване и ме потърси, да му дам ли втори шанс?

krem4et0
10-20-2007, 07:03
Всеки заслужава втори шанс. След 1 година и 1 мисец връзка, приятелят ми(тогава в казармата), написа смс, че няма смисъл да сме заедно, защото не може да отвърне на любовта ми. Точно след 1 седмица се видяхме и всичко беше страхотно. Поговорихме си...той каза, че ще се опита отвори сърцето и отключи чувствата си, а аз обещах, че няма да му натрапвам присъствието и любовта си винаги.
2 години по-късно сме още заедно, обичаме се(и той мен), прекарваме си чудесно и мислим слад време да имаме деца, дом, семейство. И аз и той не можем да си представим живот си без другия...............
Понякога временнте импулси са ужасно нещо. Но когато нещата се пооталожат, 1 хубав разговор ще бъде много полезен и за двамата.

SwEeT_pAiN_F
10-20-2007, 07:07
Всеки заслужава втори шанс. След 1 година и 1 мисец връзка, приятелят ми(тогава в казармата), написа смс, че няма смисъл да сме заедно, защото не може да отвърне на любовта ми. Точно след 1 седмица се видяхме и всичко беше страхотно. Поговорихме си...той каза, че ще се опита отвори сърцето и отключи чувствата си, а аз обещах, че няма да му натрапвам присъствието и любовта си винаги.
2 години по-късно сме още заедно, обичаме се(и той мен), прекарваме си чудесно и мислим слад време да имаме деца, дом, семейство. И аз и той не можем да си представим живот си без другия...............
Понякога временнте импулси са ужасно нещо. Но когато нещата се пооталожат, 1 хубав разговор ще бъде много полезен и за двамата.
благодаря ти за окуражителния пост. И аз му казах че е хубаво след време да се видим и да поговорим, ако нито един от нас не изпитва същото добре, а ако при него сасе върнали чувствата а при мен все още не са изстинали супер... но може и да е прекалено късно. Успявам да се справя и без него :D

MoHuTo
10-20-2007, 07:58
Редно е било поне да ти даде обяснение,защо е постъпил така,защо иска да скъсате...Постъпката му е егоистична и не си заслужава да страдаш,той губи! :smt012

krem4et0
10-21-2007, 09:58
Всеки заслужава втори шанс. След 1 година и 1 мисец връзка, приятелят ми(тогава в казармата), написа смс, че няма смисъл да сме заедно, защото не може да отвърне на любовта ми. Точно след 1 седмица се видяхме и всичко беше страхотно. Поговорихме си...той каза, че ще се опита отвори сърцето и отключи чувствата си, а аз обещах, че няма да му натрапвам присъствието и любовта си винаги.
2 години по-късно сме още заедно, обичаме се(и той мен), прекарваме си чудесно и мислим слад време да имаме деца, дом, семейство. И аз и той не можем да си представим живот си без другия...............
Понякога временнте импулси са ужасно нещо. Но когато нещата се пооталожат, 1 хубав разговор ще бъде много полезен и за двамата.
благодаря ти за окуражителния пост. И аз му казах че е хубаво след време да се видим и да поговорим, ако нито един от нас не изпитва същото добре, а ако при него сасе върнали чувствата а при мен все още не са изстинали супер... но може и да е прекалено късно. Успявам да се справя и без него :D
Е, хубаво е че превъзмогваш. но за мен тази седмица беше кошмар-не спях, плачех по цял ден, по улиците, на лекции...........беше най-отвратителната ми седмица. И той не вдигаше телефона си.......добре, че беше сестра ми и го набра поне да го чуя. А тогава и той беше болен в болница бз право на посещния. Нямаше да мога да продължа тогава без него. Сега.............абсурд просто. Ама аз съм си от ревливите.

Iv4eTy
10-21-2007, 11:47
Ами много гадно е постъпил, все пак цели 7 месеца сте били заедно поне едно обяснение ти дължи.

Pafkata
10-21-2007, 11:58
mom4eto si ima problemi-6te go prijivee6

rakiQ
10-21-2007, 12:02
майната му и толкоз!!!!!! така ти е било писано

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-21-2007, 13:42
sedem meseca ne e malk0 ...poplachi si shte ti stane po dobre...to vinagi e tka vsichku prikluchfa mnogo byrzo...

danger4343
10-24-2007, 12:34
Ami parvo se uspokoi.6tom ti e kazal taka zna4i nqma smisal da strada6 za nego i qvno ima nqkva pri4ina poradi koqto ne iska da bade s teb, po dobre se opitai da prodalji6 napred bez nego a toi ako se osaznae moje i da se varne pri teb, stiga da ne e nameseno nqkoe drugo momi4e.

sapphirr
10-24-2007, 13:53
Zdraveite napravo neznam kakvo da napravq... ostavi me.. sled 7 mes. Ujasno gadno se chuvstvam, iskam da si go vyrna.
Vchera doide do nas i mi kaza: "Trqbva da govorim,mislq che vsichko prikliuchi m/u nas,trqbva da sprem do tuk."az mu kazah:"zashto?kakvo e stanalo?"toi mi kaza "prosto taka,nqma smisyl!"...i zamina...napravo umiram... znam che shte kajete che 7 meseca sa malko i che da ne placha, no ne moga, umiram... kajete mi kakvo da napravq....
Заглавието трябва да е написано на кирилица
ramaiana

я го намери тоя и му бий два шамара без да се обясняваш!

punk*disaster
10-24-2007, 18:31
ми и аз в момента съм в подобно положение... супер кофти е.... като ти го каже и след тва като го преосмислиш и ти се струва , че тва е края на света :cry: непредкъснато ме тормози въпроса "Защо , по ангелите ?" сичко си беше супер и изведнъж , той не иска да говори с мен , покрива се .... и аз си мислех , че няма да го преживея , и ние ходихме малко повече от половин година , но накрая нямаш избор и го забравяш :(

nestle
10-24-2007, 19:14
abe varvi pri nego dokato oshte ne e stanalo kasno....govori my za vrazkata vi za hybavite momenti pripomno my gi....pitai go zashto te e zarqzal kakvo e stanalo govori s nego badi malko po nahalnichka i se nadqvam da yspeesh a i se pak 7 meseca ne sa malko 1 4e si zaslyjava da probvash i 2 4e za da e bil 7 meseca sas tebe nachi se pak te e obichal i...imash po golqm shans da se varne aide YSPEH ;)

Josefinne
10-24-2007, 19:21
Причините може да са много и най-различни: Намерил си е друга, омръзнало му е, защото нещата между вас са се изхабили, разбрал е нещо за теб, което не му е харесало, заминава за германия. каквото и да е - няма значение, не ровчикай. Опитай да продължиш напред. Ако реши да ти обясни добре, но мисля, че няма никакво значение. Ако все пак любопитството за причината те гложди - опитай да се свържеш с някой общ приятел, само да ти каже причината и от там ще разбереш има ли смисъл да очакваш завръщане. Тежко е сигурно да тънеш в такава безизвестност, но той е бил крайно директен, едва ли има шанс. 7 месеца... Не е малко, но си е донякъде преломен момент, на който явно не сте издържали. Поне той. Пмисли и ти сама има ли причина - например напоследък много да сте се карали, ти да си му викала и т.н.

SwEeT_pAiN_F
10-25-2007, 05:28
Здравейте,
не не сме се карали, ние по начало не сме се карали, най-много 2-3 пъти.. Незнам... той просто ми каза че вече ни изпитва същото към мен. А аз съм много твърдоглава и пробвам. Но незнам дали той няма да ме намрази...Преди 2 дни се видяхме за първи път след като ме заряза.. Усмихна ми се ведро и ме поздрави... нищо повече...Искам да съм покрай него... боли ме.. но повече от това което ме нарани, неможе. Незнам дали ме е обичал някога. Искам да пробваме пак... но незнам дали е редно...

ДеЯТеЛкЪ
10-25-2007, 08:01
ми то е редно ама не мислиш ли 4е заслужаваш нещо по добро смисъл някой,който би ти дал обяснение
и на мен ми се е слу4вало подобно нещо,страдах ама осъзнах 4е заслужавам пове4е не те познавам ама мисля 4е и ти :roll:

pi0neer
10-25-2007, 08:11
според мен не те заслужава... не заслужава любовта ти ... щом е прецакал сичко... пък и според мен си е харесал друга на момента...
ще бъде сигурно с нея 1-2 дена или седмица.. и ще разбере че иска теб и че му е било по добре.... няма начин да не му липсва връзката ви... или просто е кавал...

otchaqnata
10-25-2007, 09:06
И аз съм късала с момче(с едно и също 3 пъти),което обичах,и всеки път трябваше да го 'забравям'(нищо,че ми е в класа и това усложни забравянето сериозно).Зная,че е много трудно.И е страшно - може да е страшно като смъртта на някой човек(напълно познато чувство ми е).Ето как ще се справиш - просто го направи,разбирам,че нямаш желание(аз също нямах,ама никакво желание).Затова,без да мислиш много,просто опитай.
:arrow: Внимавай каква музика слушаш и какви филми гледаш. :!: От личен опит ти казвам,ако слушаш любимите си песни сега,после ще ти напомнят на Него и ще ги намразиш.Засега ако можеш,не слушай любима музика.
:arrow: Вземи всички подаръци(плюшени или каквито и да са) от момчето и ги сложи в някой килер. :!: Не ги изхвърляй - ще ти стане гадно.Когато му дойде времето,сама ще пожелаеш да ги изхвърлиш(а може и никога да не пожелаеш,това си е до характера ти).В килера(предварително събрани в някоя торба) ще им е много добре.
:arrow: Излизай с приятели момчета. :!: По възможност наистина приятели,а не просто някои си,само защото са от мъжки пол и ги познаваш.Ако избереш втория тип - само ще ти стане по-гадно.Но ако избереш първите - ще ти помогне много.
:arrow: Излизай с приятелки. :!: Отново става въпрос за истинкти приятелки,а не за какви да е момичета.Не както аз направих - споделих всичко на две приятелки(които после не се оказаха такива май) и едната веднага започна да сваля бившето ми гадже.Та,много е важно да не излизаш сама,особено в дъждовно време.Излизайте на кино или някъде,където ще ви хареса и на трите.
:arrow: Запиши се да тренираш някакъв спорт(или свирене на музикален инструмент),който ти е интересен. :!: Много е важно да ти е интересно.Ако нищо не ти харесва,по-добре не се записвай.На тренировките(или уроците) е много вероятно да откриеш нови страхотни приятели(при мен стана така),които могат много да ти помогнат да се справиш.
:arrow: Вечерта излез с приятели/приятелки на дискотека,а през деня излизайте на други интересни места. :!: Не е хубаво да се затваряш сама у дома.Ще ти доскучее и ще започнеш да си мислиш за него,а сега това не е най-блестящата идея на земята.

От всичко изброено,най-важното е всички излизания и т.н. да са с хора,които обичаш и цениш и са ти приятни.С истински приятели.Не с който и да е.Също така можеш да поговориш с някой,който и да е(приятел, познат, роднина, училищен лекар, учител, всеки) и много от тях ще и дадат добър съвет или най-малкото ще те изслушат и разберат.Също така е добре да поговориш с някой,който е преживял раздяла и знае за какво става въпрос(дори непзнат да е,няма значение).Късмет!Ще го преодолееш,ще видиш Wink

SwEeT_pAiN_F
10-25-2007, 19:36
Благодаря ви за отговорите, може би ще съжелява за постъпката си...незнам... просто ме е яд че се държи гадно. Тази вечер даже си чатихме.. и утре ще се видим.. незнам защо... кажете ми как да се държа??? Благодаря ви много!

Josefinne
10-25-2007, 19:46
Понякога се случва така, че просто чувствата ти към даден човек се изтриват - бавно и постепенно, но безвъзвратно. Сигурно и с него е станало така. А сега се опитва да се държи приятелски, но сигурно теб това не те устройва, защото все още искаш да сте по-близки от приятели. Съветвам те да се държиш настрана от него - далеч от очите, далеч от сърцето са казали хората и така се загърбва наистина по-лесно, отколкото, ако ти е постоянно пред очите. Дори мисля, че това да се виждате е лоша идея. Дръни се. Не е лесно, но иначе само ще си човъркаш в и без това нараненото сърце. В началото е ти е трудно, но постепенно ще става по-лесно. Запълни си времето с много неща за рпавене и не си давай нито минутка спокойствие , за да не мислиш за него.

Успех!
Пиши какво е станало все пак!

SwEeT_pAiN_F
10-25-2007, 20:28
До сега си писахме във скайп... утре имам последен шанс... да пробвам дали ще съм с него.... какво да правя.. направо съм в безизходица

sapphirr
10-25-2007, 20:40
искаш да кажеш,4е в скайп ти е заявил "утре ти давам последен 6анс..."-ама мн е отворен тоя.както и да е
друж се естествено,не показай oт4аяние-усети ли подобни емоции,му кажи "досвидания".покажи,4е и с него и без него свят ще има...но му намекни деликатно,4е варианта "със" пове4е те устройва

п.с успех утре! :D

SwEeT_pAiN_F
10-25-2007, 20:43
Благодаря ти миличка,
утре.. ще направя всимко и ще се държа естествено, пък каквото стане... ще пиша след това...

hatercrew
10-27-2007, 20:43
stiskame palci \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

SwEeT_pAiN_F
10-27-2007, 20:52
Еми какво да ви кажа.. срещата ни мина гадно но хубаво че поне се изяснихме един път завинаги! Това беше краят.. просто няма шанс.. пътищата ни се разделят.. каза ми че съм му била живот по едно време, но просто вече низпитва сущите чувства към мен, направо директно си ми каза че не ме обича. Вече почвам да се пооправям.. благодаря ви адски много за всичко. :)

MiMcHeToOo
10-27-2007, 23:07
Еми какво да ви кажа.. срещата ни мина гадно но хубаво че поне се изяснихме един път завинаги! Това беше краят.. просто няма шанс.. пътищата ни се разделят.. каза ми че съм му била живот по едно време, но просто вече низпитва сущите чувства към мен, направо директно си ми каза че не ме обича. Вече почвам да се пооправям.. благодаря ви адски много за всичко. :)

как имам чувството, че тоя ше го намера и България тясна ше му се види.. не го е срам.. тия неща не се казват така директно бе.. ходила си с бебе :x

gerinceto
10-28-2007, 09:50
7 meseca vuob6te ne sa malak period ot vreme.i iskam da ti kaja 4e i na men lqtoto mi se slu4i po4ti vsu6toto ne6ty-hodeh s edno mom4e ot 2 god i 7 meseca i edin den predi da napravim 2 god i 8 meseca,toi skusa s men,kaza mi 4e obicha druga.prieh go mn zle,bqh na uspokoitelni,samo pla4eh,trugnah s drug s nadejdata da zabravq tozi koito obichah i ni6ty ne pomogna.i nqkude 2 meseca sled kato bqhme skusali trugnahme otnovo.taka 4e moq suvet e-popla4i si ako trqbva,no ne pokazvai pred tova mom4e 4e tolkova mn te boli za nego,opitai se da produlji6 napred,i s vremeto moje i da se suberete otnovo.ni6ty ne se znae

SilverAngel
10-28-2007, 11:04
Не,7 месеца не са малко,особено ако ви е било хубаво.Няма да умреш.Една раздяла не е края на света.Просто ти трябва време.

+1

SwEeT_pAiN_F
11-12-2007, 00:18
Вече минаха 25 дни откакто се разделихме... днес..тоест вчера вечерта по едно време ми пише в скайп "da minem s nasko sled 30min,da te vidq kvo pravi6 :) " и аз естествено му казах ми добре...дойде той с един общ приетел...общо взето все едно не съществувах...беше много странно... стояха около 10-15 минути и трябваше да вървят щото ги чакаха... Нали ги изпращам и ги питам "Вие как се излъгахте тъй да минете да ме видите??" и той "Ми разбрахме че Ива /една приятелка която действително беше у нас/ е във вас и решихме да я видим." И аз стоях като гръмната.
Кажете ми това като какво да го възприемам? Тъкмо успях да го забравя,тъкмо не го бях виждала седмица и не ми беше мъчно, и той се появи и разрови с пръст в раната...Имам чувството че по този начин иска да ми покаже че трябва да свиквам че сме само приятели. А преди седмицаа дойде до вкъщи една вечер защотот имах нужда от някой до мен... бяхме прегърнати, целувахме се и той ми повтаряше "Разбери, всичко м/у нас е приключило, няма повече да можем да сме заедно, няма кяк аз не съм те обичал никога, просто го исках с цялото си сърце но за 7 месеца не се получи, разбери го т`ва!!"
Направо съм двойно объркана...вие какво мислите че става??

iveto_love
11-12-2007, 02:53
o0o egati post1pkata egati ne6to to i s men se slu4i taka-zv1nna mi po tela i mi kaza 4e e spal s biv6ata si priqtelka i 4e ve4e nqma da sme zaedno.no dori i ne moga da go zabravq-vijdam go seki den po 6-7 p1ti v daskalo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

GD
11-12-2007, 06:57
Ами според мен този човек изобщо е нямал чувтсва към теб и азси мисля че с теб е ходил е така колкто да има, не ем разбирай погрешно само, защото за да те остави е така без да спомене защо ме навежда на мисълта че е така.Ще ти дам един пример с мен: Аз когато се запознах с едно момиче решихме да се видим на кафе и така и стана, но после аз разбрах че ме е харесала иси викам абе защо не тръгна с нея просто е така да има човек до мене.Карах един месец след което я оставих заради факта че не ми е харесвала и когато я оставих не й кйазах защо и така нататъка.Вече не съм такъв и си имам много добра приятелка която адски много обичам и тя мене.Ето къде е и извода тоя човек е ходилс тебе само така изпозлвал те е няма какво да си говорим, извинявай че ти го казвам знам че те боли много за това момче но е така :wink: :twisted:

Fallen`Angel
11-12-2007, 08:25
Когато обичаш някого не можеш да го оставиш просто ей така. Преди 3 месеца се разделих с момичето, което обичах и най много обичам и винаги ще обичам и не мога да го превъзмогна до сега. Тя също ме обича адски много и сега, но не можем да бъдем заедно и го знаем и двамата. Не се сърдим, гледаме да си помагаме и да си бъдем добре. Прекарваме по цял ден заедно и винаги говорим за тези работи. Винаги ме е гризяло любопитството и не съм се страхувал да питам. Та това, което ти казвам е че когато обичаш един човек няма да го оставиш да страда. Това е най-глупават постъпка, защото до преди време сте прекарвали едни най хубавите си моменти във връзката. Просто е невъзможно човек с чувства да постъпи така, а съответно той щом е постъпил явно е нямал такива чувства. След като се разделих с моята приятелка тръгнах с 1 момиче за да проверя дали "клин клин избива..". Е, не го избива..и й обясних, че не можем да сме заедно. Аз също не й казах причината, защото щях да я нараня. Казах й, че искам да сме само приятели и тя се разплака. Стана ми кофти, но по добре за момента да й е кофти, а след време да бъде истински щастлива с някой, който я заслужава.
Съжалявам, пак много се разприказвах :) Но, когато човек има какво да каже по даден въпрос - не мълчи..

emga
11-12-2007, 18:52
mili4ka nqq 4eta dr komentari prosto moga ti kaja :) prodalji si napred zabavlqqi se hodi po diskote4ki karai si jivota 8-) toq go zabravi ne se davai da te pre4upi :-D zaebbi go 8-)

AiKaTa
11-12-2007, 19:50
Za6to puk da sa malko za sedem meseca mogat da se sly4at mn hybavi i ne do tam hybavi ne6ta......Popla4i si ne 4e 6te ti mine ot tova no pone 6te se po4yvstva6 po dobre.I ako bqx na tvoe mqsto pone 6tqx da iskam edno smisleno obqsnenie - ZA6TO ?????
да пойскаи обяснение след толкова време си заслужава поне това...

LiCk|It_OfF
11-13-2007, 17:19
Нищо особено.Случва се постоянно.Имам приятелка сега е на 22 години.Гаджето и я заряза със смс след 5 години връзка.В смс-а пишеше,че не може връзката им да продължи тъй като момиче в Испания е бременна от него :evil:

SwEeT_pAiN_F
11-13-2007, 18:44
Благодаря ви за отговорите. Но някакси не мога да си обясня как така не е изпитвал нищо към мен а сме ходили 7 месеца че и малко отгоре. Просто исках да рабера... добре след като няма чувства защо мина да ме види.... защо ми каза че е минал да види мойта фр`ка. Просто адски много ме тормозят тези въпроси.Аз почти съм си го избила от главата.. но това няма как да стане, най-малкото той беше за мен всичко в продължение на 7 месеца. Винаги ще си ми е слабост. Просто исках вашето мнение....

SwEeT_pAiN_F
11-13-2007, 18:45
Благодаря ви за отговорите. Но някакси не мога да си обясня как така не е изпитвал нищо към мен а сме ходили 7 месеца че и малко отгоре. Просто исках да рабера... добре след като няма чувства защо мина да ме види.... защо ми каза че е минал да види мойта фр`ка. Просто адски много ме тормозят тези въпроси.Аз почти съм си го избила от главата.. но това няма как да стане, най-малкото той беше за мен всичко в продължение на 7 месеца. Винаги ще си ми е слабост. Просто исках вашето мнение....

GD
11-13-2007, 19:15
Ами просто не е изпитвал чувства само те е харесвал и не е искал да бъде сам знам какво са 7 месеца но е така разбери го и не се измъчвай ще дойде някой който заслужава любовта ти и Успех разбира се :wink:

SwEeT_pAiN_F
11-17-2007, 08:02
Много ми е трудо да го забравя...адски трудно ми е. На всичкото отгоре се случиха и много неприятни неща в моето семейство. Направо... незнам пробвам по всякакъв начин да го забравя. Но нещо все ме връща в миналото. Абсолютно всичко ми напомня за него...за нашата връзка...кафетата,пейките,х рата...много е гадно :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: на всичкото отгоре...и той не ми дава възможност да го забравя....ужасно е :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Harum_Scarum
11-17-2007, 09:35
И аз съм късала с момче(с едно и също 3 пъти),което обичах,и всеки път трябваше да го 'забравям'(нищо,че ми е в класа и това усложни забравянето сериозно).Зная,че е много трудно.И е страшно - може да е страшно като смъртта на някой човек(напълно познато чувство ми е).Ето как ще се справиш - просто го направи,разбирам,че нямаш желание(аз също нямах,ама никакво желание).Затова,без да мислиш много,просто опитай.
:arrow: Внимавай каква музика слушаш и какви филми гледаш. :!: От личен опит ти казвам,ако слушаш любимите си песни сега,после ще ти напомнят на Него и ще ги намразиш.Засега ако можеш,не слушай любима музика.
:arrow: Вземи всички подаръци(плюшени или каквито и да са) от момчето и ги сложи в някой килер. :!: Не ги изхвърляй - ще ти стане гадно.Когато му дойде времето,сама ще пожелаеш да ги изхвърлиш(а може и никога да не пожелаеш,това си е до характера ти).В килера(предварително събрани в някоя торба) ще им е много добре.
:arrow: Излизай с приятели момчета. :!: По възможност наистина приятели,а не просто някои си,само защото са от мъжки пол и ги познаваш.Ако избереш втория тип - само ще ти стане по-гадно.Но ако избереш първите - ще ти помогне много.
:arrow: Излизай с приятелки. :!: Отново става въпрос за истинкти приятелки,а не за какви да е момичета.Не както аз направих - споделих всичко на две приятелки(които после не се оказаха такива май) и едната веднага започна да сваля бившето ми гадже.Та,много е важно да не излизаш сама,особено в дъждовно време.Излизайте на кино или някъде,където ще ви хареса и на трите.
:arrow: Запиши се да тренираш някакъв спорт(или свирене на музикален инструмент),който ти е интересен. :!: Много е важно да ти е интересно.Ако нищо не ти харесва,по-добре не се записвай.На тренировките(или уроците) е много вероятно да откриеш нови страхотни приятели(при мен стана така),които могат много да ти помогнат да се справиш.
:arrow: Вечерта излез с приятели/приятелки на дискотека,а през деня излизайте на други интересни места. :!: Не е хубаво да се затваряш сама у дома.Ще ти доскучее и ще започнеш да си мислиш за него,а сега това не е най-блестящата идея на земята.

От всичко изброено,най-важното е всички излизания и т.н. да са с хора,които обичаш и цениш и са ти приятни.С истински приятели.Не с който и да е.Също така можеш да поговориш с някой,който и да е(приятел, познат, роднина, училищен лекар, учител, всеки) и много от тях ще и дадат добър съвет или най-малкото ще те изслушат и разберат.Също така е добре да поговориш с някой,който е преживял раздяла и знае за какво става въпрос(дори непзнат да е,няма значение).Късмет!Ще го преодолееш,ще видиш Wink
УАУУУУУ!!!!!!

the pussycat
11-18-2007, 13:23
Кокото и гадна да е била раздялата ви, живота продалжава!Трябва да продалжиш!!!!Това е моя съвет!!!! \:D/

the pussycat
11-18-2007, 13:24
Кокото и гадна да е била раздялата ви, живота продалжава!Трябва да продалжиш!!!!Това е моя съвет!!!! \:D/

the pussycat
11-18-2007, 13:24
Кокото и гадна да е била раздялата ви, живота продалжава!Трябва да продалжиш!!!!Това е моя съвет!!!![/color] \:D/

the pussycat
11-18-2007, 13:24
Кокото и гадна да е била раздялата ви, живота продалжава!Трябва да продалжиш!!!!Това е моя съвет!!!![/color] \:D/

CrazyWitch
11-18-2007, 13:59
Не,7 месеца не са малко,особено ако ви е било хубаво.Няма да умреш.Една раздяла не е края на света.Просто ти трябва време.

То е така.. Ама и 2 години не са малко за 10 мин. ;) :razz: :razz:

CrazyWitch
11-18-2007, 14:05
Когато обичаш някого не можеш да го оставиш просто ей така. Преди 3 месеца се разделих с момичето, което обичах и най много обичам и винаги ще обичам и не мога да го превъзмогна до сега. Тя също ме обича адски много и сега, но не можем да бъдем заедно и го знаем и двамата. Не се сърдим, гледаме да си помагаме и да си бъдем добре. Прекарваме по цял ден заедно и винаги говорим за тези работи. Винаги ме е гризяло любопитството и не съм се страхувал да питам. Та това, което ти казвам е че когато обичаш един човек няма да го оставиш да страда. Това е най-глупават постъпка, защото до преди време сте прекарвали едни най хубавите си моменти във връзката. Просто е невъзможно човек с чувства да постъпи така, а съответно той щом е постъпил явно е нямал такива чувства. След като се разделих с моята приятелка тръгнах с 1 момиче за да проверя дали "клин клин избива..". Е, не го избива..и й обясних, че не можем да сме заедно. Аз също не й казах причината, защото щях да я нараня. Казах й, че искам да сме само приятели и тя се разплака. Стана ми кофти, но по добре за момента да й е кофти, а след време да бъде истински щастлива с някой, който я заслужава.
Съжалявам, пак много се разприказвах :) Но, когато човек има какво да каже по даден въпрос - не мълчи..

Разплака ме! Нямаш право. Все едно слънчо го е писал. Супер гадно, но разбирам, че има доста по гадни случай от моя, защото .. все пак на някой му пука за мен, карай, че не ме грей мн в някой моменти когато нямам човек до себе си, защото .. при нас работата е, че само в скайпа си общуваме и то все аз му се включвам.... И с това явно трябва да се спра. Той e от друг град. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ХрС
11-18-2007, 14:23
Все пак според мен е страшно глупаво от негова страна да дойде и да ти каже това, без никакви обяснения. Постъпил е детинско!
Не се е държал въобще на ниво, ако мога така да го нарека. Според мен, каквото и да е ставало през тези месеци, колкото и да си била щастлива, мисля че трябва да забравиш за него. Защото той не се отнесъл сериозно към теб, дори не ти е дал обяснение и явно смята, че не си заслужава и да го прави. ЗАБРАВИ ГО. И недей да казваш, че ще умреш. Нека той съжалява!