PDA

View Full Version : Новото заведение в Русе -Оppium- Кво мислите за него?



vodolei4e_m
10-19-2007, 10:05
та не мога да го определя нито като клуб, нито като дискотека, нито като механа... :-k ... ако някой вчера е ходил на откриването да сподели кво мисли.... аз супер мноо се смях на ивана, която беше на 1 метър от мен през цялото време и я отгледах от-до :smt005 е то няма човек с повече фон дио тен и то неравномерно сложен ,то няма човек с повече бръчки, с по-голяма гуша и по-голям стомах :smt005
иначе заведението си личеше че е от елитните баровски заведения с адски много пари хвърлени в него...

vodolei4e_m
10-19-2007, 10:30
Тук няма ли хора над 17-18 години от Русе, които ходят по нощите наляво-надясно?? :evil: въйййййййййййй :shock:

dinkisa
10-19-2007, 10:53
еми русенци са си ткивка...по низши :-D :oops: :oops:

dunapren
10-19-2007, 15:14
та не мога да го определя нито като клуб, нито като дискотека, нито като механа... :-k ... ако някой вчера е ходил на откриването да сподели кво мисли.... аз супер мноо се смях на ивана, която беше на 1 метър от мен през цялото време и я отгледах от-до :smt005 е то няма човек с повече фон дио тен и то неравномерно сложен ,то няма човек с повече бръчки, с по-голяма гуша и по-голям стомах :smt005
иначе заведението си личеше че е от елитните баровски заведения с адски много пари хвърлени в него...
не съм от русе а още по малко съм ходил в гореописаното място.Ама на места където на откриването "пее" ивана едвали могат да се определят като клубове или дискотеки механа ти е най доброто предположение :-D аз бих казал кръчма :-D (някой да не си помисли че имам нещо против тях де :-) ) вече забравих за какво говорих, така че на спечелилите честито на останалите успех :-D

-=[Mi$hone]=-
10-22-2007, 20:32
ам... аз само като видях кой ще пее и просто на момента ми се изпари мисълта даже и да минавам покрай туй нещо... ако ще и злато да има вътре, чуя ли чалга... не ме търси там :smt005

liesse
10-23-2007, 11:55
О,аз исках да отида на откриването,но за жалост не си бях в Русе.Кажи как беше,като изключиш това,че Ивана не изглежда прекрасно... :)

vodolei4e_m
10-23-2007, 19:06
ами по мои впечатления, Ъ-Ъ-ъ-ъ-Ъ, :-D (малко ми се спи, тъкмо се събуждам) беше хубаво(заведението, а не представянето на гостите - Коцето се кефеше на някви 2х50 евро дет му бяха бутнали и се разхождаше подскачайки из цялото заведение), имаше само някви бизнесмени и елитни фигури от Русе, Пловдив и София, гъзарски коли спрени пред "Capo", "Moulen Rouge"(където имаше максимум 20-30 човека вътре - вярно че беше четвъртък но конкуренцията си каза думата), пред строежа и целия център - нямаше място за такситата чак. Някви цигански караници сварих на няква вътрешна с някви хора отвън (беше се наконтила кат за Дунав мост). С един приятел по едно време бяхме сами на масата (мацките изчезнаха за малко) и някви добре-изглеждащи 30-годишни каки(лелки направо :-D ) ни хвърляха някви погледи и намеци дойдоха до наща маса, и много други неща и екшън, беше бахти пародията и смешката.

П.С. по едно време някъв шушнеше нещо на ухото на ивана и тя не си беше изключила микрофона и се изпусна , като стана достояние на всички това за което си говореха - няма значение кво беше .... :smt005 абе ноу комент :-({|=

DjBaloon
10-23-2007, 20:25
Che kvo po-hubavo ot kruchmite :-D

UnaBletoLoVeU
10-23-2007, 20:52
еми русенци са си ткивка...по низши :-D :oops: :oops:

Ето по това изказване предполагам, че си от София....

аве ей нещастно копеле кво си мислиш, че като си от столицата и си на светлинни години над другите, бе майка ти ще е*а селяни сте вие почти всичките.... :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019

-=[Mi$hone]=-
10-24-2007, 09:09
еми русенци са си ткивка...по низши :-D :oops: :oops:
мн си глупав брат... препоръчвам ти да не идваш в Русе... да не вземеш да се снижиш набързо :smt005 :smt005

OtherDimension
10-24-2007, 09:35
ами по мои впечатления, Ъ-Ъ-ъ-ъ-Ъ, :-D (малко ми се спи, тъкмо се събуждам) беше хубаво(заведението, а не представянето на гостите - Коцето се кефеше на някви 2х50 евро дет му бяха бутнали и се разхождаше подскачайки из цялото заведение), имаше само някви бизнесмени и елитни фигури от Русе, Пловдив и София, гъзарски коли спрени пред "Capo", "Moulen Rouge"(където имаше максимум 20-30 човека вътре - вярно че беше четвъртък но конкуренцията си каза думата), пред строежа и целия център - нямаше място за такситата чак. Някви цигански караници сварих на няква вътрешна с някви хора отвън (беше се наконтила кат за Дунав мост). С един приятел по едно време бяхме сами на масата (мацките изчезнаха за малко) и някви добре-изглеждащи 30-годишни каки(лелки направо :-D ) ни хвърляха някви погледи и намеци дойдоха до наща маса, и много други неща и екшън, беше бахти пародията и смешката.

П.С. по едно време някъв шушнеше нещо на ухото на ивана и тя не си беше изключила микрофона и се изпусна , като стана достояние на всички това за което си говореха - няма значение кво беше .... :smt005 абе ноу комент :-({|=

йеее
мутри, лъскави коли... :smt004
защо не завърши с : "и аз бях там, и аз видях" ?
99% от поста е за извън заведението, думите "беше хубаво" съставляват останалия 1 процент

гъзарчето на мама

liesse
10-24-2007, 16:24
OtherDimension

vodolei4e_m написа:
ами по мои впечатления, Ъ-Ъ-ъ-ъ-Ъ, (малко ми се спи, тъкмо се събуждам) беше хубаво(заведението, а не представянето на гостите - Коцето се кефеше на някви 2х50 евро дет му бяха бутнали и се разхождаше подскачайки из цялото заведение), имаше само някви бизнесмени и елитни фигури от Русе, Пловдив и София, гъзарски коли спрени пред "Capo", "Moulen Rouge"(където имаше максимум 20-30 човека вътре - вярно че беше четвъртък но конкуренцията си каза думата), пред строежа и целия център - нямаше място за такситата чак. Някви цигански караници сварих на няква вътрешна с някви хора отвън (беше се наконтила кат за Дунав мост). С един приятел по едно време бяхме сами на масата (мацките изчезнаха за малко) и някви добре-изглеждащи 30-годишни каки(лелки направо ) ни хвърляха някви погледи и намеци дойдоха до наща маса, и много други неща и екшън, беше бахти пародията и смешката.

П.С. по едно време някъв шушнеше нещо на ухото на ивана и тя не си беше изключила микрофона и се изпусна , като стана достояние на всички това за което си говореха - няма значение кво беше .... абе ноу комент



йеее
мутри, лъскави коли...
защо не завърши с : "и аз бях там, и аз видях" ?
99% от поста е за извън заведението, думите "беше хубаво" съставляват останалия 1 процент

гъзарчето на мама

не може да не се заядеш...
аз го питах как е било и съм доволна от отговора...

OtherDimension
10-24-2007, 16:59
да, не може
дреме ми дали си доволна от отговора и дали ви харесва новото долнопробно заведенийце, обградено от мутри

~BoRn^InLoVe~
10-24-2007, 17:04
да, не може
дреме ми дали си доволна от отговора и дали ви харесва новото долнопробно заведенийце, обградено от мутрикат не ти дреме замълчи

liesse
10-24-2007, 17:07
Точно....мълчи си..като не ти харесва просто не пиши по темата..
кой знае и ти какви долнопробни заведенийца посещаваш...( а като не си и ходил, не можеш да дадеш адекватно мнение)

vodolei4e_m
10-25-2007, 12:16
та не мога да го определя нито като клуб, нито като дискотека, нито като механа... :-k ... ако някой вчера е ходил на откриването да сподели кво мисли.... аз супер мноо се смях на ивана, която беше на 1 метър от мен през цялото време и я отгледах от-до :smt005 е то няма човек с повече фон дио тен и то неравномерно сложен ,то няма човек с повече бръчки, с по-голяма гуша и по-голям стомах :smt005
иначе заведението си личеше че е от елитните баровски заведения с адски много пари хвърлени в него...
не съм от русе а още по малко съм ходил в гореописаното място.Ама на места където на откриването "пее" ивана едвали могат да се определят като клубове или дискотеки механа ти е най доброто предположение :-D аз бих казал кръчма :-D (някой да не си помисли че имам нещо против тях де :-) ) вече забравих за какво говорих, така че на спечелилите честито на останалите успех :-D

Ами вярвай ми няма нищо общо с механа - бтв разбрах че се води клуб-ресторант



еми русенци са си ткивка...по низши :-D :oops: :oops:

Ето по това изказване предполагам, че си от София....

аве ей нещастно копеле кво си мислиш, че като си от столицата и си на светлинни години над другите, бе майка ти ще е*а селяни сте вие почти всичките.... :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019

споко бе , човека като не е от тук , не може да разбере за какво става въпрос, негов проблем, не се коси пък ти хахаха, кефи се че не си от София, като не ти харесва :)


=-]
еми русенци са си ткивка...по низши :-D :oops: :oops:
мн си глупав брат... препоръчвам ти да не идваш в Русе... да не вземеш да се снижиш набързо :smt005 :smt005

:smt005 :smt005 :smt005 +1



да, не може
дреме ми дали си доволна от отговора и дали ви харесва новото долнопробно заведенийце, обградено от мутри

е ако ти си свикнал да си заобиколен от мутри, съжалявам че ще те разочаровам но в Русе броят на мутри е изключително малък. А на откриването на огромен клуб-ресторант ти кво очакваш да има?!?! Като това заведение на пъпа на центъра и е на един от най-големите бизнесмени в града, абе кво ти обеснявам...
Като не ти харесва отговора ми , или "долнопробното" заведение, не пиши в темата (аз това исках - мнения - но като не си го виждал си ги спести)



йеее
мутри, лъскави коли... :smt004
защо не завърши с : "и аз бях там, и аз видях" ?
99% от поста е за извън заведението, думите "беше хубаво" съставляват останалия 1 процент

гъзарчето на мама

1.прочети на ново поста ми и тогава си редактирай твоя
2.ако обичаш, не говори за майка ми!
3.Живея сам и не чакам на мама или на тате, и съм газарче - да, проблем?

П.С. liesse, предполагам знаеш бингото колко беше голямо, ами и това е супер грамадно и имаше над 100 маси, трябва да го посетиш наистина ама внимавай кой ден ще е, отвън има като видео стена на която пише всеки ден кой е гост... :)

edi: бтв, очаквай скоро в някой понеделник да дойде Димана, има голям мерак да бие една моя френдка, дето й "открадна" гаджето :smt005

dunapren
10-25-2007, 12:19
Che kvo po-hubavo ot kruchmite :-D
5 кила ракия + 1 кръчма :-D

OtherDimension
10-25-2007, 12:36
ами по мои впечатления, Ъ-Ъ-ъ-ъ-Ъ, :-D (малко ми се спи, тъкмо се събуждам) беше хубаво(заведението, а не представянето на гостите - Коцето се кефеше на някви 2х50 евро дет му бяха бутнали и се разхождаше подскачайки из цялото заведение), имаше само някви бизнесмени и елитни фигури от Русе, Пловдив и София, гъзарски коли спрени пред "Capo"

защо да си редактирам поста ????
не съм говорил за майка ти
много ми е чудно какво разбираш под "живея сам"

преди дни един ми вика : ей я тая, живее сама
леле, чудно-чудно
ама какво ? просто има собствен апартамент, подарък от мама и тате, те си и купуват дрехи и храна, дори майка й я пере
та ако за теб това значи да живееш сам ... голям си герой :-D

vodolei4e_m
10-25-2007, 13:26
ами по мои впечатления, Ъ-Ъ-ъ-ъ-Ъ, :-D (малко ми се спи, тъкмо се събуждам) беше хубаво(заведението, а не представянето на гостите - Коцето се кефеше на някви 2х50 евро дет му бяха бутнали и се разхождаше подскачайки из цялото заведение), имаше само някви бизнесмени и елитни фигури от Русе, Пловдив и София, гъзарски коли спрени пред "Capo"

защо да си редактирам поста ????
не съм говорил за майка ти
много ми е чудно какво разбираш под "живея сам"

преди дни един ми вика : ей я тая, живее сама
леле, чудно-чудно
ама какво ? просто има собствен апартамент, подарък от мама и тате, те си и купуват дрехи и храна, дори майка й я пере
та ако за теб това значи да живееш сам ... голям си герой :-D

1. само flood-иш
2. имах предвид двата поста
3. спомена майка ми, а това не ми се нрави,
4. Не мисля да ти разказвам личната си драма, но нямам възка с майка си и баша си и да живея сам (със сестра ми - която е 4 год по голяма)
5. съответно не ми купуват дрехите тоя и оня, ами работа когато се налага за да си изкарам пари
6. като си се мсилиш за "ГЪЗЕ" а другите ги мислиш за червеи - радвам се за теб, пожелавам ти успех :wink: ама няма да стигнеш далеч

\/ Peacе , нека не обръщаме темата на спор, друг беше въпроса и се надявам да обсъждам него с ХОРА КОИТО СА СТЪПВАЛИ или поне са го ВИЖДАЛИ и могат да дадат адекватно мнение!

П.С. Някой знае ли дали може да е отиде там на кафе (барче) през деня (е да, не е за всеки джоб - но се замислих... :-k Като "инТим" примерно или "Сфера"...)

OtherDimension
10-25-2007, 13:55
не ми говори за флууд,господин 600 мнения за 1 месец, тъй като от русе сте 2-3ма човека и може да се разберете на лично за кръчмето, вместо да занимаваш целия форум
излиза, че флуудъра си ти
не съм споменал майка ти лично.. такава е думата, така че не ми драматизирай
постът ти, номер 2-ри беше за лъскави коли и бизнесмени .. така че трай
последната дума, с която бих се характеризирал е "Гъзе", така че не стреляй напосоки .. водолейче :lol:

П.С. матурите са измислени точно за наперени неграмотници като теб.. протестирай си колкото искаш ;)

със здраве и приятно прекарване утре вечер у кръчмата, вземи автограф от ивана и за мен

vodolei4e_m
10-25-2007, 14:02
не ми говори за флууд,господин 600 мнения за 1 месец, тъй като от русе сте 2-3ма човека и може да се разберете на лично за кръчмето, вместо да занимаваш целия форум
излиза, че флуудъра си ти
не съм споменал майка ти лично.. такава е думата, така че не ми драматизирай
постът ти, номер 2-ри беше за лъскави коли и бизнесмени .. така че трай
последната дума, с която бих се характеризирал е "Гъзе", така че не стреляй напосоки .. водолейче :lol:
офффффф, няма да коментирам колко си ограничен, инатест, комуниактивен и т.н.

1. има ми други регистрации (които нямат 600 поста и не са от 1 месец)
2. от русе сме 2-3 4овека, ...съжалявам, "гъзе", че не съм от грамадния полис (ако не знаеш какво значи - град-държава) София, която си е чисто и просто едно шибано село
3. постът ми номер 2 не беше само за коли и бхиснесмени, не си вникнал достатъчно, съжалявам, прекалено си ограничен явно, щом след толквао прочитания не си го осъзнал
4. стрелям на посоки? стрелям на там на какъвто ти се изявяваш, вари ми се оправдавай после

пф замълчи и ТРАЙ ако обичаш
ТЕМАТА Е ЗА ХОРА ОТ РУСЕ
КАТО СИ СТОЛИЧАНИН И СЕ ГОРДЕЕШ РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ НЕ ПИШИ В ТЕМА КОЯТО НЕ ТЕ ЗАСЯГА! пфффффффффффффффффффффф в заглавието си пише РУСЕ, не пише софия, кво търсиш тук?!

и нямам намерение да се доказвам колко съм грамотен в шибан форум това че не пиша препинателни знаеци си е за мен, когато ме мързи -мързи ме, трай си и спри да се заяждаш =;

OtherDimension
10-25-2007, 14:06
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

не съм от софия :lol:

на къде каза да "варя" ? :smt005

аз ли съм ограничен, недорасляк такъв - научи се да направиш 10 изречения без грешка и тогава се бий в гърдите

аз ли се измъквам, сел.. опссс, водолейче?
време е да дойде някой модератор и да изтрие темата ... русенци се разбирайте кога ще дивеете в Оппиум и не занимавайте другите ;)

тая днешната младеж хем проста, хем нагла :smt010

vodolei4e_m
10-25-2007, 19:22
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

не съм от софия :lol:

на къде каза да "варя" ? :smt005

аз ли съм ограничен, недорасляк такъв - научи се да направиш 10 изречения без грешка и тогава се бий в гърдите

аз ли се измъквам, сел.. опссс, водолейче?
време е да дойде някой модератор и да изтрие темата ... русенци се разбирайте кога ще дивеете в Оппиум и не занимавайте другите ;)

тая днешната младеж хем проста, хем нагла :smt010

ау бива ли хем прост хем нагъл, днешната малдеж трябва да си тегли куршума.. тц тц не мога да се трая чак :smt011
а колкото то безгрешните изречение в много теми съм писал, че в някъф шибан форум няма да се стремя да пиша безгрешно - има си часове по бг затова където се справям блестящо. пиша така че другите да ме разберат - виждам ти успяваш, за останалото си спести колко грамотно пиша, мой проблем си е.. или и ти като другите комплексарчета като няма кво да напишеш и за кво да се заяждаш тряа се хванеш за правописа!