PDA

View Full Version : не мога да определя кой стил най мн ми подхожда :Д



jeni_to
10-19-2007, 10:23
слушам метъл от 3 г всякакъв стил хеви, траш ,блек ,дет ..
но от едно извесно време просто спрях да слушам пантера или айрън мейдън и почнах да се кефя на някви тъпи електронни бози ](*,) или някви такива гъзарски :twisted: и спрях да нося тениските на металика гънс мейдън и кис .. и се кефа да носа гъзарски дрехи
Всички мой приятели ми казват че с метълските дрехи изглеждам мн зле и мн ме харесват със "новите" дрехи.проблема и че нз кой е моя стил искам хем да изгледжам добре но и хората да знаят че слушам метъл или поне слушах :-k
пpeди 3-4 седмици се запознах с един гъзар ли е къф е слуша хаус транс и тн и ми хареса и той мен :roll: ама нз всъщтност дали спрях да се обли4ам като метълка заради него да му направя впе4атление
сега сигурно смятате тимата за безсмислена но моля ви не ме критикувайте
само ми кажете как да разбера кой е моя стил в музиката :-k ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Shadow_Walker
10-19-2007, 10:42
Виж сега, щом се кефиш и на метъл и на електронно -каквото ти харесва, това ще слушаш. (чуй електрифициран метъл ;Д)
А за дрехите - както ти харесва, така се носи =]
смисъл не се ограничавай в определен стил =] прави каквото ти харесва.

ЕPu
10-19-2007, 11:01
ако си се променила заради тоя келеш...мда, било е откровено тъпо.. :roll:

на колко си??

нормално е с времето да си сменяш музикалните предпочитания (както и стила на обличане), слушала си метъл, сега ти харесва там хауса, електронната музика...няма лошо, слушай си квото ти харесва..

дано тая хаус вълна е временна, де :roll: според мен, да :)

абстрахирай се от тоя, дето ти харесва, дай си малко време да изясниш за себе си предпочитанията си...и тогава ще разбереш какво наистина ти харесва :wink:

AliceSw
10-19-2007, 11:13
не е необходимо да изглеждаш като прошляк, за да слушаш определена музика...не е необходима да си хаусърка (о.О), за да ходиш с хаусър :wink:

ЕPu
10-19-2007, 11:15
е да, ама тя сигурно си мисли, че трябва да се облича като оня, за да я хареса :roll:
всъщност не знам де, чакам включване от авторката

Disrespect
10-19-2007, 11:32
защо по дяволите не спрете да питате ДРУГИТЕ каква музика да слушате ВИЕ и как се обличате ВИЕ?!?!

?love_haTe!
10-19-2007, 12:09
Виж сега,никое момче или квото и да е там не заслужава да се побъркваш,да сменяш стила си или,това което обичаш.
Ако ти харесва метъл-слушай си :wink:
Ако искаш да си метълка-бъди.
Просто бъди такава,каквато искаш да си,а не такава,каквато хората искат да си. :wink:

jeni_to
10-21-2007, 09:54
ако си се променила заради тоя келеш...мда, било е откровено тъпо.. :roll:

на колко си??

нормално е с времето да си сменяш музикалните предпочитания (както и стила на обличане), слушала си метъл, сега ти харесва там хауса, електронната музика...няма лошо, слушай си квото ти харесва..

дано тая хаус вълна е временна, де :roll: според мен, да :)

абстрахирай се от тоя, дето ти харесва, дай си малко време да изясниш за себе си предпочитанията си...и тогава ще разбереш какво наистина ти харесва :wink:

na 18 sam :-({|= ](*,)

Disrespect
10-21-2007, 10:17
ако си се променила заради тоя келеш...мда, било е откровено тъпо.. :roll:

на колко си??

нормално е с времето да си сменяш музикалните предпочитания (както и стила на обличане), слушала си метъл, сега ти харесва там хауса, електронната музика...няма лошо, слушай си квото ти харесва..

дано тая хаус вълна е временна, де :roll: според мен, да :)

абстрахирай се от тоя, дето ти харесва, дай си малко време да изясниш за себе си предпочитанията си...и тогава ще разбереш какво наистина ти харесва :wink:

na 18 sam :-({|= ](*,)

наистина ](*,) ](*,) ](*,)

oTPoBHa
10-21-2007, 12:50
бааа че глупости плямпате.. че аз заради ЕДНО момче започнах да слушам музика вобще.. еех, понякога любовта прави чудеса :-)

oTPoBHa
10-21-2007, 12:50
бааа че глупости плямпате.. че аз заради ЕДНО момче започнах да слушам музика вобще.. еех, понякога любовта прави чудеса :-)

Alcohooligan
10-22-2007, 12:04
еххх,и аз едно време бях яко ъндърграунд хардкор шит...

мамка му,по ми е яко сега по клубовете с фешънските цайcи и белите кецки... :D

icetrax
10-22-2007, 12:35
бааа че глупости плямпате.. че аз заради ЕДНО момче започнах да слушам музика вобще.. еех, понякога любовта прави чудеса :-)

Има хубав оръжеен магазин до нас, препоръчвам ти го. /jk/

Да се насилваш да слушаш нещо, което в 95% от случаите не ти харесва, само и само да направиш впечатление на любимия е просто жалко. Да отъпчеш себе си за някакъв аутсайдер, който не би те погледнал ако не носиш любимите му подсилени Кубинки, мешка, верига от кварталните крепежни елементи и прочие.

А по темата, както ти казаха няколко човека преди това, не е задължително да имаш определен любим стил от който да се влиаят маниерите / начина на обличане и т.н. Ако беше така, всчиките псевдо-елетронни фенове трябваше да се мъкнат с рейв дрешки и да ми танцуват Melbourne Shuffle пред ФК. :-({|=

Слушаш каквото ти харесва, според.. настроението, повода и прочие. Като те питат какво слушаш.. семплия редовен отговор: "Всичко." O:)

oTPoBHa
10-23-2007, 11:47
бааа че глупости плямпате.. че аз заради ЕДНО момче започнах да слушам музика вобще.. еех, понякога любовта прави чудеса :-)

Има хубав оръжеен магазин до нас, препоръчвам ти го. /jk/

Да се насилваш да слушаш нещо, което в 95% от случаите не ти харесва, само и само да направиш впечатление на любимия е просто жалко. Да отъпчеш себе си за някакъв аутсайдер, който не би те погледнал ако не носиш любимите му подсилени Кубинки, мешка, верига от кварталните крепежни елементи и прочие.

А по темата, както ти казаха няколко човека преди това, не е задължително да имаш определен любим стил от който да се влиаят маниерите / начина на обличане и т.н. Ако беше така, всчиките псевдо-елетронни фенове трябваше да се мъкнат с рейв дрешки и да ми танцуват Melbourne Shuffle пред ФК. :-({|=

Слушаш каквото ти харесва, според.. настроението, повода и прочие. Като те питат какво слушаш.. семплия редовен отговор: "Всичко." O:)

що говориш тъпотии мамка му, като не знаеш закво стаа дума и сичко ВЕРОЯТНО е както си го е измислил нищожния ти мозък!?
аз не съм от онези страшните метълисти с мешките и кубинките ей
та да ми говориш такива неща
без да ги разбираш
някакъв нууб който само си търси как да натрупа повече мнения
преди време бях абсолютен аутсайдер, нямах си и идея нито от музика, нито от дрехи, нямах и един близък човек до себе си
знаех единствено това, което аз си го свирих на пианото
не знаех кво е вобще да излизаш с приятели, тогава всичките хора от обкръжението в училище започваха да излизат насам натам, а аз си бях сама
няях желание за абсолютно нищо, разбираш ли
бях абсолютно ЕМО без бритона и без шибаните им цветчета и тем подобни
тогава се влюбих за първи път, и как да ти кажа, като си идиот и няма да разбереш
че с предишния ми пост просто исках да кажа, че любовта дава желание за всичко - за промяна, в повечето случаи за положителна промяна, че любовта е най-силното чувство и може да те превърне от нищо в ехееей, и това е доказано
бе вобще любовта е голяма работа
а тии дето си мислиш че от някъв фешън там съм станала МЕЕЕЕТЪЛИСТКА с веригите и черните наметала за да впечатля някой МЕТЪЛИСТ пак с черно наметало и верига .... бе няям думи ей ! отдавна вече съм над всичките тия черни наметала и прочие ... !
ай сиктир

Madness
10-23-2007, 16:59
че любовта дава желание за всичко - за промяна, в повечето случаи за положителна промяна, че любовта е най-силното чувство и може да те превърне от нищо в ехееей, и това е доказано
бе вобще любовта е голяма работа
не се сдържах просто :-)

oTPoBHa
10-23-2007, 18:51
че любовта дава желание за всичко - за промяна, в повечето случаи за положителна промяна, че любовта е най-силното чувство и може да те превърне от нищо в ехееей, и това е доказано
бе вобще любовта е голяма работа
не се сдържах просто :-)

за..? :-)