PDA

View Full Version : Секса за удоволствие



ferendzia
10-19-2007, 10:39
Smqtate li 4e sex-a za udovolstvie e nemoralen?ako go pravi6 s 4ovek s koito ti e priqtno i ste dobri priqteli tova nemoralno li e....
Az sym na 16 godini,devstvena sym....no se interesuvam ot tezi ne6ta...i dyrja da znam 4e tova koeto pravq nqma da dovede do problemi...Stra6no mnogo haresvam biv6iq si fizi4eski...osven tova si ostanahme i dobri priqteli sled kato skysahme...i prodyljavam da iskam da spq s nego,kakto i toi s men..no mi zvu4i nqkak nemoralno 1-viq mi pyt da e prosto zaradi kef-a...osobeno pyk s biv6iq mi priqtel... ](*,) prosto mi e trudno da precenq koe v men e po silno..neponosimo silnoto jelanie ili misylta 4e 1-viq pyt trqbva da e obvyrzan sys silni 4uvstva koito pri nas otsystvat :/

Patetu
10-19-2007, 10:46
Всичко е up to you както се вика, морален/неморален- това е само до преценка. Щом за теб самата е ок, значи няма от какво да се притесняваш. Ти сама си знае6 отговора...

gabituuu
10-19-2007, 10:48
неангажиращият секс за удоволствие е як ! \:D/

sexy_sladuranka___
10-19-2007, 10:51
Значи да правиш секс с човек с който не си обвързан е неморално ? А какво да кажем за малките /10,11,12/ които губят девственоста си в някой градски кенеф ](*,) ? Щом бившияти те привлича и искаш да го направиш с него направи го , аз не виждам нищо лошо и неморално в това :D

lilit_666
10-19-2007, 11:04
Значи да правиш секс с човек с който не си обвързан е неморално ? А какво да кажем за малките /10,11,12/ които губят девственоста си в някой градски кенеф ](*,) ? Щом бившияти те привлича и искаш да го направиш с него направи го , аз не виждам нищо лошо и неморално в това :D
Подкрепям,но щом сте скъсали,предполагам,4е той си има нова приятелка и за това ще се получи кофти.Ако не-защо не,ти споделяла ли си му за това?

ferendzia
10-19-2007, 11:59
Значи да правиш секс с човек с който не си обвързан е неморално ? А какво да кажем за малките /10,11,12/ които губят девственоста си в някой градски кенеф ](*,) ? Щом бившияти те привлича и искаш да го направиш с него направи го , аз не виждам нищо лошо и неморално в това :D
Подкрепям,но щом сте скъсали,предполагам,4е той си има нова приятелка и за това ще се получи кофти.Ако не-защо не,ти споделяла ли си му за това?

ne nqma si priqtelka...i da znae 4e o6te si me privli4a...pyk az nego nqma kfo da govorim...ami blagodarq vi i mi stiskaite palci :p 1-viq pyt ne e leka rabota :?

divcho
10-19-2007, 12:00
Spored men 1-vo mu napravi edna sv-ka da vidish kak e.

slavito007
10-19-2007, 12:12
Ти го искаш , той го иска , какво повече да искаш :-D
Освен ако не искаш първият път да ти е "специален" , защото някои момичета искат да го направят с човек когото обичат , на когото държат и така нататък. Пък и не ми се струва неморално. :wink:

ProstoAz
10-19-2007, 12:18
Сексът с бившия според мен крие много опасности... Но всеки сам си преценява риска отново да се влюби, оставайки неразбран от отсрещната страна...
Интересно ми е обаче защо го искаш СЕГА? Не го ли искаше, когато сте били заедно? Какво се опитваш да постигнеш (дори и подсъзнателно)? Както и да е... аз няма да задълбавам. Направи го, ако наистина това искаш...

MoHuTo
10-19-2007, 12:27
Щом момчето е свободно, ти също и двамата не сте си безразлични - не виждам нищо неморално :wink:

krem4et0
10-19-2007, 12:57
първият ти път няма да ти донесе особен кеф. първите няксолко пъти също. Просто да ти кажа, че първия път, ако го правиш просто за кефа, значи много бъркаш. Кеф няма да има.

Tedi_sheep
10-19-2007, 13:35
Всеки секс се прави за удоволствие, другите неща вече са подробности.Аз смятам, че няма нищо лошо да спиш с човек, когото харесваш, независимо дали го обичаш(само да не ти става навик разбира се).Ако искаш 1-ят ти път да е сприятел, когото харесваш, ан е с гадже, което обичаш няма нищо лошо направи го, само не влагай силни чувства като любов, за да не страдаш после... :smt006

DevilWish
10-19-2007, 14:45
Ти го искаш , той го иска , какво повече да искаш :-D
Освен ако не искаш първият път да ти е "специален" , защото някои момичета искат да го направят с човек когото обичат , на когото държат и така нататък. Пък и не ми се струва неморално. :wink:
+1

My_Dear
10-19-2007, 14:59
Не съм сигурна доколко е добра идеята да спиш с бившия си. Поначало жените смесват секс и чувства. Ако го направите просто ей така, за удоволствието, и си остане само това, а ти се влюбиш?
Мисли в перспектива.
Освен това, както каза кремчето, първите няколко пъти няма да са нещо особено откъм удоволствие.

marina star
10-19-2007, 15:01
nqma absolutno ni6to nemoralno da pravi6 sex s 4oven,kam kogoto 4uvstva6 samo fizi4esko privli4ane,savsem normalno e

alkobalko
10-19-2007, 17:02
Всеки човек избира сам какво да прави, кое е морално за него и кое не. И никой няма право да съди другите за това решение. Аз не бих го направила, защото за мен сексът е споделяне на любовта, а не просто физическо удоволствие.

Kras4eto_lp
10-19-2007, 18:52
Аз на твое място не бих мислила толкова ::: Щом като токлова искаш да спиш с него давай :roll:

[m!s$_k@pr!$]
10-19-2007, 19:24
офф и кво ша стане ако го напрайш с човек, който не ходиш?? Тва да не е случайно грях? И за какво неморално говориш...? На 16 си искаш да спиш с човека, към когото имаш силни чувства и кво друго ти трябва...?

tipsy
10-20-2007, 11:53
за удоволствие ?!
кво туи ?!
епа ние такива неща не праим

Nadelina
10-20-2007, 12:45
Sigurno si vyzpitana taka.. ili si si izgradila takova vijdane za pyrvia pyt.. moje bi sredata ti e takava.. ne znam... Pyrvia pyt moje da e po lubov.. ama ako taq lubov doide na 30.. do 30 li she chakash da doide princa na bql kon... az sashto go napravih s bifshia si.. samo che pri mene razlikata beshe v tova che go obichah... v tvoq sluchai e po dobre.. i ne mislq che ima neshto nemoralno... daje edin moi priatel kazvashe che e po dobre pyrvia pyt da byde s nqkoi s koito ne si obvyrzan i dushevno i psihicheski.. a da imate samo fizicheskia kontakt... I vse pak ti si reshavash :)

krem4et0
10-20-2007, 16:22
Sigurno si vyzpitana taka.. ili si si izgradila takova vijdane za pyrvia pyt.. moje bi sredata ti e takava.. ne znam... Pyrvia pyt moje da e po lubov.. ama ako taq lubov doide na 30.. do 30 li she chakash da doide princa na bql kon... az sashto go napravih s bifshia si.. samo che pri mene razlikata beshe v tova che go obichah... v tvoq sluchai e po dobre.. i ne mislq che ima neshto nemoralno... daje edin moi priatel kazvashe che e po dobre pyrvia pyt da byde s nqkoi s koito ne si obvyrzan i dushevno i psihicheski.. a da imate samo fizicheskia kontakt... I vse pak ti si reshavash :)
Твоят приятел е в лека грешка. Не е по-добре. не, че мога да съм пак девствена и да правя секс с човек, за който не ми пука. Но на мен си ми е супер с моя мъж, беше приятно преживяване, н ми нанесе никакви травми. А така се радвам, че съм отдала всяка чст от себе си на този човек. Щеше да ми е гадно, ак бях правила секс с друг и после изпитвам желание за пълно споделяне с мъжа ми.

gavro64eto
10-20-2007, 16:34
mislq,4e sexa samo za udovolstviq e izpolzvane tqloto na drugiq 4ovek,a 6to se otnasa do 1 pat spored men e nujno da ima silni 4uvstva.

Don_mani
10-20-2007, 16:47
shtom i toi i ti iskate nevijdam kakuv e proglema da go napravite no shte se poqrvqt nekaneni 4ustva poradi prostiq fakt 4e sled samiq act toi shte zapon4e da ozna4aava neshto pove4e za tebe vinagi taka stava ne si misli gluposti i shte se poqvat nekaneni 4usva :smt006

love_only_one_boy
10-20-2007, 18:36
:?: На тая възраст ако не е за удоволствие за кво ще е? 8-[ За дете?
8-[ :-D :-D

10-20-2007, 23:41
Ти знаеш ли какво е немурално ? Секса не е немурален...

Pafkata
10-21-2007, 00:08
kat ti se pravi-pravi.vse pak 6te ima p1rvi p1t dali e s nego ili s nqkoi drug pak e sex,toi se pravi moralen ili ne moralen

Krom
10-21-2007, 09:05
винаги съм казвал че секса е за удоволствие ... такаче прави квото си знаеш

bebok
10-21-2007, 20:13
vseki ima razlirno mnenie po vuprosa i e normalno za men li4no nqma ni6to nenormalno v tova da pravi6 sex s 4ovek koito haresva6 dori i samo fizi4eski ,no kakto kazaha i drygite nqma da ima koi zn kakvo ydovolstvie pone purvite 3 4 puti .....

vaniLL
10-25-2007, 08:03
predpoagam ,c he ako nqmashe da ti e za pyrvi pyt , a predi beshe pravila sex s nqkogo i pred teb se izpravi nov chovek , kym gototo imash samo sexualno privlichane , shteshe da se reshish po-lesno i nqmashe da go mislish za nemoralno masata ot vrystnicite i sa dosta razkreposteni v tova otnoshenie ;-) \:D/