PDA

View Full Version : Лоша ситуация



lilit_666
10-19-2007, 12:23
Разбрах,че другите момичета от класа ми ми говорят зад гърба и само ме използват да преписват от мен.
Те са 6,а не искам да забърквам и момичето,което ми каза.Как да се оправя сама?Много ми е гадно.Момичетата са такива злобарки,за разлиика то момчетата(не вс ест.,ама...все на такива попадам)
Гледат да ме избягват и си се събират заедно.Не мисля,4е съм убидила някого с нещо,нито съм взела не4ие гадже.Каква може да е при4ината и как да постъпя?-не искам да съм без приятели 5 години!!!
Не,че ми трябват такива,ама си мисля,4е ще настроят и момчетата срещу мен с разни простотии и за да са в женска компания също ще запо4нат да ме избягват.Момичетата са доста отворени,да предопредя.
Извинявам се,4е Ви занимавам с това,но имам нужда от подкрепа!
Благодаря

slavito007
10-19-2007, 12:33
80 % от момичетата в гимназиите са курви и / или надуфки . Не си заслужава дори да си мърдаш пресъта , че да им спечелиш доверието и приятелството.Ако толкова ги искаш трябва да станеш една от тях , но това не е добър вариант.

Baby_b
10-19-2007, 12:55
Еми в тая ситуация защо не си намериш приятели от другия клас -а,б,в...
А ако се опитат да кажат на момчетата нещо не мисля че много ще се повлият от тва което са им казали за теб :wink: Според мен няма смисъл да им говориш дори просто ги отминавай и не им давай да преписват :wink:

lilit_666
10-19-2007, 12:56
Да,ама как да съм сигурна,4е няма да настроят и мом4етата и те ест ще се вържат за да са в женска компания.И странното е,4е на 1 поглед пове4ето изглеждат скромни.

lilit_666
10-19-2007, 13:00
Еми в тая ситуация защо не си намериш приятели от другия клас -а,б,в...
А ако се опитат да кажат на момчетата нещо не мисля че много ще се повлият от тва което са им казали за теб :wink: Според мен няма смисъл да им говориш дори просто ги отминавай и не им давай да преписват :wink:
И какво обяснение да им дам,като ме попитат защо се държа така,без да намесвам мацето,което ми каза?Пред мен не казват нищо,просто се събират заедно и се чувствам отритната.Гадно е,а и не знам как да се запозная с др класове.

Rusa___macka
10-21-2007, 21:18
Не ти трябват тия девойчета за приятелки, скъпа. Аз съм в подобна ситуация като твоята, с тая разлика, че на мен са ми безинтересни и не им търся компанията. Когато съм на училище си сядам на чина и не се интересувам много-много какво се случва около мен. Говоря си по мобилния, решавам си кръстословички, гримирам се... Ако някой иска да си лафим - добре, ако не - пак добре. Това е положението :Р

Поздрави

Boss
10-21-2007, 22:44
Вечното истинско приятелство може да съществува само когато то е между мъж и мъж :wink:

HePeAJIeH
10-21-2007, 22:50
Като искат да преписнат от теб им давай грешна информация!След това няма да те използват и ще си мислят че си на тяхното интелектуално ниво но ще си останат само с тази си заблуда :wink:

crs
10-22-2007, 05:38
Много интересно :)

girl_in_black
10-22-2007, 06:51
Просто преставаш да им обръщаш внимание и да им даваш да преписват.Ако те попитат "Защо" казваш "Така" и не им се обясняваш допълнително.А и толкова ли е съществено за теб да си приятелка с тях и с момчетата от класа ти?Намери си приятели от някъде другаде

Loshotia
10-22-2007, 07:27
Като искат да преписнат от теб им давай грешна информация!След това няма да те използват и ще си мислят че си на тяхното интелектуално ниво но ще си останат само с тази си заблуда :wink:
А така! Или пък ги игнорирай! покажи им, че не ти си в лоша ситуация, а те! Запознай се с нови хора- разни СИПове, клубое по интереси, часове по физическо- винаги има начин. Момчетата ако са тъпи, ще се подведат, ако не- по- добре

Seducti0n
10-22-2007, 11:47
Здравей,миличка.Наистина си в много неприятна ситуация.Единствено от теб зависи това дали ще съумееш да излезнеш от нея.Тоест,не се оставяй да те използват.Покажи им,че си силна,че си личност,а не някакво същество,от което освен изгода не търсят друго нещо.Замисли се над постъпката,на това момиче,което ти е отворило очите.Постъпила е благородно с риск останалите ви съученички да разберат че е "предателка" и да започнат и нея да тормозят и отхвърлят. :?
Съюзете се двете с момчета или поне с тези,които са ви свестни и на чиято подкрепа знаете,че можете да разчитате.Не се опитвай да се сприятеляваш с използвачи,само за да не си сама.
По-добре да имаш,дори само един,НО истински приятел от колкото да си заобоколена от хора,които единсвено искат да те използват за да постигнат личните си цели. :wink:

Symphony of Destruction
10-22-2007, 12:00
Така...да кажа и аз нещо, че тая ситуация ми е адски позната. Бях в подобна седем години, в старото си даскало. Имах всичко на всичко две приятелки в стария си клас, а и на едната не можеше да й се вярва особено. Сетих се какво е решението чак когато се отървах от тях и попаднах в нова среда. А майката му е пълно игнориране! Не е задължително приятелите ти да са от твоя клас :) Хич да не ти пука кой какво говорел за теб - който те познава истински, няма да се остави да го заблудят клевети ;)
А за преписването - ми да не си длъжна да им позволяваш??? Бооожееее.....няма такива работи! Каквото знаеш ти, си е за теб и само ти решаваш с кого да споделиш знанието си!!!

lilit_666
10-22-2007, 14:03
Мерси на вс!,ама това са най -извесните моми4ета от зайците и "главатарката"се познава със вс -и с големите.Пред мен се държат добре-в смисъл не се дразнят и не ме обижда.Ако запо4на да се държа надменно,като не им обръщам внимание няма ли останалите да си помислят,4е съм надута-все пак се познаваме от 1 месец. и да си влоша положението още и с тях и с другите?А, и Момчето,което харесвам също може да се каже,4е движи с тях..

HePeAJIeH
10-22-2007, 15:07
182+44_4adel като мислиш че е тъпо измисли ти решение на въпроса! А да и моля те аргументирай се защо е тъпо и може и да се съглася! :smt012 :smt011

find_m3
10-22-2007, 15:12
като слушам такива оплакваня започвам да си мисля ,че аз съм много святно момиче :roll: :lol: малко самовлюбено прозвуча,ама не съм такава и никога няма да бъда.не се подмазвам на никой за нищо и не общувам с тъпи ,прости лигли :smt013 [-X

Seducti0n
10-22-2007, 15:33
като слушам такива оплакваня започвам да си мисля ,че аз съм много святно момиче :roll: :lol: малко самовлюбено прозвуча,ама не съм такава и никога няма да бъда.не се подмазвам на никой за нищо и не общувам с тъпи ,прости лигли :smt013 [-X

Тя по един или друг начин е задължена да споделя част от ежедневието си с тези момичета.Може да не и допадат,но няма друг начин,освен да приеме обстоятелствата такива каквито са.ИМенно гимназиабните години,се характеризират с това,че сред момичета се поражда една глупава конкуренция за надмощие,власт,популярност .
Някои обаче,стигат твърде далечи напълно се самозабравят.Набелязват си някого,в случая авторката на темата и се опитват по-всевъзможни начини да я унизят и да я използват.Дано момичето да има досатъчно сили и воля за да се бори с тази несправедливост. :wink:

da_potrebitel_sam;)
10-22-2007, 19:45
avtorkata na kolko godini e 4e nerazbrah

SlAdKoTo`KoTe
10-23-2007, 09:31
mi ako prekaleno te otbqgvat moje da se premesti6 v drugiq klas tam moje po dobre da se durjat s teb :)

iveto_love
10-24-2007, 00:51
miii iaz s1m v takava situaciq vsi4ki momi4eta gledat da prepi6at ot men i posle govorqt zad g1rba mi no az razbrah 4e me izpolzvat i na vs kontrolni ili ne im davam da prepisvat ili im davam gre6na informaciq.i tova 4e ne se s1birat s men ne me pritesnqva. :) :lol: ](*,) :smt019 :smt013

50cent
10-24-2007, 01:20
имам една много итересна теория 4е ако се спреатели6 с момчетата момичетата също ще бъдат на твоя страна

bqsna_teenagerka
10-24-2007, 07:54
Ще започна с една забележка! "Не че ми трябват такива" (един вид приятели) Това да не си посмяла никога повече в живота си да си го помислиш,комо ли да го изричаш! Много добре знаеш че не е така!
За съжаление,наистина адски са малко приятелите,повечето те използват,но това не трябва да те съсипва. Използват те за да преписват? Значи са тъпи. Не им позволявай тогава повече да те използват,след като после по най долния начин ти се отблагодаряват!
Момичетата не искат да дружат с теб? Ха,голям праз,момчетата са много по големи пичове! Хем ще ти завиждат и ще ги е яд че си френдка с тях хем ти ще си сигорна че момче няма за какво да ти завижда или да те прецака. Поне така си мисля аз. Не се занимавай с хора които са под нивото ти! Подминавай ги все едно са дърва!