PDA

View Full Version : МЕЖДУ ДВАМА ?!?!



malinova_macka
10-19-2007, 13:50
Хора влюбена съм в бившия си приятел ,който не иска и да чуе за мен ,защото го е страх да не би пак да се сближим въпреки ,че си има приятелка,но не иска да разбия живота му и сърцето му.Аз също си имам гадже,от доста време съм и аз с него ,но не спирам да мисля за бившия си .
Какво да права да го забрава ли тотално или да продължа с опитите и да почнем с него ново начало и да загърбим всичко... ??
Моля кажете ми.. :( :( :(

milen`THVP
10-19-2007, 13:54
не аз така скасах с предишното ми гадже щото станах голям геймър и няях време да ходя с нея насам-натам после като поотказах игрите почнах да я търся помолих я пак да тръгнем обаче тя не иска и спрях да се занимаам с нея :roll:

Sweet__baby
10-19-2007, 13:56
Ами според мен е добре да го забравиш, защото не е редно така...и ти си имаш гадже, но и той. Затова по-добре е и за теб и за бившия ти да сте само едни добри приятели, че да не се създават допълнителни проблеми! Успех! :wink:

sexy_momi4e
10-19-2007, 14:26
ami ti si ima6 gadje,toi sa6to,nedei da razvalq6 vsi4ko moje i da ne se polu4i kakto o4akva6 i da sajalqva6...

RaLkb
10-19-2007, 14:47
[/b]Po dobre prodalji napred i zabravi za nego.Shtom vednaj veche ste se razdelili nqma nachin vsichko da bude kakto predi...

DevilWish
10-19-2007, 14:58
Ами според мен е добре да го забравиш, защото не е редно така...и ти си имаш гадже, но и той. Затова по-добре е и за теб и за бившия ти да сте само едни добри приятели, че да не се създават допълнителни проблеми! Успех! :wink:
+1 6e razbiete 2 syrca /na va6ite polovinki/ ,a i edva li 6e se zadyrjite dylgo :S

SLaDKu_mOmIChEncI
10-19-2007, 15:03
Забрави го няма смисъл да ходиш с него , защото той вече не те харесва да не говорим за Обич...Тей че забрави го не е единствен ,а и той няма да ти обърне никакво внимание щом вече те ненавижда ...! 8-[

[PReDaToR]
10-19-2007, 15:05
Ами според мен е добре да го забравиш, защото не е редно така...и ти си имаш гадже, но и той. Затова по-добре е и за теб и за бившия ти да сте само едни добри приятели, че да не се създават допълнителни проблеми! Успех! :wink:
+1 6e razbiete 2 syrca /na va6ite polovinki/ ,a i edva li 6e se zadyrjite dylgo :S

+1 а и след втория път нещата стават още по-зле... :smt009

HePeAJIeH
10-19-2007, 15:26
Забрави бившия и продължи със сегашния или напусни сегашния си приятели и се опитай отново със бившия си! Но първия вариянт е по-приемлив

BWald0rf
10-19-2007, 15:27
А мислиш ли че е честно заради един каприз да съсипеш връзката на бившия си и да разбиеш сърцето на сегашното си гадже? Вземи се в ръце.Бившия ти е минало и така трябва да бъде.

desidala
10-19-2007, 15:48
Абе аз предлагам да не се опитваш да се събереш с него [-X И двамата имате гаджета, така че, за да се съберете, ще трябва да разбиеш сърцето на своето гадже, на гаджето на бившия и ако не се получи нищо и вашите сърца също ще са разбити, така че става едва голяаама любовна трагедия [-(

alkobalko
10-19-2007, 15:58
Той не иска да е с теб, няма какво друго да направиш освен да се откажеш от тази идея. Продължавай живота си без него.

malinova_macka
10-19-2007, 16:19
Ама вие не ме разбрахте тои ме обича ,но просто след онази наша връзка се е наплашил с риска да поемем нещо след като и джамата имаме вече друг живот.Не ме ненавижда ,а просто страним един от друг.Не бих наранила сегашното ми гадже,но ако трябжа да избирам и имам шанса бих се разделила с него и бих пробвала на ново с предишния ми ако знам че не играя на сляпо.....
ще вода с времето как ще се чуствам.... ](*,)

koalka
10-19-2007, 18:22
Какви опити правиш???Нали си имаш приятел?Не бъди нахална, той не те иска.Отделно, ако въобще си държала на сегашния си приятел, се раздели с него.Може би не заслужава да го лъжеш.А за бившия забрави..

Eli>>>
10-19-2007, 18:44
ЗАБРАВИ!

Нямаш шанс :D

Kras4eto_lp
10-19-2007, 19:01
Явно все още изпитваш чувства към бившия си,но аз на твое място бих го забравила...все пак и двамата имате връзки :wink:

B3B0K
10-19-2007, 19:03
ami nqma lo6o da se borim za 6tastieto si no pomisli si za mom4eto s koeto si sega.... ako razbere 4e prez cqloto vreme si msilila za drug .. kofi no ako si sigorna 4e pak dori i sled vreme 6te iamte vazmojnosta da ste zaedno i to 6tastlivi zaedno nqma da se predava6!

My_Dear
10-19-2007, 19:46
Много хора ти казват да продължаваш със сегашния си приятел.
Той обаче не заслужава да го лъжеш. Ако не искаш да си с него... той трябва да знае. Поне това са моите възгледи.

Относно бившия, ако си толкова сигурна в неговите чувства, намери начин да говорите с него насаме и на спокойствие. И да обсъдите отношенията си.

Според мен обаче надали ще се получи... някак си като гледам предпоставките... се съмнявам.

На твое място бих се отказала и от двамата и бих продължила живота сама, докато се окопитя и си стъпя на краката отново.

yuyuto
10-20-2007, 00:17
ami ti si ima6 gadje,toi sa6to,nedei da razvalq6 vsi4ko moje i da ne se polu4i kakto o4akva6 i da sajalqva6...
\:D/

BeBsItO
10-20-2007, 07:16
не аз така скасах с предишното ми гадже щото станах голям геймър и няях време да ходя с нея насам-натам после като поотказах игрите почнах да я търся помолих я пак да тръгнем обаче тя не иска и спрях да се занимаам с нея :roll: :shock: :shock: :shock: otka4ena rabota....napomnq6 mi za edin...

monityY
10-20-2007, 07:35
И аз съм що годе в същата ситуация... само дето бившия не ме отбягва а даже иска да се видим,макар че си има гадже и аз си имам... ама той ме иска за едното забавление и после да ме заебе.Ама така няма да се разберем аз го искам,но го искам само за мен,както беше преди.Изпитвам чувства към него и ако се видим може да прераснат в любов и после като ме заебе да страдам двойно.Такаче аз съм се отказала,макар че мога да го имам за 1 ден примерно... Откажи се и ти!

EvilBrunette
10-20-2007, 09:00
Забрави го! Явно и той няа желание да се занимава повече с теб. И все пак имаш гадже - малко или много си отговорна за него. В смисъл, че едвеа ли заслужава да го лъжеш. Ако не го харесваш просто му го кажи. Няма смисъл да ходиш с няки, само и само, за да имаш гадже. [-X