PDA

View Full Version : Поредният скандал или к'во.. ?



bungle
10-19-2007, 13:56
Поредният скандал или к'во, ше еба?? Бясна съм. Иде ми да си счупя главата някъде. Да се напия като куха лейка и после нищо да не помня. Да остане само празнота.

Бях там, при него, всичко беше повече от прекрасно.
Тръгнах си. След няма и 2 дена той започна да ми крещи и да се обижда за най-малкото.
3 дена не сме спрели да се караме.
Днес той си идва за 2 дена. Исках да си поговоря с него по телефона, държа се много студено, каза, че още се сърдел. После пак му звъннах, пак ми говореше гадно и аз го попитах : "Да не би да си имаш друга?" Той ми затвори телефона. Изключил го е. Мамка му, толкова ли съм лоша?? За нищо ли не ставам? Опитвам се да бъда супер-момичето за него. А той винаги ми намира косури. Обичам си го такъв. Не искам да се променя. Знам , имам чепат характер. Ама мамка му, поне малко не свикна ли с мен? Не ми ли знае истериите и тъпите въпроси? Защо се впечатлява и впряга за такива неща?
Разиграва ли ме? По чужд акъл ли се води? ( неговите колеги се опитвали да му обяснят, че аз съм жена, а всички жени сме тъпи курви, че трябва да ме държи на каишка и че със сигурност ще му изневеря!!!)
Как да му изневеря като аз не искам да бъда докосвана от друг. Всеки останал мъж за мен е нещо... ниско, долно... Мекотело..
Ае,бе, идва си за 2 дена и ще ме гледа на кръв. :smt010 Ако изобщо пожелае да ме види...
Преди ми беше ОК, кратки връзки и още преди да са се показали кирливите ризи - айде, чао. Да имаш сериозна връзка е много трудно.

Пф, довечера ще се напия. Защо хората обичат ? За да се нараняват ли ?? Вчера при поредния скандал съм блъскала в стената като олигофрен. Сега са ми подути кокалчетата. Не разбирах хората, които блъскат, когато се ядосат. Мислех, че е от слабост. Да и от това е, но май е повече от много насъбрала се негативна енергия.

Стана дълго. Объркано. Пишете. Каквото и да е. Излейте мъката и злобата си.

001Severina
10-19-2007, 14:26
](*,)

GameMaster
10-19-2007, 14:28
:smt022 c,c,c,c ..............mn lo6o ....4ak i na mene gadno mi stana :smt009 Az ne razbiram mn ot lubov .....no mislq 4e ne se e otnes1m podobava6to s tebe ..........izglejda 4e ti mn ama MN go obi4ash :) ...........ne mislq 4e v tebe e problema i ne ti si lo6ata.Prosto sednete i pogovorete za6to taka se e polu4ilo ...i za6to taka se d1rji??? Nadqvam se da se opravite [-o<

SLaDKu_mOmIChEncI
10-19-2007, 14:46
Неразбрах само ти питала ли си го защо е такъв :-s Може да си има причина ..... А щом като толкова много го обичаш говори с него и му го кажи !!Кажи , че го обичаш, и че не искаш да се карате. Друг съвет освен това немога да ти дам ,освен да му кажеш това ,което мислиш :( Наистина е много гадно това положение, в което си .... :( :( :( А той се впряга в такива нещата защото все пак е момче ,а както знаеш и момичетата ревнуват!! Това ,че той ревнува е хубаво ,защото показва ,че го е грижа за теб и не иска да те загуби. ;-) ](*,)
Ти казваш : "Да имаш сериозна връзка е много трудно. " ами да трудно е ако беше лесно нямаше да е интересно :wink:

MoHuTo
10-19-2007, 14:51
И аз съм така миличка, не си само ти...опитвам се да стана по-добра и да ме харесва повече...а накрая се чувствам, че съм изневерила на себе си, само и само да направя някакъв компромис и нещата между нас да се подобрят...наистина сериозната връзка е нож с две остриета, но вече съм се хванала на хорото и ще го играя докрай...просто прекалено много го обичам и не искам да го загубя...така, че искам да ти кажа че не си единствена - има и други като теб, разбирам какво ти е... ](*,) ](*,) ](*,)

DevilWish
10-19-2007, 14:56
:smt022 c,c,c,c ..............mn lo6o ....4ak i na mene gadno mi stana :smt009 Az ne razbiram mn ot lubov .....no mislq 4e ne se e otnes1m podobava6to s tebe ..........izglejda 4e ti mn ama MN go obi4ash :) ...........ne mislq 4e v tebe e problema i ne ti si lo6ata.Prosto sednete i pogovorete za6to taka se e polu4ilo ...i za6to taka se d1rji??? Nadqvam se da se opravite [-o<
+1

RaLkb
10-19-2007, 14:58
Zashto iskarvash sebe si vinovna kato ne si... :?: Normalno e kogato se darji po stydeno i drypnato da mu zadadesh vaprosa dali ima dryga.Zashto si mislish che ti si vinovna che neshtata medjy vas nevarvqt kato zatova sa nujni dvama ](*,) .Pogovori s nego obqsni mu kak se chustvash kaji mu che go obichash i t.n.Kazvash che neiskash toi da se promenq che go obichash takav kakavto e.....samo che spored men toi trqbva da se promeni...da se promeni i to dosta.Za men v momenta toi se darji kato pulen kreten(sajelqvam za obidite ama mnogo na vytre go prieh vsichko)Mislish da se napiesh...zashto kakvo shte postignesh s tova...shte zabravish problemite za izvestno vreme...a posle...kakvo shte stane kato istrezneesh...nishto obasoliutno nishto...problemite mejdy vas pak shte gi ima...i pak shte si v izhodna poziciq,samo che sas mahmorluk i silno glavobolie(kato che li nqmash dostatachno problemi) ](*,) .Vzemi se v race i vmesto da se nalivash i samosajelqvash pogovori s nego i mu obqsni vsichko :!: E iskrenno ti jelaq yspeh.

BWald0rf
10-19-2007, 15:24
Много гадну се е получило наистина..Аз мисля обаче че вместо да се напиеш по-добре да го потърсиш и да говорите лично..Наистина трябва да се разберете сериозно за тези караници .. Надявам се всичко да се оправи,но ако той иска да те променя просто не си заслужава.Ти си това което си и си уникална.Защо трябва да ставаш нечии идеал и да изгубиш най ценното което имаш-себе си.Просто се изяснете и се дано всичко да се нареди добре ... Успех ;)

XXX_f
10-19-2007, 15:27
Обичам си го такъв. Не искам да се променя.


ami togava kakuv ti e problema.Ti iskash da se otnasq dobre s teb.. tova ozna4ava da se promeni.Hvani go na kus pas i ne budi ligavo momi4e a otgovorna jena i my kaji tova koeto te trevoji ne mu vikai ako toi ti izvika my kaji 4e iskash da razgovarqte ne da si kreshtite... Trqbva ti da rukovodish neshtata vuv vruzkata mujete lesno se kontrolirat samo trqbva da namerish nachina... bilo daje i sus seks

bungle
10-19-2007, 15:29
Не мога да говоря сега с него лично, защото в 10.30 пристига от Варна и после направо в тях се прибира. Надявам се утре да иска да ме види. Ако не иска - ОК, ще се примиря. Омръзна ми да се караме за тъпотии.
Споко, няма да се самосъжалявам. Просто ще излезна с една стара приятелка и ще пийна биричка. Бирата винаги ми е помагала да се успокоя. ( о, и не само бирата..) После се прибирам и направо в леглото. Така времето ще мине по-бързо.

А я кажете , да си изключа ли и аз телефона като излезна? Още се чудя..

HePeAJIeH
10-19-2007, 15:31
Като си дойде след 2 дена поговори с него и му кажи това което каза на нас! И ако наистина те обича ще се опита поне да се промени донякъде!Успех :smt006

fake
10-19-2007, 15:47
винаги е така. правиш всичко по силите си и не получаваш нищо освен упреци, и никога не се оценява това, което правиш. всъщност, може и да го оценяват по някъв техен си начин, ама като не го показват, кур файда.
тъпи мъже.

bungle
10-19-2007, 15:50
Мммм, не мога сега да го намеря. НЯМА НАЧИН да се изтърся в тях. Майка му ще ме изкорми. Казах на един негов приятел, който ще го посрещне на гарата, да му предаде нещо от мен. пф, пф, пф. Много го обичам... 8-[

bungle
10-19-2007, 15:51
fаke, пф, да, тъпи мъже... Не им схващам болната логика.

alkobalko
10-19-2007, 15:56
Не винаги ти си виновната. Може да е в кофти момент, но не може да се държи така с теб. Говорете отново и отново. Кажи му, че го обичаш много, но не искаш дате наранява по този начин. Няма смисъл любовта да се унищожава заради караниците.

Presley
10-19-2007, 16:07
При първа въэможност поговори сериоэно с него!Найстина поведението му е неуместно,а и щом не си му давала поводи,може би найстина някой му пълни главата с глупости..

LetiCherry
10-19-2007, 23:01
Не, не си изключвай гсм-а, много е детско, бъди голям човек.
1. правло - не си повишавайте тон!!! Говорете, а не викайте! Гарантирам, ще има по-голям ефект! А ако пък мислиш, че се влияе от мнението на колегите си за теб - ами какъв такъв мъж е без мнение за любимата си?!

sh3_1s_7h3_0n3
10-19-2007, 23:16
fаke, пф, да, тъпи мъже... Не им схващам болната логика.

няма такава... техния 'цикличен период' е по-отвратителен и от нашия...
и не се обвинявай за всичко... от страх да не станеш егоистка или да не изискваш прекалено много от него, или да не го задушаваш, или...
не мисли толкова само за него и за това как той ще се чувства поо-добре, как на него ще му е по-хубаво...
мисли И за себе си... и за 2мата... а не, че той е в цикъл, и той е крив... и все ти да се съобразяваш с всичко....
правят се компромиси, НО и от 2те страни!

yuyuto
10-19-2007, 23:18
Помня предишната ти тема и дано да си успяла да го изненадаш с внезапното ти появяване в неговия град... Но още там ти казах, че връзките от разстояние не ги бива. И сега май пак същото трябва да ти кажа... :roll:

DivoTo_KoTe
10-19-2007, 23:28
Еми единственото решение е един хубар разговор.Казваш му да сяда и да малчи казваш му всичко това,което спомена в поста.После той ти казва каква е била причината и все ще стигнете до някакво решение.Успех