PDA

View Full Version : Винаги съм се чудила...



001Severina
10-19-2007, 14:24
Винаги съм се чудила Linkin Park метал ли е...някой от вас знае ли?Извинявам се за въпроса!

SLaDKu_mOmIChEncI
10-19-2007, 14:28
Da metal e .... pone taka se vodi
:-k

SLaDKu_mOmIChEncI
10-19-2007, 14:30
не е

i az si mislq 4e ne e ,no mnogo hora sa mi kazvali 4e e ....

GameMaster
10-19-2007, 14:34
mai ne 8-[

trittico
10-19-2007, 14:37
доколкото знам май е нео метъл :-s не съм сигурна

ЕPu
10-19-2007, 14:37
не са, много ясно!
хората могат да ти казват много неща, ама...кое по-точно ги прави метъл!?

[PReDaToR]
10-19-2007, 14:56
Айдее почна заяждането с ЛП :lol: ем да нео метъл се водят въпреки че мн рядко се намират метъли които ги слушат :-k въпреки че с последния албум си смениха стила та сега са по-скоро емота...

HePeAJIeH
10-19-2007, 15:10
LP са много комерсиална група! Водят се нео метъл,демек лигав метъл! :-D

TellMeYourName
10-19-2007, 15:14
]Айдее почна заяждането с ЛП :lol: ем да нео метъл се водят въпреки че мн рядко се намират метъли които ги слушат :-k въпреки че с последния албум си смениха стила та сега са по-скоро емота...ХАХАХАХХАХАХАХАХАХ ХАХХАХА Какво им е имото бе ?
По темата нео метъл

Mooo6no
10-19-2007, 15:20
Преди Линкин Парковците избиваха леко на метъл и имаха много рап. Сега нямат нито метъл, нито рап в песните си. Сега са алтернатив(поп-)рок.

thefreak
10-19-2007, 15:22
Нео метъл...

[PReDaToR]
10-19-2007, 15:32
]Айдее почна заяждането с ЛП :lol: ем да нео метъл се водят въпреки че мн рядко се намират метъли които ги слушат :-k въпреки че с последния албум си смениха стила та сега са по-скоро емота...ХАХАХАХХАХАХАХАХАХ ХАХХАХА Какво им е имото бе ?
По темата нео метъл

Извинявай слуша ли новия албум :lol: какво му е нео метъла?! имо не ок обаче няя и нищо метъл в него

thefreak
10-19-2007, 15:32
]

]Айдее почна заяждането с ЛП :lol: ем да нео метъл се водят въпреки че мн рядко се намират метъли които ги слушат :-k въпреки че с последния албум си смениха стила та сега са по-скоро емота...ХАХАХАХХАХАХАХАХАХ ХАХХАХА Какво им е имото бе ?
По темата нео метъл

Извинявай слуша ли новия албум :lol: какво му е нео метъла?! имо не ок обаче няя и нищо метъл в него
А какво е според тебе?

[PReDaToR]
10-19-2007, 15:41
Преди Линкин Парковците избиваха леко на метъл и имаха много рап. Сега нямат нито метъл, нито рап в песните си. Сега са алтернатив(поп-)рок.
:idea: dingggg

Shadow_Walker
10-19-2007, 16:32
старите им неща са нео-метъл...
стила обаче не го признават за метъл...
абе все тая...метъл не-метъл..кат` те кефи - слушай :wink:

Rock & Roll Queen
10-19-2007, 16:35
Не.

TellMeYourName
10-19-2007, 16:40
Всеки следващ албум става все по "лигав"

Dark_Angel_F
10-19-2007, 22:18
Абе по документи се води неометъл ама който и истински метъл фен да питаш ще ти каже че това е птлна боза и въобще не може да се смята за метъл....

Blitzkid
10-19-2007, 22:52
бе нео метъл, нали ви казах че нещо де започва с нео и завършва на кор не е метъл

white wolf
10-30-2007, 10:06
лелеееееееее какво им се нахвърлихте всички по темата бяхпрочела дин много хубав кометтар някаде не в този форум линкин парк нямат стил те самите са стил и съм напълно съгласна аз лично страшно много ги харесвам и от коментарите бях рочела някъде че са станали емота извинявам се ама да приличат на депресари не са и чист метъл защото не виждам да изглеждат като за траурно погребение а песните са им много жизнени те също са адски забавни и жизнени много уважавам всички от форума но извинявам се за острия тон моля ви не ги обиждайте знам че може да звучи тъпо но аз ги харесвами не бих искала да чета какви ли не изцепки за тях преди да говорите се информирайте

Jack_Sparrow
10-30-2007, 10:11
лелеееееееее какво им се нахвърлихте всички по темата бяхпрочела дин много хубав кометтар някаде не в този форум линкин парк нямат стил те самите са стил и съм напълно съгласна аз лично страшно много ги харесвам и от коментарите бях рочела някъде че са станали емота извинявам се ама да приличат на депресари не са и чист метъл защото не виждам да изглеждат като за траурно погребение а песните са им много жизнени те също са адски забавни и жизнени много уважавам всички от форума но извинявам се за острия тон моля ви не ги обиждайте знам че може да звучи тъпо но аз ги харесвами не бих искала да чета какви ли не изцепки за тях преди да говорите се информирайте
Хубаво,слушай си ги,обаче това не ги оправдава,че са срам за музиката заедно с другите такива "банди".

БiJyY
10-30-2007, 10:11
Всеки следващ албум става все по "лигав" \:D/

Madness
10-30-2007, 10:27
Тва дет аз го слушам от Елпитата си е рап+ малко жица...Нео метъл му викат...ма не ме ебе особено квое баш...имат яки песни :) Първият им албум сякеш е най дабър...

white wolf
10-30-2007, 10:45
срам за музиката ли не съм мнго съгласна не ги харесваш и веднага им се нахвърляш започваш да ги обиждаш не съм луд фен аз тях не ги понасям (феновете де) аз ги харесвам заради музиката заради характера и честър има най хубавия глас който някога съм чувала
срам за музиката за мен са разни чалгаджийки които нто могат да пеят нито имат някаква представа за музика а колкото до това как излеждат ще кажа едно чалгата - разрат
за мен линкин парк са страхотни и велики обожавам ги и ще ги защтавам винаги

Jack_Sparrow
10-30-2007, 17:33
Гласът на Честър няма и половин октава,така че не може да е най-хубавият.Чувал съм доста метъл групи и мога ти кажа,че ЛП не са нито технични(инструментал),нит като смисъл на текстовете,нито най-велики.Ако познаваш кои са Металика,Хелоуийн,щеше да знаеш,че ЛП са пълна боза,скрап и т.н. в сравнение с тях.
По-добре не пробвай да ги защитаваш,защото каквото е имало съм го казал вече.
П.П. Кай Хансен маже Честър като гласови възможности.Всеки музикално грамотен човек ще го потвърди.
Поздрави на всички с Helloween-The Dark Ride :smt002
Metallica-Fade to Black :smt002

DisciplineAndOrder
10-30-2007, 20:47
Нео метъл се водят...
Ама аз не ги признавам :)

punkrock
10-30-2007, 21:40
ХахХа Линкин Парк били метъл :D

white wolf
10-31-2007, 06:46
така първо да появсня знам кои са металика и имат хубави песни и особено Nothing Else Matters
сега да кажа че не знам колко октави има гласът на Честър и ако за всички музикални експерти тук това е най ваажния фактор за мен не е важото споед мен е песента и гласът да докоснат сърцето ми и щом това е така значи мога да твърдя че за мен той има великолепен глас
следващо нещо заради което те са толкова добри за мен те се раздват за почитателите си те искат всеки един който е отишъл на техен концерт да получи най доброто независимо колко усилия и болка им струва те го правят
ще продълавам да ги заитавам ако ще да съм сама срещу всички не ви карамда ги харесвате а да не ги обиждате

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-31-2007, 10:59
Хард рок? :| Не бих казала, че са ми любими, а ще повече, че разбирам от стилове... Но както посочиха преди мен, Металика и Хелоуийн са с пъти по-добри от тези комерсиалистчета :)

ЕPu
10-31-2007, 11:05
ХАРД РОК!? :lol: :lol: :lol:

ахахах ок.
като сама осъзнаваш, че не разбираш от стилове..що подяволите пишеш!?

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-31-2007, 11:16
ХАРД РОК!? :lol: :lol: :lol:

ахахах ок.
като сама осъзнаваш, че не разбираш от стилове..що подяволите пишеш!?
Беше просто предположение, не виждам защо трябваше да се правиш на интересен [-(

die_die_my_darling_
10-31-2007, 11:23
май не са :roll:

NSDAP
10-31-2007, 11:32
Bulgarian Folklore - Aku Umra il Zagina.mp3 :) :P

deathproof
10-31-2007, 13:51
така първо да появсня знам кои са металика и имат хубави песни и особено Nothing Else Matters
сега да кажа че не знам колко октави има гласът на Честър и ако за всички музикални експерти тук това е най ваажния фактор за мен не е важото споед мен е песента и гласът да докоснат сърцето ми и щом това е така значи мога да твърдя че за мен той има великолепен глас
следващо нещо заради което те са толкова добри за мен те се раздват за почитателите си те искат всеки един който е отишъл на техен концерт да получи най доброто независимо колко усилия и болка им струва те го правят
ще продълавам да ги заитавам ако ще да съм сама срещу всички не ви карамда ги харесвате а да не ги обиждате
Ще ти отговоря като човек, който допреди 3-4 години им беше голям фен. Така....ВСЯКА добра група се раздава на концерти, най- малкото за да ти дойдат тия хора и следващия път. Откъсни се от идеята колко са съвършени и ги сравни с други групи. Ще откриеш, че като инструментал нищо не струват и не те "докосват" и не предизвикват възхищение. Гласа на Честър...ок мелодичен е, но определено на моменти издиша има много по- добри вокали. Текстовете не са кой знае какво. Посланието им е еднотипно и на моменти звучи глуповато. На всичкото отгоре имат 3 албума на за толкова много време и по 1000 варианта на една и съща песен, което е глупаво. Последния им албум е голяма излагация както и проектите им с онзи рапър. Не се заяждам с теб просто наистина безпристрастно ги сравни с някоя голяма група и ще видиш, че са доста посредствени.

Violenza
10-31-2007, 14:34
Хард рок? :| Не бих казала, че са ми любими, а ще повече, че разбирам от стилове... Но както посочиха преди мен, Металика и Хелоуийн са с пъти по-добри от тези комерсиалистчета :)
агахахахахаххах :lol: :lol: :lol:
Как може даже да си помислиш да сравниш Helloween с LP... ](*,)

white wolf
10-31-2007, 15:20
вижте сега аз не искам да ги сравнявам не защото както всички ще кажат не искам да видя истината а защото ги харесвам такива каквито са те са нестандартни и това ми харесва не са и най известната банда в света дори до преди 2 год и аз не бях чувала за тях
и ми пояснете защо като чуете че някой ги харесва мислите че няма вскус

white wolf
10-31-2007, 15:23
за мен те са единствени уникални и неповторими всеки си има свой вкус и стил а те отговарят напълно на моя

oTPoBHa
11-01-2007, 07:43
не е

i az si mislq 4e ne e ,no mnogo hora sa mi kazvali 4e e ....

мама и татко не са ли те научили да не се доверяваш на хората?

----
овчици... заблудени овчици... ОВЦИ !

white wolf
11-01-2007, 08:05
за 1000 път ще го повторя СПРЕТЕ ДА ГИ ОБИЖДАТЕ толкова ли е трудно какво толкова са ви направили момчетата като не ги харесвате не ги слушайте никой не ви е заставил с питолет в главата ма не ги обиждайте НЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТ то кой ли е заслужил да го обиждат група ''многознаещи'' тиинейджъри вие нямате иосновани да ги обижадте не сте по добри ое тях

white wolf
11-01-2007, 08:31
мнение е едно даги псуваш е друго можеш можеш да не ги харесваш това си е твое лично решение но да почнеш да ги псуваш това вече засяга и тях и мен а аз няма да го допусна как ще реагираш ти ако някой започне да псува някой който много обичаш и уважаваш и
не си по добър от тях по точно кажи с какво си по добър от тях

?love_haTe!
11-01-2007, 11:00
Водят ги уж НЕО метъл..за мен те не са метъли.

ve6ti4ka
11-01-2007, 11:44
ob6to vzeto mai se vodqt neo metul ,ne garantiram :smt003

lp-fen4e
11-16-2007, 18:54
abe za6to lp da sa boza a ne vodka primerno? Nqkoi 4ul laf ot nqkade i are vsi4ki da go povtarqme? az sam vinagi za tqh kakvoto i da napravqt! i sa NEO METAL :-({|= [-(

Nikolcheto24
12-10-2010, 19:18
Абе моля ви се не спорете без да сте запознати със стиловете!!!И аз не разбирам кой знае колко, но всеки нормален човек че LP са нео метъл.Смесица м/у метъл,хип-хоп и много други стилове.

Nikolcheto24
12-10-2010, 19:27
И каво им е на Linkin Park?????Всъщност са за големите "разбирачи" ще кажа че метъла не опира само да крещене, псувни и тем подобни.Наистина има велики групи, но...Linkin Park правят музика която те да харесват, а не с цел да изкарат пари.Слушам главно метъл, но само някои групи, защото не понасям тва безмислено крещене.Най-много ми харесват Linkin Park, Evanescence, Skillet, Nightwish, Slipknot, Scorpions и...абе главно тея.

DesireToFire
12-11-2010, 12:09
НЕ са. Може и да се водят нео метъл, но за ме нео метълът не е метъл така че..