PDA

View Full Version : Има ли някой добър едитора на warcraft ? :)



Депресант
10-19-2007, 18:00
Знам че едитора е тъп и елементарен но нямам време тепърва да се уча да работя с него.Имам една много оригинална и интересна идея за карта,различно от всичко което съм/сте играли ама немога да я осъществя.Трябва ми някой който да ми направи картата :) Малко нахално звучи но ...

thefreak
10-19-2007, 18:24
Каква ти е идеята?

Депресант
10-19-2007, 20:13
А ти имаш ли знания за едитора?

По възможност прочете това

Искам да направя революция в картите,които са най-редки с така наречената "дипломация"
Значи Да може да има по-сериозна дипломация,която да не се свежда до съюз и война,а да има търговия, истински съюзи и подобни договори.Това ще става с таблица на която избираш какво да предложиш на играча и след като му предложиш му искарва предложението и той казва да или не.
Идеята ми е цялата икономика да се крепи на търговията и да има много територии за завземане,а картата да е огромна ,както и мащабите. Също ми се иска и войниците да имат морал който да пада пропорционално на демича и да се изразява в маната.Когато падне до 0 единицата побягва да най-близкия град , който не е вражески.сСъщо и пехотата да може да се бие както в близък така и далечен и когато тръгва на щурмк в ръкопашен бой да валя морала на другите.
МОрала пада само когато се биеш във вражеска територия,иначе ако се биеш на своя хората ти да не бягат.

Да стават огромни битки с повече тактика .


За мен картатащ е бъде революционна в този стил.
Ако някой е навит да я направи или може да ми намери някой който да я направи да ми пише по скайп- slayer_stz , за да може да обсъдим картата

Депресант
10-21-2007, 14:17
Никакъв интерес... Жалко надявах се на помощ