PDA

View Full Version : Нобелов лауреат: Негрите са по-глупави от белите



bulgarche
10-19-2007, 18:01
79-годишният Джеймс Уотсън (http://en.wikipedia.org/wiki/James_D._Watson), съоткривател на ДНК и ръководител на една от водещите генетични лаборатории в САЩ, заяви, че чернокожите изостават от белите в интелектуалното си развитие

“Негрите са по-глупави от белите”. Това политически некоректно твърдение излиза от устата не на друг, а на един от най-големите учени в света.

79-годишният Джеймс Уотсън, носител на Нобелова награда като съоткривател на ДНК и ръководител на една от водещите генетични лаборатории в САЩ, заяви, че чернокожите изостават от белите в интелектуалното си развитие.

Пред британския в. “Сънди таймс” той признава, че е силно притеснен от перспективите пред Африка, защото “цялата наша социална политика е построена върху презумпцията, че умствените способности на нейното население са равни на нашите - докато всички изследвания сочат, че това съвсем не е така”.

Не е ясно кои точно изследвания има предвид ученият, но той ясно съзнава, че този болезнен въпрос е труден за обсъждане.

Уотсън, който разпали наново дебата за расата и науката, изразява надежда, че хората все пак са равни, но веднага добавя: “Хората, които си имат работа с чернокожи работници, знаят, че това не е така”.

Според учения не бива обаче хората да бъдат дискриминирани въз основа на цвета на кожата им, защото “много цветнокожи са изключително талантливи”. Не ги повишавайте обаче, докато не преуспеят в първите стъпала от своята кариера, съветва той.

В новата си книга “Избягвайте скучните хора, или Уроците на живота в науката” изследователят пише: “Няма категорични основания да се предполага, че интелектуалните способности на народите, географски разделени в хода на еволюцията, е трябвало да се развиват по еднакъв начин. Нашето желание поради всеобщ хуманизъм да припишем на всички еднаква сила на разума няма да бъде достатъчно за това.”

Запитан колко време ще е нужно, за да бъдат определени гените, които отговарят за интелектуалното развитие, доктор Уотсън отговаря, че за това може би ще трябват 15 години, а може би и 10 години ще стигнат.

Изказванията на доктора бяха публикувани в неделя и скандалът не закъсня. Комисията по равенството и правата на човека вече проучва “подробно” твърденията на Уотсън.

Негови опоненти настояват да бъде даден категоричен отпор на идеите му, като призовават това да сторят не само учените, но и политиците.

Лейбъристът Кийт Ваз, председател на комисията по вътрешните работи, казва: “Тъжно е да се гледа как учен с такива достижения прави безпочвени, ненаучни и крайно обидни изказвания. Убеден съм, че научната общност единодушно ще отхвърли това, което видимо представлява лични предразсъдъци на доктор Уотсън. Тези изказвания ни припомнят, че дори сред най-големите професионалисти в съответната област все още се запазват определени гледни точки.”

През 2003 г. Уотсън заяви, че недостатъците като глупостта и непривлекателната външност може и трябва да се лекуват. Естествено това ще става на генетично ниво.

Американският учен си извоюва място в историята на великите научни пробиви от XX век, работейки в университета в Кеймбридж през 50-те и 60-те години в състава на групата изследователи, открили структурата на ДНК.

Той си подели Нобеловата награда за медицина през 1962 г. със своя британски колега Франсис Крик и родения в Нова Зеландия Морис Уилкинс.

Макар че 50 години заема поста директор на лабораторията на Лонг Айлънд, смятана за световен лидер в генетичните изследвания и изследванията на онкологичните заболявания, Джеймс Уотсън често предизвиква нееднозначна реакция заради някои свои възгледи за политиката, сексуалността и расовия въпрос.

източник - http://bg.altermedia.info/?p=123

find_m3
10-19-2007, 18:11
напълно възможно....,ама тва ,че някой го е казал не доказва нищо :roll:

как беше....всички са равни няма бели ,няма черни -всички са зелени,ама тъмнозелените да слязат да бутат

bulgarche
10-19-2007, 18:21
не е вярно,че негрите са" по- тъпи" от белите [-X и без дискриминации моля. :!: :!:
Да бе, сигурно...и това го казва момичео което има...хм..поне основно образование имаш ли? Защото човека казал (явно и подоказал) има повече дипломи от теб ;)

DisciplineAndOrder
10-19-2007, 18:39
Не знам,може и така да е.Зависи от образованието-някой негри са по-добре образовани от бялата раса.

Water_lili
10-19-2007, 18:45
аз пък му се кефя на дядото защото може би е единствения човек в света който получава награда за явно изразвната си расова дискриминация. А относно това дали е прав ,смятам че ако някой някога лично е срещал жител на черния континет сам си знае отговора

vodka_f
10-19-2007, 18:52
бе кви ги дрънка тоя всеки си е индивидуален :-s

Mooo6no
10-19-2007, 19:02
Като общо може би са по-тъпи от белите, но това не значи, че веднага значи, че щом си бял си по-умен от негрите. Особено онези дето се кръщават на разни личности от втората световна война или изобщо на разни работи от втората световна война. Забелязъл съм, че те повечето от тях са значително по-тъпи от нормалните хора и са съответно са по-тъпи даже и от негрите. Така че не се райдвайте толкоз. :-D


бтв тоя дядо ми се струва, че все повече и повече ще става по-тъп от негрите. Не за друго... ами човек трябва да знае кога да спре. Кой знае колко яко е изкуфял на тая възраст.

bulgarche
10-19-2007, 19:15
Мо6no, напълно съм съгласен че всяко правило си има изключение. Само не разбрах кой на кого се кръщава и как по-точно става това. Както има умни и доказали се негри, така има и глупави некадърни бели.
КОи хора намираш за "нормални хора"?

Mooo6no
10-19-2007, 19:19
Нормални хора са масата хора.

А за кръщаването... аз не мисля, че никове от типа Бате Сталин, Eрнст Баркман (който и да е бил тоя в реалността), българска SS Легия и всякакви подобни юзъри са нормални и са зой знае колко умни.

ABSOLUTme
10-19-2007, 19:19
Според моето скромно мнение,базирано на лични наблюдения и ежедневен досег с чернокожи,мога да му кажа на тоя Проф.Д-р,че е открил Америка. :lol:

bulgarche
10-19-2007, 19:42
мога да му кажа на тоя Проф.Д-р,че е открил Америка. :lol:
Пак са ме излъгали в училище! Мен пък ме учиха че бил някъф си Христофор Колумб тоз откривател и то няколко годинки преди още да се е родил въпросния чичка

ABSOLUTme
10-19-2007, 19:57
мога да му кажа на тоя Проф.Д-р,че е открил Америка. :lol:
Пак са ме излъгали в училище! Мен пък ме учиха че бил някъф си Христофор Колумб тоз откривател и то няколко годинки преди още да се е родил въпросния чичка
И за тва са те излъгали. :lol:
Документи говорят, че е сънародник, живял преди повече от петстотин години в Испания,е участвал във втората експедиция на Христофор Колумб като негов пръв помощник и доверено лице. С него Колумб продължава откритията на множество острови, но във втория си самостоятелен презморски поход българинът Драган Охридски, превел името си на испански Алонсо де Охеда става пръв велик откривател на континенталния Нов свят и създател на първото европейско селище на самия материк. :-D

ABSOLUTme
10-19-2007, 20:47
Тоз май е във вечна ваканция :lol:

fake
10-19-2007, 21:18
Научи се да правиш разлика между някои неща в живота, а не само в цвета на кожата, защото глупостта все още не се лекува... ;)
:wink:

Ziezi
10-19-2007, 22:03
И реално какви са доказателствата му, защото така като гледам това са просто лични твърдения, а не нещо доказано... ;)

Научи се да правиш разлика между някои неща в живота, а не само в цвета на кожата, защото глупостта все още не се лекува... ;)
ексчо,един от големите ти недостатъци е,че се водиш от някви красиви лозунги...!
Хайде да помислим:
:arrow: дай ми пример за черна цивилизация (без никакъв досег до бели) създала нещо повече от къщи от кал и лайна.
:arrow: дай ми пример за негър направил важно откритие(сигурно има,за това моля те сравни колко са в сравниение с тия на белите)
:arrow: коментирай това видео http://www.youtube.com/watch?v=DePx-B-A4JM (http://www.youtube.com/watch?v=ltWCBDinSxI&mode=related&search=)
и ми кажи че мангалите са цивилизовани,нормални хора,по нищо не различаващи се от белите!И ако можеш ми дай пример за такива бели изцепки(между другото това се случва в Ингълууд,на 10 минути път от моето даскало,през 1992,днес там през нощта не стъпва полицейска кола и ако бял направи глупостта да влезне в тоя квартал ще бъде убит на място)
Така, влезни в тубата и напиши robbery и цитирай тук данните които си видял!
Обобщавам-черните (негри и мангали) са измет!Сган!Паплач,която тегли Човечеството надолу!Дават им се какви ли не права само и само да се интегрират,но те НЯМА да се интегрират,щото са примитивни,диви и им харесва този начин на живот!Толкова е просто,хвани се изтупай от ОГРАНИЧЕНИТЕ си възгледи и погледни реално на нещата!Харлем,Бруклин,Ингъ ууд,преградията на Париж(не знам точно как се казват),гетата на Бирмингам(Алабама),Атланта, Чикаго(всеки знае какво беше между поляци и черни там),Ню Орлеанс,Факултета(тряа ли да изброявам българските) - ако имаш възможността отиди там,оживей и ела и ми кажи,че пак ги смяташ за равни с нас!Единственото място където черните приличат на хора е Вирджиния,поради простата причина,че повечето са били избесени едно време и са ги вкарали бързо бързо в пътя!
С една дума - НЕНУЖНА СГАН!

^Sam90^
10-19-2007, 22:05
Нека го докаже. Нека се приеме. Нека го вкарат в учебниците.
Тогава ще го приема... до тогава е моите очи, това е просто поредното расистко изказване .

Ziezi
10-19-2007, 22:44
Е какво да ти казвам...
аз пък в САЩ видях гадно отношение само от бели, а черните бяха мега пичове... ](*,) ](*,)
Ми глей са,то е ясно че така ще кажеш...Хубаво добре,антирасист си,няма лошо,но вземи погледни един път и реално на нещата!Преди неколко дена чета в един вестник "българите с европейски заплати ако работят два пъти повече до 20-30 години"(или нещо подобно).Ами тва не означава ли,че ако поради няква причина мангалите се махнат от България (примерно случайно бидат закопани живи) българите ще работят двойно?Щото в момента така или иначе българите работят двойно за да издържат черните!До някаква степен това важи и за мюсюлманите!
:arrow: http://focus-news.net/?id=n806104 - айде ако искаш сега отиди и счупи един прозорец на джамията до ЦУМ и после си гледай "престъплението" по CNN,щото със сигурност ще го покажат!
Истината е,че тоя чичка действително е сбъркал в сметките!Най-тъпи са белите,защото позволяват на другите да им скачат по главите!

Democrat
10-19-2007, 22:49
Това са глупости...
Факт е, че повечето негри са необразовани и стават престъпници, но системата ги е създала такива.
Физическите качества на даден човек не влияят върху интелекта му. :wink:

Democrat
10-19-2007, 22:53
http://rationalrevolution.net/images/Races_and_skulls.png
РАСИЗЪМ!

ThankYouVeryMuch
10-19-2007, 23:00
Дайте пример за негър изобретател, моля !

Democrat
10-19-2007, 23:04
Дайте пример за негър изобретател, моля !
Заповядай, избери си 8)
http://www.blackinventor.com/

InitialD
10-19-2007, 23:29
Ziezi братле защо не се кандидатира за кмет?!Моля те копеле клонирай се за да има повече като теб,защото ми писна разни журналистчета от Лозенец и Стрелбище (примерно) да защитават циганите..а аз живея на 20 метра от тях...едвам издържам да не се разболея от мангалофобия!

По темата:Може би човека има някакво право..но мисля че ако се беше изказал за белите и арабите..по-би било вярно! :-s

Ziezi
10-19-2007, 23:50
Във всяко стадо си има и мърша, и качествени индивиди... ;)
Аз просто не гледам цвета на кожата, а постъпките... на отделния човек...

И като антирасист се дразня на всичките актове на как-точно се наричаше... каква дискриминация, която е ако кандидатстват черен и бял да изберат черния... сега ми бяга думата...

аз съм като цяло против цялото това делене ;)
Така е,има си,все пак хората са всичко на всичко повече 6 милиарда.Има всякакви,важното е,като цяло(процентно) колко са!
И извинявай,но ограничено в случая е да се мисли,че околната среда променя само цвета на кожата!Начи определено не можеш да ме убедиш,че преди две хиляди години една група негри от Конго(примерно) е била равна по интелект на една група римляни,просто не можеш!Мисля,че няма никакво място за сравнение.Оня ден слушам как даскала по антропология пламено обяснява как бил открил някви наченки на култура (глинени съдове,скулптури и тн.) в селище на шошони(не съм особено сигурен дали беха точно те) създадено преди около 500 години и си викам "чакай бе,на земите от които идвам преди 500 години е имало вече инфраструктура(образно казано) и са се писали тонове литература"!
Различната околна среда променя много повече от вида на хората!Различната околна среда води до съдаване на нови видове!
Човекът е преди всичко животно,и пак ще се изфукам - студент съм по биология, за това не вярвам,че един човек(така да го наречем),предците на който до преди двеста години са тичали голи с копие в ръка по някъв орикс,да бъде на едно интелектуално ниво с един потомък на траките примерно!Образуванието и възпитанието е едно а кодовете на ДНК и инстинктите са ама съвсем друго!Все пак и да си черен си има предимства - ако те пуснат с една брадва в джунглата естествено,че ще искаш да си негър,ама ако те забият в няква стаичка и ти кажат "изчисли ми възможните скорости на светлината в метри по мили върху минута"(отговорът всеки би трябвало да го знае) едва ли пак ще го искаш..Не казвам,че всички бели ще го сметнат,а всички черни няма!Казвам просто,че белите има по-голям умствен потенциал,поне за тази среда(градовете).И няма как да е иначе,щото черните са дошли в средата направена от бели,а не обратното!Ако една група англичани отиде в Серенгети да оцелява,сигурно всички там ще ги сочат с пръст и ше им се смеят,щото не знаят от къде се пие кръвта на зебрите,и тва ще е нормално!
С две думи,лягам да спя,че ме заболя главата!

10-20-2007, 00:15
Малко история "по моронски" :
Имало едно време една планетка.
Появил и се спътник.
Имало океани и се ОП се зародил житова.
След много бътсекс и климатични промени, както и появата на много животни се появил и човека.
Първо в африка и почнал да емигрира, нагоре, надоло, на ляво , на дясно.
Колкото по-нагоре (на север) се качвали, толкова по бял ставали човечетата.
И хоп, отишли човечетата в Европа.
В европа имало вода.
Имало много повече житовни за ядене , който да не те убият/набодат на рогата си.
Ловът е доста по лесен.
Започнали, горските нинджи да се плодят и станали МНОГО.
Докато, африканските нинджи не били много, шото' нямало кво да ядът а лова им бил труден.
И сега малко математика за по моронски.
АФрикански нинджи са 1000 , горските човечета са 10000, ако имаме 4% хора готови да направят някакво откритие, от едните това ще са 40 а от другите 400 човека , разликата я има, а?
Кой, ше' построй един блок по бързо?
1 работник или 40 работика, схващах идеята, а?
Докато яките, горски и бели нинджи се плодяли яко (да не забравяме, кой е виновен за 5те "Тъмни века" в горско нинджа историята / подсказка не са еврейте,негрите,комунистит е,демократите,индианците,е иопците,мисюлманите и т.н.)
Горските нинджи, можели да си изхранват умните хора, докато пустините човечета , при тях нямало време за открития, понеже трябвало ежедневно да се борят за оцеляването си и от това да не бъдат изядени от някой лъв.
Сега, естествено ще постнете хиляди постове пумию по мой адрес, но дискъвъри е доста по-могъщ от вас и съм го гледал този документален филм и там.
НО , О НЕ ЧАКАЙТЕ И ДИСКЪВЪРИ СЕ ДЪРЖИ ОТ ГАДНИ ИЛЮМИНАТИ,ЕВРЕЙ,МАСОНИ,ЕТИ ПЦИ,МИСЮЛМАНИ,НЕГРИ,ВАВИЛО НЦИ,КОМУНИСТИ,ДЕМОКРАТИ и там другите хора po-gore izbroeni), DAMN!
Ziezi, ne znam koi te pusna da stanesh student po biologiq, no qvno vashite dosta sa mu platili ;[
Q mi otgovori, kato si bql
Ca3(PO4)2 - 68%Al - 32% po formulkata 3Ca3(PO4)2 + 16Al = 3Ca3P2 + 8Al2O3
kvo shte se otdelq pri dopir s vuzduh?

Ziezi
10-20-2007, 02:10
......
Ае шефе,ти ме заби в земята,честно ти казвам,ти си цяло Божество бе!Ми да,тва е отговора,всичко се крие в съотношението на белите към черните = 10:1 :smt005 :smt005 :smt005 И във факта,че понеже в Европа имало вода(а в Африка са пиели метан сигурно) бледоликите са почнали да се множат!Всеки знае за Великия демографски бум в Европа!Бати как не се сетих,са станах за смях вече... :smt005 И все пак един въпрос ме боцка...Как пък така Аристарх(ако не се лъжа) на пук на цялото това множество бели които са били силно вярващи успява да разбере и документира(!) принципното устройство на Вселената стотици години преди Христа,въпреки че по негово време подобни опити са били наказвани жестоко,а в същото време нашите чернокожи малкобройни приятели необезпокоявани от никого са направили великото откритие че засъхналите лайна за водонепроницаеми!...Може би от липсата на вода,а? :smt005


Ca3(PO4)2 - 68%Al - 32% po formulkata 3Ca3(PO4)2 + 16Al = 3Ca3P2 + 8Al2O3
kvo shte se otdelq pri dopir s vuzduh?

При смес със 68% едикакво си и 32% едикакво си на третото едикакво си му остава един вариант за количество - 0%

следователно се отделя 3Ca3P2+8Al2O3

ако си зададеш въпроса правилно отговора е - в периодичната система има поне 150 познати елемента,НЯМА човек,който да може да ги подреди по активност по памет.За това хората са измислили едни таблички,представи ми такава табличка,кажи кои остатъчни газове да включа и ще ти кажа какво е решението

Blitzkid
10-20-2007, 02:14
Es ist Zeit f

^Sam90^
10-20-2007, 06:16
Низши раси? Всъщност има една раса - човешката. Има само различни цветове на кожата. :roll:

Всъщност хората принадлежат на ВИД Хомо сапиенс и се разделят на няколко раси. ;) Цветът на кожата е само расов признак, който ги отличава. А самите раси са Монголоидна, Европеидна и Негроидна.

Eрнст Баркман
10-20-2007, 08:24
хм то не е ново !

10-20-2007, 08:32
[quote]Ca3(PO4)2 - 68%Al - 32% po formulkata 3Ca3(PO4)2 + 16Al = 3Ca3P2 + 8Al2O3
kvo shte se otdelq pri dopir s vuzduh?

При смес със 68% едикакво си и 32% едикакво си на третото едикакво си му остава един вариант за количество - 0%

следователно се отделя 3Ca3P2+8Al2O3

ако си зададеш въпроса правилно отговора е - в периодичната система има поне 150 познати елемента,НЯМА човек,който да може да ги подреди по активност по памет.За това хората са измислили едни таблички,представи ми такава табличка,кажи кои остатъчни газове да включа и ще ти кажа какво е решението
Сори пиц, проваляш се, всеки бял може да отговори, съответно не си достатъчно бял, явно имаш не-бяла кръв (или просто си тъп) ;)
PH3 , сесш, а?
И не става от допир с въздуха, а с водата в него, ето ти уловката, бе негро ;)

Бoлшевик
10-20-2007, 09:42
Мръсна фашистка лъжа :x
Чернокожите са равни с всички други хора на земята.
ДА ЖИВЕЕ ПРОЛЕТАРИАТЪТ!!!!!

Eрнст Баркман
10-20-2007, 09:54
Мръсна фашистка лъжа :x
Чернокожите са равни с всички други хора на земята.
ДА ЖИВЕЕ ПРОЛЕТАРИАТЪТ!!!!!
стига бе :lol:

fake
10-20-2007, 10:20
Във всяко стадо си има и мърша, и качествени индивиди... ;)
Аз просто не гледам цвета на кожата, а постъпките... на отделния човек...

И като антирасист се дразня на всичките актове на как-точно се наричаше... каква дискриминация, която е ако кандидатстват черен и бял да изберат черния... сега ми бяга думата...

аз съм като цяло против цялото това делене ;)Обаче ми мязаш на скин :lol:

ъ?Парадоксално, нали :lol: Защитаваш низшите раси, пък в същото време си скин :wink: Къде е логиката :roll:
има една фразичка, която не знам дали си я чувал, ама е много правилна
Boots and braces don't make racists!
да ми ядат гъза ограничените свине, които преценяват човека още щом го видят, че е черен, бял, зелен, кафяв, на расти, с гребен, бръснат, обрасъл, etc. темата е тъпа, искам факти

Disrespect
10-20-2007, 10:35
и да са такива/а не са/ означава ли че трябва да бъдат бити бесени и колени??

Democrat
10-20-2007, 10:40
Явно болният дядка, автор на статията, скоро ще си получи заслуженото...
http://edition.cnn.com/2007/TECH/science/10/19/uk.race/index.html

Eрнст Баркман
10-20-2007, 12:15
прав е ! когато в Европа е имало пущки те са били в каменната ера ! защо ?

malka_sladuranka
10-20-2007, 12:23
Това и според мен е вярно. Първо защото и аз го бях чувала и второ от личен опит си вадя тези закючения. Общувала съм малко с тях.. Абе не схващат бързо. 8-[
Не, че имам нещо пртив негрите... [-X

Eрнст Баркман
10-20-2007, 12:26
Това и според мен е вярно. Първо защото и аз го бях чувала и второ от личен опит си вадя тези закючения. Общувала съм малко с тях.. Абе не схващат бързо. 8-[
Не, че имам нещо пртив негрите... [-X
като албански реуотан :lol: ! европеците сме най- културните в света ! не го забравяите ! не случаино наричат Европа -старият континент !

Eрнст Баркман
10-20-2007, 12:29
прав е ! когато в Европа е имало пущки те са били в каменната ера ! защо ? Защото са били поробени от тъпанари като теб, които са ги смятали за полу-животни.
те и преди това не са били много напред в цивилизацията ! то когато е имало Рим те са живеели в къщи от кал ! приеми го негрите НИКОГА не са би ли развити

Eрнст Баркман
10-20-2007, 12:38
подиграваи се ! вие хуманистите ще видите как европеиците ще бъдем асимилирани ! кат си толкова умен що НЯМА нито един негър изобретател ! всеки българин е в ПЪТИ по- умен от всеки негър ! а това че правя грешки е от бързане !

ThankYouVeryMuch
10-20-2007, 13:10
подиграваи се ! вие хуманистите ще видите как европеиците ще бъдем асимилирани ! кат си толкова умен що НЯМА нито един негър изобретател ! всеки българин е в ПЪТИ по- умен от всеки негър ! а това че правя грешки е от бързане ! :lol: За къде бързаш?

Няма ние да сме "асимилирани". Негри изобретатели има. Виж музиката.

Каква музика бе човек, #-o рапа в който се пее само за проститутки, наркотици и оръжия ли ? Това, че антибялата политика на MTV бълва през повечето време само негърси простостотии не трябва да те обърква, че рапа е музика. А факта, че къде бялата цивилизация не е достигнала на в Африка се вижда от положението на страните в момента там.

Democrat
10-20-2007, 13:18
подиграваи се ! вие хуманистите ще видите как европеиците ще бъдем асимилирани ! кат си толкова умен що НЯМА нито един негър изобретател ! всеки българин е в ПЪТИ по- умен от всеки негър ! а това че правя грешки е от бързане ! :lol: За къде бързаш?

Няма ние да сме "асимилирани". Негри изобретатели има. Виж музиката.

Каква музика бе човек, #-o рапа в който се пее само за проститутки, наркотици и оръжия ли ? Това, че антибялата политика на MTV бълва през повечето време само негърси простостотии не трябва да те обърква, че рапа е музика. А факта, че къде бялата цивилизация не е достигнала на в Африка се вижда от положението на страните в момента там.
Ами джаза и блуса?
Предимно негърски изпълнители има :lol:

ThankYouVeryMuch
10-20-2007, 13:27
Статистиката в САЩ показва, че 100 000 бели американци са избити от 1991 до сега.
По време на атентатите на 11 септември измират 3000 души, а в същата година негрите са избили над 5000 бели. За какво да си говорим?

Имаше едно клипче, което ти или някой друг беше пуснал, но изтриха темата. Беше 'Американския престъпник' и в това клипче показваха кадри от негърски престъпления и факти.

ThankYouVeryMuch
10-20-2007, 13:31
Статистиката в САЩ показва, че 100 000 бели американци са избити от 1991 до сега.
По време на атентатите на 11 септември измират 3000 души, а в същата година негрите са избили над 5000 бели. За какво да си говорим?

Имаше едно клипче, което ти или някой друг беше пуснал, но изтриха темата. Беше 'Американския престъпник' и в това клипче показваха кадри от негърски престъпления и факти.Темата беше моя, а клипа е изтрит от източника. Помъчих се да намеря линка, намерих го, но самия клип повече го нямаше :(
И в youtube ги има, но редовно ги трият. Ако можех тогава да даунлоудна някак...

ABSOLUTme
10-20-2007, 16:02
Що ми трябваше да си отварям устата.. :lol:

bulgarche
10-20-2007, 17:07
които преценяват човека още щом го видят, че е черен, бял, зелен, кафяв, на расти, с гребен, бръснат, обрасъл[/b]
Като го видя преценям че е такъв, да, вярвам на окото си :lol:

10-20-2007, 17:23
Къде е гадното черно негро Зиези? :lol:

Eрнст Баркман
10-20-2007, 17:35
какво говорите бе :x

fake
10-20-2007, 18:41
които преценяват човека още щом го видят, че е черен, бял, зелен, кафяв, на расти, с гребен, бръснат, обрасъл[/b]
Като го видя преценям че е такъв, да, вярвам на окото си :lol:
и кво от т'ва че е такъв? прави ли го по-малко човек от тебе?

Eрнст Баркман
10-20-2007, 18:42
които преценяват човека още щом го видят, че е черен, бял, зелен, кафяв, на расти, с гребен, бръснат, обрасъл[/b]
Като го видя преценям че е такъв, да, вярвам на окото си :lol:
и кво от т'ва че е такъв? прави ли го по-малко човек от тебе?
оф да ти обеесня негрите не са имали цивилизация като нас европеиците това да ти говори

Disrespect
10-20-2007, 18:57
които преценяват човека още щом го видят, че е черен, бял, зелен, кафяв, на расти, с гребен, бръснат, обрасъл[/b]
Като го видя преценям че е такъв, да, вярвам на окото си :lol:
и кво от т'ва че е такъв? прави ли го по-малко човек от тебе?
оф да ти обеесня негрите не са имали цивилизация като нас европеиците това да ти говори

и какво от това? дай да ги изтребем сега...

fake
10-20-2007, 19:00
които преценяват човека още щом го видят, че е черен, бял, зелен, кафяв, на расти, с гребен, бръснат, обрасъл[/b]
Като го видя преценям че е такъв, да, вярвам на окото си :lol:
и кво от т'ва че е такъв? прави ли го по-малко човек от тебе?
оф да ти обеесня негрите не са имали цивилизация като нас европеиците това да ти говори
щото винаги е имало тъпаци с недоразвито мислене(да, визирам те)
и кво като не са имали цивилизация?

Ziezi
10-20-2007, 23:00
Сори пиц, проваляш се, всеки бял може да отговори, съответно не си достатъчно бял, явно имаш не-бяла кръв (или просто си тъп) ;)
PH3 , сесш, а?
И не става от допир с въздуха, а с водата в него, ето ти уловката, бе негро ;)
На теб май ти е наследствено,а?Виж сега просто прозира,че си го изкопирал от учебника по химия без да влагаш никакъв смисъл в него.
С кои остатъчни газове реагира за да се получи това?Кои елементи включваш в реакцията?това PH3 не трябва ли да бъде изравнено?Учителя ти по химия(и история) не трябва ли да бъде убит?

Ама ей тва е най великото:


И не става от допир с въздуха, а с водата в него, ето ти уловката, бе негро ;)
:smt005 :smt005 :smt005 еба то па оставаше от допира със самия въздух да става,не с елементите в него...

Къде е гадното черно негро Зиези?

Майка ти знае най-добре... :wink: [/code]

ПП:щях а забравя,как точно в една смес с 68% нещо си и 32% друго нещо може да има трето нещо?

10-21-2007, 00:35
Сори пиц, проваляш се, всеки бял може да отговори, съответно не си достатъчно бял, явно имаш не-бяла кръв (или просто си тъп) ;)
PH3 , сесш, а?
И не става от допир с въздуха, а с водата в него, ето ти уловката, бе негро ;)
На теб май ти е наследствено,а?Виж сега просто прозира,че си го изкопирал от учебника по химия без да влагаш никакъв смисъл в него.
С кои остатъчни газове реагира за да се получи това?Кои елементи включваш в реакцията?това PH3 не трябва ли да бъде изравнено?Учителя ти по химия(и история) не трябва ли да бъде убит?

Ама ей тва е най великото:


И не става от допир с въздуха, а с водата в него, ето ти уловката, бе негро ;)
:smt005 :smt005 :smt005 е** то па оставаше от допира със самия въздух да става,не с елементите в него...

Къде е гадното черно негро Зиези?

Майка ти знае най-добре... :wink: [/code]

ПП:щях а забравя,как точно в една смес с 68% нещо си и 32% друго нещо може да има трето нещо?
Май доста се засегна, като ти казах неро, а?
Май виждам не чиста арийска кръв , да тече във вените ти о не-бели Зиези? :> :smt005 :smt005

B3B0K
10-21-2007, 00:36
takmo po4ti spqrhme da gi ebame 4e sa 4erni sa tvaaa.. milite horica

Disrespect
10-21-2007, 09:20
никой не отговори на въпроса "И какво от това?"

Eрнст Баркман
10-21-2007, 09:24
никой не отговори на въпроса "И какво от това?"
показва че не са равни на европеиците ето какво

fake
10-21-2007, 09:30
никой не отговори на въпроса "И какво от това?"
показва че не са равни на европеиците ето какво
И КАКВО ОТ ТОВА?
а негрите, които имат престижна работа, пари, коли? кво ще кажеш за тях? чувстваш ли се по-висш от тях докато казваш 'мамо дай левче за училище'

Eрнст Баркман
10-21-2007, 09:32
никой не отговори на въпроса "И какво от това?"
показва че не са равни на европеиците ето какво
И КАКВО ОТ ТОВА?
а негрите, които имат престижна работа, пари, коли? кво ще кажеш за тях? чувстваш ли се по-висш от тях докато казваш 'мамо дай левче за училище'
да ! ни сме по- виши от тях станали са богати когато работят за нас !

fake
10-21-2007, 09:35
никой не отговори на въпроса "И какво от това?"
показва че не са равни на европеиците ето какво
И КАКВО ОТ ТОВА?
а негрите, които имат престижна работа, пари, коли? кво ще кажеш за тях? чувстваш ли се по-висш от тях докато казваш 'мамо дай левче за училище'
да ! ни сме по- виши от тях станали са богати когато работят за нас !
омг, дете...кой ти е промил така брутално мозъка бе?
искрено ти пожелавам някой ден да работиш във фирма(всъщност с тоя акъл изобщо не си те представям като нещо по-значино от чистач), управителят/директорът на която е не-бял.
кво значение има за кой са работили, важното е, че са работили, издигнали са се, постигнали са нещо и сега такива като теб работят за тях

bulgarche
10-21-2007, 10:05
искрено ти пожелавам някой ден да работиш във фирма...управителят/директорът на която е не-бял.
От опит знаеш че печките са лайна ли :lol:

fake
10-21-2007, 10:20
искрено ти пожелавам някой ден да работиш във фирма...управителят/директорът на която е не-бял.
От опит знаеш че печките са лайна ли :lol:
тва, че се е случило да ме преебат, определено не е било щот са били цигани, което даже не е съвсем сигурно ;)
+ това от циганин до циганин има огромна разлика, както е и при негрите, както е и при белите, както и при всяка една раса/етнос

Eрнст Баркман
10-21-2007, 10:22
спокоино няма да работя там ! пък за чистач друг път

machoka
10-21-2007, 10:23
До тук с глупостта и тесногръдието.