PDA

View Full Version : Аман!



Rock & Roll Queen
10-19-2007, 17:08
Аман от тъпотията на тея **бани синдикати!
Лакомията им няма граници. Тва не е нормално.
Това ни е държавата. Аман!
Писна ми. От де на къде, някаква си чистачка ще ми получава 400 и кусур лева?! Тая чистачка в училището, да не е по- с нещо от другите чистачки?! И до колко време още няма да учим?! Всеки си вее задника по кафенета и дискотеки и по този начин съвсем си губим ритъма!
Баси...писна ми!
:smt021

ЕPu
10-19-2007, 17:13
ее да, ама като гледам ще се протака ОЩЕ
синдикатите не знаят какво искат като гледам, а пък министъра най-демонстративни си тръгнал по средата на преговорите :shock:
идиот.

bulgarche
10-19-2007, 17:13
Аз се чудя как учениците ще започнат да ходят на училище и въобще ще станели скоро след евентуалното започване на нормални учебни часове

GameMaster
10-19-2007, 17:19
Aman .............izkam da se sv1rshva ve4e...........vsqkakvo jelanie v mene da u4a omrq zaradi glupiostite na daskalite ](*,)

Rock & Roll Queen
10-19-2007, 17:36
^хах, не знам.
За тва с кефф се махам от тая шииибана държава.

AliceSw
10-19-2007, 17:39
аз чувам разни неща, че по закон стачката не може да продължи, при условие, че другата седмица има избори.... :-k

vodka_f
10-19-2007, 17:41
ммм и на мен отдавна ми се изгуби желанието за ходене както се казва забравих що е тва даскало :roll: :smt016

Rock & Roll Queen
10-19-2007, 17:44
^тва ме притеснява и мен, че съвсем изгубих тренинг, а и желание. :?

vodka_f
10-19-2007, 17:58
учителите се надъхват да влизат в класните стаи,а малкото желаещи се губят баси кефа :smt005 :smt005 :smt005

find_m3
10-19-2007, 17:58
ми аз днеска бях в даскало и класната ми (може би защото е отвратителна пачавра долна) се направи на интересна за министрите и чухме нейното безкрайно компетентно мнение под формата на реч като в края на краищата не се разбра дали сме на даскало или не

Rock & Roll Queen
10-19-2007, 18:15
^до колкото знам, в понеделник няма да сме на училище, но дано да измъдрят нещо в събота и неделя.

Spork
10-19-2007, 18:23
^тва ме притеснява и мен, че съвсем изгубих тренинг, а и желание. :?

да,точно!!Майка ми вчера се избъзика с мене че съм на даскало...и азбях некфа много учуден.."ама как така на даскало"..в смисъл...вече учениците свикнаха да спът до късно да се щляат по улиците...но не и да ходят на даскало..грр..

:? :-s :?

koalka
10-19-2007, 18:26
аз чувам разни неща, че по закон стачката не може да продължи, при условие, че другата седмица има избори.... :-k Не знам, сигурно е така, но пък учителите заплашват да бойкотират изборите...Не запомних точно как ще стане това, но имаше логика.
Абе, не ми пречи това, че няма да учим.Да, гадно е и на нас ще ни излезе през носа.Особено, ако ни карат да ходим събота на училище(примерно) и ни взимат от ваканциите.Да започнем и ние да стачкуваме...да видим какво ще стане тогава.

?love_haTe!
10-19-2007, 18:33
Точно!
Ще дават над 4oO кинта на чистачките.
В моето даскало чистачките само пушат,пият кафе и ми мрънкат,че им минавам по коридорите,които са чистили преди 1 час и ги мързи да чистят.
Даже няква веднъж ми скача,че съм й се прайла на отворена :evil:
Баси,аз по-добре да им купя един стек цигари и едно кафе и ше се опрай.
По темата за ученето...аз къде няям желание да уча,сега съвсем загубих.
Всеки ден правя едно и също-мързелувам и се мотая тук-там.
Наистина тва трябва да спре,защото от тва губим само ние-учениците.
Тоя министър...всичко му е през к**а.
Всички ученици покрай тая неочаквана дълга ваканция се отпуснаха като парцали и после трудно ще се стегнат да започнат отново учебната година.

bulgarche
10-19-2007, 18:45
дано да измъдрят нещо в събота и неделя.
Да, да, ама НЕ! Кой ще ти се занимава събота и неделя? Не е ли по-яко да си клатиш краката на виличката? Е може...то избори наближават...някой може да се появи :lol:

Rock & Roll Queen
10-19-2007, 19:01
^ някой новодошъл супер-герой. :?

Поздрав: Ъпсурт - Колега

ABSOLUTme
10-19-2007, 19:04
Абе то ако вие се имате за прецакани,то помислете си за кандидат-гимназистите и и кандидат-студентите. :lol:

white_chik
10-19-2007, 19:13
Покрай стачката многократно си променях мението.Учителите наистина получават малки заплати,все пак не може шофьорите със средно или основно образование да получават повече пари.Но исканията на учителите малко надвишават границите на нормалното.Освен това днес ние имахме истроия и дсакалката ни е супер печена,неква наистина много интелигентна и каза,че тя не може да си се представя като няква селянка да танцува хора пред президенството,да маха с разни звънци,да държи плакати с надпис "fuck you" и да крещи по телевизията.Каза също,че ако напарви такова нещо няма да може после да изисква,каквото и да е било уважение от учениците си и е напълно правилно.650 лв средна заплата според мен беше приемливо предложение,но.....кой ни пита нас :roll:

shadow4e
10-19-2007, 19:49
Аз пък мисля, че като спре стачката и ще се стегнете. Все пак не сте правили още входните и като ви ги струпат в рамките на 2 седмици, ще седнете и ще учите, ако не за тях, то после за да оправяте оценките. А веднъж почне ли нормалния ритъм, после всичко ще продължи като миналите години. :)

aP0kAlIpSiS
10-19-2007, 20:58
ее да, ама като гледам ще се протака ОЩЕ
синдикатите не знаят какво искат като гледам, а пък министъра най-демонстративни си тръгнал по средата на преговорите :shock:
идиот.

Ми то и аз да съм и аз ще си тръгна. Все пак получиха увеличение на заплатите и искат още. Подкрепям даскалите,ама едни синдикати са си избрали.. Не знаят какво е брутна заплата..

^Sam90^
10-19-2007, 21:02
Ние вече забравяме какво е да ходиш на училище... ще трябва малък период за реадаптация, а познайте, дали ще ни бъде даден такъв... :roll: Ммммм не, по-скоро ще ни нахакат входни нива на първия ден.

tItEufFf
10-19-2007, 21:08
Не може една чистачка да взима 400 лева...То и 300 са и много..Поне да правеха нещо...В тоалетните винаги вони...С какво точно чистачките са си заслужили тези пари?! За учителите разбирам, те са прави...ама за чистачките :smt011