PDA

View Full Version : Вие...?



bulgarche
10-19-2007, 18:25
...имате ли си кошче за боклук в стаята си? А телефон? А звънец, на който като се позвъни знаете че търсят Вас, а не някой друг от членовете на семейството? А свобода на действията във вашата стая (ако си имате такава отделна)?

thefreak
10-19-2007, 18:35
Пффф аз стая нямам тоя кво ми говори....

find_m3
10-19-2007, 18:36
вече нямам. :smt009 :lol: :lol:

и аз така,но съм сама в нас по цял ден и знам,че мен търсят със сигурност,телефон имам ,а кошче за боклук само в кухнята и кенефа :-)

azazas
10-19-2007, 18:36
начи иам кошче имам телефон мога да паря кфот си поискам в стаята ама неам звънец :) :)

ninsy
10-19-2007, 18:40
имам некфо малко розаво подобие на кошче и телефон :) иначе и аз съм по цял ден сама в нас и знам, че мене търсят на звънеца

DisciplineAndOrder
10-19-2007, 18:42
Няам

Rock & Roll Queen
10-19-2007, 18:42
Кош - да. Телефон - ако го взема, защото те са три слушалки, от онея безжичните. Звънец - не. Свобода - да, просто заключвам и като някой се опита да влезе казвам, че се преобличам. Пък и нямам нищо прекалено скришно да правя. :roll:

GameMaster
10-19-2007, 18:44
Telefona mi e v djoba,ko64eto mi e v komputara a zv1neca mi e v glavata :) :smt016

vodka_f
10-19-2007, 18:46
бе сичко си имам в стаята,без звънец безполезен ми е... :::

find_m3
10-19-2007, 18:53
Telefona mi e v djoba,ko64eto mi e v komputara a zv1neca mi e v glavata :) :smt016

звънци ли ти се причуват :lol:

авторе кажи ти :P

tuka6na
10-19-2007, 19:01
В стаята...телефон и кошче нямам...Отделен звънец..също ,но ясно ,че търсят мен или съквартиранто.Свобода в пълния смисъл -имам ,да,но правя всичко с ясното съзнание,че после аз си се оправям.ИИ вс е точно...

bulgarche
10-19-2007, 19:10
авторе кажи ти :P

Кошче нямам, защото бях запалил едно миришещо конусче, което баща ми е донесъл от Русия преди 5 000 години, ама си мислех че няма да успея да го стопя :? Телефон няма вече, защото нещо стана с кабелите и сега има само във всекидневната, както и слушалка която не ползвам. До другата стая рядко се разхождам да вдигна, както и до вратата (особено ако има някой друг вкъщи) защото...мен на домашен и на вратата не ме търсят. Нямам и етделен звънец. В стаята си (в отделни стаи сме със сестра ми оооттт....7-8 години) правя размествания и ремонти (топлоизолация, боядисване, зазиждане), като само се консултирам с баща ми и искам помощта му. Всичко което ползвам си е в моята стая...обувки (някои), гащеризони, каски, ботуши, ръкавици (гумени и зимни), шапки, очила и т.н. В стаята си имам компютър и телевизор. Слагам си разни озвучителни простотии, както и постоянно си цвъкам лампи навсякъде :) Сега обаче съм свалил 3 от неоновите луминисцентни лампи и трансформатора :-k

Mooo6no
10-19-2007, 19:14
Ами аз имам само отделна стая. Но отделни звънци и телефони и подобни глупости не ми трябват, най-малкото защото на телефона никой освен баба и дядо ми не търси родителите. Всичко е на ГСМ-ите. А не ми е ясно как така дали имам свобода за действията в стаята си? :-k

krisscho
10-19-2007, 19:18
Моята стая-моята крепост. :lol: Имам си кошче, телефон-мобилния.То ние по принцип домашен нямаме.Компютър и телевизор имам.Само кенеф нямам-ако имах, нямаше да излизам от стаята.Може би само за храна и вода. :-D Иначе звънец нямам.Едно КРИИИИИИИИИИИС е достатъчно. :lol: Иначе пълна свобода си имам.Стига да не извършвам незаконни действия. :lol:

bulgarche
10-19-2007, 19:19
А не ми е ясно как така дали имам свобода за действията в стаята си? :-k
Да разместваш, ремонтираш, къртиш, трошиш, разхвърляш, пърдиш, сереш, пикаеш, повръщаш и да си правиш каквото си поискаш...пълна анархия да цари в твоята си бърлога

find_m3
10-19-2007, 19:29
А не ми е ясно как така дали имам свобода за действията в стаята си? :-k
Да разместваш, ремонтираш, къртиш, трошиш, разхвърляш, пърдиш, сереш, пикаеш, повръщаш и да си правиш каквото си поискаш...пълна анархия да цари в твоята си бърлога


тва определно ми липсва :smt012

Spork
10-19-2007, 19:38
Пффф аз стая нямам тоя кво ми говори....


^^ e,на!!същата работа... :? ..обаче скоро време се очертава стаята да си остане само моя,дай Боже O:) :roll: :roll:

koalka
10-19-2007, 19:43
Хехе, ти колко екстри написа. :lol: Няма такива, може би само телефон, но това е, защото имаме два в комплект, не за друго...
Иначе деля една стая с брат ми, апартамента е тристаен, няма как.
И не, нямам пълна анархия.

?love_haTe!
10-19-2007, 19:43
От 2 години деля стая със сестрата.
Имаме си наш телефон в стаята...във всяка стая у нас си има телефон.
Имаме си свобода в стаята,никой почти не влиза в стаята,освен жената,която почиства и понякога майка.
Имаме си даже 2 кошчета-1 за мен и 1 за кака,но на мен моето не ми стига и пълня и нейното :lol:
Ае в стаята мога да си правя,квото си реша.
Дори си нарисувах няколко графита в нея,кака ги хареса.
Баща ми още даже не знае за тях,тей като не влиза в стаята ни,но и да разбере не може да ми каже нещо,защото стаята е моя...е и на сестрата 8-[

Sarabi
10-19-2007, 19:54
Хах, все още нямам стая, която да владея сама, но се очертава в скоро време да се сдобия с такава. То трябваше преди доста време де , ама подробности :-D .
Сега имам "кошче", което представлява найлоново пликче, телефон, а звънец- ахаха кой ше дойде в къщи за мен бе :lol: ?
А в бъдещата ми стая... едва ли някой ще има достъп до нея без да позволя аз, още повече някой от семейството. Ако искам и ще си я тапицирам с мръсни чорапи, аз имам думата.
Ахаха брат ми може да ми свие коза , ако влезе в момент, в който не е къширан нейде по шкафовете. :lol: :lol: :lol:

`Death`Whore``
10-19-2007, 19:56
...имате ли си кошче за боклук в стаята си?
Уж имаме.

А телефон?
Не.

звънец, на който като се позвъни знаете че търсят Вас, а не някой друг от членовете на семейството?
Мен лично никой не ме търси...по телефона също...а приятелите на Буут не идват в квартала ни :smt005

А свобода на действията във вашата стая (ако си имате такава отделна)?
Аз не живея много там...май тя има. :roll:

bulgarche
10-19-2007, 19:58
Имаме си наш телефон в стаята...във всяка стая у нас си има телефон.
А тоалетната и банята броят ли се за стаи? Ние в банята нямаме, за разлика от тоалетната :) След един скандал, преди доста години, вече има и телефон в тоалетната :mrgreen:

BaRвie
10-19-2007, 19:59
деля една стая с брат ми :smt011 ..не е особенно приятно.. телефон си имам..и кошче.. вече за звънец.. :-D :-D :-D нямам

?love_haTe!
10-19-2007, 20:01
Имаме си наш телефон в стаята...във всяка стая у нас си има телефон.
А тоалетната и банята броят ли се за стаи? Ние в банята нямаме, за разлика от тоалетната :) След един скандал, преди доста години, вече има и телефон в тоалетната :mrgreen:
Хах...изключвам банята и тоалетната.
В тоалетната си имаме по-модерно...mp4-то на кака,като я ядосвам тя се изнася там и си слуша музика :lol:

bulgarche
10-19-2007, 20:02
звънец, на който като се позвъни знаете че търсят Вас, а не някой друг от членовете на семейството?
Мен лично никой не ме търси...по телефона също...а приятелите на Буут не идват в квартала ни :smt005
Мислех че съм нейн приятел...или поне да съм бил :cry:
Даже и пред блока съм идвал, който беше набедила за вашия, ама после се оказа че ме е излъгазала, защото съм бъл зъл и я е било страх от мен :shock: :-&

Boot
10-19-2007, 20:04
Стига си лъгал, обясних ти, че е станало някфо объркване.
Кфо ме хейтваш от 5-6 дни не мога да разбера...

`Death`Whore``
10-19-2007, 20:14
тоа па фашист...

що и пред нас не вземеш да дойдеш... http://draguladk.data.bg/Emoticons/Emot/wc.gif
Тя може да се защитава сама!!!

Boot
10-19-2007, 20:26
цъ...

Но си има Рицар за тази работа ;)

`Death`Whore``
10-19-2007, 20:30
Лиглаааааааааааааааааа :-D

bulgarche
10-19-2007, 20:39
exploitedteen, и тука беше всичко кабели. Сега е по-ограничено. Стаята ми е накичена с плакати, знаме и..бе има си нещица. Сега е така, но след замаската мисля да отсъстват и..да е по-скромно - само по шкафове, където се е налепено вече. Хард дискове, дъна, дискове и всичко останало съм събрал на библотеката, която не знам къде изчезна (За книжния материал става дума). Не мога да се оттърва от всякаквите неща които баща ми пъха тук. Скенера влезе в утотреба, ама принтера и 21 инчовия монитор все още си стоят и..трябва дасе пръждосат някъде. Газовата печка е целогодишно в стята ми. Стол имам само един...на него са по 1-2 чифта дрехи, а останалите в шкафовете. Аз поне имам кабелна на телевизора...и телефонния кабел, както и за телевизията обикалят целия апартамент. Сега ще минават и тръбите за водакта към терасата през стаята ми..
http://img132.imageshack.us/img132/7251/dsc03752ua6.jpg

bulgarche
10-19-2007, 20:42
Тя може да се защитава сама!!!
Да, от личен опит знам. Преби ме момиче

find_m3
10-19-2007, 20:53
exploitedteen, и тука беше всичко кабели. Сега е по-ограничено. Стаята ми е накичена с плакати, знаме и..бе има си нещица. Сега е така, но след замаската мисля да отсъстват и..да е по-скромно - само по шкафове, където се е налепено вече. Хард дискове, дъна, дискове и всичко останало съм събрал на библотеката, която не знам къде изчезна (За книжния материал става дума). Не мога да се оттърва от всякаквите неща които баща ми пъха тук. Скенера влезе в утотреба, ама принтера и 21 инчовия монитор все още си стоят и..трябва дасе пръждосат някъде. Газовата печка е целогодишно в стята ми. Стол имам само един...на него са по 1-2 чифта дрехи, а останалите в шкафовете. Аз поне имам кабелна на телевизора...и телефонния кабел, както и за телевизията обикалят целия апартамент. Сега ще минават и тръбите за водакта към терасата през стаята ми..
http://img132.imageshack.us/img132/7251/dsc03752ua6.jpg

ххаха българчето рулз :lol:

bulgarche
10-19-2007, 20:57
ххаха българчето рулз :lol:
Това е само отвън 8)

find_m3
10-19-2007, 20:58
е от вътре си представям кво е сиг има аквариуми със змий и клетки с мишки за експерименти :smt005

bulgarche
10-19-2007, 21:06
С мишките се занимава сестра ми, но вече е само една, която...само си джитка из акавариума. Периода със змиите вкъщи го минах отдавна :) Една от култовите случки беше като се обаждам на майка ми на работното й място, като и съобщавам новината че съм си хванал змия и ме караше да я нося, за да ми кажел някой нейн колега каква е и ... не знам, сигурно да се поуспокои като ме види. Или пък една друга я бях поизтървал "малко" и беше някъде из апартамента и един гостенин на майка ми се качи на табуретката и каза да я търся, и че докато не я намеря няма да мръдне :lol:

ABSOLUTme
10-19-2007, 21:14
Еммммм, моите планове така или иначе включват заминаване в друга държава, така че...
ще видим там какво ще е...
ела,ела. :-D
ше видиш ти,зор ше видиш :lol:

Violenza
10-19-2007, 21:19
Кошче си имам, телефон също. Звънец личен не, не мисля и че е нужно. След по-малко от година като се пренеса един етаж на горе всичко ще си е само моеее... :)
А свобода "на действията" в моята стая си имам.

^Sam90^
10-19-2007, 21:53
Ами, при мен е малко по-различна ситуацията... нямам стая, а имам етаж :lol: Понеже живеем в къща на 3 етажа и сме се разбрали, че първия е общ, втория - на наще, третия - на мен и брат ми. Брат ми живее във Франция, тъй че това автоматично ме оставя да се ширя на целия етаж. Е, въпреки това аз ползвам само една стая, баня и тоалетна. Всички тоалетни принадлежности са ми отделно от тези на наще (най-малкото защото не върви да тичам до 2рия етаж нон стоп), всички дрехи, обувки и т.н. са си при мен. Общо взето абсолютно висчки мои вещи са в стаята ми или в антрето МИ. В стаята си имам компютър, телевизор, шкафове ала бала. Телефон нямам, защото изобщо нямаме домашен - само гсм. Звънецът долу е разделен на 3, за трите етажа по 1 => имам отделен.
Общо взето това е ...

InitialD
10-19-2007, 22:17
Кошче имам но в него не се изхвърлят органични отпадъци!
Телефон също,но той е част от домашния!
Звънеш?!!?Уот дъ фак!?!?

find_m3
10-20-2007, 06:48
е аз имам един приятел с отделен звънец,ама като го търсят почти никога не го чува и се налага да стоя пред вратата 1 час :lol: ....не мисля ,че е голяма гъзария :P

`Death`Whore``
10-20-2007, 06:52
Да, от личен опит знам. Преби ме момиче
Не ти говоря за пребиване, а за идеята, че мъжът няма нужда да защитава жената - без него няма да умре и да потъне в унижение. Аз лично много мразя да се държат бащински с мен...ако ми налетят на бой сериозно вече, окей, но иначе...мога да се справя. Не съм си хванала мъж, за да ме защитава. Но Ива е лигла, както казах :-D

find_m3
10-20-2007, 06:55
Да, от личен опит знам. Преби ме момиче
Не ти говоря за пребиване, а за идеята, че мъжът няма нужда да защитава жената - без него няма да умре и да потъне в унижение. Аз лично много мразя да се държат бащински с мен...ако ми налетят на бой сериозно вече, окей, но иначе...мога да се справя. Не съм си хванала мъж, за да ме защитава. Но Ива е лигла, както казах :-D

:smt005 и аз така.на мен не ми се е случвало още обаче имам една приятелка дето гаджето й не дава да се споменава името й в негово присъствие и е много изнервящ .... на нея май й харесва ,че я защитава (не че има от кво ,аз съм и приятелка и не съм казала нищо лошо дори),а той се дръвчи :smt012

`Death`Whore``
10-20-2007, 07:01
'Баааааси...като че ли тя е бавноразвиваща се... :smt005

find_m3
10-20-2007, 07:13
'Баааааси...като че ли тя е бавноразвиваща се... :smt005

да бе и аз като й кажа на приятелката ,че се дръвчи без причина и тя "е за тва го обичам :smt012 " :lol:

Ice_Queen_
10-20-2007, 07:23
...имате ли си кошче за боклук в стаята си? А телефон? А звънец, на който като се позвъни знаете че търсят Вас, а не някой друг от членовете на семейството? А свобода на действията във вашата стая (ако си имате такава отделна)?

Мн ми се ще ама не :lol: . Нито стая,нито телефон,нито звънец.Ама има врем :wink:

Shane92
10-20-2007, 10:51
ми аз имам обща стая със сестра ми. И нямаме кошче , нито собствен телефон , нито някакви звънци :lol: имаме един домашен телефон в кухнята , един компютър в хола , един звънец отвън на вратата :lol: ааааа и стаята ни не се заключва :lol: така че каквото и да правя в стаята ни...много лесно могат да ме хванат :lol:

sherry
10-20-2007, 11:00
Имам си собствена стая. Преди беше на мен и сестра ми, но сега тя живее в Пловдив и стаята е моя.
Имам и кошче, нямам телефон и звънец специално за мен.
Ключ имам на вратата, затова мога да си осигуря лична свобода. Много мразя фактът, че чичо ми(който живее у дома) има навика да влиза без да чука и това ме вбесява! Нито мога да се преоблека спокойно, нито нищо! Затова май ще почна да заключвам постоянно.

Sasha2k8
10-20-2007, 11:07
...имате ли си кошче за боклук в стаята си? А телефон? А звънец, на който като се позвъни знаете че търсят Вас, а не някой друг от членовете на семейството? А свобода на действията във вашата стая (ако си имате такава отделна)?
Ммммм кошче си имам в стаята, и мобилен телефон и друг-слушачка от безжичните :P Звънец само нямам, ама не ми и трябва :smt005 а свобода в стаята си съм имала винаги :wink:

ЕPu
10-20-2007, 14:27
в апартамента на наще имам стая, състояща се от легло, гардероб, шкаф и бюро (супер малка е.. :shock: то човек не може да се обърне в нея)
телевизор в стаята нямам, телефон домашен също нямаме, кофче за боклук - липсва, звънеца...ми то само мене търсят обикновенно :roll: аз си знам,че като някой звънне е за мене
забраняват ми да лепя плакати, лепенки и каквото и да било, да пипам боята по стените също, ама вече лека-полека се изнасям от нас и се ще имам повече свобода. :wink:

B3B0K
10-21-2007, 00:50
отскоро стаята си е само моя :smt006 и тел си имам ко63е си имам ама кои 6е се сети да м извани на вратата? ве4е нямам от от квартала и мене никои не ме тарси на вратата даже ак ме потъсат 6е се притесна :-D :-D :-D :-D

bulgarche
10-21-2007, 12:06
Домът на човек е там, където му е зарядното за ГСМ-а... :idea:
Не само. Има и едно друго условие :oops:

fake
10-21-2007, 12:14
Домът на човек е там, където му е зарядното за ГСМ-а... :idea:
Вкъщи е там, където се разкарвам свободно по боксерки :lol:

ABSOLUTme
10-21-2007, 12:19
..където има пудинг? :lol:

ABSOLUTme
10-21-2007, 12:20
Домът на човек е там, където му е зарядното за ГСМ-а... :idea:
Вкъщи е там, където се разкарвам свободно по боксерки :lol:
тва не е условие,аз не само вкъщи се разкарвам по боксерки :lol: 8-[

fake
10-21-2007, 12:24
Домът на човек е там, където му е зарядното за ГСМ-а... :idea:
Вкъщи е там, където се разкарвам свободно по боксерки :lol:
тва не е условие,аз не само вкъщи се разкарвам по боксерки :lol: 8-[
и аз, ама ме е срам примерно от техните ебаси...
имах предвид, че там, където се чувствам като у дома си, мога да се разкарвам по боксерки

или с други думи, мога да се чувствам у дома си на много места и без да се разкарвам по боксерки, но се разкарвам по боксерки само там, където се чувствам като у дома си

няа значение, оплетох се.

Madness
10-21-2007, 12:26
или с други думи, мога да се чувствам у дома си на много места и без да се разкарвам по боксерки, но се разкарвам по боксерки само там, където се чувствам като у дома си
ти сериозно ли
:lol: :lol: :lol: :lol:

ABSOLUTme
10-21-2007, 12:39
Зарядното... ;)

другото са някакви условности, защото аз на доста места съм се подвизавал само по боксерки... :lol:

..включително и морската градина.. :lol: :lol: :lol:

RAWRRR
10-21-2007, 12:52
За мен представата за дома се изчерпва с представата за леглото.
Дома е единствено място,където мога да се прибирам през 1-2 дена да поспя.
Не го обвързвам с никакви патриархални или матриархални ценности.
Даже предпочитам да живея далече от хората,които обичам.

Имам план от следващата година да се изнеса на квартира,в моя си град.
Защото се чуствам гузно,че когато някой ме покани у тах на гости,и аз не мога после да го поканя у нас,примерно ако има концерт и няма къде да спи след това.
:?
Нуждая се от свободата да мога да си каня приятели у дома. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

bulgarche
10-21-2007, 13:08
Вкъщи е там, където се разкарвам свободно по боксерки :lol:
=D>

и аз, ама ме е срам примерно от техните ебаси...
:shock: а?

find_m3
10-21-2007, 13:08
За мен представата за дома се изчерпва с представата за леглото.
Дома е единствено място,където мога да се прибирам през 1-2 дена да поспя.
Не го обвързвам с никакви патриархални или матриархални ценности.
Даже предпочитам да живея далече от хората,които обичам.

Имам план от следващата година да се изнеса на квартира,в моя си град.
Защото се чуствам гузно,че когато някой ме покани у тах на гости,и аз не мога после да го поканя у нас,примерно ако има концерт и няма къде да спи след това.
:?
Нуждая се от свободата да мога да си каня приятели у дома. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

хах и аз съм така,гузно ми е.в нас е голяма теснотия и не мога да каня хора,а за спане дума да не става....кофти тръпка :( :-)

RAWRRR
10-21-2007, 13:47
За мен представата за дома се изчерпва с представата за леглото.
Дома е единствено място,където мога да се прибирам през 1-2 дена да поспя.
Не го обвързвам с никакви патриархални или матриархални ценности.
Даже предпочитам да живея далече от хората,които обичам.

Имам план от следващата година да се изнеса на квартира,в моя си град.
Защото се чуствам гузно,че когато някой ме покани у тах на гости,и аз не мога после да го поканя у нас,примерно ако има концерт и няма къде да спи след това.
:?
Нуждая се от свободата да мога да си каня приятели у дома. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

хах и аз съм така,гузно ми е.в нас е голяма теснотия и не мога да каня хора,а за спане дума да не става....кофти тръпка :( :-)
ne stawa wypros za spane
:twisted:

find_m3
10-21-2007, 13:54
хахаха :lol: разбирам те и в такъв случай :smt006

fake
10-21-2007, 14:32
и аз, ама ме е срам примерно от техните ебаси...
:shock: а?
ee...ти кво очакваш


ахааахахах Вилии, случая с морската сега си го спомних :smt005 шсе напикая заклевам се :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

bulgarche
10-21-2007, 14:42
Абе...не т'ва бе..както и да е

pampers
10-21-2007, 15:16
не нямам такива истории.. не ми трябва телефон в стаята нито звънец.. защото мен не ме търсят на домашния и на вратата.. а пък за кошче за кво ми е :roll:

radito
10-21-2007, 16:25
начи иам кошче имам телефон мога да паря кфот си поискам в стаята ама неам звънец :) :)

OtherDimension
10-21-2007, 17:23
Имам своя собствена стоя, но нямам нито една от изброените екстри
не че ми и трябват..

GLeZoRanA
10-21-2007, 17:33
Кош - да. Телефон - ако го взема, защото те са три слушалки, от онея безжичните. Звънец - не. Свобода - да, просто заключвам и като някой се опита да влезе казвам, че се преобличам. Пък и нямам нищо прекалено скришно да правя. :roll: O:)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-21-2007, 18:24
tella mi si e vinagi pri men koshte si imam zvanec ne mi trq shtoto kato nqkoi zvanne ako sym sama samo kresna edno vlez i toi si vliza sam ne se razkarvam....kolkoto do sfoboda da praa si kfoto si iskam shtoto si e moq sobstfenost :)

lLady_MooN_RaiN
10-21-2007, 20:26
Нямам...Стаята е само моя, но, трябва да поддържам ред, иначе ми се карат. Аз им викам- добре де, нали си е моята стая, трябва да показва моя стил, и аз как не ви влизам и не ви се карам ако във вашата стая е разхвърляно. Тогава отговора е едини същ, в моята стая били нови мебелите и искали да пазя ред...Аз не че съм някоя мърла, ама не искам да ми е стерилно като в операционна. Затова се радвам, че скоро няма да живея у нас, а там където ще живея всичко ще си е по мой стил и вкус и няма да има кой да ми се кара...