PDA

View Full Version : Киста на опашката-няколко въпроса



bolen```
10-19-2007, 18:40
Добар вечер . Откриха ми киста на опашката :( Трябва да ми бъде направена операция . Много ме е страх :( :(
Дали ще боли ... колко продължава ... какви са последиците .. .
офф не знам :(
мн ми е зле
помогнете !! :(

Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т.от правилника. :wink:

rakiQ
10-19-2007, 18:51
Добар вечер . Откриха ми киста на опашката :( Трябва да ми бъде направена операция . Много ме е страх :( :(
Дали ще боли ... колко продължава ... какви са последиците .. .
офф не знам :(
мн ми е зле
помогнете !! :(
не се страхувай!все пак животът без адреналин е малко скучен ,не мислиш ли??
всеки има проблеми.... ето и аз наското колабирах ,глътнах си езика... всички се стреснаха и сега по болници и тн.искаха да ме вкарат в болница заради този припадък аз мн се тръшках и не исках и в крайна сметка си казах че това е за мое добро.След това тръгнах пак по болниците иии накрая ми казаха че за сега няма да ме вкаврат в болница.
ходих и продължавам да ходя и вече ми е мн по-добре :-)

недей да се страхуваш! :smt056 всичко ще се оправи и ти ще се чувстваш много по добре!

успех :smt058

thefreak
10-19-2007, 18:56
Ех, тея лекари беее....
Ако ги питаш тях това нещо ще ти скъсат главата нали?

Anf3tamin4o
10-19-2007, 18:58
такам...
Пич ам операцията е 30 минути.И е много гадно упойката да ти слагат ама търпи бабо за хубост са казали хората.По добре е да те оперират от колкото , да ти тече през задника тая мърсотия и да се увеличава.В болницата ще престоиш около 1 седмица или малко повече.Гадното е само да те шият :?

EvilBrunette
10-20-2007, 09:18
Ем, зависи от кистата. Но по принцип кистите (повечето) са образувания на твоето тяло и лесно се отстраняват. Но за по-подробна информация се порови в нета, след като няма с кои специалист да поговориш.

fiama
10-20-2007, 10:56
Тази манипулация със сигурност е с упойка. Известно време ще ти е криво, докато се възстановиш, но всичко ще премине бързо, и ще си спокоен, че всичко ти е наред! Не се притеснявай излишно! Скорошно оздравяване! :)

kaka Albenka
10-20-2007, 15:57
Гадничка е операцията, но не се мре :wink: За твое инфо - ако е дермоидална киста..85% от хората имат такова нещо, но просто при повечето никога не се възпалява и така и не разбират, че имат - най-често се образува от косъм, растящ навътре и натрупване на съединителна тъкан около него - брат ми имаше такъв проблем...но за твое успоконие - с пълна упойка е, ако няма усложнения след около седмица свалят конците, после около 2-3 седмици няма да можеш да сядаш..след месец два нищо няма да ти има.Иначе по-добре е наистина да я махнеш, защото иначе периодично се възпалява и като гнояса трябва да ходиш да те цепят, ако се спука - пак ходиш да я чистят и това може да се повтаря многократно.Айде успех, няма да се плашиш и бързо оздравяване!

DimoBG
02-06-2018, 18:09
Здравейте. Нов съм в сайта и незнам как да направя нова тема, така че моля да ме извините, че пиша на стара тема. На 17 год. Съм... Наскоро ме оперираха, имах киста на опашката.... Цепнаха я два пъти защото първия път не са успели да я изчистят както трябва "уж*... Казаха ми след месец да отида да я махнат напълно, но от страх не отидох. (Сменянето на превръзки и тези глупости направо ме накараха да откача, едвам търпях.) сега на същото място, където са ме цепнали се появи някакво малко топче, което е твърдо, точно където са ме цепнали и боли много, боли даже когато не седя на задника си ( съжелявам, че се изразявам така, но е така :D. ) въпроса ми към вас е какво да правя? Четох нещо за ихтиол, но незнам дали ще помогне.... Дайте някакъв съвет умирам от болки... Благодаря.

kompleksar
02-06-2018, 19:29
Здравейте. Нов съм в сайта и незнам как да направя нова тема, така че моля да ме извините, че пиша на стара тема. На 17 год. Съм... Наскоро ме оперираха, имах киста на опашката.... Цепнаха я два пъти защото първия път не са успели да я изчистят както трябва "уж*... Казаха ми след месец да отида да я махнат напълно, но от страх не отидох. (Сменянето на превръзки и тези глупости направо ме накараха да откача, едвам търпях.) сега на същото място, където са ме цепнали се появи някакво малко топче, което е твърдо, точно където са ме цепнали и боли много, боли даже когато не седя на задника си ( съжелявам, че се изразявам така, но е така :D. ) въпроса ми към вас е какво да правя? Четох нещо за ихтиол, но незнам дали ще помогне.... Дайте някакъв съвет умирам от болки... Благодаря.

Консултирай се с лекар или направо хирург, във всички случаи ще се наложи да те оперират.

DimoBG
02-07-2018, 12:26
Друг начин? :(

HollyGolightly
02-07-2018, 14:24
Друг начин освен лекар няма. Отивай преди да е станало нещо по-сериозно

baby_baby
02-14-2018, 09:49
По-добре да се консултираш с лекар а не по сайтовете