PDA

View Full Version : Има ли смисъл?



samaire
10-19-2007, 19:32
zna4i izlizam s edno mom4e ot nqkolko sedmici .. s vremeto razbrah 4e si e imal priqtelka ot 9 meseca i me e izlugal 4e nqma .. az s ni6to ne pokazvam 4e go haresvam . Predi nqkolko dni mi pisa po skype kak tq mu se surdela 4e izlizal s mene .. i kak bila pri nego i nali kak q obi4al .. .az mny se qdosah ama ne pokazah pak i po4nah da se smeq i da vikam e za kakvo nali sme samo fr .. Onzi den mi kaza , 4e sa skusali tq mu kazala 4e ne go obi4a ve4e a na nego ne mu pukalo i neprekusnato me razpitva dali go haresvam iska da se vijdame surdi se kato ne se vidime .. dnes mi be6e kazal 4e mu lipsvam nqkakvi takiva .. zapozna me s priqtelite si .. na nqkolko puti 6te6e da me celune ama az se durpah uj slu4aino .. Tova mom4e e nqkakvo ne ot tezi tip s koito sum sviknala da izlziam taka da se kaje e nqkakvo `` lo6o mom4e `` zvu4i sme6no ama daje nosi sus sebe si pistolet .. Samo kato se setq za nego i sqka6 se opitvam da si vtulpq kak ni6to nqma da stane kak nqma smisul kak e ot onzi tip s koito ne moje da stane ni6to seriozno no ... posle zabravqm i po4vam da si me4taq .. kakto i da e 4udq se dali da mu dam 6ans ... :smt017 ... btw dneska kato me izpra6ta6e i mu be6e stanalo gadno i az pitam kakvo ima i toi ni6to ni6to i az za priqtelkata ti li ti e mu4no i toi za koq ? i az za tvoita i toi neee .. i posle mi razkaza edna tujna istoriq tam s ba6ta mu i na mene mi stana nqkakvo mny milo 4e mi se doveri ama nz dali da mu vqrvam ,, toi mi be6e kazal 4e ne mu se e slu4valo s dr momi4e d aizlezne i da ne se celuvat pone .. pff stana mnogo dulgo sajalqvam

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

BWald0rf
10-19-2007, 20:01
Ами ако го искаш дай му шанс .. но според мен не трябва да се надяваш на някаква сериозна връзка,защото с такива момчета както сама казваш това е малко вероятно. Аз на твое място бих опитала с него просто защото неискам да пропускам шансове пък и след като ти е хубаво с него .. Абе ти си знаеш какво искаш.Само не се задълбочавай за да не страдаш после ;)

koalka
10-19-2007, 20:05
Да, трябва да си имаш едно на ум с него.
Ако искаш му дай шанс, но аз лично не бих направила нещо.Все пак това, че ме е излъгал би ме накарало да те отдръпна.

crazy_girl4e
10-19-2007, 20:10
hah toq 6tom te luje go razkarai.....mislq 4e se zabyrkfa s tebe samo,za6toto onaq mu e bila 6yta...nz ti si preceni :wink: :wink: :wink:

N0_feAR
10-20-2007, 08:08
според мен в началото те е излъгал, щото те е харесвал и е имал няква надежда за вас. От начина по който пишеш ми се струва, че ти го възприемаш единствено като приятел, ако е така не се хаби за него. Няма смисъл от връзка, в която само единият е щастлив а другият просто му угажда.

Presley
10-20-2007, 08:13
Въпрос на личен иэбор.Не може ние да ти кажем какво да правиш.Сама реши.Ако найстина искаш да си с него,эащо не ?Опитайте,дай му шанс,НО имай едно на ум.Все пак сте эапочнали с лъжи,нищо чудно така и да эавършите.Даже има един иэраэ - `От началото ,му се вижда краят.` :-D
И още един- `Денят се поэнава от вечерта.` :-D
Иэборът си остава твой.

Cool_Bitch
10-20-2007, 10:11
Spored men mu dai 6ans.A za tva 4e te e izlagal moje6 da go preglatne6.Moje bi e iskal parvo da vidi dali mojeda se polu4i ne6to m/u vas,da bade siguren i togava da bie 4uta na gadjeto mu! :-s

RaLkb
10-20-2007, 14:53
hah toq 6tom te luje go razkarai.....mislq 4e se zabyrkfa s tebe samo,za6toto onaq mu e bila 6yta...nz ti si preceni :wink: :wink: :wink:



+1

svm1987
10-24-2007, 14:42
6to pak da ne probva6.Ni6to ne gubi6 ako mu pozvoli6 da te celune.Ako ne ti haresa n6te prodalji6 da se darpa6 i 6te si ostanete samo priqtel4eta:)

Tedi_sheep
10-24-2007, 15:08
Дай му шанс!Но не му се доверявай напълно.Постави го на изпитателен срок докато ти докаже, че те заслужава.И тогава погледни на връзката ви по-сериозно.Успех

Josefinne
10-24-2007, 16:24
Май е по-добре да изчакаш малко. Опознай го, а и му дай време малко да се отърси от старата си приятелка, за да бъде наистина с теб, а не да пренася проблемите от старата си връзка в новата. Струва ми се, че ти самата не си сигурна в него, така че изчаскай още няколко седмици ( 2,3 някъде) да г видиш дали просто бърза да замени приятелката или наистина се кефи на теб, дали няма да те е шубе да излизаш с него, щото хората, които не се блъскат в неприятности , не носят пистолети. А ако видиш , че е някой гангстер - съветвам те да си останете само в приятелски отношения, не знаеш къде ще те набута. А и не е сигурно как ще го приемат вашите ;) .

Princeska
10-25-2007, 00:28
Еми ако аз съм на тфое място щях да му бия шута,щото той от на4алото те е излугал 4е си няма гадже,а представи си кфо ще стане ако сте заедно(тфа си е ли4но мое мнение) допускаме и възможността и сега пак да те е излугал 4е са скъсали :smt017 шашава работа опитаъ се да разбереш дали наистина те оби4а НЕИЗБЪРЗВАЙ :smt018

hatercrew
10-28-2007, 07:16
vij preelno e qsno 4e nqma da ste vinagi zaedno da se ojenite i nz si ko :D :D :D taka 4e dai mu 6ans kvot da e pone si prekarai hubavo s nqkoi koito te haresva :-) :-) :-) :-) az kato gledam i ti go haresva6 taka 4e 6to ne si se haresvate :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :D

vikipf
10-28-2007, 09:51
Същото ми се е случвало и на мен.. Само че те ходеха 2 години... :-D Скъсаха.. Тръгнахме ние.. И после те пак тръгнаха.. Весела историйка.. но не съжалявам, че го направих. Щом ти се отдава възможност да направиш нещо, което иска, направи го.. ;)

experiment_m
10-28-2007, 10:17
Почнеш ли прекалено много да се чудиш дали искаш нещо, обикновено отговора е не. Ако наистина толкова искаше да тръгнеш с него ме съмнява, че щеше да пишеш тази тема. А и хора, които носят пистолет са несигурни в себе си, подтиснати хора, които не вярват, че могат самостоятелно да се справят с проблемите си или имат прекалено големи проблеми. Казано с други думи - по-добре си намери някой друг, с който би тръгнала без да се чудиш дали искаш и с който би се чувствала сигурна.