PDA

View Full Version : проблем с най-добрата ми приятелка



sugarpop
10-19-2007, 19:35
Здравейте! Имам проблем с най-добрата ми приятелка. До скоро уж беше добре, ама започна да се събира с една тъпа метълка от моя клас и от хубаво и спретнато момиче стана почернена вдовица! Не мога да я гледам така. Направо ми се гади, даже и косата си почерни а беше толкова хубава с тези руси букли. ](*,)
Каза ми, че нищо не съм разбирала... а аз й казах, че това не е тя! Въпросната й приятелка си е такава защото е отраснала в такава среда, а моята приятелка се мъчи да е такава защото според нея било "готино". Не знам, кое му е готиното да ходиш с кубинки и да се наливаш с бира в парка, докато си говорите за това как сте се напили предната вечер и как смятате да се напиете и тази вечер. ](*,) ](*,) ](*,) Как да й помогна? Какво да я правя? Това не е тя.

Редактирано от:ЦвЕтИт0-1.т. :!: :wink:

Sarabi
10-19-2007, 20:20
:-D :-D :-D Виновна :-D :-D :-D .

Нищо не можеш да направиш. Сам човек решава какво му харесва и какво го прави щастлив. Какво имаш против музиката ? Защо трябва на сила да я дърпаш от нещо, което й харесва ? Номера е наистина да й харесва, а не да се принуждава да слуша за да прилича на другото момиче или само защото е "готино".

Dazed And Confused
10-19-2007, 20:24
Maleeee... to biva biva da si dezorientirana, ama chak puk tolkoz (ne govorq za priqtelkata ti, a za teb). Tova, dali go pravi samo zashtoto e gotino spored men e taka ama na 100 %, zashtoto samo za 1 si prava - che kogato ne ti idva otvutre, a samo zashtoto si go vidqla ot nqkude znachi che samo pozirash.

zvezdichkaaa
10-19-2007, 20:26
Не мисля,че можеш да и помогнеш-"Помогни си сам,за да ти помогне господ".Остави я щом не възприема,че така се сасипва!

ivetka96
10-19-2007, 20:28
Ami vij opitai se da q razbere6 qvno tova i haresva dai i suvet za tova koeto pravi i i podai raka nezavisimo kakva e kak izglejda i kak se durji vse pak tqt i e nai ok fr tova zna4i "FF" toest " friends forever " a ako slu4ai no ne ti iznasq zarqzva6 tova priqtelstvo i suzdava6 novo no gledai tozi put osnovata da e zdrava zadane stane kakto s prednoto

sladku_bebzi
10-19-2007, 21:13
Много е сложно...може би трябва да я подкрепиш и да я приемеш такава каквато е.Доколкото разбирам според теб тва, в което тя се е превърнала не е хубаво за нея.Щом не е, може би трябва да кажеш нещо на семейството й, да ги попиташ за тяхното мнние...Успех!

Presley
10-19-2007, 21:23
Еми не можеш да промениш нещата,ако тя сама не пойска.Единственото,което можеш да направиш е да и кажеш какво мислиш.Каи и ,че не я харесваш така,че ппреди е била много по-хубава,че не го одобряваш ш т.н!И все пак не эабравяй,че всеки сам решава какъв да бъде и ако тя така си се харесва-няма лошо. ;-)

HePeAJIeH
10-20-2007, 08:00
Остави я намира! Току виж и тебе окепазила :x

find_m3
10-20-2007, 08:24
ми нищо не можеш да напраиш приятелката ти няма характер и се води по акъла на другата [-X =;

xXxScreamxXx
10-20-2007, 11:05
Mn dobre znam za kvo govori6 imax edna fr det se prave6e na takava samo za6tot sestra i e takava ta i tq po4na sa si slaga 4erev moliv i to mn mn mn ama mn da hodi s 4ervo i da ''sly6a'' ''muzika''

Sarabi
10-20-2007, 15:19
Не мисля,че можеш да и помогнеш-"Помогни си сам,за да ти помогне господ".Остави я щом не възприема,че така се сасипва!



:shock: :shock: :shock: :shock: ?!?!?
Защо да се съсипва?!
Защо трябва да прави нещо ?! Баси :shock: ! Ако това наистина й харесва защо трябва да я караш да се отдръпва от него ? Защо да се съсипва като слуша метъл ? Боже... ако тя пък започне да се опитва да те освести да спреш да слушаш твоята музика теб това ще те дразни и няма да искаш да ти се бута, защото твоята музика си ти харесва. Остави я да си харесва нейната :shock: ! Трябва да провалиш едно приятелство само защото приятелката ти не прилича на теб :shock: ?!

kivito
10-20-2007, 15:34
тря да поговориш с нея и някак си трябва да и обясниш , че ти е гадно от сегашното и положение ;)

yuyuto
10-21-2007, 00:13
Хах, споко, тва нищо не е... Моята най-добра приятелка изведнъж й хрумна, че съм психопат и че си измислям несъществуващи приятели и гаджета... :lol: :lol: :lol:
И така вчера ходих да моля един от бившите ми за негова снимка, за да докажа, че съществува, моля ти се, а с него се разделихме по гаден начин и не си говорим от тогава... Та отивам след 4 месеца не продумана нито дума с него да го моля за снимка. Тва беше вчера сутринта в 9 и той ми отваря вратата - някъв по потник и боксерки, супер рошав и с четка за зъби в устата. :lol: :lol: :lol: И следният диалог:
-Кво искаш?
-Здрасти,Вале,аз таковааа... Ъ-ъ, извинявай, ако те притеснявам толкова рано сутринта, ама дойдох да искам твоя снимка, защото най-добрата ми приятелка не вярвя, че съществуваш, иии такоа, реших, че ако те поканя на среща и да ви запозная, ти няма да приемеш, защото сигурно още ми се сърдиш, та по-лесно ще е да ми дадеш твоя снимка...
И той седи и ме гледа с ей такава физиономия :-s барабар с четката в устата и след няколко секунди затишие ми отговаря:
-Знаеш ли какво? Направи си услуга - хвани приятелката си за ръчичка и двете заедничко отидете на психиатър!
И ми тръшна вратата пред носа.
И после половин час по пътя обратно до вкъщи не мога да се свестя от смях... Чудих се на акъла си... :smt005 :smt005 :smt005
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
И въпреки, че заради нея станах на палячо пред човек, който доста обичах, въпреки всичко, още си я обичам приятелката ми, защото е уникална и защото когато съм с нея се чувствам добре. И хич не ме интересува с черна или руса коса е, метълка или пънкарка, бедна или богата, какви са останалите й приятели... Хич не ми пука за нито едно от тия неща. Знам, че ще се разберем и знам, че дори в момента да ми е адски обидно за това, че ме изкара едва ли не психопат, пак ще й простя, когато ми се извини (ако се извини, защото тя си е инат голям )... Може би и ти трябва да се замислиш върху това...

Slave4You
10-21-2007, 15:54
Ми щом не те слуша теб значи няма как да се оправи ей така. Плюс това всеки минава през такъв период така че не се задълбочавай толкова. Може и ти да минеш. Може би сама ще се усети след известно време но до тогава продължавай да и бъдеш фр;)