PDA

View Full Version : Кое?



bulgarche
10-19-2007, 20:32
Кое е по-трудно: Да си с някой или да си сам? Има ли лесно?

machoka
10-19-2007, 20:34
Слагай по-ясни заглавия, плс..

fake
10-19-2007, 20:39
да си сам е по-лесно. ама хората винаги гледат да се преебът... :smt008

^Sam90^
10-19-2007, 20:39
В живота няма нищо лесно.
Честно казано вече и аз се чудя, дали ще ми е по-добре сам или във връзка... за сега нямам ясен отговор, но знам, че и двете си имат положителни и отрицателни страни. И все пак... хубаво е от време на време да чуваш, че си обичан от някого, макар и да не е гадже/любовник и т.н.

Boot
10-19-2007, 20:45
Да си с някого е в пъти по-трудно от колкото да си сам.
Във втората ситуация просто си гледаш напред стремглаво и цепиш мрака хеах.
В първата... е мъчиш. А това не е лесно, никак.

thefreak
10-19-2007, 20:55
Кое му е трудното да си сам?

ABSOLUTme
10-19-2007, 21:04
Кое му е трудното да си сам?
Е как кво?По някое време изперкваш просто.. :-s
Кво се правиш,като че ли не си минавал сам/а през НДК,където винаги има някви влюбени двойки,целуващи се,прегръщащи се,държащи се за ръце..е не може да не ти е минавало през ум да ги нариташ.. :lol:

tuterka
10-19-2007, 21:04
според мен по-трудно е да си сам!!! твърдо съм на това мнение. когато имаш приятел знаеш че винаги имаш човек до теб, на който да разчиташ, на който винаги можеш да се обадиш и да споделиш! знаеш че има някой, който държи на теб и те обича! мисля че това е достатъчно че да потвърдя че да си с някой е по-добре от сам... :wink:

Rock & Roll Queen
10-19-2007, 21:08
Няма лесно. ^^

GameMaster
10-19-2007, 21:09
da si sam e po trudno !!! :smt009

thefreak
10-19-2007, 21:11
Кое му е трудното да си сам?
Е как кво?По някое време изперкваш просто.. :-s
Кво се правиш,като че ли не си минавал сам/а през НДК,където винаги има някви влюбени двойки,целуващи се,прегръщащи се,държащи се за ръце..е не може да не ти е минавало през ум да ги нариташ.. :lol:
Ммммм то си пише откъде съм аз, ама някой трябваше да го забележи.
Така че, съвсем незнам какви ги има и какви ги няма пред НДК.
Аз съм си напълно достатъчен и сам.
Няма да тръгна да търся връзка само, за да не съм сам.

^Sam90^
10-19-2007, 21:14
като че ли не си минавал сам/а през НДК,където винаги има някви влюбени двойки,целуващи се,прегръщащи се,държащи се за ръце..е не може да не ти е минавало през ум да ги нариташ..[/b] :lol:
аххх мразя ги! :lol: Ужас... все едно им прави кеф ей така да седнат и да си обменят слюнка, така че всики да ги видят... не ги е срам, особено когато аз съм сам. :lol:

shadow4e
10-19-2007, 21:16
Да си с някого е по-трудно. Знаеш, че трябва да се съобразяваш с някого, натоварваш се и с неговите проблеми, имате и общи проблеми и въобще мноог е проблемно :lol: Но пък това не изключва щастието. С приятеля ми съм била толкова пъти адски щастлива, но и често боли и все пак щастието е повече :)

FelisDirus
10-19-2007, 22:59
да си сам е най-трудно, пък и неприятно..

^Sam90^
10-20-2007, 05:23
да си сам е най-трудно, пък и неприятно..
Ммм каке, аз сега съм размисли и страсти, дали няма да ми е най-добре сам. :lol: И да ти кажа... мисля, да се застоя само със себе си за известно време, че ми писна от глупости... пък да видим дали е толкоз лошо :P