PDA

View Full Version : Искам да отслабна . . . Нямам воля . . Помощ ! ! !



des1t000
10-19-2007, 21:56
Трябва ми помощ :( Висока съм 161 тежа 68 . . . но имам голям бюст . . . кажете някаква диета обаче да не е свързана с изтънчени храни просто някаква диета но да е по проста . . . Помощ :( :( :(
__________________________________________________ ________
Извинете ме за грешките :smt010

Dark_Angel_F
10-19-2007, 22:02
Диетата няма да ти е достатъчна ...... Трябва ти много движение например тичай по 2 пъти на ден или карай колело с километри .А за диетата яж от всичко , но по малко все пка са ти нужни многобройни по вди хранителни вещества , който не се съдържат пример в плодове или зеленчуци)

thefreak
10-19-2007, 22:03
Спри да ядеш по 2 чувала ядене всеки ден говедо такова.

Dark_Angel_F
10-19-2007, 22:05
Извън темата , а аз си мислех че трябва да отлсбвам ( 1.65 съм и тежа 47 кг )

yuyuto
10-19-2007, 22:14
Спри да ядеш по 2 чувала ядене всеки ден говедо такова.
thefreak, много си смотан, нали си го знаеш?

Бтл, по темата - наистина ти трябва повече движение.
И по-малко тестени неща, шоколад в много малки дози...Ако случайно ти се дояде, хапваш мъничкото, колкото да задоволиш желанието. Въпросът е, че именно тук трябва да проявиш воля - да си вземеш само малко... Съжалявам, всичко опира до волята. Всеки я има, просто трябва да я задействаш с повечко инат... :wink:
Повече плодове, зеленчуци...
Успех, дано успееш да постигнеш целите си! \:D/

Dark_Angel_F
10-19-2007, 22:16
Спри да ядеш по 2 чувала ядене всеки ден говедо такова.
thefreak, много си смотан, нали си го знаеш?

Бтл, по темата - наистина ти трябва повече движение.
И по-малко тестени неща, шоколад в много малки дози...Ако случайно ти се дояде, хапваш мъничкото, колкото да задоволиш желанието. Въпросът е, че именно тук трябва да проявиш воля - да си вземеш само малко... Съжалявам, всичко упира до волята. Всеки я има просто трябва да я задейства с повечко инат... :wink:
Повече плодове, зеленчуци...
Успех, дано успееш да постигнеш целите си! \:D/
Мисля че тук грешиш от майка ми знам , която много често се подлага на различни диети , че можеш без нищо от колкото с малко ,з ащото като земеш малко си казваш " още само мъничко няма д ами навреди " и без да се усетиш си илзапал всичкия шоколад....

ubuntu
10-19-2007, 22:22
Яко спорт да кажем фитнес щото щом са ти големи циците при едно отслабване зърната ще погледнат към пода :wink: Затва отиваш в един фитнес говориш с инструктора за упражненията и храната исе стягаш по 3-4 пъти седмично малко по интензивни тренировки с голямо разнообразие на салати от домати и краставици иза около 3-4 месеца айде 5 си перфе и циците ще си останат стегнати но трябва да правиш упражнения за тях.. и от мен запомни НЕ ТИЧАЙ прецакваш си ставите БЪРЗО ходене му е майката . . . Айде успех :arrow:

yuyuto
10-19-2007, 22:25
Спри да ядеш по 2 чувала ядене всеки ден говедо такова.
thefreak, много си смотан, нали си го знаеш?

Бтл, по темата - наистина ти трябва повече движение.
И по-малко тестени неща, шоколад в много малки дози...Ако случайно ти се дояде, хапваш мъничкото, колкото да задоволиш желанието. Въпросът е, че именно тук трябва да проявиш воля - да си вземеш само малко... Съжалявам, всичко упира до волята. Всеки я има просто трябва да я задейства с повечко инат... :wink:
Повече плодове, зеленчуци...
Успех, дано успееш да постигнеш целите си! \:D/
Мисля че тук грешиш от майка ми знам , която много често се подлага на различни диети , че можеш без нищо от колкото с малко ,з ащото като земеш малко си казваш " още само мъничко няма д ами навреди " и без да се усетиш си илзапал всичкия шоколад....
Мдам, от една страна си права - "по-добре не яш изобщо, за да не се изкушиш" . Но ако ти се дояде сладко, това означа, че счетовидната жлеза е пуснала повече инсолин и този инсолин трябва да разгради захарта. Но ако я няма захарта, инсолинът отива директно в кръвта и води до главоболие, ниско кръвно и недостатъчно ниво на захарта в кръвта (мисля, че беше 0,3 милиграма)... Имам една книжка "Диета само за тийнейджъри" и от там знам инфото... :wink: ~>
http://books.balkanatolia.com/d-prdimages/prd-15641.jpg

Бтл, аз съм 1,70 и тежа 58 кг и според изчисленията в книгата съм 2 кг под нормата за ръста ми. А като се погледна в огледалото хич не мязам на човек с поднормено тегло... :lol: :lol:

thefreak
10-19-2007, 22:39
Спри да ядеш по 2 чувала ядене всеки ден говедо такова.
thefreak, много си смотан, нали си го знаеш?

Бтл, по темата - наистина ти трябва повече движение.
И по-малко тестени неща, шоколад в много малки дози...Ако случайно ти се дояде, хапваш мъничкото, колкото да задоволиш желанието. Въпросът е, че именно тук трябва да проявиш воля - да си вземеш само малко... Съжалявам, всичко опира до волята. Всеки я има, просто трябва да я задействаш с повечко инат... :wink:
Повече плодове, зеленчуци...
Успех, дано успееш да постигнеш целите си! \:D/
Мисля че смисъла е еднакъв.
Просто избрах да кажа 'това", не "намали яденето, яж зеленчуци бла бла дрън-дрън..."
БтЛ(lol)като пазиш диета не се ядат шоколади в малки дози(ахахахаха)....

ateto
10-19-2007, 22:50
Пуши по 2 кутии цигари и ходи на даскало пеша и глеи как ще отслабнеш. Другия варянт е 2 седмици на амфетки цигарки и кафете (мн голям ефект... Гаранция давам :smt005 )

fakira
10-19-2007, 22:52
Момиче трябва да спортуваш много фитнес или тичане!! Dark_Angel_F
а ти даи пичке :) miki_ko2@abv.bg e tva mi e maila :wink:

yuyuto
10-20-2007, 00:32
Спри да ядеш по 2 чувала ядене всеки ден говедо такова.
thefreak, много си смотан, нали си го знаеш?

Бтл, по темата - наистина ти трябва повече движение.
И по-малко тестени неща, шоколад в много малки дози...Ако случайно ти се дояде, хапваш мъничкото, колкото да задоволиш желанието. Въпросът е, че именно тук трябва да проявиш воля - да си вземеш само малко... Съжалявам, всичко опира до волята. Всеки я има, просто трябва да я задействаш с повечко инат... :wink:
Повече плодове, зеленчуци...
Успех, дано успееш да постигнеш целите си! \:D/
Мисля че смисъла е еднакъв.
Просто избрах да кажа 'това", не "намали яденето, яж зеленчуци бла бла дрън-дрън..."
БтЛ(lol)като пазиш диета не се ядат шоколади в малки дози(ахахахаха)....
Брей, защо първо не прочетеш кво пише в книгите по тоя въпрос и след това да спорим. От никакво ядене не трябва да се лишаваме, просто всичко трябва да е в умерени количества. :wink:

stefko89
10-20-2007, 01:33
drusai pove4e :D

sexy_sladuranka___
10-20-2007, 05:44
i az obache sled operaciqta si nadebelqh mnogo , no s fitnes i malko pileshka dieta (qm samo pileshko bez kojata) stanah 55 kg a s1m visoka 1.70 :-D Probvai pomaga :) Uspeh4eta :smt006

Quasar
10-20-2007, 06:09
Ако не ядеш от всичко ще умреш ;) затва ръгай там ма по малко ;)

tItEufFf
10-20-2007, 09:34
Просто се ограничавай (което не означава да гладуваш) и спорт....друго НЕ ти трябва [-X

des1t000
10-20-2007, 10:30
:shock: Благодаря на всички :shock:

Iria
10-20-2007, 13:12
Ами ограничи се от мазно,пържено и сладко.И спортувай.

ЕPu
10-20-2007, 13:15
ами като нямаш силна воля няма начин да отслабнеш просто..
всичко се постига с много постоянство

Sarabi
10-20-2007, 14:12
Защо на всички им е толкова трудно да спрат сладкото ? Аз съм го спряла от 2 месеца и нямам никакви проблеми, а го обожавах, можех да ям по всяко време всичко по много :-D . А сега дори не се изкушавам като видя нещо... майка ми всяка вечер носи еклери, сладки, локумки (любими), масленки (любими), ореховки (любими), но вече дори не ми се опитват като ги гледам... в началото , естествено, си беше за егати ебавката вътрешния ми монолог като видя нещо сладко :lol: . Не е толкова трудно, просто трябваше да се настроя , че не е полезно и не носи нищо положително.
А проблемите с инсулина биха се появили в доста екстремна ситуация, защото вече в почти всичко има захар, така че не може да се спре НАПЪЛНО приема й, важното е да се ограничи този на концентриараните й форми :-D .

RiseGirl
10-20-2007, 15:08
Просто се ограничавай (което не означава да гладуваш) и спорт....друго НЕ ти трябва [-X

това е точната формула за успеха :wink:

thefreak
10-20-2007, 15:21
Спри да ядеш по 2 чувала ядене всеки ден говедо такова.
thefreak, много си смотан, нали си го знаеш?

Бтл, по темата - наистина ти трябва повече движение.
И по-малко тестени неща, шоколад в много малки дози...Ако случайно ти се дояде, хапваш мъничкото, колкото да задоволиш желанието. Въпросът е, че именно тук трябва да проявиш воля - да си вземеш само малко... Съжалявам, всичко опира до волята. Всеки я има, просто трябва да я задействаш с повечко инат... :wink:
Повече плодове, зеленчуци...
Успех, дано успееш да постигнеш целите си! \:D/
Мисля че смисъла е еднакъв.
Просто избрах да кажа 'това", не "намали яденето, яж зеленчуци бла бла дрън-дрън..."
БтЛ(lol)като пазиш диета не се ядат шоколади в малки дози(ахахахаха)....
Брей, защо първо не прочетеш кво пише в книгите по тоя въпрос и след това да спорим. От никакво ядене не трябва да се лишаваме, просто всичко трябва да е в умерени количества. :wink:
И какви книги ще ми препоръчаш ти, дето си изчела всичко(аахахахах)....

sladur4e_yo
10-20-2007, 16:18
az sushta\o imah sushtia problem.predi 1 godini tejah 75 kg a biah 160sm.sega sum168 sm i sum 60 kg.Otslabnah s ejednevna gimnastika v kushti za po 30 minuti.Probvai ako iskash s gimnastika ot disk.V tehnomarket ima 3/4 vida.sushto triabva da spresh malko i shokolada,no az sum iala i shokolad

monityY
10-20-2007, 16:44
koi tupak podqvolite mi iztri posta? :shock:

iLoveChocolate
10-20-2007, 17:18
ако ти самата нямаш воля никой според мен няма да ти помогне

sapphirr
10-21-2007, 07:52
спорт,ограни4аване на мазнини и въглехидрати (т.е без пържено/мазни торти/бял хляб/газирано) и л-карнитин.

според мене най-добрия ти вариант е да си направиш месе4на карта за някой фитнес,там ще ти обяснят как най-правилно да свалиш тия кг (тренировки и хранителен режим).и ве4е лсед като изте4е тоя 1 месец да прецениш има ли ефект и дали си заслужава да продължиш.така хем няма да навредиш на организма си ,хем няма да си загубиш ценно време ,за да си измисляш твой на4ин за отслабване 4етейки мненията и съветите по форумите

Liar
10-21-2007, 17:49
Ако не отидеш на фитнес и не се посъветваш с инструктор,както те посъветваха в един предишен пост,ще изглеждаш ето така (http://www.freewebs.com/craaaaazi/fat%20woman.jpg).

yuyuto
10-21-2007, 21:59
Спри да ядеш по 2 чувала ядене всеки ден говедо такова.
thefreak, много си смотан, нали си го знаеш?

Бтл, по темата - наистина ти трябва повече движение.
И по-малко тестени неща, шоколад в много малки дози...Ако случайно ти се дояде, хапваш мъничкото, колкото да задоволиш желанието. Въпросът е, че именно тук трябва да проявиш воля - да си вземеш само малко... Съжалявам, всичко опира до волята. Всеки я има, просто трябва да я задействаш с повечко инат... :wink:
Повече плодове, зеленчуци...
Успех, дано успееш да постигнеш целите си! \:D/
Мисля че смисъла е еднакъв.
Просто избрах да кажа 'това", не "намали яденето, яж зеленчуци бла бла дрън-дрън..."
БтЛ(lol)като пазиш диета не се ядат шоколади в малки дози(ахахахаха)....
Брей, защо първо не прочетеш кво пише в книгите по тоя въпрос и след това да спорим. От никакво ядене не трябва да се лишаваме, просто всичко трябва да е в умерени количества. :wink:
И какви книги ще ми препоръчаш ти, дето си изчела всичко(аахахахах)....
Баш всичко не съм изчела, просто се поинтересувах от темата и си купих книжка... :smt005 :smt005


Мдам, от една страна си права - "по-добре не яш изобщо, за да не се изкушиш" . Но ако ти се дояде сладко, това означа, че счетовидната жлеза е пуснала повече инсолин и този инсолин трябва да разгради захарта. Но ако я няма захарта, инсолинът отива директно в кръвта и води до главоболие, ниско кръвно и недостатъчно ниво на захарта в кръвта (мисля, че беше 0,3 милиграма)... Имам една книжка "Диета само за тийнейджъри" и от там знам инфото... :wink: ~>
http://books.balkanatolia.com/d-prdimages/prd-15641.jpg

Бтл, аз съм 1,70 и тежа 58 кг и според изчисленията в книгата съм 2 кг под нормата за ръста ми. А като се погледна в огледалото хич не мязам на човек с поднормено тегло... :lol: :lol:
И понеже някои хора не знаят, пояснявам:



Бтл...
Звучи ми като БЛТ - сандвич в Onda :lol:
:smt005 :smt005 :smt005 Бтл = By The Way ( = "няма значение"; "остави"; "междудругото"; ) :smt005 :smt005 :smt005

iveto89
10-22-2007, 07:20
O6TE ot sega moga da ti kaja,4e ni6to nqma da svali6,za6toto ako nqma6 volq(kowto samo kazva6)nito 6te uspee6 da izdurji6 na nqkvi ograni4eniq,nito 6te poseti6 fitnesa