PDA

View Full Version : Моля за съвет, как да постъпя ?



idalgo
10-20-2007, 07:10
Здравейте, съвсем случайно попаднах преди дни на този форум, и до сега не съм ползвал услугите му, но ето, че се наложи ( за жалост).
Историята ми е следната:
Запознах се с едно момиче преди около 2 месеца, бел. ред. Тя е на 16, Аз скоро правя 18, та така, запознахме се ние и започнахме да излизаме. След време започнах да изпитвам нещо към нея, и исках да сме повече от приятели, но ме беше донякъде страх да и кажа какви са ми чувствата за да не ме отблъсне ( както знаем ние момчетата сме си страхливи на такава тема :oops: ) Но въпреки всичко преди около 2-3 седмици и споделих какви са ми чувствата. Тя каза не е ли рано да мислим за това ? Повече не я попитах какво мисли... една вечер пак я попитах, Тя не ми отговори нищо. След това си писахме в скайп и там ми каза, че би искала да бъде с мен, но имало още едно момче, което не искала да нарани. И много се чудела дали да не откаже на двама ни, но все пак избрала мен. След като чух тези думи бях на 7-мото небе, защото да чуеш от някого, че иска да е с теб, а не с другия, чувстваш се някакси победител \:D/ Да, да... тръгнахме всичко вървеше по вода, поне от моя страна, старая се да бъда мил, и всичко каквото Тя каже това да става, както се казва бях готов звездите да и свалям. Защото от познанството ни разбрах че е едно много сериозно момиче, и може би имах надежда че ще се получи нещо по сериозно между нас ( честно казано ми е писнало от лигли, с извинение) Всичко добре но до вчера... трябваше да излезем заедно по центъра на моя град ( няма да споменавам от къде съм) щяла да пее Ивана ала бала, и викам ок, защо не да си прекараме една прекрасна вечер двамата. Да ама нещо надеждите бяха напразни... обаждам и се Аз, и я питам кога ще излезем, тя казва незнам.... след няколко разговора тя ми казва че е с една нейна приятелка на дискотека, и аз ако искам да отида при нея, ако не да правя каквото искам. При което бях шокиран... и побеснял в същото време. А през това време ми обяснява Аз да се разбера с мойте приятели и да ходим заедно някъде всички. Отивам Аз в дискотеката излязохме да поговорим.. при което тя ми каза айде да не говорим сега че приятелката ме чака, ако искаш влез, ако не ще се видим друг път.... При което на мен ми беше толкова гадно и толкова нервно... че я попитах искаш ли да има нещо между нас изобщо, и какво чувстваш към мен. Тя отговори че нищо не чувствала, казах и чао, и не останах при нея ( може би направих грешка) Мина някъде около час, и казах на приятелите ми чао, Аз отивам при нея защото имам някакви чувства към нея... с риск някой от тях да се убидят. Влизам за 3-ти път във въпросната дискотека но не можах да я намеря... то пълно с лица на средна възраст 13 годинки....
Както и да е, цяла вечер ми беше зле но го преглътнах някакси. След това си пишем в скайп. и от дума на дума се стига до това че тя не чувствала нищо към мен... Аз и казах че не искам нищо да чувства все още защото е твърде рано ( едва 10 дни) ... но тя ми каза нека всичко приключи, виждам че ти си много привързан към мен, и не искам да те разочаровам и наранявам, имала чувстото че нямало да се получи. Но аз виждам че не е 100% убедена в чувствата си.Когато и казах да опитаме и с времето ще покаже, каза че няма смисъл, щяла само да ме разочарова.....Обяснявах и че ако опитаме, няма какво да загубим. Но.... не иска и да чуе... сега каза че ще помисли известно време, но не искала да ми дава някаква надежда...
Незнам какво да правя, и как да постъпя... Имам силни чувства към нея... иначе до сега да съм решил какво да правя... но просто незнам. Когото попитах за съвет всеки незнае... затова се допитвам тук до толкова много хора..какво да правя.. да се боря ли или да оставя всичко така. Но не искам всичко да приключи толкова бързо :( ](*,)
Казва ми че съм и бил допадал, и т.н но не била щастлива... след като я попитах какво още да направя за да се чувства щастлива тя не можа да ми отговори. ПОпитах дали няма друго момче, тя каза НЕ категорично......
Моля за съвет че незнам какво да правя.....това момиче ми е постоянно в мислите :(
Благодаря предварително. Малии ама колко изписах само :-k

sexy_sladuranka___
10-20-2007, 07:13
mislq 4e tq ne te sazlujava ! Ne se poddvavai na 4ustvata si az mnogo si patih ot tezi ne6ta , 6tom edin 4ovek se d1rji zle s teb toi ne zaslujava vnimanieto ti , nameri si druga po-dobra , koqto da d1rji istinski za teb , a ne da te razigrava kato me4ka na panair . Kakto kazva lelq mi "Ne e p1rvata , nito poslednata " Uspeh4eta :smt006

idalgo
10-20-2007, 07:20
mislq 4e tq ne te sazlujava ! Ne se poddvavai na 4ustvata si az mnogo si patih ot tezi ne6ta , 6tom edin 4ovek se d1rji zle s teb toi ne zaslujava vnimanieto ti , nameri si druga po-dobra , koqto da d1rji istinski za teb , a ne da te razigrava kato me4ka na panair . Kakto kazva lelq mi "Ne e p1rvata , nito poslednata " Uspeh4eta :smt006

Ясно ми е , че не е нито първата нито последната. Но през тези 2 месеца които я познавам, тя е едно прекрасно момиче... просто вчера като ми каза това бях потресен...не съм го очаквал изобщо... защото през тези дни които бяхме заедно мисля че няма никаква причина да се почувствала зле или нещо подобно... от тези 10 дни 4 не сме се виждали....
офф много ми е трудно, обикновено не се привързвам толкова лесно.... но сега само това момиче ми е в акъла :( Та ние не познаваме все още както трябва.. как може да каже че занапред имала предчувствие че нямало да има чувства кам мен, и не искала да ме нарани... Да но тогава ще знам че сме опитали и не се е получило.. а сега ???? .......

GameMaster
10-20-2007, 07:32
Mai,mai i tq ne znae kakvo izka :-k Kolkoto i vreme da ima da obmislq.............nqma da se polu4i :-k Mislq 4e tq ne te zaslujava !!!Nai-dobre prod1lji napred ...........edvali tq 6te ti e poslednata :-)

sexy_sladuranka___
10-20-2007, 07:33
A sega si nameri nqkoi koito naistina d1rji na teb . Znam 4e e trudno , znam 4e boli , no trqbva da proqvish t1rpenie i volq :smt006

Presley
10-20-2007, 07:52
Явно и тя не е много наясно какво иска,какво чувства и т.н.
Може би в началото,когато те е предпочела пред другото момче е имала някакво увлечение,тръпка,емоция.Пр сто си бил нещо ново эа нея.Въпреки всичко онаэи вечерп е постъпила доста гадно с теб..нито е иэбрала подходящия момент,нито правилния подход.Единственото хубаво е поне,че ти е каэала в прав текст,че мисли,че няма да се получи..
Ами това е.Виждаш фактите-не энае какво иска,смята ,че няма да се получи меоду вас..според мен трябва да се примириш и да не я преследваш.Ако имаше чувства ктъм теб и по-важното-ЖЕЛАНИЕ,нямаше да постъпи така.Гарантирам ти.Но явно ,няма нито чувства,нито желание,а и ти е каэала какво мисли,така че я остави.100% ще ти е трудно,но аэ друг начин не виждам.
ПРедполагам,че ако продължиш да се вкарваш във някакви филми с нея и да я преследваш,единственото ,което ще постигнеш е да ти стане още по-гадно.

idalgo
10-20-2007, 08:12
Явно и тя не е много наясно какво иска,какво чувства и т.н.
Може би в началото,когато те е предпочела пред другото момче е имала някакво увлечение,тръпка,емоция.Пр сто си бил нещо ново эа нея.Въпреки всичко онаэи вечерп е постъпила доста гадно с теб..нито е иэбрала подходящия момент,нито правилния подход.Единственото хубаво е поне,че ти е каэала в прав текст,че мисли,че няма да се получи..
Ами това е.Виждаш фактите-не энае какво иска,смята ,че няма да се получи меоду вас..според мен трябва да се примириш и да не я преследваш.Ако имаше чувства ктъм теб и по-важното-ЖЕЛАНИЕ,нямаше да постъпи така.Гарантирам ти.Но явно ,няма нито чувства,нито желание,а и ти е каэала какво мисли,така че я остави.100% ще ти е трудно,но аэ друг начин не виждам.
ПРедполагам,че ако продължиш да се вкарваш във някакви филми с нея и да я преследваш,единственото ,което ще постигнеш е да ти стане още по-гадно.

Да но определено няма да ми е по гадно, ако знам че сме опитали и не се е получило а за тези 5-6 дни не мисля че, може да се предрече една връзка....... ](*,) ](*,) ](*,)

Presley
10-20-2007, 08:19
Явно и тя не е много наясно какво иска,какво чувства и т.н.
Може би в началото,когато те е предпочела пред другото момче е имала някакво увлечение,тръпка,емоция.Пр сто си бил нещо ново эа нея.Въпреки всичко онаэи вечерп е постъпила доста гадно с теб..нито е иэбрала подходящия момент,нито правилния подход.Единственото хубаво е поне,че ти е каэала в прав текст,че мисли,че няма да се получи..
Ами това е.Виждаш фактите-не энае какво иска,смята ,че няма да се получи меоду вас..според мен трябва да се примириш и да не я преследваш.Ако имаше чувства ктъм теб и по-важното-ЖЕЛАНИЕ,нямаше да постъпи така.Гарантирам ти.Но явно ,няма нито чувства,нито желание,а и ти е каэала какво мисли,така че я остави.100% ще ти е трудно,но аэ друг начин не виждам.
ПРедполагам,че ако продължиш да се вкарваш във някакви филми с нея и да я преследваш,единственото ,което ще постигнеш е да ти стане още по-гадно.

Да но определено няма да ми е по гадно, ако знам че сме опитали и не се е получило а за тези 5-6 дни не мисля че, може да се предрече една връзка....... ](*,) ](*,) ](*,)
Пак си оставам на същото мнение.
Вие вече сте опитали и напротив-явно теэи 5-6 дни са били достатъчни,эа да се `предрече` връэката ви.Отношението и е било ужасно,постъпила е кофти.Явно просто между вас няма да се получи.Пък и като току що каэах в една друга тема- `Утрото се понэава от вечерта`.Може да сметнеш,че това са глупави,клиширани фраэимки,но е вярно.
И все пак това е форум-всеки каэва мнението си.Но крайното решение си е твое.

idalgo
10-20-2007, 08:23
Ами казах и да обмисли чувствата си, че ми се вижда неуверена, и тя да ме потърси, не искам да я притискам.Тя за мен винаги ще си остане едно прекрасно момиче, така че... каквото е писано това да става

Presley
10-20-2007, 08:27
Ами казах и да обмисли чувствата си, че ми се вижда неуверена, и тя да ме потърси, не искам да я притискам.Тя за мен винаги ще си остане едно прекрасно момиче, така че... каквото е писано това да става
Еми поэдравления.Вэел си най-правилното решение,поне според мен.Дал си и личен иэбор и всичко е в нейне ръце.Късмет ти желая все пак :)

idalgo
10-20-2007, 08:54
Ами благодаря, ще ми трябва късмет.Ами най добре така и според мен, не искам да я притискам или притеснявам :-k

My_Dear
10-20-2007, 09:05
Виж ся, мацката не те харесва. Ама въобще. Просто се е опитала да бъде мила с теб. Решила е все пак да провери дали между вас може да се получи нещо, да провери и другата алтернатива, защото е виждала, че ти си привързан.

И не е тя лошата в случая. Тя просто няма чувства и ти е казала истината. Предпочела е нещата да приключат сега, да не те лъже, а и ти да не затъваш прекалено много.

Казала е, че ще си помисли, само защото си я притиснал и се е опитала да бъде мила. Давам ти гаранция, че между вас няма да се получи нищо.

desidala
10-20-2007, 09:37
Ами ти вече си направил каквото си сметнал за правилно и мисля, че е било добро решението ти. Ако наистина и след размисъла й не стане нищо, просто я остави. Няма да има смисъл. [-X

xXxScreamxXx
10-20-2007, 09:42
Spored men taz macka ne e za teb - ne d1rji na teb govori ti kat na nqkoi kak da go kaja awe ako d1rje6e na teb 6te6e da e razli4no.Ako si4ko e taka kakto go kazva6 ti naistina si prekaleno dob1r za neq imal si 4yvstva i o6te gi ima6.....Dori v na4aloto na vr1zkata vi tq da gi e imala to v posledstvie ne6to se e ob1rkalo =; Spri da msili6 za neq ima drygi :wink:

HePeAJIeH
10-20-2007, 10:16
Не те заслужава!Не се бори за нея не си заслужава просто пак да те нарани така!Остави я намира а ако почне да те обича ще се върне при теб! :wink:

idalgo
10-20-2007, 15:23
Виж ся, мацката не те харесва. Ама въобще. Просто се е опитала да бъде мила с теб. Решила е все пак да провери дали между вас може да се получи нещо, да провери и другата алтернатива, защото е виждала, че ти си привързан.

И не е тя лошата в случая. Тя просто няма чувства и ти е казала истината. Предпочела е нещата да приключат сега, да не те лъже, а и ти да не затъваш прекалено много.

Казала е, че ще си помисли, само защото си я притиснал и се е опитала да бъде мила. Давам ти гаранция, че между вас няма да се получи нищо.

Да може и така да е... но искам да дойде, да ме погледне в очите и да каже, "не искам да бъда с теб " и готово,а не по скайп. Все пак не сме малки хора.... Искам да ме погледне и да ми каже всичко това което ми каза по скайп...... Защото по думите и не ми се вижда убедена искам да ми го каже в очите :(

idalgo
10-21-2007, 16:11
Както и да е, за жалост всичко приключи.Явно през тези няколко дни всичко това е било няква лъжа, или незнам и Аз какво, може би съм останал с грешно впечатление че на нея и харесваша също. Но всичко оставям така.... Аз няма да се напъвам за нищо, няма да я притискам.просто няма смисъл. Остава ми само удовлетворението, че някога съм бил с човек като нея, дори за малко.Защото тя за мен си остава прекрасното момиче, което не съумях да задържа до себе си... Явно вината си е в мен, защото иначе не виждам други смислени доводи.
Емм жалко че всичко свърши толкова бързо :(

VanGogh
10-22-2007, 07:19
Здравейте на всички нов съм във форумите и до сега не съм писал но проблема на момчето , което е пуснало темата ме накара да му кажа някои неща.
Та виж сега тя веднъж ти е казала , че няма да стане и дали според теб не е убедена или е това няма кои знае какво значение просто е преценила , че няма да стане мисля си , че ти не бива да продължаваш да се унижаваш , като я преследваш и казваш да те потърси като иска защото не вярвам да искаш да си мом4ето на повикване т.е. когато на нея и стане кеф да те викне и ти да търчиш като някое разгонено кученце просто заслужаваш нещо по - добро. Не търси вината изцяло в себе си продължавай напред и това е ! Успех