PDA

View Full Version : Използват ме яко :(



Toffifee
10-20-2007, 07:55
Тази година съм осми клас в една гимназия. В началото всичко беше ок.Докато момичетата не разбраха , че госпожата по бел е майка ми.Оттогава почнаха едни мили думи , едно ровене в личния живот ... ужас!!! Примерно една моя "фр" ми беше казала , точно когато им казах за роднинската връзка "Ц. /не искам да споменавам имена/ е голяма късметлийка, че е седнала до тебе. Погледнах я точно еи тъй - :shock: . И си казах "Първата използвачка на хоризонта" . После се бях поскарала с дни мн добри фр , ама нищо сериозно и една др "фр" от моя клас като тръгна да ги псува , обижда :smt014 -хем я бях предупредила да не го прави :smt013 ... Каква е тя , че да ми се разправа с моите най-добри истински фр :smt013 . А??? Освен това за тая последната вчера я питам "Ще ходим на диско в събота , нали?" , /защото всяка седмица ходим / и тя ми вика , не ми дават заради двойката дето ми писа майка ти . Ноу комент ...
Та проблема не е в майка ми :) ...това държа да се отбележи :wink: , тя е готина - не пише закъснения сега в началото , не пищи истерично , винаги гледа да помогне при нужда ...Абе майка ми е супер . Между другото , аз й разказах ей това , цялото писание и тя ми отговори "Хич да не ти пука"...но все пак ще съм 5 години с тия хора ... :?
Вие какво ще ме посъветвате ???

GameMaster
10-20-2007, 08:07
I moite s1u4eni4ki sa takiva .........ama ne im obr16tam vnimanie i i gi odrqzvam vednaga .............taka 4e Da ne ti puka !!!

Anf3tamin4o
10-20-2007, 08:08
Да и според мене са използвачки така като слушам а на майка ти да не и пука че пишела двойки

Water_lili
10-20-2007, 08:14
ами то от теб си зависи дали ще се оставиш да те изпилзват, но по принцип наистина не трябва да ти пука в началото винаги има завис интриги, но с годините хората се променят опитаи да си намериш просто приятели които не им пука за маика ти щото иначе е много гадно.Аз в моя клас имах двама съученици които майките им ни бяха учителки и беше ужасно всички им се мазнеха за да бягат от час ](*,)

find_m3
10-20-2007, 08:22
:shock: е и аз съм имала съученици дето майките йм са даскалки даже на едно момче и майка му и баща му ни преподаваха и яко го терореха не е минавал метър ,а само назад вървеше....,както и да е та мисълта ми беше,че никога не сме му се подмазвали заради мамчето и тате...и ти кво ше направиш като ти се подмазват...?ше кажеш на майка ти да не йм пише 2ки ? :lol: кажи йм ,че са смешни

SLaDKu_mOmIChEncI
10-20-2007, 08:27
Ходи си на училище и да не ти пука .... !! Както те те използват така и ти се опитай да ги използваш , ако не оспееш да не ти дреме за тез шматки щом не те оценяват ...нямаш работа при тях!!! А относно за твояте добри приятели ,дето си се скарала с тях им обесни ,че тез дето са им крещяли не са ти никакви и държиш на тях(на тези с ,който си се скарала :roll: ). Недей се кара с истинските ти приятели ,защото те са ти нужни всеки има нужда от такива [-X

SLaDKu_mOmIChEncI
10-20-2007, 08:28
:shock: е и аз съм имала съученици дето майките йм са даскалки даже на едно момче и майка му и баща му ни преподаваха и яко го терореха не е минавал метър ,а само назад вървеше....,както и да е та мисълта ми беше,че никога не сме му се подмазвали заради мамчето и тате...и ти кво ше направиш като ти се подмазват...?ше кажеш на майка ти да не йм пише 2ки ? :lol: кажи йм ,че са смешни

+1

Toffifee
10-20-2007, 08:39
Много ви благодаря за отговорите :)

mon4eto
10-20-2007, 09:00
Pravilno ti e kazala maika ti hi4 da ne ti puka....ne im obra6tai vnimanie i 6te vidi6 kak 6te te ostavqt i nakraq 6te se sdobrite :lol:

deninka@
10-20-2007, 09:01
Да не ти пука.... :-D

tItEufFf
10-20-2007, 09:23
Абе да не ти пука бе...Тя пък тъз да си беше научила...Това че даскалката и ти е майка не означава, че трябва да и пише по-високи оценки.

chocoleptic
10-20-2007, 09:27
Pfff pulno e s izpolzva4ki ..v moq klas e nqkvo super tupo si4ki sa mrazqt :D :D .. delim sa na grupi vseki gleda kak da ti napravi mrusno .. tai 4e ..da znai6 navsqkude e taka :wink:

xXxScreamxXx
10-20-2007, 09:47
Eeee aman ot izpozva4ki we toq svqt ve4e se prep1lni ot tqx i tyka gi ima mn :wink: ... Az ako s1m kato maika ti seki den 6te gi izpitvam :-D tav be6e b1zika ama sega seriozno hi4 da ne ti puka ...

desidala
10-20-2007, 09:50
Извини се на истинските ти приятели, а на използвачите им кажи да те оставят на мира, иначе да не ти пука. Винаги ще има интриги и интриганти, които не могат да живеят без тях. Просто трябва да се игнорират такива хора.

sladku_bebzi
10-20-2007, 10:58
Сдобри се с истинските ти фр, а на използвачките не им обръщай внимание!

ledenakrasota
10-20-2007, 11:27
Не им се давай :wink:

chipi_kaoo
10-20-2007, 11:56
Прави се, че не ти пука кво говорат и ше спрат. Отначалото като бях 9ти клас ми викаха кво ли не...че съм лашкал тая по математика за да ми пише 6 ма аз не се вразвах и видяха, че не ме дразнят и си намериха друг който се вразва. По-добре на хората в устата отколкото в краката:)

Toffifee
10-20-2007, 20:14
За моя радост , аз вече се сдобрих с истинските си фр. Благодаря на всички за съветите . Май във всеки клас има по няколко използвачи :lol:

yuyuto
10-20-2007, 23:42
Абе много е гадно майка ти да ти преподава... Имаше в старото ми даскало едно момче от по-малките класове (момченцето на маминка), което беше син на заместник-директорката. Тя преподаваше химия. На него май не му е преподавала лично, ама понеже е заместник-директор и се познава с всички даскали в училището, искаше от тях да бъдат много строги към сина й и да го натоварват малко повече от останалите, защото той бил много умен и дрън-дрън... Та ходихме заедно големите и малките класове ( което беше супер шибано да сме с малките ) на лагер на морето... И там толкова го съжалих тва момче... :smt010 Майка му не го оставяше да диша направо... Не му даваше да влиза във водата и той само седеше и ни гледаше как се хвърляме и се забавляваме... Стори ми се доста стеснителен, не говорише с никого освен с майка си и другите даскалки, които ни наблюдаваха там... Пък и той беше единствения с родител от целия лагер... Абе горкичкия... Мноу е прецакано така! :smt011

HePeAJIeH
10-21-2007, 10:43
Еби им мамицата на всички които те използват и завържи истинско приятелство с някое момиче :wink: Трябвало е да си мълчиш за това че майка ти ти е преподавател по БЕЛ ама късно :-D

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-21-2007, 14:54
i v moq klas e tka izpolzvachki sekifiiii i seki gleda da ima nqkfa polza ot tebe...

Toffifee
10-22-2007, 08:57
Еби им мамицата на всички които те използват и завържи истинско приятелство с някое момиче :wink: Трябвало е да си мълчиш за това че майка ти ти е преподавател по БЕЛ ама късно :-D

Те щяха да разберат от другите преподаватели :roll: :wink: . Пък и + това бях го предложила като вариант :roll: , ама не е тва начина :-D

Whisskas , майка ми сега много ясно че ще и пише двойки когато заслужават 8-[ . Просто да не очакват компромиси , заради няква роднинска връзка 8-[

bebito0o
10-22-2007, 16:35
и аз съм 8ми клас да ти кажа моя клас е мн особен секи гледа да те унижи да те изолира да се заяжда и за кфо за тфа че си и взела химикалката, скъсала си един лист от тетрадката и некви такива дреболий/22 моми4ета 3 момчета/

нека те посаветвам
следващия път ако някой ти каже тфа за двойката кажи:
'ами следващия път учи повече , а и проблема не е в майка ми..'
:mrgreen: \:D/

УСПЕХ

Tedi_sheep
10-24-2007, 16:26
Има подобен проблем!И с такива знаеш ли ка се справям, правя ги луди и се държа отвратително с тях!Нека ме мислят за всякаква, за мен те са нахални мухи! :smt012