PDA

View Full Version : Турнето на Графа на DVD!!!!



shialabeouf_sexy
10-20-2007, 11:11
В Понеделник излиза ще си го купете ли?
8) 8) 8) :wink:


P.S-И защо изртихте миналата ми тема поне ОБЯСНЕТЕ ЗАЩО?
На някой хора от форума като пускат тъпи безмислени теми ни ге триете НАЛИ?

Blestq6ta
10-20-2007, 11:37
Аз ще си го купя, нищо че не съм му голяма фенка. :wink:

dunapren
10-20-2007, 14:03
за какво ви е да си го купувате ще се появи по всички тракери 2 дена преди да е излязло официално сигурно. :-D
ПС графа е буклук

shialabeouf_sexy
10-20-2007, 15:02
за какво ви е да си го купувате ще се появи по всички тракери 2 дена преди да е излязло официално сигурно. :-D
ПС графа е буклук


Слушай кво като не тИ харесва Графа тогава недей да пишеш тук.
Просто чалгари като вас нищо АМА АБСОЛЮТНО НЕ РАЗБИРАТ ОТ ХУБАВА МУЗИКА!!!!!!!! БОКЛУЦИ СА ТЕЗИ ТЪПИ БЕЗМОЗЪЧНИ чалгаджийки.
ЯСНО?И ти предлагам да идеш да се гръмнеш някаде :lol: :lol:

Mooo6no
10-20-2007, 15:16
за какво ви е да си го купувате ще се появи по всички тракери 2 дена преди да е излязло официално сигурно. :-D
Това е една от причините в момента да няма българска музика. И докато всички казват колко хубав е даден продукт и абсолютно никой не си го взима ще е така.

А ДВД-то на Графа изобщо не ме интересува.

^Sam90^
10-20-2007, 15:17
Е, то това турне е старо вече ...
А и не бих дал пари, имайки предвид, че само 1-2 негови песни харесвам...

dunapren
10-20-2007, 16:18
за какво ви е да си го купувате ще се появи по всички тракери 2 дена преди да е излязло официално сигурно. :-D
Това е една от причините в момента да няма българска музика. И докато всички казват колко хубав е даден продукт и абсолютно никой не си го взима ще е така.

А ДВД-то на Графа изобщо не ме интересува.
народа пари за кашкавал няма ти оригинална музика искаш да си купува...А и тези които имат пари за кашкавал не си купуват музиката(освен може би когато зареждат на ОМВ и не им се мярне нещо случайно :-D ) щото е 100 пъти по лесно да си изтеглиш нещо от нета от колкото да го търсиш по магазините.Е има още истински любители на музиката но вече минаха времената когато изпълнителите продаваха милиони копия от албумите си. zamunda работи на пълни обороти така че на някой едва ли ще му е трудно да си намери това прословуто двд.

Mooo6no
10-20-2007, 17:12
Изпълнителите продават милиони копия... на запад.

А за парите. Може да нямаш пари да си купиш, 10 диска примерно, но абсолютно всеки (особено от посещаващите този форум) може да си купи един диск. Но и един диск не сте си купили за годината (аз съм си купил цял един, миналата година бяха три). Ако ще цената им беше 5 пъти по-евтина пак нямаше да го направите. Причината не са липсата на пари. :)

^Sam90^
10-20-2007, 17:16
Дунапрен, не си прав. За стойностна музика бих дал пари, ако ще и гладен да стоя. Не за друго, а просто, защото знам какво е да си артист и да се подиграват с теб като получаваш жълти стотинки за работата си.
Имам няколко диска на Марая Кери, Майкъл Джексън, Мадона... и съм гладувал доста време в училище, за да си ги купя. Един човек, който умее да цени изкуството, винаги може да намери начин да го получи, без да го краде.
Мислиш, че предпочитам да дам пари за кашкавал, от колкото за театър, например? О, .... в грешка си :-)

brain_stew
10-21-2007, 10:50
Графа се казва Влади Ампов! :lol:
Влади Усилвателков! :lol:

dunapren
10-21-2007, 11:03
Дунапрен, не си прав. За стойностна музика бих дал пари, ако ще и гладен да стоя. Не за друго, а просто, защото знам какво е да си артист и да се подиграват с теб като получаваш жълти стотинки за работата си.
Имам няколко диска на Марая Кери, Майкъл Джексън, Мадона... и съм гладувал доста време в училище, за да си ги купя. Един човек, който умее да цени изкуството, винаги може да намери начин да го получи, без да го краде.
Мислиш, че предпочитам да дам пари за кашкавал, от колкото за театър, например? О, .... в грешка си :-)
И аз бих дал, давал съм и ще продължа да давам пари за стойностна музика.Но общо взето българските изпълнители ако не работят като стругари някъде ще умрат от глад.И това двд на графа ще се купи само от 4-5 заблудени 12 годишни момиченца (е вярно музиката му е предназначена за тази част от обществото). Повечето българи определено биха предпочели кашкавала пред изкуството.

Mooo6no
10-21-2007, 16:56
Леле мале... по Варна ТВ дават в момента части от турнето му (ако не това е ДВД-то). Ама тоя не само не може да пее, той пее найстина фалшиво. Може песните му да имат хубава мелодия, ама не я е писал той. Просто ще е смешно да дадете парите си за това.

OtherDimension
10-21-2007, 17:05
Изпълнителите продават милиони копия... на запад.

А за парите. Може да нямаш пари да си купиш, 10 диска примерно, но абсолютно всеки (особено от посещаващите този форум) може да си купи един диск. Но и един диск не сте си купили за годината (аз съм си купил цял един, миналата година бяха три). Ако ще цената им беше 5 пъти по-евтина пак нямаше да го направите. Причината не са липсата на пари. :)

точно 12 лева никога няма да дам за диск(ако беше толкова)
примерно това са ми половината пари за интернет за 1 месец ...
ако беше 5 пъти по-евтино - към 2-3 лева, ще си взема

Mooo6no
10-21-2007, 17:27
ако беше 5 пъти по-евтино - към 2-3 лева, ще си взема
Сигурен ли си? Защото доста хора така казват, ама ако им го направят 2-3 лева пак ще си теглят от интернет.

Например на една от най-известните български рап групи (X-Team) последния албум им беше пуснат в списание струващо 3 лева и въпреки това много хора си го изтеглиха пиратски от интернет, а не купиха списанието, което не е скъпо. :)

бтв в интерес на истината и аз не го купих, защото списанието не ми се търсеше, а се сетих късно и вече беше изчерпано по доста места, ама мисля, че ще го издадат отново, така че може и да го купя.