PDA

View Full Version : приятелите ми,употребяват често трева-притиснение



SUNriSe_f
10-20-2007, 12:01
Ot tazi y4bna godina po4ti vsi4kite mi prqietlki i priqteli po4naha da py6at mnogo treva - vseki den, nqkoi i po nqkolko pyti prez denq. i tova me pritesnqva mnogo, za6toto nqkoi po4naha i da vzemat amfeti i drygi buklutzi a az mnogo gi obi4am i ne iskam da se zaburkvat s tezi ne6ta, no te ne iskat da me posly6at. Kak da im pomogna da se osyznaqt 4e tova ne e re6enie iliizhod ot kakyvto i da bilo problem??? Na 17 sym

Редактирано онт:ЦвЕтИт0-7-ма т.от правилника :!: :wink:

sexy_sladuranka___
10-20-2007, 12:03
Ако те нямат желание да спрат ти нищо не можеж да направиш , опитай да им поговориш за пристрастяването . Успехчета :smt006

pampers
10-20-2007, 12:06
ти не можеш да им налееш ъкъл в главата? [-X трябва сами да разберат , че амфетите тревата за сериозни неща и се използват с мярка.. :wink:

xXxScreamxXx
10-20-2007, 12:15
Mi ne moje6 da im pomogne6 ako po4ne6 da im govori6 za vreda zavisimost na dali nqkoi 6et ti ob1rne vnimanie bilo to ot elementara kyltyra

ThankYouVeryMuch
10-20-2007, 12:19
Не възприемай това, че приятелите ти пушат, за да забравят проблемите.
Те просто се забавляват.

SUNriSe_f
10-20-2007, 12:26
Не възприемай това, че приятелите ти пушат, за да забравят проблемите.
Те просто се забавляват.
Az nqmam ni6to protiv da se zabavlqvat po kuponi ili kogato izlizame, no vseki den!!!! tova e prekaleno, imam priqtelki koito ot edin mesetz ne sym gi vijdala v systoqnie da govorim :((

loyal_88
10-20-2007, 12:26
Не възприемай това, че приятелите ти пушат, за да забравят проблемите.
Те просто се забавляват. Именно. И нямат нужда никой да им "помага" или да им "отваря очите" защото просто на тях така си им е добре ;)

SUNriSe_f
10-20-2007, 12:32
Не възприемай това, че приятелите ти пушат, за да забравят проблемите.
Те просто се забавляват. Именно. И нямат нужда никой да им "помага" или да им "отваря очите" защото просто на тях така си им е добре ;)
Da no az ne iskam da prodyljavat taka, za6toto s tozi na4in na jivot te popadat i v takiva sredi na narkomani i na malko sled godina moje i da sa na heroin, e ne vsi4ki, no nqkoi, za6to ne! Iskam da sym si sys starite priqteli koito py6at treva 1 pyt v mesetza i ne se zanimavat s bonboni i amfeti

loyal_88
10-20-2007, 12:38
Не възприемай това, че приятелите ти пушат, за да забравят проблемите.
Те просто се забавляват. Именно. И нямат нужда никой да им "помага" или да им "отваря очите" защото просто на тях така си им е добре ;)
Da no az ne iskam da prodyljavat taka, za6toto s tozi na4in na jivot te popadat i v takiva sredi na narkomani i na malko sled godina moje i da sa na heroin, e ne vsi4ki, no nqkoi, za6to ne! Iskam da sym si sys starite priqteli koito py6at treva 1 pyt v mesetza i ne se zanimavat s bonboni i amfeti Ми така и така нищо не можеш да промениш... Харесва ли им ще продължат да си тупат и тфа е. И защо си мислиш, че всеки, който пуши трева и шмърка амфети минава на херца? Пълни глупости. Имам приятели, които от по 7-8 години се друсат, но херца (поне венозно) не са пробвали никога.
За това най-добре остави хората да си правят кефа, а ако им писне ще се откажат сами ;)

IdiOtKa
10-20-2007, 13:09
те не търсят решение на проблемите си по този начин ...те го правят за удоволствие ! тва си е личен избор ! :-D

Seducti0n
10-20-2007, 13:21
Здравей.Както ти казаха,вече и преди мен,въпреки желанието си,ти няма как да ги накараш да спрат с тревата,амфетите и т.н.Това,че ги употребяват е ИЗЦЯЛО ТЯХНО РЕШЕНИЕ.Не винаги е продиктувано от някакъв проблем. :wink: Знам,че им мислиш само,доброто,но...докато те сами не решат друго,ти си безсилна,дори да не искаш да го приемеш.Явно е,че не си съгласна с изора им,но поне се постарай да го уважиш.Всеки има правото да прави с живота си,каквото иска.Приеми този факт и престани да се тормозиш. :wink:

Magic`LSD
10-20-2007, 14:41
Ако са взимали поне веднъж нещо повече от трева.. не очаквай да спрат.Ще продължат и по нататък.Единственото нещо което ще е хубаво да направиш за себе си е да не се виждаш с тях.Защото те ще те карат и ти да зимаш....аве... недей да почваш и ти ;).

Редактирано от:ЦвЕтИт0-С първите редове нарушаваш 11-та и 12-та точка на правилника :!: Надявам се това да не се повтаря. :wink:

StAkE
10-21-2007, 00:28
ot trevata nqma prosto nqma kak da stanat zavisimi vij ot vsi4ki drugi bokluci ve4e moje d astanat narkomani i aako sa stanali zna4i ve4e nikoga nqma da sa si sy6tite priqteli koito si imala....
ako sa po4nali redovno s narkotici (ne s treva) zna4i v4e nqamkakvo da napravi6 osven da si nameri6 drugi fr-ta

b0Nb0n
10-21-2007, 02:40
az ako im govora 6te gi nakaram dylboko da sa zamislqt dali iskat da rapqt ama nqma kak da stane 6tot 6te ttqbva da gi lyja 6tot tes ne6ta sa ebah ti kefa

HouseSoul
10-21-2007, 08:21
Не възприемай това, че приятелите ти пушат, за да забравят проблемите.
Те просто се забавляват. Именно. И нямат нужда никой да им "помага" или да им "отваря очите" защото просто на тях така си им е добре ;)
Da no az ne iskam da prodyljavat taka, za6toto s tozi na4in na jivot te popadat i v takiva sredi na narkomani i na malko sled godina moje i da sa na heroin, e ne vsi4ki, no nqkoi, za6to ne! Iskam da sym si sys starite priqteli koito py6at treva 1 pyt v mesetza i ne se zanimavat s bonboni i amfeti
Добре дошла в реалният свят! Когато пораснеш малко ще разбереш че не можеш да спасиш света .... Какво си мислиш че ще постигнеш като пуснеш този пост? Че някой ще ти даде свестен съвет как да постъпиш или как да ги накараш да спрат? Те сами, докато не се опарят няма да го направят, а ти само можеш да седеиш от страни и да гледаш или да се присъедениш към тях .... За жалост това е реалността, добре дошла в нея ! :roll:

AtMosFera
10-21-2007, 11:16
Божеееееее,ти по-добре се радваи че не друсат всеки ден.Тогава ве4е 6е има6 пове4е основание да се тревожиш,въпреки 4е се в гъз-те пак 6е го правят независимо колко им надуваш главите.

vodka_f
10-21-2007, 11:29
Здравей.Както ти казаха,вече и преди мен,въпреки желанието си,ти няма как да ги накараш да спрат с тревата,амфетите и т.н.Това,че ги употребяват е ИЗЦЯЛО ТЯХНО РЕШЕНИЕ.Не винаги е продиктувано от някакъв проблем. :wink: Знам,че им мислиш само,доброто,но...докато те сами не решат друго,ти си безсилна,дори да не искаш да го приемеш.Явно е,че не си съгласна с изора им,но поне се постарай да го уважиш.Всеки има правото да прави с живота си,каквото иска.Приеми този факт и престани да се тормозиш. :wink:
съгласна :roll:

bai_brother
10-21-2007, 18:45
Като бях малка, и започнах да друсам, имах една приятелка точно като теб...
Не можеш да си представиш дори,колко ме дразнеше със всичките си тъпи опити да ме откаже от решението ми, с аргументи "Обичам те, и не искам да станеш боклук" ...
Търпях я известно време, и после и казах, че обичам себе си повече от нея и ако смята да ми скапва всяка минута прекарана с нея, може просто да спре да ми се обажда.
И тя спря.
Толкова показателно...
Ако ги обичаш, и си ги искаш, не се бъркай,защото,вярвай ми, единствено ги дразниш...

Whisskas за пореден път показваш че немислиш нормално , извинявай че ще те обидя за пореден път но наистина тази приятелка за която говориш ти е била истинска приятелка а не като повечето дето ти викат супер си и т.н.
Замисли се и ще видиш че съм прав.
Не можеш да твърдиш че се обичаш след като се тровиш с тези боклуци.
Да знам че ще кажеш а ти пиянде такова не спираш да се наливаш с ракия и водка и какво ли още не , за к'во ми мислене ми говориш?
И все пак твърдя че съм прав.

По темата :
Много е трудно да накараш някой който просто отказва да те слуша какво говориш да ти обърне внимание но то не се отказвай.
Щом държиш на тези хора направи всичко възможно да им помогнеш да се отъвът от тая гадост.

BaiboCo
10-21-2007, 19:40
Като бях малка, и започнах да друсам, имах една приятелка точно като теб...
Не можеш да си представиш дори,колко ме дразнеше със всичките си тъпи опити да ме откаже от решението ми, с аргументи "Обичам те, и не искам да станеш боклук" ...
Търпях я известно време, и после и казах, че обичам себе си повече от нея и ако смята да ми скапва всяка минута прекарана с нея, може просто да спре да ми се обажда.
И тя спря.
Толкова показателно...
Ако ги обичаш, и си ги искаш, не се бъркай,защото,вярвай ми, единствено ги дразниш...

Whisskas за пореден път показваш че немислиш нормално , извинявай че ще те обидя за пореден път но наистина тази приятелка за която говориш ти е била истинска приятелка а не като повечето дето ти викат супер си и т.н.
Замисли се и ще видиш че съм прав.
Не можеш да твърдиш че се обичаш след като се тровиш с тези боклуци.
Да знам че ще кажеш а ти пиянде такова не спираш да се наливаш с ракия и водка и какво ли още не , за к'во ми мислене ми говориш?
И все пак твърдя че съм прав.

По темата :
Много е трудно да накараш някой който просто отказва да те слуша какво говориш да ти обърне внимание но то не се отказвай.
Щом държиш на тези хора направи всичко възможно да им помогнеш да се отъвът от тая гадост.
Кво се занимаваш с тоя боклук ве, да се спасява :smt005 :smt005

AtMosFera
10-21-2007, 21:24
Като бях малка, и започнах да друсам, имах една приятелка точно като теб...
Не можеш да си представиш дори,колко ме дразнеше със всичките си тъпи опити да ме откаже от решението ми, с аргументи "Обичам те, и не искам да станеш боклук" ...
Търпях я известно време, и после и казах, че обичам себе си повече от нея и ако смята да ми скапва всяка минута прекарана с нея, може просто да спре да ми се обажда.
И тя спря.
Толкова показателно...
Ако ги обичаш, и си ги искаш, не се бъркай,защото,вярвай ми, единствено ги дразниш...

Whisskas за пореден път показваш че немислиш нормално , извинявай че ще те обидя за пореден път но наистина тази приятелка за която говориш ти е била истинска приятелка а не като повечето дето ти викат супер си и т.н.
Замисли се и ще видиш че съм прав.
Не можеш да твърдиш че се обичаш след като се тровиш с тези боклуци.
Да знам че ще кажеш а ти пиянде такова не спираш да се наливаш с ракия и водка и какво ли още не , за к'во ми мислене ми говориш?
И все пак твърдя че съм прав.

По темата :
Много е трудно да накараш някой който просто отказва да те слуша какво говориш да ти обърне внимание но то не се отказвай.
Щом държиш на тези хора направи всичко възможно да им помогнеш да се отъвът от тая гадост.
Кво се занимаваш с тоя боклук ве, да се спасява :smt005 :smt005


Хахааха.....ама и без ваще компетентни мнения не може да се мине!

Ок,хубаво е да виждаш,че някои го е грижа за теб,за здравето ти и пр..Но в края на краищата никои не може да натрапва своите възгледи на другите.Както ве4е казах няма нищо лошо да споменеш,че се притесняваш и че предпочиташ да спре,но до там!Всеки има глава на раменете си и за това и Господ е създал хората различни-за да може всеки да решава сам за себе си.
Абе нз кви шашави представи имаш за истински приятел,но когато 1 човек не те приема такъв какъвто си зна4и толкова и държи на теб!
И мен мн "приятели" ме зарязаха по тоя и по други подобни начини,ама мн съм и доволна-поне знам що за стока са били :-)

ganeca
10-22-2007, 10:01
Мое лично мнение: Всеки решава сам за себе си. Аз не ползвам такива неща, но не ми пречи, че хората пушат редовно. На едни им е кеф да пият на други да пушат. Аз лично съм от първите 8)

Mooo6no
10-22-2007, 10:52
SUNriSe_f - Не можеш да ги промениш. По-добре си смени приятелите, защото ако не го направиш рано или късно и ти ще станеш като тях.

kameliqbaby
10-22-2007, 11:13
Почвай и ти и всичко ще е ОК ;)

loyal_88
10-22-2007, 11:55
SUNriSe_f - Не можеш да ги промениш. По-добре си смени приятелите, защото ако не го направиш рано или късно и ти ще станеш като тях. Евалата! Верно, заеби си "добрите" приятели =D> И аз имах такива, които щом разбраха че друсам, просто вече спряха да излизат с мене. Хора, които познавам от супер много време, хора, на които съм помагал за какви ли не неща, хора, които съм измъквал от ебати кашите. Но си казах, че щом е така, вече и на мене ми е през оная работа за тех и толкоз.
А това, че ако продължиш да движиш с хора, които се друсат и ти ще почнеш е пълна глупост ;)

Mooo6no
10-22-2007, 13:47
Ми почти всички наркомани се променят и не са това, което са били преди; стават други хора. След като не могат да те променят, а ти си станал друг човек към лош аспект => няма смисъл да се занимават с теб. И след като те зарязаха да не си намери "по-добри" приятели? Като си представя какви са и ми става ясно колко добри приятели ще са ти.


А това, че ако продължиш да движиш с хора, които се друсат и ти ще почнеш е пълна глупост Wink
Не е така. Човек като се движи продължително с хора, за които това е яко и го правят пред него, той рано или късно ще почне да го прави, за да не е различен и за да се приобщи още повече към групата. Защо според теб се казва "С каквито се събереш, такъв ставаш."?

loyal_88
10-22-2007, 15:02
Ми почти всички наркомани се променят и не са това, което са били преди; стават други хора. След като не могат да те променят, а ти си станал друг човек към лош аспект => няма смисъл да се занимават с теб. И след като те зарязаха да не си намери "по-добри" приятели? Като си представя какви са и ми става ясно колко добри приятели ще са ти.


А това, че ако продължиш да движиш с хора, които се друсат и ти ще почнеш е пълна глупост Wink
Не е така. Човек като се движи продължително с хора, за които това е яко и го правят пред него, той рано или късно ще почне да го прави, за да не е различен и за да се приобщи още повече към групата. Защо според теб се казва "С каквито се събереш, такъв ставаш."? Определено не всички се променят след като почнат да друсат. Естествено зависи и какво точно друсаш, но принципно хората си остават същите. Всъщност повечето ми приятели дори не знаят че употребявам, а няма и как да разберат ако не им кажа. Не съм се променил по никакъв начин а ако все пак съм се променил в даден аспект, то това не се дължи на наркотиците.
С какъвто се събереш такъв ставаш. ОК. Аз обаче не почнах да друсам понеже комапнията ми го прави, а защото винаги съм искал да пробвам. Пробвах, хареса ми и продължих, но не съм го направил заради някой.

BaiboCo
10-22-2007, 16:28
Ми почти всички наркомани се променят и не са това, което са били преди; стават други хора. След като не могат да те променят, а ти си станал друг човек към лош аспект => няма смисъл да се занимават с теб. И след като те зарязаха да не си намери "по-добри" приятели? Като си представя какви са и ми става ясно колко добри приятели ще са ти.


А това, че ако продължиш да движиш с хора, които се друсат и ти ще почнеш е пълна глупост Wink
Не е така. Човек като се движи продължително с хора, за които това е яко и го правят пред него, той рано или късно ще почне да го прави, за да не е различен и за да се приобщи още повече към групата. Защо според теб се казва "С каквито се събереш, такъв ставаш."? Определено не всички се променят след като почнат да друсат. Естествено зависи и какво точно друсаш, но принципно хората си остават същите. Всъщност повечето ми приятели дори не знаят че употребявам, а няма и как да разберат ако не им кажа. Не съм се променил по никакъв начин а ако все пак съм се променил в даден аспект, то това не се дължи на наркотиците.
С какъвто се събереш такъв ставаш. ОК. Аз обаче не почнах да друсам понеже комапнията ми го прави, а защото винаги съм искал да пробвам. Пробвах, хареса ми и продължих, но не съм го направил заради някой.
За кво изобщо обсаждате неща, казани за 12712378 ?