PDA

View Full Version : Sims



rusalkata_
10-20-2007, 12:05
Бясна съъъм.Как по дяволите се инсталират тъпите симсове?
пробвах нз колко симса да инсталирам и файловете ми излизат като Image file и искат да се запишат на дискове???
в един друг вариант ми искаше да се сложат на едно място файловете или нещо от тоя род,вече не помня.
та има ли поне малка надежда да си инсталирам сама някой симс или да се отказвам? :roll:

rusalkata_
10-20-2007, 12:37
Еми трябва да го маунтнеш с Deamon Tools например.Имаш ли я ако я имаш ще ти обясна как става :wink:

нямам такова чудо :(

ouT-oF(coNtr0L)
10-20-2007, 12:45
Ей здрасти :wink: Пиши ми ЛС скайпа си и ще ти обесня до колкото успея :)

just_a_girl_z
10-20-2007, 23:25
миличка не че нещо ама аз симс я играя вече почти година и ако не можеш да си я инсталираш няма да можеш и да я играеш. :roll:

^Sam90^
10-21-2007, 05:13
Оф, трябва ти виртуално цд - Deamon Tools, Alchohole Clone и т.н. - изтегли си. После маунтваш дика, инсталираш с някой сериен номер (ако няма на цд-то, си дръпни от дата) и играеш. Имай предвид, че първо трябва оригиналното The Sims/2 и след това другите експаншъни.

eXtRaoRdinaRy
10-21-2007, 17:08
апф..и аз съм със същия проблем.
нямам Deamon Tools ...незнам въобще какво се прави.
много пъти съм теглила какви ли не версии на играта, но уви..ако някой ми обясни ще съм му супер благодарна.

eXtRaoRdinaRy
10-21-2007, 17:38
Ако някой има желание и нервите да ми обясни - да ми напише ЛС да дам скайп.Благодаря предварително. :-)

shivacheva
10-21-2007, 18:48
Инсталация:

Инсталирате играта, като последователно зареждате дисковете във виртуалния CD-ROM, създаден от програмата Deamon Tools. Използвайте някой от тези cd-k*ys:
http://www.picvalley.net/u/40/39109_380.PNG
След като приключи инсталацията копирате крака от следния линк в директорията на играта:
http://tinyurl.com/2mzjct
Ако искате да инсталирате expanision-и по-късно НЕ копирайте крака. Просто продължете с инсталацията на expansion-а/-ите.


Малко е неясно,но ако упеете да разберете... :wink: