PDA

View Full Version : Резервна чашка за наргиле-от къде в Пловдив?



Seducti0n
10-20-2007, 13:25
Здравейте сладури. :D Проблемацията е следната-един мой приятел си е счупил чашката на наргилето и сега се чуди,от къде може да си закупи нова.

П.С-момчето е от ПЛОВДИВ.

IdiOtKa
10-25-2007, 13:27
ами индиския на Гладстон с/у лъкито ... той тря го знае ... или някъф индииски .. аа на гладстон има едно магазинче за подараци срещу палми там също ..но не съм много сигурна ... в халите на първия етаж май също тряда има но там сам но кинти ...ае в индииски най дуре ...

Seducti0n
10-25-2007, 13:36
Благодаря за информацията. :D

teoto
10-31-2007, 20:48
Ами има един магазин казва се "Джиджи-биджи" обаче няма как да ти го обясня къде е,пък е там са по-скъпи.Има и един много як магазин намира се на улицата срешу "Fashion"-a (кафето):начи продължаваш малко надоло по тая улица(въврвиш в посоко към EVN-а) и има един магазин за подаръци(мисля че така и пише отгоре на магазинчето).Там сичко е по-евтино е много добро.Аз за наргилето сичко от там си купувам и съм супер доволна. 8)

Gavrosh
10-31-2007, 22:31
и на мен ми тябва такова ама съм от Плевен..някой ако знае нещо може да даде жокер ако иска ;]]

FelisDirus
10-31-2007, 22:53
и на мен ми тябва такова ама съм от Плевен..някой ако знае нещо може да даде жокер ако иска ;]]

В "На тъмно" няма ли? :neutral:

Gavrosh
10-31-2007, 23:22
каза ми че няма 'резервни части' в Мухуморка тря ида пак,че беше затворено като ходих..

FelisDirus
10-31-2007, 23:29
каза ми че няма 'резервни части' в Мухуморка тря ида пак,че беше затворено като ходих..


К'ъв съм идиот. Мисля си за Мухоморка и пиша На тъмно. Еми, ако там няма, нямаш други възможности да си намериш май.

malka_sladuranka
11-01-2007, 08:40
Да.. И аз за Мухоморка мислех. В Пловдив има ли? Ако има тям би трябвало да има. Аз от Мухоморка-София си взех метална. :)