PDA

View Full Version : БМЧК



sexa_na_kompleksa
10-20-2007, 17:30
Абе какво стана с мойта темичка,нещо изчезна ? :-k Не е преместена,не е изтрита,а я няма . :-k
Та идеята беше, че този месец от Българския Младежки Червен Кръст (БМЧК) трябва да измислиме какво да правиме за деня с борба с тютюнопушенето,който ще бъде ноември месец.За сега мислиме да даваме целувки за цигари,но града е малък,няма много хора и може би няма да имаме много голям успех; евентуално беседа по темата и брошурки.Ако някой има още идеи какво можеме да правиме на този ден,нека сподели. :-)

stefko89
10-20-2007, 17:39
razdavaite bonboni :D

Eрнст Баркман
10-20-2007, 17:41
какво правите там ?

Mooo6no
10-20-2007, 17:42
Някой я е изтрил. Това го има в Гугъл, ако не си го чела. Останалото е заминало. Предполагам, че темата ти е изтрита.

LINK (http://209.85.135.104/search?q=cache:SLK7CJyULWoJ:teenproblem.net/f/viewtopic.php%3Fp%3D2283560%26sid%3D8e6ef2de099b69 606b8bf2c13558598f+site:teenproblem.net+%D0%91%D0% 9C%D0%A7%D0%9A&hl=bg&ct=clnk&cd=1&gl=bg&client=firefox-a)

sexa_na_kompleksa
10-20-2007, 17:50
какво правите там ?

Ми занимаваме се с разни обществени дейности.До сега не си ли чувал за Българския Червен Кръст ?

Мо6no , това съм го чела,то имаше и още.Но защо са ми я изтрили ? А и никъде не пише,че е изтрита.То нали като се изтрие тя остава,но не могат да се пишат коментари повече.Просто я няма ... Мен това ми е много чудно - има всякакви тъпи теми,а моята просто ... изчезна !

Eрнст Баркман
10-20-2007, 17:51
какво правите там ?

Ми занимаваме се с разни обществени дейности.До сега не си ли чувал за Българския Червен Кръст ?

Мо6no , това съм го чела,то имаше и още.Но защо са ми я изтрили ? А и никъде не пише,че е изтрита.То нали като се изтрие тя остава,но не могат да се пишат коментари повече.Просто я няма ... Мен това ми е много чудно - има всякакви тъпи теми,а моята просто ... изчезна !
а това за смисленостата на темите е без коментар

Madness
10-20-2007, 18:04
Мимз,мноо ме е яд за темата :evil:
Иначе,като заключат тема,тя остава,но не можеш да пишеш коментари.Като я изтрият,изчезва... :roll:
Т.е. твойта е изтрита от лицето на земята :lol: Ай стия съм се прайла на умна,иначе в предната нписах някви работи ако искаш да ги повторя :lol:

Anf3tamin4o
10-20-2007, 18:07
§е ти кажа кво стана
Мачока или рамаиана я изтриха и каза да си пуснеш темата в Цигари и така нататък

Madness
10-20-2007, 18:32
Темата я имаше и в раздела за цигари,нещо не виждам да я има и там.И дори и да е така,както казваш,къв беше проблема да я преместят в подходящия раздел ебаси...

ABSOLUTme
10-20-2007, 19:11
...мислиме да даваме целувки за цигари...
даааа бе,наш кога :lol:

Madness
10-20-2007, 19:20
...мислиме да даваме целувки за цигари...
даааа бе,наш кога :lol:
Що е,идеята е яка

RAWRRR
10-20-2007, 20:09
...мислиме да даваме целувки за цигари...
Аз бих предпочела цигара вместо целувка :-) .
Особено в този момент. :roll:

B3B0K
10-21-2007, 00:46
...мислиме да даваме целувки за цигари...
даааа бе,наш кога :lol:
Що е,идеята е яка ideikata e pove4e ot dobra az mai 4lenuvam v БМЧК раздавах перезервативи ма кво стана .... :-k

^Sam90^
10-21-2007, 06:21
...мислиме да даваме целувки за цигари...
Аз бих предпочела цигара вместо целувка :-) .
Особено в този момент. :roll:
И аз ...

sexa_na_kompleksa
10-21-2007, 07:40
Еми аз я пуснах първо тук темата.После някой я премест в "Цигарите и останалите неща" и после пак я върнаха тук.Според мен темата е за тук,а не за цигарите,но както и да е ...
Не знам дали да го правиме това целувка срещу цигара - едни ще се навият,едни не ... И май няма да иаме особен успех.За това,ако имате някакви други идеи,споделете ги.

teenkopele
10-21-2007, 09:54
Дадох мнение в другата тема, но ще го дам и тук...
Хората освен със скандал могат лесно да се привлекат и с аванта. Ако намерите спонсор, можете да организирате събиране на централно място, където всеки дошъл да получи билет за две безплатни манджи. Абре с други думи- лафка за един ден.
По този начин ще бъдат привлечени хора от различни възрастови групи, което ще е само в +. :wink:

ABSOLUTme
10-21-2007, 10:43
...мислиме да даваме целувки за цигари...
даааа бе,наш кога :lol:
Що е,идеята е яка


Аз бих предпочела цигара вместо целувка .
Особено в този момент. :roll:

е за тва. :-D
пък и не давам 5Е за Парламент всеки ден,за да дойде някой келеш и да се опита да ме лиши от 3мун.удоволствие. :lol:

Madness
10-21-2007, 10:54
Аз никога не бих дала цигара :lol:
Ама погледнато от другата страна,тва е подобър вариант от дъъългите речи и словоизлияния на тема`цигарите ще ви убият` или нещо от сорта...

Eрнст Баркман
10-21-2007, 10:56
е и речите помагат

fake
10-21-2007, 11:02
трудно ще успеете да откажете някой от цигарите...с квото и да било, речи, целувки, снимки, ако щете на врата си стъпете, ако човек не иска, няма да се откаже

ABSOLUTme
10-21-2007, 11:05
Аз никога не бих дала цигара :lol:
Ама погледнато от другата страна,тва е подобър вариант от дъъългите речи и словоизлияния на тема`цигарите ще ви убият` или нещо от сорта...
Аз хвърлям един лош поглед или изтрелвам едно 'Ае чао,ного бързам' и ме оставят намира. :lol:

Madness
10-21-2007, 11:17
Айде не замазвай,остави ме да им помогна,щото са ми съгражданки(мацката дет пусна темата,там от БЧКто),пък са непушачки...и понеже ше съберат цигари и няма да има кво да ги прая ше ми ги дадат :lol: :lol: :lol:
/не че нещо ше съберат,имайки предвид`многото` народ в тоя смотан град/

ABSOLUTme
10-21-2007, 11:22
Всичко е за лична изгода значи.. :lol: :lol:

RAWRRR
10-21-2007, 14:06
Аз никога не бих дала цигара :lol:
Ама погледнато от другата страна,тва е подобър вариант от дъъългите речи и словоизлияния на тема`цигарите ще ви убият` или нещо от сорта...
Аз хвърлям един лош поглед или изтрелвам едно 'Ае чао,ного бързам' и ме оставят намира. :lol:

Е как така ..
Аз винаги давам,даже на непознати.
Даже онзи ден си седях на Съединение..и идваха някви скейтъри..първо един,после втори.. и явно са разбрали че имам повече цигари,и накрая останах с 10 цигари по-малко,които не съм изпушила аз.
Не мога да не дам на някой цигара.Чувството за братство ,в името на общата кауза,да умрем "млади и безплодни" ме кара да чувствам всеки непознат човек близък и да му дам цигара. :)

FelisDirus
10-21-2007, 14:09
Аз никога не бих дала цигара :lol:
Ама погледнато от другата страна,тва е подобър вариант от дъъългите речи и словоизлияния на тема`цигарите ще ви убият` или нещо от сорта...
Аз хвърлям един лош поглед или изтрелвам едно 'Ае чао,ного бързам' и ме оставят намира. :lol:

Е как така ..
Аз винаги давам,даже на непознати.
Даже онзи ден си седях на Съединение..и идваха някви скейтъри..първо един,после втори.. и явно са разбрали че имам повече цигари,и накрая останах с 10 цигари по-малко,които не съм изпушила аз.
Не мога да не дам на някой цигара.Чувството за братство ,в името на общата кауза,да умрем "млади и безплодни" ме кара да чувствам всеки непознат човек близък и да му дам цигара. :)


и аз винаги давам, защото познавам отвратителното усещане да ти се пуши и да нямаш цигари

RAWRRR
10-21-2007, 14:15
а когато останеш без цигари откриваш, че цяла София са непушачи...
аз давам само, ако съм на кеф в момента или ми е симпатичен човека...

ако някой дойде да ми каже дай една цигара... http://draguladk.data.bg/Emoticons/Emot/black%20eye.gif

А какво трябва да ти кажа,за да ми дадеш една цигара ? :D

ABSOLUTme
10-21-2007, 14:15
Кой е казал,че не давам цигари на непознати? :-s
Казах,че няма да дам цигара за целувка,нито че седя да ги слушам тия с проповедите колко е вредно тютюнопушеното и etc. 8)

dunapren
10-21-2007, 14:21
ооо да искаш цигари от непознати си е спорт вече.....
отиваш на някое оживено място и си събираш 1 курия за половн час :-D

dunapren
10-21-2007, 14:50
ооо да искаш цигари от непознати си е спорт вече.....
отиваш на някое оживено място и си събираш 1 курия за половн час :-D

ама ако те види някои... http://draguladk.data.bg/Emoticons/1/504855174245e3d4e21f1.gif
не съм казал че не е голяма клошарщина този подход нито че аз го правя :-D то наистина си е за http://www.lautahools.org/forum/images/smiles/violent-smiley-008%5b1%5d.gif

sexa_na_kompleksa
10-21-2007, 16:45
Яко флуд :-D
Аре моля ви дайте някоя идейка,че вече съвсем почнах да се отчайвам.

П.С: Благодаря на p4elata_brumze и Теди. :-)

teenkopele
10-21-2007, 20:26
Яко флуд :-D
Аре моля ви дайте някоя идейка,че вече съвсем почнах да се отчайвам.

П.С: Благодаря на p4elata_brumze и Теди. :-)

Може да поканите някоя по-известна група. :wink:

sexa_na_kompleksa
10-22-2007, 12:58
Яко флуд :-D
Аре моля ви дайте някоя идейка,че вече съвсем почнах да се отчайвам.

П.С: Благодаря на p4elata_brumze и Теди. :-)

Може да поканите някоя по-известна група. :wink:

Ами ние и за това се сетихме.Има едни момчета в града,които си имат група и може да ги викнеме да пеят.Но като гледам какъв дъжд се изсипа тия дни .... Не знам какво ще се прави,ако времето остане такова.И малкото хора,които има в тоя град ще се изпокрият и въобще нищо няма да стане ...

Madness
10-22-2007, 14:10
Яко флуд :-D
Аре моля ви дайте някоя идейка,че вече съвсем почнах да се отчайвам.

П.С: Благодаря на p4elata_brumze и Теди. :-)

Може да поканите някоя по-известна група. :wink:

Ами ние и за това се сетихме.Има едни момчета в града,които си имат група и може да ги викнеме да пеят.Но като гледам какъв дъжд се изсипа тия дни .... Не знам какво ще се прави,ако времето остане такова.И малкото хора,които има в тоя град ще се изпокрият и въобще нищо няма да стане ...
Хм...бих могла да те уредя със скайпа на Фрут и на айемпи...може да напавите нещо`съвместно`... Frutt,I.M.P,Y.P.D.,F.B.G crew ,Shadow...на последния имм концерт не останаха билети... :-) За други видински `състави` не знам да има...пък и на тея всиички им се кефят :-)
...малко брейк,малко рапец и малко речи срещу тютюнопушенето :lol:

sexa_na_kompleksa
10-22-2007, 14:20
Хм...бих могла да те уредя със скайпа на Фрут и на айемпи...може да напавите нещо`съвместно`... Frutt,I.M.P,Y.P.D.,F.B.G crew ,Shadow...на последния имм концерт не останаха билети... :-) За други видински `състави` не знам да има...пък и на тея всиички им се кефят :-)
...малко брейк,малко рапец и малко речи срещу тютюнопушенето :lol:

Ей,сега ще ти пиша по скайп и ще се разбереме. :-)
Ако някой има други идеи, да пише.