PDA

View Full Version : Вече ме е страх...



sladur4e_yo
10-20-2007, 16:42
na 13 sum,no me e strah da mu kaja 4e go haresvam.Ne znam no mislia 4e e zashttoto poslednoto mom4e na koeto kasah 4e go haresvam me otblusna.

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

stefko89
10-20-2007, 16:44
abe kazva6 i da ne ti puka za posledstviqta o6te si malka za golemi raboti

Dr. House
10-20-2007, 16:52
друг начин е да провериш първо ... всмисал по често му се обаждаш и го търсиш, обръщаш му повече внимание, пробвай да му споделиш нещо повече от обикновеното или прекарвай повечко време с него накратко и ако не те допуска до себе си значи нещата не вървят на хубаво, ако обаче и той ти отвръща по същия начин значи му кажи вскоро време ... а и междудругото когато пробваш ... бъди малко по-настоятелна не да пробваш 1-2 неща и да се откажеш ... иска се малко повече време и упорстване ... все пак е момче ... може да се прави на мъжкар в началото

а другия начин е директно да му кажеш, но ако не си сигурна приготви се за лощия случай, а не после да си съсипана и да се чудиш, защо така стана ... пък и живота ти тепърва започва ще имаш още мнооооого изживявания

Kras4eto_lp
10-20-2007, 16:58
И кво като не му кажеш да не би да се получи нещо ::: Отиваш казваш му и ако ще...той губи :wink:

koalka
10-20-2007, 17:02
Това, че едно момче те е отблъснало нищо не означава...Ти дай от сега нататък да не си признаваш чувствата, на 13 си.
Кажи му, пък той, ако те харесва няма да се отдръпне.

GregoryHouse
10-20-2007, 17:03
Решението е просто...няма от какво да се страхуваш...само че след като си на 13 нали знаеш че тая история няма хепи енд ?

sapphirr
10-20-2007, 17:09
na 13 sum,no me e strah da mu kaja 4e go haresvam.Ne znam no mislia 4e e zashttoto poslednoto mom4e na koeto kasah 4e go haresvam me otblusna.

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

аз акъл по въпроса няма да давам,само ще ти кажа ,4е на 13 то4но мъжете са елементарни същества ( по-натам ве4е има проблясъци)-така,4е ти сама си направи извод кой вариант е по-разумен

suantito
10-20-2007, 18:09
abe kazva6 i da ne ti puka za posledstviqta o6te si malka za golemi raboti
Ебаси рецидивиста... :lol:

DevilWish
10-20-2007, 18:41
abe kazva6 i da ne ti puka za posledstviqta o6te si malka za golemi raboti
+1

GLeZoRanA
10-20-2007, 19:52
Риск печели,риск губи 8)

Ins@ne
10-20-2007, 19:59
Тва че едно момче те е отблъснало не означава,че и тва ще направи същото.Мисля че ако му кажеш няма какво да губиш :wink:

Dr. House
10-20-2007, 20:33
Решението е просто...няма от какво да се страхуваш...само че след като си на 13 нали знаеш че тая история няма хепи енд ?
харесва ми диагнозата колега, обичам да роня сълзи от романтика 8-[

B3B0K
10-20-2007, 20:58
vlizam smelo v boq............... :P

EvilBrunette
10-20-2007, 22:00
друг начин е да провериш първо ... всмисал по често му се обаждаш и го търсиш, обръщаш му повече внимание, пробвай да му споделиш нещо повече от обикновеното или прекарвай повечко време с него накратко и ако не те допуска до себе си значи нещата не вървят на хубаво, ако обаче и той ти отвръща по същия начин значи му кажи вскоро време ... а и междудругото когато пробваш ... бъди малко по-настоятелна не да пробваш 1-2 неща и да се откажеш ... иска се малко повече време и упорстване ... все пак е момче ... може да се прави на мъжкар в началото

а другия начин е директно да му кажеш, но ако не си сигурна приготви се за лощия случай, а не после да си съсипана и да се чудиш, защо така стана ... пък и живота ти тепърва започва ще имаш още мнооооого изживявания
Мдам, подходи внимателно първо. не бъди нахална.

tuzaro
10-20-2007, 22:02
че мене колкото са ме рязали ако мислех кат тебе да съм умрял до ся...
нема се плашиш казваш му ако не те ареса минаваш на другия :wink:

yuyuto
10-20-2007, 22:10
Ами освен да преодолееш страха си друго няма какво да те посъветвам... Освен не да му го казваш пряко, ами да му го покажеш чрез намеци. Ако той отговори на намеците, значи можеш да си сигурна, че няма да те отблъсне, ако обаче не прояви интерес, просто си обирай крушите и не се занимавай с него повече... :::

RaLkb
10-21-2007, 13:50
Ne problema e che si na 13 i neznaesh kak da podhodish.....