PDA

View Full Version : Тютюн.



RAWRRR
10-20-2007, 20:14
Вчера пробвах саморъчно направена цигара,от качествен ТЮТЮН,и много ми допадна ,както каза шотландеца,който ми я сви,ако опиташ веднъж това,никога няма да се върнеш към нормалните цигари.Само че ТЮТЮНА му беше френски.
Та..въпроса ми е,можете ли да ми препоръчате някакъв вид/марка тютюн ?-ако въобще има такива класификации.
Ще съм благодарна,ако някой ми каже и откъде да си го купя,заедно с листчетата за свиране?

Пак подчертавам,става въпрос за тютюн,а не марихуана.

SUNriSe_f
10-20-2007, 21:10
Листчетата за свисане се наричат OCB , попринцип се ползват за трева, но са и за цираги. А за тютюна отиди в някои специализиран магазин за кафе и тютюн ( има мн такива и в най-малките градчета) и просто попитаи да ти препоръчат. аз така бях направила когато исках да си купя емфие (тютюн за смъркане) а незнаех нищо за него ;)ти без филтър ли я пуши тази цигара?

AliceSw
10-20-2007, 21:18
всъщност се продават дори и филтри, в пакети по 100 мисля бяха, пак ОЦБ...иначе кофи шоп...предполагам, че в Мухоморка ще има тютюн, но не съм сигурна...една приятелка си беше домъкнала от Варна някакъв, трябва да я питам откъде е бил

SUNriSe_f
10-20-2007, 21:29
в "На тъмно" има но по добре върви в кофи шоп ;)

RAWRRR
10-20-2007, 21:43
Аз вчера бях в "На Тъмно"..нищо интересно. :D
Ще потърся в магазинчетта в Пловдив.
А иначе,да без филтър,само ще си смачкам/завия крайчето,където ще пуша..ако трябва да слагам/залепям или там както се поставя филтъра,ще ми дойде много приготовления за една цигара..а аз съм много нервна (и непохватнаІ,преди да запаля .:-D

dunapren
10-20-2007, 22:29
отиди в cheers там си продават качествен тютюн (почти съм сигурен че имаше и в пловдив) :-D не се пуши нито с филчър нито нищо просто си свиваш и пушиш 10 пъти по добре е от нормалните фасове :-)
мисля че limit беше марката дето ми допадна на мен но забравям ей... вече не пуша

dunapren
10-20-2007, 22:33
оппа проверих и няма cheers в пловдив провери някъде другъде където продават пури може би..

bai_brother
10-21-2007, 21:05
Имам приятел който пуши само собственоръщно свтити цигари и доколкото ми е известно тютюн можеш да си купиш почти от всяко място на което се продават цигари.
Но ако искаш качествен тютюн подобре питай в някой спецялизиран магазин.