PDA

View Full Version : пак връзка от разстояние...



feel like screaming
10-20-2007, 22:53
Да бе, знам, че е лесно да му писне на човек от всички тия теми за връзки от разстояние, ама то тъпото си е тъпо и иска да му обърнете специално внимание...
Накратко - момиче (аз) и момче. Запознанство чрез общи приятели по скайп. Уникално разбирателство. Непрекъснати разговори. Четене на мисли (буквално). Тръпка. Виртуално влюбване. Среща. Още по-силно влюбване. 7 месеца от запознанството, 3 от срещата. Проблемчеееееееее... И то е, че още съм абсолютно адски силно зверски влюбена, убедена, че няма друг човек, който би могъл да ме разбере и да ми въздейства така, сигурна, че съм намерила идеалния. Ама идеалния е на 400 км от мен и най-много да се срещаме по веднъж на месец, с големи мъки при това. Почвам да се чудя - има ли смисъл, дъ хел ?!Има ли смисъл да се уповавам толкова на едно тийнейджърско влюбване и да чакам 3 години, за да мога да ида да следвам и да се събера с принца на бял кон ?!Има ли смисъл да заспивам и да се събуждам с единственото желание да мине по-бързо шибаното време, за да мога да се събуждам до него ?!
А от друга страна, има ли смисъл да хвърля на боклука най-скъпия си човек, защото не мога да го виждам често ?!Има ли смисъл да зае*а най-хубавото нещо в живота си заради това, че е трудно ?!

Не знам.

Знам, че никой от вас не би могъл да ми каже, че е глупава и обсъждана тема, че не ми трябва чуждо мнение...Извинявам се на тези, които са си направили труда да четат огромния ми пост и мислят, че съм им загубила времето.Просто sometimes i feel like screaming...и т'ва е виртуалния ми вик.

vikipf
10-20-2007, 22:58
Бтл.. Да не се казваш Мария... :-D
Ами всъщност, за да познаваш един човек тряа да си го виждал "в действие" В различни ситуации.. Да познаваш всичките му физиономии и трпети.. А ти ги познаваш като емотикони....

feel like screaming
10-20-2007, 23:00
Ъ.Не се казвам Мария.И, ъъ, прочете ли ми въобще целия пост?Познаваме се наистина.Виждали сме се.През лятото сравнително често - горе-долу през ден.Но сега не можем.

vikipf
10-20-2007, 23:03
Добре де, разбрах, че сте се срещнали.. ама кат не можеш да обясняваш, мойту момиче.... Кажи, че сте се виждали повече от веднъж.. ала-бала... Щото от едно виждане не значи, че познаваш идеално един човек.. :smt016

thefreak
10-20-2007, 23:13
Прекалено много драматизираш, ама нормално де все пак си момиче...
Прави каквоти искаш, тука няма правилно, грешно.

B3B0K
10-20-2007, 23:13
i az li ne razbrah ili izvesno vreme ste bili v edin grad? i ne zadrajte se moje d astane ne6to mn hubavo

kadifena
10-20-2007, 23:18
кой квото иска да ми казва .. ма аз съм на мнение, че разстоянието е проблем..ДА (поне го знам от опит :roll: ).. но от друга страна с приятеля ми сме вече 2 години и няколко месеца заедно..също сме на разстояние един от друг, но с доста усилия успяхме да се справим с всичко. Проблемите минаха много отдавна :D
Та значи.. преценявай сама дали ше имаш силите и нервите, за това което те очаква.

alkobalko
10-21-2007, 05:54
Не веднъж съм казвала, че връзка от разстояние не е пълноценна връзка и трудно може да просъществува. Ако си убедена, че той е момчето, чакай 3 години. Само да не се окаже след това, че ти не си била момичето за него и той не те е дочакал.

CaSsIe
10-21-2007, 08:03
оь проблема не е в тва че ше го заебеш защото е трудно във всяка връзка има трудности...но ВРЪЗКИТЕ ОТ РАЗСТОЯНИЕ НЕ ВЪРВЯТ знам го от личен опит... трудно е да имаш доверие в този човек се пак е в друг град не го знаеш какво прави изобщо!!а доверието е супер важно в една връзка....бях в твоето положение само дето за 1 година се видяхме 2 пъти :smt012 уж той мн ме обичаше аз много го обичах и ся кфо стана....даже и аз не знам...въпреки всичко аз бях решила да не се отказвам продължавах да се боря и до сега даже се боря а са минали сиг. 6 месеца откакто той се промени(и то се промени без основателна причина!)демек аз от 6 месеца му търча по гъза и се унижавам...което е аааадски тъпо!!!според мене няма смисъл да хабиш сили за това...колкото и да го обичаш...щото после ще страдаш много повече както мене сега...а не ти го пожелавам...тва си е мое мнение решението си е твое...успех квото и да решиш :)

Sweet__baby
10-21-2007, 08:46
АКО ИМА ЛЮБОВ, ВРЪЗКИТЕ ОТ РАЗСТОЯНИЕ ВЪРВЯТ!!!!!!! :smt019 (за компетентните)

mon4eto
10-21-2007, 08:57
Не веднъж съм казвала, че връзка от разстояние не е пълноценна връзка и трудно може да просъществува. Ако си убедена, че той е момчето, чакай 3 години. Само да не се окаже след това, че ти не си била момичето за него и той не те е дочакал.
=D> =D> =D>

Iv4eTy
10-21-2007, 11:54
Ами според мен такава връзка няма бъдеще. Първо защото казваш след 3 години да сте заедно като следваш... неможеш да си сигурна,че ще имаш още нещо към него или пък дали неговите чувства няма да изтинат. Второ, защото 400км са доста много разстояние и това че се виждате по веднаж в месеца много ще ви пречи. Просто нито ти ще си сигурна какво прави той през останалото време нито той за теб... просто за мен няма смисъл да се надяваш на нещо :::

kotkaa
10-21-2007, 12:04
Ако наистина го оичаш силно,нито времето,нито километрите ще те разделят с него.
Успех :D

kobrichka
10-21-2007, 12:05
Не може никои да ти каже дали да го чакаш 3 години или не,това си го знаеш само ти.Можем само да ти кажем нашето си мнение.Моето е твърдо не,защото никога не се знае какво те очеква утре,а какво да говорим след три години.Сама си реши какво да правиш все пак това си е твоят живот,но помисли дали след три години наистинаима шансове да сте заедно и дали няма това да са пропилени три години?!Аз съм на принципа "Далеч от очите,далеч от сърцето"

lLady_MooN_RaiN
10-21-2007, 14:46
Ако наистина е толкова перфектно както го описваш, чувствата ви са взаимни, и мислиш, че това е сериозно, си заслужава да чакаш. Тези 3 години ще се забравят бързо, когато се съберте. Аз самата се виждам с приятеля ми само по уикендите, но съм била и в положение подобно на твоето в една друга моя връзка и знам какво е. Не си струва сега да го зхвърляш. Ако се появят проблеми(не неразбирателства, а сериозни проблеми) си струва да обмислиш ситуацията, но не и сега според мен. Така че радвай се, че на света има около 6, 5 милиарда човека, а ти си открила твоя сред тях!

BeBsItO
10-21-2007, 15:06
mila, na nai dobrata mi fr gadjeto i e na 11 400 hil km... ot tuk. zaedno sa ot 2 goodini po4ti. na edna vazarast dsa da, i si pasvat kato pazel4e.... super se 4ustvat zaedno, vijdat se 2 puti v godinata kato kontaktuvat samo 4rez skupei po gsm a. darjat edin na drug i ne si izneverqvat.semeistvata im sa kato... rodnini napravo... baba mu kato q sre6ne na ulicata q gleda i pregru6ta kato nneino dete ,razbira6 li? i te 6te sa taka o6te 2 godini ,dokato mom4eto zavur6i i si doide v bg....kadeto 6te q iz4aka o6te 1 godina i tq da zavur6i ( na 1 vazrrast sa no razli4ni klasove v razli4nite darjavi) i 6te se vurnat zaedno v USA . ima li jelanie ima i na4in. ne se otkazvai. mnogo naistina mnogo e trudno, no s volq si4ko se postiiga, o6te pove4e ako si sigurna 4e tova e 4oveka za teb ;)uspeh

flowerlina
10-21-2007, 15:18
Не веднъж съм казвала, че връзка от разстояние не е пълноценна връзка и трудно може да просъществува. Ако си убедена, че той е момчето, чакай 3 години. Само да не се окаже след това, че ти не си била момичето за него и той не те е дочакал.
=D> =D> =D>
И аз подкрепям

My_Dear
10-21-2007, 22:25
Мога отсега да ти кажа, че много хора ще отрекат отношенията ви. Много са тези, които не могат да се справят с предизвикателството да поддържат връзка от разстояние и я смятат за невъзможна.

Аз ще ти кажа точно обратното - напълно възможно е.

Но трябва и двамата да имате: силни чувства един към друг, воля, упоритост, непримиримост и чувство за отговорност. Без тези неща сте обречени. Ако си сигурна за себе си и за него също, си струва да опитате.

Дали ще си имате доверие или не зависи от характерите ви и зрялостта на връзката ви. Дали ще се виждате по-рядко от веднъж месечно или през уикенд зависи от това доколко сте склонни да жертвате обикновените неща от ежедневието си в името на нещо ново. Дали ще просъществувате заедно зависи само от силата на желанието ви да запазите това, което имате помежду си, да го съхраните.

yuyuto
10-21-2007, 22:32
Ми може и да има смисъм, ама май ще трябва да чакаш доста... Кофти... :(

BAYO
10-22-2007, 01:09
Мога отсега да ти кажа, че много хора ще отрекат отношенията ви. Много са тези, които не могат да се справят с предизвикателството да поддържат връзка от разстояние и я смятат за невъзможна.

Аз ще ти кажа точно обратното - напълно възможно е.

Но трябва и двамата да имате: силни чувства един към друг, воля, упоритост, непримиримост и чувство за отговорност. Без тези неща сте обречени. Ако си сигурна за себе си и за него също, си струва да опитате.

Дали ще си имате доверие или не зависи от характерите ви и зрялостта на връзката ви. Дали ще се виждате по-рядко от веднъж месечно или през уикенд зависи от това доколко сте склонни да жертвате обикновените неща от ежедневието си в името на нещо ново. Дали ще просъществувате заедно зависи само от силата на желанието ви да запазите това, което имате помежду си, да го съхраните.

rLzzzz

vaniLL
10-22-2007, 11:37
Бтл.. Да не се казваш Мария... :-D
Ами всъщност, за да познаваш един човек тряа да си го виждал "в действие" В различни ситуации.. Да познаваш всичките му физиономии и трпети.. А ти ги познаваш като емотикони....

btw az se kazvam mariq :P i moq e nadale4e i minaha 10 meseca i ne e vqrno 4e u poznavash fizionomiite po emotikonite na skype ... horata kato se obi4at namirat na4ini da se vijdat i da se sre6tat ...
+ nqmash si ideq kolko e trudno da imash takava vryzka i da dyrjish na neq i ti i choveka na 300tata kilometra .... i moje bi kolko po-silni sa chustavta i kolko vajdni sa jestovete, koito dvamata pravqt i kaki sa kompromisite

a na tebe milicha ti kazvam , che spored mene ima smisyl , dokato se razbirate i imate 4ustva i se obi4ate ... poneje az moq naistina smqtam , che go obi4am i minahme mn truden period s razstoqnie ot hilqdi kilomerti i sme si o6te zaedno, sega na 300 i kato mine6 ne6to takova , 6te razbere6 , 4e 300 ili 400 km , ne sa tolkova mnogo - tova sa 5-6 4asa pyt , koito prepolagam s trepet minava6 :)))))) taka4e ne se otkazvai ot tova , koeto iska6 ...
btw o6te po-hubavo e kato si misli6 za nego predi da zaspi6 i znae6 , 4e na 300 6ibani kilometra leji edin 4ovek i si misli za teb , vypreki teq 300km

pojelavam ti mn uspeh i kysmet i dano svi4ko da se razvie blagopriqtno :)

kPuCkA
10-22-2007, 11:49
Аз съм в абсолютно същото положение,пак гадните 400 км и много пъти съм си задавала въпроса има ли смисъл....и всеки път стигам до различен извод,за сега сме заедно,важно е доверието ,а и моментите в които сте заедно...ще видим до къде ще стигнем

Sweet__baby
10-23-2007, 19:27
Ако наистина го оичаш силно,нито времето,нито километрите ще те разделят с него.
Успех :D =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Radeto_
10-23-2007, 19:56
Има смисъл естествено, че има.и аз съм в същото положение - приятеля ми е на 400км. разстояние и въпреки това не поставям под въпрос смисъла на нашата връзка.Та ние се допълваме във всяко едно отншение.Когато говореше как си четете мислите сякаш говореше за нас двамата.Не се отказвай от това, което имаш.А м-у другото откъде сте вие двамата?

Punisherrr
10-23-2007, 20:22
Да бе, знам, че е лесно да му писне на човек от всички тия теми за връзки от разстояние, ама то тъпото си е тъпо и иска да му обърнете специално внимание...
Накратко - момиче (аз) и момче. Запознанство чрез общи приятели по скайп. Уникално разбирателство. Непрекъснати разговори. Четене на мисли (буквално). Тръпка. Виртуално влюбване. Среща. Още по-силно влюбване. 7 месеца от запознанството, 3 от срещата. Проблемчеееееееее... И то е, че още съм абсолютно адски силно зверски влюбена, убедена, че няма друг човек, който би могъл да ме разбере и да ми въздейства така, сигурна, че съм намерила идеалния. Ама идеалния е на 400 км от мен и най-много да се срещаме по веднъж на месец, с големи мъки при това. Почвам да се чудя - има ли смисъл, дъ хел ?!Има ли смисъл да се уповавам толкова на едно тийнейджърско влюбване и да чакам 3 години, за да мога да ида да следвам и да се събера с принца на бял кон ?!Има ли смисъл да заспивам и да се събуждам с единственото желание да мине по-бързо шибаното време, за да мога да се събуждам до него ?!
А от друга страна, има ли смисъл да хвърля на боклука най-скъпия си човек, защото не мога да го виждам често ?!Има ли смисъл да зае*а най-хубавото нещо в живота си заради това, че е трудно ?!

Не знам.

Знам, че никой от вас не би могъл да ми каже, че е глупава и обсъждана тема, че не ми трябва чуждо мнение...Извинявам се на тези, които са си направили труда да четат огромния ми пост и мислят, че съм им загубила времето.Просто sometimes i feel like screaming...и т'ва е виртуалния ми вик.

АБСОЛЮТНО същата ситуация тук...

само едно нещо по въпроса...
Моме,не се давай! :-)

kPuCkA
10-24-2007, 07:33
Има смисъл естествено, че има.и аз съм в същото положение - приятеля ми е на 400км. разстояние и въпреки това не поставям под въпрос смисъла на нашата връзка.Та ние се допълваме във всяко едно отншение.Когато говореше как си четете мислите сякаш говореше за нас двамата.Не се отказвай от това, което имаш.А м-у другото откъде сте вие двамата? Хъх...а вие от къде сте :) :)

Mooo6no
10-24-2007, 07:56
Има смисъл само в някои рядки положения. Но няма смисъл да водиш такава връзка в случай, че човека ще си остане далеч завинаги (или за много дълго), а пред теб и около теб имаш същите и по-хубави възможности от него.

Radeto_
10-24-2007, 08:27
пред теб и около теб имаш същите и по-хубави възможности от него.
Не съм съгласна с това - има незаменими хора - нима всички си приличаме?
Btw аз съм от Пловдив, а той от Силистра...

Mooo6no
10-24-2007, 08:53
пред теб и около теб имаш същите и по-хубави възможности от него.
Не съм съгласна с това - има незаменими хора - нима всички си приличаме?
Незаменима е една майка, една сестра, жената или бащата в едно общо семейството, но на тази възраст любовните половинки са заменими. Ако не бяха как така си намирате нови рано или късно след като скъсате? :lol:

А повечето хора си приличат доста, но все пак са различни, но защо си мислиш, че човек търси едно и също, обикновено на тази възраст почти никой не знае какво иска. А не взимаме това, което искаме, а това, което можете да си позволим. :wink:

Аз мога да искам да съм с топмодел, ама да мога да имам едно най-обикновено момиче.

kPuCkA
10-24-2007, 09:00
пред теб и около теб имаш същите и по-хубави възможности от него.
Не съм съгласна с това - има незаменими хора - нима всички си приличаме?
Btw аз съм от Пловдив, а той от Силистра... Вече мразя Пловдив....приятеля ми е от там :(

Radeto_
10-24-2007, 09:15
повечето хора си приличат доста, но все пак са различни, но защо си мислиш, че човек търси едно и също, обикновено на тази възраст почти никой не знае какво иска. А не взимаме това, което искаме, а това, което можете да си позволим. :wink:

Не съм казвала, че човек търси едно и също, а че е невъзможно да се намери едно и също понеже еднакви хора няма.А относно какво вземаме или не - защо не говориш в единствено число - все пак кои сме ние и защо ни слагаш под общ знаменател?
А Криска ти откъде си ?

My_Dear
10-24-2007, 09:23
Вече мразя Пловдив....приятеля ми е от там :(
Аз пък много обичам градчето, в което живее приятелят ми. Страхотни спомени имам от там и е едно прекрасно място :-)

kPuCkA
10-24-2007, 09:26
Radeto_ аз съм от Варна... а за градчето нека си е хубаво,нямам нищо против,ама много далече бе.и аз имам много хубави спомени от там,когато съм му ходила на гости,ееххх :)

Mooo6no
10-24-2007, 09:35
А относно какво вземаме или не - защо не говориш в единствено число - все пак кои сме ние и защо ни слагаш под общ знаменател?
Ние, хората. Просто повечето хора са така и затова говоря "ние", защото се броя към това число.

koalka
10-24-2007, 09:48
Може и да вървят такива връзки, но до кое време?Две години(примерно) може ли да поддържаш такава връзка, нон-стоп чатове и виждате веднъж в месеца?

My_Dear
10-24-2007, 10:38
Може и да вървят такива връзки, но до кое време?Две години(примерно) може ли да поддържаш такава връзка, нон-стоп чатове и виждате веднъж в месеца?
Защо виждане само веднъж в месеца? Това колко често ще се виждат, зависи само от тях. Ако искат и празниците могат да прекарват заедно, нова година, пролетната ваканция и т.н. Това зависи от хората.

Radeto_
10-24-2007, 11:47
Може и да вървят такива връзки, но до кое време?Две години(примерно) може ли да поддържаш такава връзка, нон-стоп чатове и виждате веднъж в месеца?
Една такава връзка може да просъществува дори много по-дълго време от една друга - когато примерно и двамата са от един град и са всеки ден заедно - няма защо да те убеждавам в това - всичко си зависи от хората.А относно колко пъти в месеца ще се виждат - тва също си зависи от тях самите - понякога и от други външни фактори.Ако любовта е силна и истинска нито времето, нито разстоянието могат да бъдат пречки.

Sweet__baby
10-24-2007, 14:06
пред теб и около теб имаш същите и по-хубави възможности от него.
Не съм съгласна с това - има незаменими хора - нима всички си приличаме?
Btw аз съм от Пловдив, а той от Силистра... Вече мразя Пловдив....приятеля ми е от там :( И моя е от там....аз съм от София... :smt010

Radeto_
10-24-2007, 16:38
И моя е от там....аз съм от София... :smt010
ващо разстояние е само 150км - нащо доста повече :(

mIsHeTy
10-24-2007, 16:45
ako naistina go obichash...nishto ne bi ti porechilo da si s nego...ako my vqrvash...i durjish da budesh s nego...ne vijdam kfo te pritesnqva....az ot opit ti kazvam che ima i yspeshni takiva vruski...ve4e sum s moity milo 2 goini a ne sme ot edin i su6ti grad...i vupreki tfa se obichame i sme si zaedno

hatercrew
10-28-2007, 08:48
az ne moga da razbera za kvo pita6 6tom go obi4a6 nqma mqsto za symnenie 6te si gi 4aka6 :-) :-) :-) :-) NO vinagi ima edno No sigurna li si 4e toi e adski zverski vluben v teb :-s :-s :-s :-s :-s :smt007 :smt007 :smt007

miss_91
10-28-2007, 10:06
Да бе, знам, че е лесно да му писне на човек от всички тия теми за връзки от разстояние, ама то тъпото си е тъпо и иска да му обърнете специално внимание...
Накратко - момиче (аз) и момче. Запознанство чрез общи приятели по скайп. Уникално разбирателство. Непрекъснати разговори. Четене на мисли (буквално). Тръпка. Виртуално влюбване. Среща. Още по-силно влюбване. 7 месеца от запознанството, 3 от срещата. Проблемчеееееееее... И то е, че още съм абсолютно адски силно зверски влюбена, убедена, че няма друг човек, който би могъл да ме разбере и да ми въздейства така, сигурна, че съм намерила идеалния. Ама идеалния е на 400 км от мен и най-много да се срещаме по веднъж на месец, с големи мъки при това. Почвам да се чудя - има ли смисъл, дъ хел ?!Има ли смисъл да се уповавам толкова на едно тийнейджърско влюбване и да чакам 3 години, за да мога да ида да следвам и да се събера с принца на бял кон ?!Има ли смисъл да заспивам и да се събуждам с единственото желание да мине по-бързо шибаното време, за да мога да се събуждам до него ?!
А от друга страна, има ли смисъл да хвърля на боклука най-скъпия си човек, защото не мога да го виждам често ?!Има ли смисъл да зае*а най-хубавото нещо в живота си заради това, че е трудно ?!

Не знам.

Знам, че никой от вас не би могъл да ми каже, че е глупава и обсъждана тема, че не ми трябва чуждо мнение...Извинявам се на тези, които са си направили труда да четат огромния ми пост и мислят, че съм им загубила времето.Просто sometimes i feel like screaming...и т'ва е виртуалния ми вик.
vse edno tova sum go pisala az samo deto nie sme razdeleni samo na 150km....
no ako naistina si zaslujava da si s nego budi.tova 4e se vijdade 1 v meseca ee pak dobre(nqkoi ne se vijdat daje i tolkova)ako lubovta vi e istinska 6te iztyrpite ako li ne...
uspeh =; :smt007

LetiCherry
10-28-2007, 11:30
Айде моял ти се сега 400 км били много! :-D Как ти звучат 1100км?! Аз заминах да уча когато бяхме 7 месеца заедно, но тъй като аз и той знаехме, че сме един за друг и че сме намерили това, което мсе търсили си продължаваме връзката и перспективата е да живеем заедно след 3-4 години !!! сега се виждаме пред месец и нещо, трудно е, но когато това е смисъла на живота ти не е невъзмоно! Сама си вади изводите!

midnight_lady
10-28-2007, 12:34
Има ли любов, няма НИКАКВИ граници!!! И въпроса е в т'ва да се виждате достатъчно често, че да не се забравите, и достатъчно рядко, за да не си омръзнете!!!

ПП Вижте тези статии, те ме накараха да мисля, че ако има любов, разстоянието не е никакъв проблем ;)
http://www.teenproblem.net/s/1378.html
http://www.teenproblem.net/s/1380.html
http://www.teenproblem.net/s/1383.html

Успех \:D/