PDA

View Full Version : Вирусът Storm отново атакува!



hoseto_
10-21-2007, 06:19
http://www.download.bg/upl/attachments/snap00076.5146.jpg

Не разглеждайте снимки на котки, кучета, мечки и други животни в уеб, освен ако не сте добре защитени

Ето ви една страхотна оферта! Кликнете върху линк и ще получите не само безплатна картичка с изключително чаровна котка от Psycho Cat и ще заразите системата си с опустошителен вирус! Кой вирус? Storm - старият нов вирус, който стана популярен с това, че веднъж влязъл в системата винаги намира пролука, а изчистването му е почти невъзможно!
Последната поява на Storm включва изображения с котки. Не знам дали сте забелязали, но котенцата винаги са особено популярни в Интернет пространството и ако се разтърсите из Google ще намерите хиляди снимки с тези пухкави топки. Преди създателите на Storm насочваха атаките си върху строго определени потребители или системи за сигурност, които са трудно пробиваеми, но сега явно са решили да направят масова атака и да съберат популярност.
От F-Secure дори съобщават, че на един от техните сайтове, Storm се е настанил на картички с кучета и мечки. Ако кликнете на подобен линк, компютъра ви ще се зарази с Email-Worm.Win32.Zhelatin.KI (Storm).
Очевидно хакерите и разработчиците на вируси стават все по хитри, нека им отвърнем с добре защитени системи!

Източник: Download.bg

LizZz
10-21-2007, 07:32
[-o<

mon4eto
10-21-2007, 08:47
Lele dano ne go pipna [-o< [-o< [-o<

slavito007
10-21-2007, 10:13
Доста са хитри.
Аз затова не отварям прикачени гайлове от пощата си освен ако не е от някой приятел или от писмо , което очаквам и знам , че не е с вирус.
А и не разбрах какви щети ти нанася на машината ?

Sweet__baby
10-21-2007, 12:01
Доста са хитри.
Аз затова не отварям прикачени гайлове от пощата си освен ако не е от някой приятел или от писмо , което очаквам и знам , че не е с вирус.
А и не разбрах какви щети ти нанася на машината ? СЕРИОЗНИ! [-(

Anf3tamin4o
10-21-2007, 13:45
Много ме интерисува за тоя вирус