PDA

View Full Version : Стачката на учениците



kPuCkA
10-21-2007, 07:48
Не знам дали знаете,но на 24-ти от 12:00 ще се проведе стачка на учениците във Варна,чудя се дали ще се намерят достатъчно хора да я подкрепят,а стачката ще е относно: "Драги Ученици,скоро наближава края на стачката на учителите.Министъра на образованието е решил да съкрати ваканцийте ни!Дори и лятната да е само 1 месецСега е наш ред да си искаме правата.На 24 октомври 2007.12:00 всички ученици елата пред общината да започнем и ние стачка....Ние не сме виновни за заплатите,зашо трчбва да сме лишени от ваканции.Да вдигнем бунт!!! Да чуят и нашите искания!!!! И НЕ НА МАТУРИТЕ !"

simba007
10-21-2007, 07:52
хмх само във варна ли ще е таз стачка?абе ко ме боли и мене аз съм си у4ила ам заради другите тези които сме си у4или няма да имаме ваканция

Sweet__Dream
10-21-2007, 08:15
Вижте напълно съм съгласна със стачката на учениците.Ние също заслужаваме уважение.Стачката само във Варна ли ще е?? :-k :|

kPuCkA
10-21-2007, 08:21
Честно казано нямам представа дали ще е само във Варна,поразпитайте и за вашите градове :)

miloto_girl_4e
10-21-2007, 09:05
хмх само във варна ли ще е таз стачка?абе ко ме боли и мене аз съм си у4ила ам заради другите тези които сме си у4или няма да имаме ваканция



Каква е тази глупост, че като си си учила ще съкратят и твоите ваканции?
Естествено, че няма, все пак няма какво да си наваксваш като материал, за да ходиш на училище :wink: Ако щеше да става такова нещо, всички училища щяха да са в стачка, защото не може някои учители да бачкат сега, другите да си гледат кефя, а после да бачкат всички учители.., кво тея, дето не са стачкували, защото са проявили уважение да бачкат двойно, а?
Да бее.. :lol: :lol:

mon4eto
10-21-2007, 09:17
Драги Ученици,скоро наближава края на стачката на учителите.Министъра на образованието е решил да съкрати ваканцийте ни!Дори и лятната да е само 1 месецСега е наш ред да си искаме правата.На 24 октомври 2007.12:00 всички ученици елата на площад съединение да започнем и ние стачка....Ние не сме виновни за заплатите,зашо трчбва да сме лишени от ваканции.Да вдигнем бунт!!! Да чуят и нашите искания!!!!
Изпратете това съобщение и на другите си приятели и нека всички се обединим и победим!


Tova e za Sofiq :wink:

da_potrebitel_sam;)
10-21-2007, 11:00
kak taka be kak taka lqtnata ni vakancia 6te e edin mesec
kak taka 6te ni skasiavat i ot drugite vakancii
hi4 ne mi dreme az sam si vav vakancia i nqma da hodia na daskalo
ba6 p1k teq 6te mi kazvat dali da hodia ili ne
i da ni q saksiat pri men tova ne vaji
kogato sam si nau4ili6te 6te hodia kogato sam si vakancia si po4ivam i tva e p1k i ne e 4esno nie ne sme u4ili mesec i polovina a 6te ni vzimat ot vakanciite mn pove4e
kvo vi dreme we nqma da hodite na daskalo i tva e

Madness
10-21-2007, 11:08
Аз не вярвам да ги съкратят...а тая ученическа стачка е най-тъпото нещо на света...
Освен тва сме изгубили един месец...я питайте родителите си,като са ходили на училище как са ходили по бригади разни...Там да берат плодове,зеленчуци...и пак са почвали ноември даскало пък никой не е ревал...Освен тва то има някви предвидени дни за екскурзии,за спортни полудни...или примерно миналата година с онова наводнение Видин не е бил на даскало 10-15 дена :-)

Symphony of Destruction
10-21-2007, 11:58
Точно пък лятната ваканция нямат никакво законно право да я съкращават!!! За сметка на другите, разбира се, но все пак едно е да нямаш пролетна ваканция от един месец, а друго - да ти съкратят паузата между класовете!!!

Forest_girl
10-21-2007, 18:22
Стачката не е само във Варна. И в София има на площат Съединение

bebito0o
10-21-2007, 18:27
охх абе мислете малко бе ,естествено че ще ни сакратят от ваканцийте ,как ще учим по 4-5 урока на час?!?!?!?!? и то по няколко предмета та да не сме машини?!

така че СТАчКА МУ Е МАЙКАТА!! :mrgreen:

http://protest.abvto.com/index.php?page=1

KpuCuTo0o
10-21-2007, 19:25
:? И в Бургас ще има такава стачка..

Forest_girl
10-21-2007, 19:38
Сага си представете, че стачката успее и не ни режат от ваканциите. Другият изход (ако спечелим), ще е да ни прецакат годината, което е по-лошо. Така че дали изобщо има смисъл тази стачка?

punkrock
10-21-2007, 20:40
Сряда пред общината! Там съм! СТАЧКАААА

kPuCkA
10-22-2007, 10:12
А,такa трябва да се съберем колкото се може повече...написала съм си го в скайп даже...да разгласявам :) колкото повече толкова повече както казва Мечо Пух :D

bebito0o
10-22-2007, 10:35
охх абе мислете малко бе ,естествено че ще ни сакратят от ваканцийте ,как ще учим по 4-5 урока на час?!?!?!?!? и то по няколко предмета та да не сме машини?!

така че СТАчКА МУ Е МАЙКАТА!! :mrgreen:

http://protest.abvto.com/index.php?page=1Ми мене ме боли к*ра дали стачкуват, ама ваканциите няма да ни отрежат , да не говорим за нулева..ако тва стане нали се сещате ,че топките на вълчев ше ги закачат пред президентството...


хахаха атфа с топките ме изкефи :smt005 :smt005 :smt005

ico555
10-22-2007, 11:03
Можем много да спечелим от такава стачка, но мн е трудно да събереш учениците! Защото са тъпи овце (повечето)
Ако всички ученици се вдигнат и никой не ходи на даскало да еидим какво ще правя! Ще изключат цялото училище а? :-D