PDA

View Full Version : Подрък за гаджето



menta_loverka
10-21-2007, 13:20
Хора вие сте умни за това реших да се обърна към вас. Проблема е там, че гаджето ми има другата седмица рожден ден и аз не знам какво да му подаря. Имам много идеи, но те са банални, искам нещо което да е интересно и оригинално. Той ще става на 17, занимава се с компютри и колоездене, пък хобито му са бързите коли, по карактер е романтичен, забавен, но е доста стеснителен и притежава добре развит черен хумор. Благодаря Ви предварително...

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

slavito007
10-21-2007, 13:23
С какви финанси разполагаш ?
А и да ти кажа , че и листче хартия да му подариш и на него да пише "Обичам те" пак ще му хареса :-D .Така че каквото и да избереш ще му хареса.

menta_loverka
10-21-2007, 13:29
Знам, че ще му хареса всико дори само това, че ще отида ще му е достатъчно, но искам да му направя някакъв специален подарък. За пари не разполагам с много някаде 20 лв.

DoomShadow
10-21-2007, 14:08
ole macka, naistina nz. ako nameri6 ne6to mn xubavo (drexa ili parfium) moje da mu zeme6. 6te go nosi seki den , daje i v peralnqta 6te vliza s nego :lol: :lol:

001Severina
10-21-2007, 14:11
:-) Ami znachi za 20 lv nemojesh da vzemesh mnogo goliam podarak,no daje i da e malak moje da e hubav :D samo shte te posavetvam ne mu vzimai parfum zashtoto veche e banalno(osven ako ne e originalen :-D )

BeautifulWorld
10-21-2007, 14:16
Боксерки с готина картинка - щом харесва бързи коли, може да му потърсиш с някаква кола на тях :) Зависи колко сте си близки, все пак - не смятам, че е подходящо ако ходите от по-малко от месец и не правите секс.
Макет на кола - не играчка за 5-годишни, а добре направен макет на определен модел.
Някаква странна мишка за компютър - бях видяла в един сайт да се предлага такава във формата на кола :-D Обаче нямам идея къде се продават такива, а и не се сещам сайта - ако го изровя, ще го напиша.
Ако имате ку-ку магазин в града, където живееш, може да му вземеш нещо майтапчийско, но според мен е по-подходящо като подарък от приятел/ка, а не от гадже.

deniiiii1
10-21-2007, 14:26
напраи му 1 свирка :lol:

BeBsItO
10-21-2007, 15:45
abe moje li da ste tolko prosti s tiq svirki weeeeeeeee.... i se mislite za orginalni li kvo??? tapi ste na galo6 ste tapi... ( tiq s predlojenieto za svirki) :smt011

Na7a6a
10-22-2007, 09:21
Еййй вие ми разбихте тука плановете :-D , аз мислех парфюм да му подаря...
А по темата-може и някоя блузка, от тия дето са по поръчка и ти си слагаш някво послание или картинка, снимка..а и парите ще ти стигнат :wink: