PDA

View Full Version : Програма за смаляване на песни, картинки...



nanyy
10-21-2007, 14:38
Hora iskam da vi popitam kak se kazva6e taq programa deto mogat da se smalqvat pesni i kartinki i takiva ne6ta i kak stava6e?? pls kajete [-o< [-o< [-o<

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

Anf3tamin4o
10-21-2007, 14:39
За картинки е пейнта
за музика mp3 gold to ringtone

nanyy
10-21-2007, 14:56
За картинки е пейнта
за музика mp3 gold to ringtone
i kak s Paint-a?? :roll: ama az imam vpredvid da gi praa po-malki razmeri nali ako e 7MB da q napraa po-malka,a ne da q sukra6tavam,nadqvam se me razbraht

Anf3tamin4o
10-21-2007, 15:01
Ето ти тази (http://it-light.net/software/1378)
Се'а докато трагна да обяснявам дръпни тази и се опитай с нея

nanyy
10-21-2007, 15:18
Em ne stava ne6to,a imam v predvid taq deto primerno 7MB e kartinkata ili pesenta i da si q smalq na po-malko ne da sakra6tavam pesenta

AnTiBuLLsHiTs
10-21-2007, 15:20
Em ne stava ne6to,a imam v predvid taq deto primerno 7MB e kartinkata ili pesenta i da si q smalq na po-malko ne da sakra6tavam pesenta
Я си структурирай мислите малко.
Една песен става по-малка като се компресира(=>качестовото става малко по-зле)... За снимката,трябва да се променят размерите или формата от което следва загуба на качество. :D

nanyy
10-21-2007, 15:24
Em ne stava ne6to,a imam v predvid taq deto primerno 7MB e kartinkata ili pesenta i da si q smalq na po-malko ne da sakra6tavam pesenta
Я си структурирай мислите малко.
Една песен става по-малка като се компресира(=>качестовото става малко по-зле)... За снимката,трябва да се променят размерите или формата от което следва загуба на качество. :D
Emi to4no tfa imam vpredvid :) az ne sum mn naqsno s teq ne6ta i za tfa pitam vas,e kak se kazva programata?plssssssss kajete mn mi trqa [-o< [-o< :cry: :cry: :cry:

monkata95s
03-06-2008, 13:36
Мили-ка с програмата mp3 to ringtone gold можеш да смаляваш песните ... с нея не ги режеш а смаляаш разм,ера им но губят от качеството...ако нещо пак не схващаш ми пиши по скаипа който е :monkata95s :smt052 надявам се си свуршиш раута :)

bonbon4eto12
01-21-2009, 15:41
ами имам програма за рязане на песни казва се Mp3Knife ako ne q namerite pitaite me za skype 6te vi q pratq

n0x
01-21-2009, 15:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

CtrlAltDel
01-21-2009, 16:06
За намаляне големината на картинки трябва да промениш формата на файла. Ако преди е бил *.bmp, да стане *.jpeg. Най-лесно става като отвориш картинката с пейнта и от меню File избереш Save as... и от там сменяш разширението.
Но ако изображението принципно си е .jpeg тогава отваряш с фотошоп, пак даваш Save as... и като избереш .jpeg се появява едно прозорче, което те пита какво quality да е. И там вече избираш по-малко.

И все пак всичко това доста влошава качеството. Не знам за какво са ти по-малки по размер картинки, но ако нямаш място на компа или искаш да ги качваш някъде - най-добре ги архивирай. Това спестява най-много място в случая.

n0x
01-21-2009, 16:10
абе тая тема е от 2007 сиг не и тряя вече :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: