PDA

View Full Version : FCE - някой да ме информира, моля!



Sladkoto_Barbie
10-21-2007, 13:56
Emi az bih iskala v tazi tema da si govorim za First Certificate in English...ako moje nqkoi koito ve4e se e qvqval na tozi izpit da mi pi6e na li4en ( a moje bi dori da razmenim i Skype-ovete si) za da mi razkaje kak e minal izpita,kude se e podgotvql...s kolko go e vzel,dali se e zatrudnil i koq 4ast ot pette takiva na izpita go e zatrudnila nai-mnogo...:)emi blagodarq predvaritelno i 4akam pomo6t,mneniq i podkrepa! :wink:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

136179
10-21-2007, 14:26
аз бях се записала и щях да ходя на изпита преди години, но по стечение на обстоятелствата не можах да отида и след това се отказах .. но още пазя учебника и си мисля да се възползвам когато имам повечко свободно време ..

Heaven_inhabitant_f
10-21-2007, 17:05
Държах го в 8 клас преди....4 години,готвих се във Враца, взех го с B и втория взех,още никъде не съм ги ползвала ама знае ли човек :) скайп-а ми е tani4ka_d ако искаш пиши

AliceSw
10-21-2007, 17:36
държах го юни...най се бях сдухала за устния...преебах се на лисънинга, защото закъснях и не внимавах

otherworldly
10-21-2007, 17:53
Аз се явих миналия декември и сега се готвя за CAE. Потготовката ми беше мн добра, но от притеснение не си направих ридинга както трябва(първата част е), на другите части вече го преудолях, но.. то на една част да се изложиш стига. Малко не ми достигна да го взема с А, взех го с В, даже още съжалявам супер много, защото другите части ми бяха над ексалант.. :wink:

Slave4You
10-22-2007, 10:53
държах го юни...най се бях сдухала за устния...преебах се на лисънинга, защото закъснях и не внимавах
И аз го взех юни и на мен ми беше най-зле устния :smt012 Имам B:)

Briseis
10-22-2007, 13:03
И аз го държаш Юни. Най-лошо се представих на Use of English. Взех го с А :-) Подготвях се в у-ща Европа, учителят ми беше много добър и всичко ни обясняваше :-)