PDA

View Full Version : Как да си го върна?



Natenceto
10-21-2007, 14:12
zdraveite:)ima edno mom4e s koeto predi godina bqhmo mn dobri priqteli spodelqhme si vsi4ko i v edin moment az osaznah 4e go haresvam kazah mu no ne iskah ni6to da stava m/u nas v imeto na priqtelstvoto ni...ne sled dalgo toi tragna s edna moq mn dobra fr i do predi mesec te bqha zaedno sega se razdeliha i toi ne iska da 4uva za neq...no dokato te bqha azedno nii s nego nqkaksi se otdale4ihme ve4e samo se pozdravqvame ni6to ne e kakto predi:(sega az iskam otnovo da si varna negovoto priqtelstvo a i ako moje da se polu4i ne6to m/u nas no nz kak...molq vi daite mi savet

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

001Severina
10-21-2007, 14:16
Nali znaesh che umniq vinagi otstupva.Prosto ne si go vru6tai! =;

DoomShadow
10-21-2007, 14:17
neznam dali 6te moje da trygnete... vse pak probvai postepenno da se priblji6 kym nego i da spe4eli6 doverieto mu, kakto predi. 4ak togava preceni kakvo 6te pravi6

slun4evo
10-21-2007, 14:17
Ми поговори с него.Кажи му, че за теб той е много важен и, че много държиш на него.Обаждай му се по често да излизате.Като сем виждате по-често ще си спомните колко хубаво ви е било някога и той ще осъзнае, че сте наистина добри приятели и надявам се ще станете отново неразделни.Обсъдете някоя клюка около това момиче, или нещо по пикантно, понякога това помага.Надявам се да ти помогнах, мила, айде успех. \:D/

Sweet__Dream
10-21-2007, 14:18
Kakvo da ti kaja. :-k Spored men ne trqbva vinagi da mislim,4e priqtelstvoto e problem za edna vruzka.Govorila li si s nego znae6 li toi v momenta kakvo 4ustva kum teb? :smt059 Pogovori s nego.Ne se strahuvai.USPEH... :wink: :wink: :roll:

Natenceto
10-21-2007, 15:10
ami ideq si nqmam kakvo 4uvstva v momenta toi kam men za6toto kakto vi kazah ot mn vreme samo s epozdravqvame ne sme izlizali sig ot malko po malko ot godina i ot 4-5 meseca dori v skyp ne sme si pisali...i sega prosto nz dali 6te se polu4i ne6to

sexy_momi4e
10-21-2007, 16:05
zdraveite:)ima edno mom4e s koeto predi godina bqhmo mn dobri priqteli spodelqhme si vsi4ko i v edin moment az osaznah 4e go haresvam kazah mu no ne iskah ni6to da stava m/u nas v imeto na priqtelstvoto ni...ne sled dalgo toi tragna s edna moq mn dobra fr i do predi mesec te bqha zaedno sega se razdeliha i toi ne iska da 4uva za neq...no dokato te bqha azedno nii s nego nqkaksi se otdale4ihme ve4e samo se pozdravqvame ni6to ne e kakto predi:(sega az iskam otnovo da si varna negovoto priqtelstvo a i ako moje da se polu4i ne6to m/u nas no nz kak...molq vi daite mi savetama 6tom si go haresvala za6to ne si tragnala s nego,a si se strahubava za pritelstvoto vi,tova e golqma gre6ka

GregoryHouse
10-21-2007, 16:08
Изчукай го бясно...трябва да помогне...поне за начало...

Presley
10-21-2007, 16:19
Еми виждаите се по-често.Пък ако вече нямате общи интереси и не се получава,нямаш какво да направиш.А и е мноо тъпо да тръгнеш с него,при положение ,че скоро се е раэделил с приятелката ти.Ама то бива бива раэвращение :-D :-D :-D
И не се отчайвай!It can be done!!!

Eli>>>
10-21-2007, 17:57
Вари са еби!!!
Нищо няма да излезе [-X

Shane92
10-21-2007, 18:23
ами пиши му в скайп. Заговори го. Пробвай да се сближите пак. Кажи му че ти липсва като приятел , че държиш на него , искаш всичко да е както преди , отново да сте си много близки. Ей такива неща. И след време като се сближите пак сама ще разбереш дали може да стане нещо. Но ако държиш на него като на приятел по-добре искай само приятелство. Т.е. успеете ли да се сближите не прави тази грешка която си направила преди. Ако искаш нещо повече тогава...не създавай пак някакво такова приятелство защото после ако направиш както миналия път има възможност той да ти кажа "И ми се правеше само на приятелка а единственото което си искала е да ме накараш да си станем гаджета" или нещо такова и да се нацупи. така че хубаво си помисли какво искаш. Според мен няма да можете да имате връзка...но като приятел можеш да си го върнеш :wink: но в такъв случай забрави за връзката!

Natenceto
10-21-2007, 21:22
blagodarq mn na vs za mneniqta:)nz za6to no az vse pak si mislq 4e moji da se polu4i ne6to m/u nas