PDA

View Full Version : Не знам какво да правя с него?



Sexitooo{}
10-21-2007, 14:51
V momenta si imam gadje no neshtata mejdu nas sa malko slojni. vsqkash otnosheniqta ni izvednaj ohladnqha. I pochnahme da se karame za nai razlichni gluposti. I nai loshoto e 4e ne se karame otkrito a prosto vseki se sardi i ne kazva na drygiq.. prosto 4aka da mu mine i taka. Vrazkata ni v nachaloto izglejdashe prosto kato edna avantiora koqto shte trae kratko. no ne stana taka. veche stana 1 godina i 3 meseca otkakto sme zaedno. no oshte ne prilicha na vrazka. izlizame si zaedno. govorim si. no nikoi ot dvamata ne pokazva 4e neshtata sa neshto poveche ot avantiora. No naposledak v jivota mi se poqvi edno mom4e koeto mn haresvah predi i toi men no mejdu nas ne stana nishto seriozno. az se darjah s nego vsqkash za men ne znachi nishto. i toi leka po leka se otdrapna ot men. i minalata vecher kogato bqh s 'gadjeto mi' toi mi se obadi po gsma uj da pita na koi e nomera. a toi mn dobre znae 4e tova e moq nomer. i taka darja se malko studeno i sled kato zatvorih se po4uvstvah adski gadno i ne sprqh da mislq za nego cqla ve4er? spored vas kvo znachi tova... dali sym zapo4nala da gledam seriozno na nego? i ako e taka kvo da napravq za da mi prosti za predi.. a i parvo trqbva li da se razdelq s mom4eto s koeto sym sega sled kato neshtata mejdu nas ne sa takiva kakvito trqbva da sa za edna seriozna vrazka...

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Sweet__baby
10-21-2007, 14:57
Според това, което си написала, не може да се каже, че сте гажета. Вие сте просто като приятели. Ако изпитваш някакви чувства все още към другото момче, по-добре си признай и зарежи сегашното ти 'гадже'! Това, че ти се е обадил уж да пробва нещо...мисля, че едва ли не нон-стоп мисли за теб, изпитва някакви чувства и леко казано те ревнува....Затова няма да е лошо , след като няма бъдеще със сегашното ти момче, да го оставиш и да тръгнеш с другия.....Сама си прецени после да не съжеляваш! УсПеХ! :smt006

Sweet__Dream
10-21-2007, 15:09
Suglasna sum s Sweet Baby.Ne moje da se kaje,4e ste gadjeta. 8-[ Iz4akai da mine malko vreme predi da se re6i6i na nova vruzka... :wink: A ako ne iska6 prosto umnata... Uspeh :roll:

Sweet__Dream
10-21-2007, 15:10
Suglasna sum s Sweet Baby.Ne moje da se kaje,4e ste gadjeta. 8-[ Iz4akai da mine malko vreme predi da se re6i6i na nova vruzka... :wink: A ako ne iska6 prosto umnata... Uspeh :roll:

comics
10-21-2007, 15:14
+1

Natenceto
10-21-2007, 15:29
toba 4e si s edno mom4e ve4e pove4e ot godina ne zna4i 4e trqa zavinagi da si s nego 6tom kaza6 4e ne6tata ne varvqt zareji go dori da ne go haresva6 ve4e pak 6te e gadno 6tot se pak ne ste bili malko vreme zaedno i malko ili mn ti si se privarzala kam nego no vse nqkoga tova trqvba d astane...ot li4en opit ti kazvam pravi si kefa i na parvo mqsto slagai sebe si...vij onova mom4e izlezte na kafence nqkoi pat na kino zaribqvaite se i sled izvestno vreme mu razkrii 4uvstvata si