PDA

View Full Version : КАК пушите?



mrysnika
10-21-2007, 16:16
Е въпроса ми е по какъв начин. Гълтате ли дима или не? (ТО АКО не го гълташ баси и пушенето ше е ама карай..). Бързо или бавно? Надълбоко или повърхностно? Смисъл задържате ли дима в себе си. Нервно или спокойно. С някаква техника или обикновено. Е секи да отговаря както може :-D

comics
10-21-2007, 16:25
:lol: кви са тея въпроси ? Пуша всеки път по различен начин- както дойде и в зависимост от физическото и психическото ми състояние в дадения момент :) :-D :::

fake
10-21-2007, 16:25
ммм...сега ще запаля цигара...
леко захапвам филтъра, дърпам и изпускам веднага дима няколко пъти, за да се разгори
след това, мислейки си за..квото имам да мисля, дърпам баааавно и вдишвам дълбоко. задържайки дима, мога даже да кажа нещо, ако водя някакъв разговор намример...след което бавно изпускам дима...понякога се опитвам да правя кръгчета даже, не че се получава... мммм...

bulgarche
10-21-2007, 16:39
леко захапвам филтъра
Което се забелязва и свъщност е много сешмо и отстрани изглежда все едно палиш цигара за първи път ;)


след това, мислейки си за..квото имам да мисля
И често все едно не си там където си


понякога се опитвам да правя кръгчета даже, не че се получава...
Много несполучливи опити понякога (поне когато се лигавиш)

Аз вече отдаааавна не пуша и вече съм "забравил" всичко

ЕPu
10-21-2007, 17:00
и аз като фейк първите няколко пъти не гълтам дима

след това дърпам по-силно, поемам малко въздух и издишам дима ииии така докато не си изпуша цигарата :?

RAWRRR
10-21-2007, 17:36
Гълтам. :-D

bai_brother
10-21-2007, 18:54
От две години не пуша , но докато го правех дъпах по много и задържах по много (Доста от моите приятвли ми казваха че дърпам като копресор).

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-22-2007, 15:48
vseki pyt razlichno zavisi dali sym qdosana nervna ...bqsna i tka natatyk :)

Fanatichka
10-22-2007, 23:29
Зависи от ситуацията ... понякога, когато бързам пуша адски бързо, чак ми става гадно.Но принципно пуша адски бавно.Не дърпам прекалено много, нормално.Интересното при мен е , че като дръпна и абсолютно винаги част от дима влиза в носа ми, даже не го усещам.Мъчих се да поправя това, ама не става :lol: Естесвено, че гълтам, то няма смисъл иначе
Аа и винаги, когато паля първо дръпвам 2-3 мн бързи дръпки, веднага изпускам дима, без да гълтам и така докато си запаля добре цигарата. :-D

?love_haTe!
10-23-2007, 08:01
Гълтам естествено,то ако не гълтам само хабя материала и нищо не правя :lol: :lol:
Ми на по-бавни дръпки...нормално си държа цигарата :smt005

Grim`
10-23-2007, 08:37
Тфа тука все едно ше се дрогирам :) ахахахх не че го прая ама така
звучи хаха :) Бахти простотията :-D :-D :-D :-D

AliceSw
10-23-2007, 08:48
паля цигарата и глътам още на първото дърпане, не пуша бавно...ако съм сама винаги си мисля за нещо или си разглеждам ръцете/ноктите...ако съм с някои започвам да говоря бавно, което не ми се случва докато не пуша

IdiOtKa
10-23-2007, 08:58
паля цигарата и глътам още на първото дърпане, не пуша бавно...ако съм сама винаги си мисля за нещо или си разглеждам ръцете/ноктите...ако съм с някои започвам да говоря бавно, което не ми се случва докато не пуша
aaa тва с ноктите и рацете и аз го правя ... :-D :-D :-D мно фън .....
иначе честно да ви кажа не съм забелязала как пуша ..пуша както ми е кефи както ми дойде ...обожавам да пуша по сякъф начин :) ..

ThePowerOfLove
10-23-2007, 11:55
еми изкарвам дима бавно(така ме кефи повече) :roll: Понякога кръгчетата стават :roll: иначе си дърпам нормално количество

i'm so excited!
10-23-2007, 12:25
много ми е удобно, когато цигарата ми е така в ръката : на края на пръстите цигарата минава нааад средния пръст и палеца а отгоре придрържам с показалец :-D
и обичам като издишам дима да става една дълга , тънка струйка дим.
допуши ми се :smt033

rihannka
10-23-2007, 14:02
ми зависи когато съм нещо ядосана и нервна пуша много бързо и цигарата за 2 минути я няма..пък ина4е си пуша спокойно,бавни4ко и си галтам ест то ина4е не става

mon4eto
10-23-2007, 15:11
Emi galtam dima est...pu6a sravnitelno barzo...po4ti ne zadarjam dima v ustata si...i drugite vaprosi gi zabravih :lol: 8)

mickelangelo
10-24-2007, 10:25
Ами първо си вадя цигара от кутията ... после я поставам в устата .. ( не я захапвам) после я запалвам първата дръпка не я гълтам .. после я гълтам пуша бавно по принцип .. но ако се е случило нещо или просто съм ядосан .. пуша бързо

srpsko_1988
10-27-2007, 18:32
Аз пуша бавно..и обичам докато хода по улиците, цигарата да ми седи в устата..нали съм си турбо гъзе 8) и също имам чалгарска прическа- отпред късо, одзат дълго и къдраво :smt006 за тва бая време я чаках да порасне тая коса :x типичния селски бек съм аз големо ГъЗе 8) :smt117
ЗА ТВА АКО ИМА МАЦКИ КОИТО АРЕСВАТ ТВА ДА МИ ПИШАТ :smt041

fuckface
10-28-2007, 23:40
Ми дима го гълтам (естествено), понякога доста бързо пуша, ако сме на лафче с някой по-бавно...нищо по-особено :)