PDA

View Full Version : ~~Сървайвър БГ~~



karri
10-21-2007, 15:21
Видях,че няма такава тема и реших да направя :-D .

Тук можете да пишете за всичко,свързано със SURVIVOR.Кое е любимоте ти племе,а любимият ти играч?Кой е най-слабият и кой е най-силният?Кой искаш да победи и т.н. :smt083 .

Anf3tamin4o
10-21-2007, 15:23
Има такава тема подвела си се :)

shialabeouf_sexy
10-21-2007, 15:48
Има такава тема подвела си се :)

Да лично аз я направих темата.
Но нищо аз да си кажа мнението за Survivor.
:-) :-)
Барбадос RULEEE
Преди ми харесваше Биба но вече взе да ме дразни.
Кефят ме :Станислав,Жоро Дренски и Агонцев (Евала на тоя смешник) :D
И водещият ме кефи повече от тоя Камин ВО! ](*,) ](*,) :-s

shialabeouf_sexy
10-21-2007, 16:35
Ади ве само аз и авора ли гледаме Сървайвър????? 8-[ 8-[ :-s

VinagiSumAz
10-21-2007, 16:42
определено българската версия на сърваивър не ми допада... адски много са променили правилата и водещия ми е супер убит - нещо не го бива много много.А и са ги сабрали много едни такива участници като за модно ревю. Американския сърваивър ми харесва повече \:D/

gorska
10-21-2007, 17:18
определено българската версия на сърваивър не ми допада... адски много са променили правилата и водещия ми е супер убит - нещо не го бива много много.А и са ги сабрали много едни такива участници като за модно ревю. Американския сърваивър ми харесва повече \:D/

абе, така си е. нещо не им се получава шоуто... не че мноо съм го гледала... :?

lLady_MooN_RaiN
10-21-2007, 17:28
Харесвам Барбадос повече от Тортуга. От играчите много уважавам Агонцев, защото наистина играе, оцеляа и подкрепа племето.

anSsito
10-21-2007, 20:55
ъм не го гледам мноу често,но Барбадос повече ме кефят-някак са по задружни и по е весело при тях.. А тая Светла(май така за казваше) отначалу ми беше малку трудну да я възприема..

shivacheva
10-22-2007, 08:52
И аз харесвам повече Барабадос...въпреки,че са по-слаби и не толкова организирани...пак повече ме кефят...Може би главната причина е Финдо... :smt007 :smt007 :smt007 :-D
А Светла е направо...чудо... :-s :lol:

DoomShadow
10-22-2007, 09:13
barbados rlzz. jalko 4e ne pobejdavat. tortuga sa mi gadni. a za taq svetla... boje moi kvo e tva 4udovi6te :shock: :shock: :shock:

Plamenchetooo``
10-22-2007, 09:13
Men poveche me kefqt Tortuga.Neznam zashto.Kato igrach moje bi Joro i Findo ot drugoto pleme (Findo poveche kato viziq) :smt016 Apyk kato cqlo mi e napravilo vpechatlenie che Djina Stoeva e mnogo silen igrach i konkurenciq dori za majete :)

Dark_Angel_F
10-22-2007, 10:36
Любимото ми племе е Тортуга .
От играчите най много ме кефят : Светла , Джинаи стриптизьора ( забравих му името)
И искам да победи Светла.

Sunrisee
10-22-2007, 11:17
Barbaods mn ma kefqt;-) Spr sa sladki nekfi :D Agoncev e SPR qk ve :-D s onui pero ot leshoqd:D i s frazata "..Az ako trqa i za t*shacite she go hvana,za da spechelq" :smt005 neshto podobno beshe ;]] Biqna e bahti smotanata.Otnachalo ma kefeshe ama kato sa hvana s Findo .. i lyje i e licemerna kato Gabriela.Na 1 ot syvetite vikashe "Neka kaje Tanq i dr" obache se gi prekysvashe.Findo i toi e qk;-) Osobeno posledniq pyt kato sa jertva za plemeto,ama kato izkliuchim dyjda i studa,dobre mu beshe sqkash:} Sasho..biva za drugite prosto .. ne sa mi tolkova interesni :)

Patetu
10-22-2007, 11:27
Хахахах- не го гледам, по4етох в темата- посмях се. Единствено гледах някой друг епизод, щото с Финдо сме приятели от деца, та малко да го видя как се излага- хахахах.
Иначе, това е бахти тъпата игра. А и четох някаде, че Джина Стоева, ще спечели.

Sunrisee
10-22-2007, 13:21
Хахахах- не го гледам, по4етох в темата- посмях се. Единствено гледах някой друг епизод, щото с Финдо сме приятели от деца, та малко да го видя как се излага- хахахах.
Иначе, това е бахти тъпата игра. А и четох някаде, че Джина Стоева, ще спечели. I az chuh che tq she specheli;-)

ProstoAz
10-22-2007, 13:37
Още преди "Сървайвър" да почне да се излъчва по телевизията се говореше, че Джина е спечелила. След като обаче информацията бързо се разпространи, тази седмица по вестниците вече пишеше, че Жоро (стриптизьора) или Светла ще вземат парите.

Иначе аз от самото начало повече харесвам "Тортуга" - по-единни са, по-силни и имат тактика в игрите. Всички без треньорчето ми харесват. А от "Барбадос" само Агонцев и Финдо ме кефят. Сбъркали са си отборчето обаче. :lol:
Близначките много ме дразнят, добре че едната отпадна... сега е ред и на другата. :D

SlAdKoTo`KoTe
10-22-2007, 13:43
Харесвам Барбадос повече от Тортуга. От играчите много уважавам Агонцев, защото наистина играе, оцеляа и подкрепа племето.
i az sum taka

karri
10-22-2007, 13:47
И аз чух,че някой от тези тримата-Джина,Жоро или Светла-ще спечели играта,но информацията не е напълно сигурна,така че не се доверявайте много на това [-X .
А лично аз харесвам повече "Тортуга" :mrgreen: .Повечето от познатите ми са за "Барбадос" (нямам нищо против племето,даже там има много интересни и силни играчи).От "Тортуга" ме кефят всички.Страхотно племе :smt038 .

CVETELLINA
10-22-2007, 14:40
Харесвам много повече Тортуга.Отборът им е по-силен, а и участниците,които са в това племе ме кефят повече. :wink:
Жоро (стриптизьорът)мн. ме кефи,както и Джина Стоева,Светла,Бъч и такам;]иначе от другото племе страшно много ми харесва Финдо. 8-[

Водещият няма кво да го коментирам,супер противен ми е..дразни ме много.А пък иначе бях чела още преди да започне "Сървайвър",че Джина Стоева стига до финала и е претендентка за наградата,както и Станислав (Финдо;от Барбадос) за други нз. :roll:

tItEufFf
10-22-2007, 14:59
Нямам любимо племе....И двете ме кефят...от Тортуга най-харесвам Диана и Бъч, а от Барбадос - Станислав :wink: Аз много се зарибих по този Сървайвър..Даже сега много се радвам, че е понеделник, че да го гледкам :-D

Plamenchetooo``
10-22-2007, 20:09
Нямам любимо племе....И двете ме кефят...от Тортуга най-харесвам Диана и Бъч, а от Барбадос - Станислав :wink: Аз много се зарибих по този Сървайвър..Даже сега много се радвам, че е понеделник, че да го гледкам :-D
xixix i az sam mnogo zaribena.samo che poneje 20:00 chasa sam navan go gledam ot 12 po fox life :-D :-D :-D

tItEufFf
10-23-2007, 05:48
Нямам любимо племе....И двете ме кефят...от Тортуга най-харесвам Диана и Бъч, а от Барбадос - Станислав :wink: Аз много се зарибих по този Сървайвър..Даже сега много се радвам, че е понеделник, че да го гледкам :-D
xixix i az sam mnogo zaribena.samo che poneje 20:00 chasa sam navan go gledam ot 12 po fox life :-D :-D :-D

Ами то и аз понякога така...Щото аз по принцип не мога да следя предаване и много често ги изпускам, ама не винаги де...Ама се пак по Фокс Лайф ми харесва повече да го гледам :-D

karri
10-23-2007, 08:02
Нямам любимо племе....И двете ме кефят...от Тортуга най-харесвам Диана и Бъч, а от Барбадос - Станислав :wink: Аз много се зарибих по този Сървайвър..Даже сега много се радвам, че е понеделник, че да го гледкам :-D
xixix i az sam mnogo zaribena.samo che poneje 20:00 chasa sam navan go gledam ot 12 po fox life :-D :-D :-D

Ами то и аз понякога така...Щото аз по принцип не мога да следя предаване и много често ги изпускам, ама не винаги де...Ама се пак по Фокс Лайф ми харесва повече да го гледам :-D

Аз също често го изпускам,но пък го глведам по Фокс Лайф,макар че по БТВ ми харесва повече :smt006 .

П.П. Снощи беше много интересно.А само как ядоха тези гадории 8-[ .

Plamenchetooo``
10-23-2007, 08:45
men malko mi stana gadno che izgoniha Bilqna.ne che mnogo q haresvam ama e silen igrach.pak i me kefi kato viziq :-D

shivacheva
10-23-2007, 15:54
Аз пък се радвам...Гадна лицемерка... :x

tItEufFf
10-23-2007, 16:04
На мен ми стана жал за нея... Толкова тъжна изглеждаше...Ама аз нея изобщо не я харесвам. Сестра и беше много по-готина :P

shivacheva
10-23-2007, 16:19
Аз започнах да го следя след като я изгониха (Габриела) и не знам как се е държала и каква е била...
Знам само,че Биляна е много зле... :-s

CVETELLINA
10-23-2007, 16:49
Габриела също беше зле.. :-D Биляна в началото ме кефеше,но в последно време ми стана мн.противна,така че се радвам, че я махнаха. O:)

cold_arrow
10-23-2007, 18:06
Na men Tortuga po mi haresvat.A igrachi mi moje bi striptiziora {i az mu zabravih imety :-D } i Djina.Mn mi haresva6e i Gabi iskah tq da spe4eli,no sega kato q izgoniha nz koi iskam da spe4eli. :mrgreen:

Doomcryer
10-23-2007, 18:55
Има такава тема подвела си се :)

Да лично аз я направих темата.
Но нищо аз да си кажа мнението за Survivor.
:-) :-)
Барбадос RULEEE
Преди ми харесваше Биба но вече взе да ме дразни.
Кефят ме :Станислав,Жоро Дренски,Агонцев (Евала на тоя смешник) :D и Сашо
И водещият ме кефи повече от тоя Камин ВО! ](*,) ](*,) :-s

На същото мнение
Btw Финдо каза,че Джина е взела парите :wink:

karri
10-24-2007, 11:10
Има такава тема подвела си се :)

Да лично аз я направих темата.
Но нищо аз да си кажа мнението за Survivor.
:-) :-)
Барбадос RULEEE
Преди ми харесваше Биба но вече взе да ме дразни.
Кефят ме :Станислав,Жоро Дренски,Агонцев (Евала на тоя смешник) :D и Сашо
И водещият ме кефи повече от тоя Камин ВО! ](*,) ](*,) :-s

На същото мнение
Btw Финдо каза,че Джина е взела парите :wink:

Кога го е казал :-k ?В някое интервю ли?
А иначе Джина е супер :mrgreen: .

rusalkata_
10-24-2007, 11:39
племето Барбадос много повече ме радват.
тея Тортуга имат егати самочувствието.спечелиха няколко игри и веднага се надуха...
Бъч сууупер много ме нерви.по-прост човек от него не съм виждала.всяка втора дума,изречена от него е псувня. ](*,)
близначките уж бяха някакви добрички в началото.е,сега се разбра какви са.по-злобни к*чки едва ли има.страшно ме издразни поведението на Биляна в студиото,когато бяха двете с Меги.още с влизането се нахвърли срещу нея...а колко нагло отричаше да е правела заговори.как се натискаше на Финдо и после лъжат и двамата,че нищо не е станало.айде бе.нали ги дадоха да се целуват.
аз съм за Жоро Дренски.иначе както казах всичките останали в Барбадос ме кефят и ще се радвам,който и от тях да спечели. :-D

shialabeouf_sexy
10-24-2007, 12:36
племето Барбадос много повече ме радват.
тея Тортуга имат егати самочувствието.спечелиха няколко игри и веднага се надуха...
Бъч сууупер много ме нерви.по-прост човек от него не съм виждала.всяка втора дума,изречена от него е псувня. ](*,)
близначките уж бяха някакви добрички в началото.е,сега се разбра какви са.по-злобни к*чки едва ли има.страшно ме издразни поведението на Биляна в студиото,когато бяха двете с Меги.още с влизането се нахвърли срещу нея...а колко нагло отричаше да е правела заговори.как се натискаше на Финдо и после лъжат и двамата,че нищо не е станало.айде бе.нали ги дадоха да се целуват.
аз съм за Жоро Дренски.иначе както казах всичките останали в Барбадос ме кефят и ще се радвам,който и от тях да спечели. :-D

Браво и аз съм на същото мнение.
:wink:

Doomcryer
10-24-2007, 18:39
Има такава тема подвела си се :)

Да лично аз я направих темата.
Но нищо аз да си кажа мнението за Survivor.
:-) :-)
Барбадос RULEEE
Преди ми харесваше Биба но вече взе да ме дразни.
Кефят ме :Станислав,Жоро Дренски,Агонцев (Евала на тоя смешник) :D и Сашо
И водещият ме кефи повече от тоя Камин ВО! ](*,) ](*,) :-s

На същото мнение
Btw Финдо каза,че Джина е взела парите :wink:

Кога го е казал :-k ?В някое интервю ли?
А иначе Джина е супер :mrgreen: .

На мен и 1 фр

karri
10-25-2007, 08:39
На същото мнение
Btw Финдо каза,че Джина е взела парите :wink:

Кога го е казал :-k ?В някое интервю ли?
А иначе Джина е супер :mrgreen: .
На мен и 1 фр.
Darkness:,не си мисли,че ще ти повярвам :smt005 :smt006 .

П.П.:Снощи "Барбадос" бяха супер с тези полички :lol: :-D :smt023

rusalkata_
10-25-2007, 09:56
На същото мнение
Btw Финдо каза,че Джина е взела парите :wink:

Кога го е казал :-k ?В някое интервю ли?
А иначе Джина е супер :mrgreen: .
На мен и 1 фр.
Darkness:,не си мисли,че ще ти повярвам :smt005 :smt006 .

П.П.:Снощи "Барбадос" бяха супер с тези полички :lol: :-D :smt023

и с голите задници. :lol: :lol: :lol:
супер се изгавриха с Тортуга. :lol:

chocoleptic
10-25-2007, 10:13
Az sam za barbados.teq tortuga sa super tupi ujasni sa nqkvi s samo4ustvie ama poslednite igri barbados im go nacepva jalko 4e na finala 6te spe4eli 4ovek ot tortuga,no pone tova e Djina,a kola 6te vzeme joro(striptiza) .. ina4e az sam za djina i findo 8)

nanyy
10-25-2007, 12:02
Abe hora v koi epizod e bilo tfa kadeto e valqlo mnogo dujd i tfa im e bila edna ot nai-tejkite no6ti???za6toto ne sum go gledala ot na4aloto a mnogo iskam da gledam tozi epizod.Plss kajete

MoHuTo
10-25-2007, 12:08
И аз харесвам повече Барабадос...въпреки,че са по-слаби и не толкова организирани...пак повече ме кефят...Може би главната причина е Финдо... :smt007 :smt007 :smt007 :-D
+1!!!

victimofpain
10-25-2007, 12:13
А кога ше се сливат някой знае ли?Май днес е последния съвет на Тортуга и утре или в понеделник трябва да се сливат?

Doomcryer
10-25-2007, 14:08
На същото мнение
Btw Финдо каза,че Джина е взела парите :wink:

Кога го е казал :-k ?В някое интервю ли?
А иначе Джина е супер :mrgreen: .
На мен и 1 фр.
Darkness:,не си мисли,че ще ти повярвам :smt005 :smt006 .

П.П.:Снощи "Барбадос" бяха супер с тези полички :lol: :-D :smt023

Ок не ми вярвай :wink: той не ми го е казал на мен лично,а на 1 фр който ходи в Панчарево на фитнес :)

karri
10-25-2007, 14:29
А кога ше се сливат някой знае ли?Май днес е последния съвет на Тортуга и утре или в понеделник трябва да се сливат?

Да,ще се слеят или утре,или в Понеделник.Ноо май ще е утре :wink: .

ProstoAz
10-25-2007, 14:41
...poslednite igri barbados im go nacepva...
Онази игра, в която трябваше да удрят някакви стълбове и да съборят някакви парчета дърво, които седяха върху тях, беше повече от смешна! Веригата на "Тортуга" беше отстрани, което не позволяваше на онова нещо отгоре въобще да се помръдне! :smt013 Така че точно с тази си победа да се гордеят "Барбадос" си е направо срамно...

shivacheva
10-25-2007, 18:25
На същото мнение
Btw Финдо каза,че Джина е взела парите :wink:

Кога го е казал :-k ?В някое интервю ли?
А иначе Джина е супер :mrgreen: .
На мен и 1 фр.
Darkness:,не си мисли,че ще ти повярвам :smt005 :smt006 .

П.П.:Снощи "Барбадос" бяха супер с тези полички :lol: :-D :smt023

и с голите задници. :lol: :lol: :lol:
супер се изгавриха с Тортуга. :lol:
Беше супер смях... :lol: :lol: Пък Тортуга веднага се ядосаха...явно не им е било до шеги... :-D
П.П.Много добре имитираха манекенките...особено Дренски и Финдо... :smt005

nanyy
10-25-2007, 18:41
Xora nqkoi 6te mi otgovori li molq vi?? [-o< [-o< Koi e epizoda v,koito gi vali mn dujd tam kadeto kazvat,4e im e bila nai-tejkata no6t,ne kadeto stanislav be6e v kletkata mi nqkfa ve4er o6te v na4aloto. i Ima li go nqkade v neta? a i onova sustezanie kadeto Megi q e bilo strah da sko4i,6toto e bilo dulboko? [-o< [-o<

rusalkata_
10-25-2007, 19:07
Xora nqkoi 6te mi otgovori li molq vi?? [-o< [-o< Koi e epizoda v,koito gi vali mn dujd tam kadeto kazvat,4e im e bila nai-tejkata no6t,ne kadeto stanislav be6e v kletkata mi nqkfa ve4er o6te v na4aloto. i Ima li go nqkade v neta? a i onova sustezanie kadeto Megi q e bilo strah da sko4i,6toto e bilo dulboko? [-o< [-o<

чувала съм ги да казват,че най-тежката им нощ е била 1та...
за 2то не мога да ти помогна.явно съм изтървала точно това състезание.

утре е обединението.интересното е,че влизат наравно хора от двете племена.т.е. нито едното племе не е доминиращо,което е добре.
нз вие откъде сте разбрали,че Джина печели след като гласовете се пазят и ще се отворят на живо,както 1ия Сървайвър... :roll:

nanyy
10-25-2007, 20:09
Xora nqkoi 6te mi otgovori li molq vi?? [-o< [-o< Koi e epizoda v,koito gi vali mn dujd tam kadeto kazvat,4e im e bila nai-tejkata no6t,ne kadeto stanislav be6e v kletkata mi nqkfa ve4er o6te v na4aloto. i Ima li go nqkade v neta? a i onova sustezanie kadeto Megi q e bilo strah da sko4i,6toto e bilo dulboko? [-o< [-o<

чувала съм ги да казват,че най-тежката им нощ е била 1та...
за 2то не мога да ти помогна.явно съм изтървала точно това състезание.

утре е обединението.интересното е,че влизат наравно хора от двете племена.т.е. нито едното племе не е доминиращо,което е добре.
нз вие откъде сте разбрали,че Джина печели след като гласовете се пазят и ще се отворят на живо,както 1ия Сървайвър... :roll:
Da az su6to,no v saita razgledah vsi4ki videota i ima samo tova kadeto Megi kazva: a ne Mi sE opRavDavaT s JenenI,nejeNeni i KakVo 6Teli Da KAjaT vku6tI,naRejdaMe se MUj,JEna,MUj,Jena.SegA OceLqVAmE POsLe 6tE oBqsnQvaMe !

gazarka
10-25-2007, 21:58
hm,interesna temi4ka.oh dano spe4eli joro kostadinov(striptiziiora)lele ako mi padne nqma da mu prostq-stra6en e :smt007

tItEufFf
10-26-2007, 08:01
офФф...как можаха да изгонят Диана...Тя беше мн готина :( Сега съм за Станислав и стриптизьора....То други яки не останаха :?

karri
10-26-2007, 08:04
Интересно ми е за каква клопка говориха снощи :-k .Казаха,че при обединението ще има някаква клопка,за която участниците не подозират.А и каква ли ще е мисията на близначките :)?

tItEufFf
10-26-2007, 09:04
Интересно ми е за каква клопка говориха снощи :-k .Казаха,че при обединението ще има някаква клопка,за която участниците не подозират.А и каква ли ще е мисията на близначките :)?

И аз тва се чудя, но ще разбера след 8 часа :D

ProstoAz
10-26-2007, 12:18
Тамън се радвах, че ги няма близначките, те пък пак се появяват... :x

Patetu
10-26-2007, 13:16
оо хора стига сте гледали простотии.. :o

chocoleptic
10-26-2007, 15:12
...poslednite igri barbados im go nacepva...
Онази игра, в която трябваше да удрят някакви стълбове и да съборят някакви парчета дърво, които седяха върху тях, беше повече от смешна! Веригата на "Тортуга" беше отстрани, което не позволяваше на онова нещо отгоре въобще да се помръдне! :smt013 Така че точно с тази си победа да се гордеят "Барбадос" си е направо срамно...
Ami da ti kaja ne samo vqrno e 4e na igrata s prutovete na barbados im beshe po lesno no te spe4elixa 3 poredni obedi..taka 4e..no dnes plemenata se slivat i 6te zapo4nat igri samo za li4na nagrada i imunitet taka 4e nqma smisul da sporim za plemenata..interesno 6te e misiqta na blizna4kite koito se zavru6tat i klopkata koqto 6te polu4at u4astnicite.. :-o

sunny_flower
10-26-2007, 15:13
Има такава тема подвела си се :)

Да лично аз я направих темата.
Но нищо аз да си кажа мнението за Survivor.
:-) :-)
Барбадос RULEEE
Преди ми харесваше Биба но вече взе да ме дразни.
Кефят ме :Станислав,Жоро Дренски и Агонцев (Евала на тоя смешник) :D
И водещият ме кефи повече от тоя Камин ВО! ](*,) ](*,) :-s

Мен пък тоя водещ много ме дразни постоянно коментира състезанията се едно гледам Формула1 постоянно коментира тоя зел тва,оня онова тея се забавили много... и ред глупости ](*,) иначе аз сам от Барбадос много ме кефи тва племер другото да мре :smt068 :-D

rusalkata_
10-26-2007, 18:00
ааа стига бе,sunny_flower.водещият си е супер отвсякъде. :P добре води,фотогеничен е...

тази вечер беше много интересно.купон,купон и после бам-състезание.интересно ми е какво ще прави Агонцев сам на другия остров и какви изпитания ще му възложат на него,за да успее да се върне в племето... :roll:
хах а Сашо и Дренски ще обикалят селото в търсене на продукти ли какво...?
добре че не ги върнаха в състезанието близначките.не мога да ги понасям.

tItEufFf
10-26-2007, 18:48
На мен ми стана много гадно за Агонцев...Чак ми потекоха сълзите, щото той изглеждаше сякаш...незнам...са го пребили или нещо такова :-# Той на практика една нощ ще бъде сам, щото нали като другите играят и един като отпада и отива при него....

anSsito
10-26-2007, 19:57
Аа да.. тва с Агонцев беше адски годно.. през цялото време се молих да не отпадне,но уви.. :cry: Ама то някак беше ясно,че той ше се окъка се пак доста се почерпи човека...
А то иначе си беше логично,че ще им изиграят някакъф номер след празненството,все пак е шоу..
Но оначе ше стискам палжи на Агонцев да се върне в племето.. Давай Аонцев ти си! \:D/

gazarka
10-26-2007, 21:06
az ne mojah da go gledam mn nqkoi 6te mi kaje li za kakvo to4no bqha tam blizna4kite?

Iria
10-27-2007, 07:03
Близначките бяха там, за да съберат отличителните знаци на 2-те племена.Тоест кърпите и знамената.

gazarka
10-27-2007, 08:57
Близначките бяха там, за да съберат отличителните знаци на 2-те племена.Тоест кърпите и знамената.
i tova li samo e bila misiqta im?

rusalkata_
10-27-2007, 09:05
Близначките бяха там, за да съберат отличителните знаци на 2-те племена.Тоест кърпите и знамената.
i tova li samo e bila misiqta im?

представи си,да.понеже те са основателките на 2те племена,трябва те да сложат и техния край.събраха кърпите и знамената.
водещият ги пита де дали искат да се върнат в играта и те отговориха,че искат,но Карамазов им каза че е невъзможно. :D а на рекламата го бяха направили така все едно ще се върнат в играта.само за да поддържат интригата... :)

karri
10-27-2007, 09:57
Новото племе има супер име \:D/ .Много е яко името "Дрейк" :-) .Снощи беше супер интересно и напрегнато.А вие забелязахте ли как някой се изсмя,когато чашата с вода падна върху Агонцев?Кой беше този,който се изсмя :neutral: ???

Doomcryer
10-27-2007, 10:11
Ахахаха Агонцев беше кирка :razz:
Супер мн ме е яд,че Агонцев си тръгна :-x
треше тоя дъртия си тръгне щото мн му знае устата на т'ва лайно

Plamenchetooo``
10-27-2007, 11:33
a kade tochno izpratiha Agoncev che ne mojah da razbera?

Plamenchetooo``
10-27-2007, 13:45
Хахахах- не го гледам, по4етох в темата- посмях се. Единствено гледах някой друг епизод, щото с Финдо сме приятели от деца, та малко да го видя как се излага- хахахах.
Иначе, това е бахти тъпата игра. А и четох някаде, че Джина Стоева, ще спечели.
Не искаш ли да ме запознаеш с Финдо :P

SwEeT_PriNceSsS
10-27-2007, 16:58
и на мен българската версия не ми допада особено много.. [-( ...
иначе ме кефят барбадос а за играчи.. еми станислав може би :neutral:

chocoleptic
10-27-2007, 17:17
споко агонцев се връща със спец. мисия :grin: Иначе и аз исках да излезе ония мазен ***** военния Лъчо .. [-X

pampers
10-27-2007, 18:08
Много ме радват стриптизйора,Бъч и Финдо уникални са... :smt007 :smt008

rusalkata_
10-27-2007, 19:19
Новото племе има супер име \:D/ .Много е яко името "Дрейк" :-) .Снощи беше супер интересно и напрегнато.А вие забелязахте ли как някой се изсмя,когато чашата с вода падна върху Агонцев?Кой беше този,който се изсмя :neutral: ???

ако не се лъжа беше злето Бъч.

karri
10-28-2007, 14:23
a kade tochno izpratiha Agoncev che ne mojah da razbera?

Изпратиха го на "Острава на мъртвеца" :) .Престоятът на "Острова на мъртвеца" дава на всеки отпаднал възможност да остане в играта чрез дуел със следващия, напуснал Дрейк.Онзи, който успее да победи в повече двубои, ще може да се върне в племето :P .

shivacheva
10-28-2007, 16:53
Охо...в понеделник доста яка серия...трябва да се гледа...
А...верно ли някой се изсмял на Агонцев?Не съм чула...ако е бил Бъч изобщо няма да се очудя... ](*,)
Бтв и аз искам оня "военен" идиот да си ходи... :o

karri
10-29-2007, 08:40
Охо...в понеделник доста яка серия...трябва да се гледа...
А...верно ли някой се изсмял на Агонцев?Не съм чула...ако е бил Бъч изобщо няма да се очудя... ](*,)
Бтв и аз искам оня "военен" идиот да си ходи... :o

Да,вярно е.Някой му се изсмя.

Plamenchetooo``
10-29-2007, 12:52
Мен пък тази Станка от Барбадос много ме дразни :o

tItEufFf
10-29-2007, 15:48
Вчера ми казаха, че Агонцев щял да спечели ... На второ място - Джина, а на трето - Бъч. Не знам колко е вярно де....

&lt;black_soul&gt;
10-29-2007, 17:56
не го гледам тва шоу... нямам време... пък и не ми е интересно вече... по първия епизод бях запалена - ново реалити, голяма шумотевица... сега вече... тц! :-|
обаче повече ме кефеше оня Камен Во като водещ... имаше една велика реплика "... ние се намираме на 5 км от най-близкото населено място!.. " и крачеше насам-натам... 8-) просто онзи беше по-голям веселяк... тоя новия е прекалено дървен, много врещи на състезанията, като някой загубен футболен коментатор! ... [-(
любимо племе... онова дето първите състезания все губеше, обаче пак си правеха шоуто... много ме кефи... там почти всички са готини! :D :wink:

nanyy
10-30-2007, 21:11
Lelee gladahte li dne6noto ispitanie,ako moga taka da go nareka?? :-D Joro Kostadinov RLzzzz :grin: Ta dali go ima vuv vbox ??? :neutral: 6toto az ne moga da go namerq,pls ako go ima nqkoi da dade link4e pls

rusalkata_
10-31-2007, 19:18
Мен пък тази Станка от Барбадос много ме дразни :o

супер печена е.мен много ме кефи. :smt003
Chr!sSie,всеки може да си приказва каквото иска,но едва ли е вярно...на рекламата дадоха,че утре Агонцев се отказва от играта,за да може Дренски да се върне в племето.

nanyy
11-01-2007, 11:06
Lelee gladahte li dne6noto ispitanie,ako moga taka da go nareka?? :-D Joro Kostadinov RLzzzz :grin: Ta dali go ima vuv vbox ??? :neutral: 6toto az ne moga da go namerq,pls ako go ima nqkoi da dade link4e pls xoraaa pls

karri
11-02-2007, 14:46
Мен пък тази Станка от Барбадос много ме дразни :o

супер печена е.мен много ме кефи. :smt003
Chr!sSie,всеки може да си приказва каквото иска,но едва ли е вярно...на рекламата дадоха,че утре Агонцев се отказва от играта,за да може Дренски да се върне в племето.

Оо не знам,но аз не видях нищо,което да показва,че Агонцев се е отказал,но може пък затова да е плакал 8) .

Reed
11-02-2007, 16:47
В едно списание пишеше,че Джина е на първо място...а на трето Бъч..
надявам се да не е така :)

karri
11-03-2007, 08:40
В едно списание пишеше,че Джина е на първо място...а на трето Бъч..
надявам се да не е така :)

Аз разбрах,че на първо място е Джина,на второ Жоро стриптизьора,а на трето е Бъч :) .Дано да е така =; .

rusalkata_
11-03-2007, 11:56
Мен пък тази Станка от Барбадос много ме дразни :o

супер печена е.мен много ме кефи. :smt003
Chr!sSie,всеки може да си приказва каквото иска,но едва ли е вярно...на рекламата дадоха,че утре Агонцев се отказва от играта,за да може Дренски да се върне в племето.

Оо не знам,но аз не видях нищо,което да показва,че Агонцев се е отказал,но може пък затова да е плакал 8) .

еми снощи го излъчиха епизода и Агонцев наистина се отказа!така че спрете с измислените си информации кой е спечелил щото както виждате не са верни.гледайте си шоуто и чакайте финала,за да разберете. :)

karri
11-10-2007, 09:12
Този "Сървайвър" ми харесва много повече от първия.Водещия е по-интересен,а и участниците :) .Аз мисля,че следващият,който ще изгонят, е Сашо.А от Станка и Георги Дренски искам да остане Дренски 8) :grin: .

sun_song
11-10-2007, 10:37
Барбадооос,а от миналия Вокил =D>

karri
12-01-2007, 09:23
На същото мнение
Btw Финдо каза,че Джина е взела парите :wink:

Кога го е казал :-k ?В някое интервю ли?
А иначе Джина е супер :mrgreen: .
На мен и 1 фр.
Darkness:,не си мисли,че ще ти повярвам :smt005 :smt006 .



Ок не ми вярвай :wink: той не ми го е казал на мен лично,а на 1 фр който ходи в Панчарево на фитнес :)

Ееееее и какво стана сега.Джина ли взе парите,а :Darkness:. ::: :!: :?: Хи хи хи,явно Финдо те е излъгал(ако казваш истината) :grin: :grin: :grin: :D :razz: :-P.

DisciplineAndOrder
12-01-2007, 13:47
Аз съм за Бъч.И Лъчо да спечели няма да е зле. :wink:
Иначе бях за Агонцев. :)

karri
12-01-2007, 15:27
Аз съм за Бъч.И Лъчо да спечели няма да е зле. :wink:
Иначе бях за Агонцев. :)

Ами Лъчо вече го изгониха и не може да победи 8) .Иначе аз сам за всеки друг,но не и Дренски :-P .

Reed
12-01-2007, 16:38
Иначе аз сам за всеки друг,но не и Дренски :-P .
И аз!!

LannyBarbie
12-03-2007, 17:08
Сега съм за Бъч:) иначе преди бях за Финдо :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

chocoleptic
12-04-2007, 05:30
хаха вече ми е безинтересно.Всички знаят,че Жоро-стриптиза взима парите.

KlaRiSSa
12-04-2007, 20:38
аз бях за Финдо, ама отпадна :cry: а най-много ме дразни Бъч