PDA

View Full Version : Аз съм на 14, той - на 21



teen.f
10-21-2007, 16:29
zdr az sym na 14 god i si haresvam edin batko na 21 s nego se poznaame ve4e ot po4ti godina i toi me priema kato priqtelka i mi dava syveti (puka mu za men vijdam tva ) ama na men ne mi se iska samo da sme priqteli ko da praq pls pi6ete [/b]

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

10-21-2007, 16:34
Ами щом е такава разликата мисля , че той само за секса иска да те използва и дори само за приятел не мисля , че е хубаво да го използваш :roll: Сри ако греша ! :wink:

Sweet__Dream
10-21-2007, 16:34
Kazvat,4e godinite za lubovta nqmat zna4enie.Imat makar i da e malko.Po tova ,koeto kazva6 toi ne izpitva kum teb ni6to pove4e ot priqtelstvo. :-k Nameri si edno hubavo mom4e na tvoqta vuzrast,no izborut e tvoi..Uspeh :wink:

teen.f
10-21-2007, 16:44
misi za syvetite

ubuntu
10-21-2007, 17:00
Тва не е нищо познавам един който е почти 24 годишен и ходи с 14 годишна . . . Нз що ама мен ме е страх от толкова малки смисал за мен са си все още деца колкото и да е отракана само като знам годините и все едно ми е сестра я чувствам . . . Виж ако ти си на 24 а той на 31 е по възприемливо но 14 и 21 не е ... кофти е а и е опасно за него!

Shane92
10-21-2007, 17:07
амиии има възможност той да те хареса но си мисля че разликата е големичка....ти си още момиче а той е вече мъж. Нещата които искате са различни. Ако разсъждаваш като по-голяма може и да си допаднете. Но попринцип мъжете на 21 ще са с теб докато им пуснеш , направито го и после прав ти път. Не знам дали и той е такъв нооо ... защо трябва да се захващаш с толкова голям? Защо не си намериш някой батко на 16 примерно...или на 18...21 е прекалено. Аз не бих ходила с 21 годишен...просто си мисля че е прекалено голям за теб. А щом те приема като приятелка...не си проваляй отношенията. :wink: Не мисля че си струва , има голяма възможност да се разочароваш :wink:

BeBsItO
10-21-2007, 17:09
hmm i men edno ''mom4ence'' na 23 g. , predi blizo g me svalq6e nai nahalno. daje naprao si mi go kaza... edvam se oturvah ot nego. s meseci mmi zvane6e i t.n, i nai lo6oto be6e 4e rabote6e katop bodigard v staroto mi daskalo :smt012 :smt012 :smt012 mn gadno se polu4i..

Cool_Bitch
10-21-2007, 17:09
Както разбирам от думите ти той те приема само като фр и нищо повече според мен трябва по някав начин да разбереш дали може да се получи нещо м/у вас.Ако ли не-да го забравиш е наи-доброто решение,за да не се измъчваш. :-k

tuzaro
10-21-2007, 17:24
hmm i men edno ''mom4ence'' na 23 g. , predi blizo g me svalq6e nai nahalno. daje naprao si mi go kaza... edvam se oturvah ot nego. s meseci mmi zvane6e i t.n, i nai lo6oto be6e 4e rabote6e katop bodigard v staroto mi daskalo :smt012 :smt012 :smt012 mn gadno se polu4i..не че нещо ама тва нас кво ни засяга кой те свалял или просто искаш да си интересна :-D а за авторката той на 21 ти на 14 тва са 7 години разлика пак и той трябва да е педофил та да се занимава с 14 годишни... Фани си някой колкото тебе

Wrathchild
10-21-2007, 17:48
Хаха много позната история. Като бях на 14 и аз си харесвах един на 21...
Само дето аз се отказах от него, просто реших, че разликата е твърде голяма и той може да ми бъде единствено приятел.

koalka
10-21-2007, 17:52
Еми, ще ти дава съвети-той е много по-голям от теб!Освен това съзнава и вижда разликата ви.Харесай си някой на твоята възраст или поне не чак толкова голям. :wink:

babity
10-21-2007, 17:58
На 14 харесвах батко на 20.И той ми даваше съвети и ме напътстваше и ми помагаше, и аз като теб реших, че искам повече. Реших, че ще пробвам... Не само, че не се получи, ами и си развалихме приятелството. Сега не се понасяме и се избягваме. Аз мислех, че той е единствения, който някога ще харесам и действах мн глупаво (точно като на 14)... Та... няма кво да се лъжем. Шансовете ти са нищожни (меко казано). Ако е искал нещо е щял да предприеме нещо за да ти покаже, а той с нищо не е показал, че иска повече от приятелство... сама си прави изводи! :|

B3B0K
10-21-2007, 18:04
zaebi 4esto se slu4va samo za sexa e [-(

Dark_Angel_F
10-21-2007, 18:14
Ами този "батко " явно има добри намерения към тебе и ако искаше нещо повече от теб освен приятелство щеше да го покаже. За това недей предприема нищо.

KaTinCeTy
10-21-2007, 18:31
Ти все пак си на 14, а той на 21, всъщност 7 години не е чак толкова голяма разлика, но възрастта, в която си ти и, в която е той са прекалено различни. Имам предвид това, че на 14 човек има съвсем различно мислене и цели в живота от човек, който е на 21. А той едва ли вижда в теб обект на желанието, а по-скоро гледа на теб като по-малка сестра, на която да дава съвети. И да изпитва някакво увлечение по теб, едва ли би се получило нещо на този етап. Може би след около 5 години някъде има по-голям шанс да се получи нещо, но на тази възраст, в която си е по-добре да си намериш някой, който е на твоята възраст някъде. :wink:

^^^БоГинЯ^^^
10-21-2007, 18:39
прави квот искаш ама да не съжаляваш после!! тфа не ехапка за сяка уста само лекооооо и relax))) \:D/ \:D/ \:D/

Violenza
10-21-2007, 19:41
Ами щом е такава разликата мисля , че той само за секса иска да те използва и дори само за приятел не мисля , че е хубаво да го използваш :roll: Сри ако греша ! :wink:
Ти изобщо прочете ли к'во си написала?
Пфф...нямам думи.

По темата - той най вероятно те възприема просто като по-малка приятелка.
Харесай си някой по-малък.

tuzaro
10-21-2007, 19:54
прави квот искаш ама да не съжаляваш после!! тфа не ехапка за сяка уста само лекооооо и relax))) \:D/ \:D/ \:D/тва е коментар един път...

Pafkata
10-21-2007, 20:03
dosta izt1rkana tema :smt005 kakto i da e za lubovta godinite nqmam zna4enie no v tvoq slu4ai ne e lubov taka 4e go ostavi

anSsito
10-21-2007, 20:03
Ъъъ абе нещу е големичък за тебе.. Погледни реално,дори и да има някакав шанс да тръгнете,то връзката ви ще е обречена.. Всеки има различни виждания... пък и той е човек,който вече тряа да мисли за бъдещето си,а ти си все още си безгрижно момиче.. По-добре е да си намериш някой по-подходящ за теб и с по-малка разлика в годините.. Продължите саму с приятелските отношения,но нищо повече ;)

My_Dear
10-21-2007, 20:23
Не прави нищо.
Много си малка. Дори и да не го осъзнаваш, фактите не могат да се променят. Ти не си жена още, докато той е мъж. И той не би погледнал на теб като нещо повече от просто едно малко момиченце.
Сори, ако не ти харесва истината, обаче е така. Ако мъж над 20 години започне да се задява с теб и да те сваля, да знаеш, че той е пълен идиот и кръгла нула. И нищо няма да ти даде, а само ще ти вземе.

momchence_89
10-21-2007, 20:40
Ако си момиче само за секс хващай го веднага.. Ако искаш сериозна връзка намери си момче на твоите години.. Какво търсиш съвет тука ти ако си решила че ще ходиш със него значи ще ходиш каквото и дати казваме... Така че оправяй си проблема тука всеки щети кажа едно и също... :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

yuyuto
10-21-2007, 20:51
Ку-ку напълно... :smt011 :smt011 :smt011

HePeAJIeH
10-21-2007, 21:41
Не тръгвай с него!Ще те изчука и ще те зареже!Той е мъж ти-дете,смисъл-НИКАКЪВ! Плюс това само ще излагаш човека и ще му създадеш реноме на педофил! :-D

Blab
10-21-2007, 22:00
Не прави нищо.
Много си малка. Дори и да не го осъзнаваш, фактите не могат да се променят. Ти не си жена още, докато той е мъж. И той не би погледнал на теб като нещо повече от просто едно малко момиченце.
Сори, ако не ти харесва истината, обаче е така. Ако мъж над 20 години започне да се задява с теб и да те сваля, да знаеш, че той е пълен идиот и кръгла нула. И нищо няма да ти даде, а само ще ти вземе.
Както винаги съгласна!
На 14 си, за Бога!На 21 може да не е особено зрял, но ти със сигурност не си дорастнала сериозна връзка.Това е моето мнение.
На 13-14-15 бях влюбена в момче на 19-20-21(пораства и той :lol: ) и си давах сметка колко раздалечаваща е разликата ни в онзи период.

EvilBrunette
10-21-2007, 22:06
Целиш се малко много високо. :wink:

BAYO
10-22-2007, 01:11
И да ... така е. Ама лети и мноо на високо и скоро ш' падне и ш' боли :lol:

нЕщАсТнО мОмИчЕ
10-22-2007, 04:05
мила,моя близка се е забърквала точно в ситуация като тази....само че баткото бил италянец :smt119 и като го видяла мн го харесала и започнала да го сваля и оня и се хванал :smt117 и почнали да се натискат... излизали заедно и един ден ози и предложил да отидат в хотелската му стая и да се е*ат и тя приела!!! :smt104 качила се в таксито и когато стигнали до хотела в който бил отседнал,слезли от таксито........ и тя се досетила че прави огроооооооооооомна грешка и побягнала....
и тоя продължава да и досажда с SMS - си от типа на: I want you...i want to kiss you...
или Be mine...i want to play with you one sex game...
и разни такива , та затова не се хващай с тоя !!! [-( [-X

gangstata
10-22-2007, 08:31
awe dete ti sama kaza,4e te suvetva i moje da my pyka za teb,no me sumnqva 4e v smisula,koito ti se nadqva6

Na7a6a
10-22-2007, 08:54
Ами да ти кажа всеки сам преценява, зависи от хората. Така като чета какво си написала ми се струва, че той няма любовни чъвства към теб, а просто приятелски. В това няма нищо лошо, разбира се, но ти искаш нещо повече..а поне да си забелязала от негова страна някакво по-специфично отношение, което да ти дава надежди? Ако не, останете просто приятели, а ако да-почакай да видиш какво ще се случи.
И аз за пореден път казвам, че не всички хора са еднакви, не ги слагайте под общ знаменател! Това че тя е на 14, не значи, че е недорасла пикла, може да е много зряла за възрастта си! Това, че той е на 21 съвсем не означава, че трябва вече за женитба да мисли, или пък, че иска да спи с нея! Много добре знам какво говоря! Айде със здраве :wink:

jeni_to
10-22-2007, 09:49
забрави го той те приема като фр
пък и годинките са доста ти на 14 а той на 21 :shock: лично аз не виждам бъдеще :-k

teen.f
10-22-2007, 10:16
blagodarq na vs mislq 4e nai dobre e da ostanat ne6tata taka- da si ostanem samo fr 6ot naistina razlikata v god ne e hi4 malka pyk i toi edva li nqkoga 6te me prieme kato ne6tu pove4e ot fr

DevilWish
10-22-2007, 10:20
Може наистина да те използва ,но не съди по годините му...наскоро имах една връзка с доооста по-голямо момче от мен и тя продължи страшно много време и нямаше и да е приключила още ако не трябваше да се преместя в чужбина...Така че ти си при твоя приятел ,ти виждаш как се държи той с теб ,така че ти можеш да прецениш ситуацията най-добре.
Успех!

monityY
10-22-2007, 10:22
nali sama kazva6 4e toi te priema kato priqtelka?ti su6to nego.. togava problema e reshen!problem nqma :lol: 6toto ako ne be6e taka nae6 li kfo 6te6e da stane... 6te6e da te naebe i posle da te zaebe.. sama si pravi izvodite.... :)radvam se 4e pi4a te ima samo kato fr 8)

Veno0m
10-22-2007, 10:23
Според мен не трябва да правиш никаква крачка нагоре!Все пак си само на 14!А той е доооста по-голям от теб и мисли за съвсеем различни неща.Моля те,осъзнай се и се одръпни от този мъж. :|

Maiden`Fenka
10-22-2007, 11:13
:-k малка си още :twisted:

N0_feAR
10-22-2007, 15:40
Казват, че в любовта граници няма, но човека не ти е показал с нищо че те харесва. Абе според мен си намери някой на твоите години

teen-girl
10-23-2007, 16:29
Zdr spored men ne trea da se izma4va6 i da tarsi6 ne6o pove4e ot tozi 4ovek osven priqtelstvo spored men na teb tva ti e dostata4no :wink: privle4i mu vnimanieto no kato fr xaide mn mn uspex4eta :P

GregoryHouse
10-23-2007, 16:50
ПЕДОФИЛИЯ !! САМО ЗА СЕКС 1000% ПРОСТО НЯМА кАкВО ДА МУ ПРЕДЛОЖИШ ОСВЕН МЕКА КОЖА И ДЕВСТВЕНО....

MayKyTy
10-23-2007, 18:25
ПЕДОФИЛИЯ !! САМО ЗА СЕКС 1000% ПРОСТО НЯМА кАкВО ДА МУ ПРЕДЛОЖИШ ОСВЕН МЕКА КОЖА И ДЕВСТВЕНО....
можи тва да иска да му предложи :roll:

antifreeze
10-24-2007, 13:34
hmmm...razlikata ne e malka no....lubovta nqma granici ( ako naistina e lubov de...) taa... po temata- ako naistina go iskash i smqtash che e podhodqst za teb pokaji mu kakvo tochno iskash....nishto ne gubish :wink:

hatercrew
10-28-2007, 12:53
Според мен не трябва да правиш никаква крачка нагоре!Все пак си само на 14!А той е доооста по-голям от теб и мисли за съвсеем различни неща.Моля те,осъзнай се и се одръпни от този мъж. :|


=D> =D> =D> =D> =D> =D>

kobrichka
10-28-2007, 13:20
zdr az sym na 14 god i si haresvam edin batko na 21 s nego se poznaame ve4e ot po4ti godina i toi me priema kato priqtelka i mi dava syveti (puka mu za men vijdam tva ) ama na men ne mi se iska samo da sme priqteli ko da praq pls pi6ete [/b]

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Еми то и на мен ми се искат мн неща ама.....
По темата: нямаш шансове,поради факта,че това са 7 години,попринцип не са мн,ако ти си на 20,а той на 27,НО ти си на 14.Какво ще търси 21 годишен `батко` при теб?Вие двамата имате съвсем различни интереси и различно мислене.Нека ти остане само приятел,но не и нещо повече.
Ох омразна ми от такива теми :-x

flowerlina
10-28-2007, 13:54
И аз на твойта възраст харесвах един 20год батко,а той ме приемаше като сестричка и просто си наложих да го забравя.Направи това и ти :wink:

thedutchess
10-28-2007, 14:09
[-X Тц! Нема смисъл, мацко. Първо да отбележа космическата разлика, която по-принцип не е космическа но... ти си на 14 - още си си дете, а той е мъж на 21 със съвсем други желания (е не знам може и ти да имаш такива желания, твоя си работа)... Второ - той ако искаше да има нещо повече с теб, предполагам, че е щял да ти покаже, а не да се държи само като фр. Така че най-добре си останете фр. така ще имаш едно повече приятелство отколкото провалили се отношения от където и да го погледнеш!

galina_3
10-28-2007, 14:12
[-X аз пък си мисля,че годините не са малко,но не са и мн,след като се инт от ено 14 год.момиче значи е добричък(но все пак ти си зн дали е така). наистина моеш да го забравиш,но моеш и да флиртуваш малко с него и ако той ти отвърне начи не те смята за малка :smt008

galina_3
10-28-2007, 14:14
колкото до секса само ти моеш да си решиш дали ши стане (ако тръгнете де) пък и ако стане той ши зн как да го направи

успех :wink: