PDA

View Full Version : Гинеколог или?



Hayashi
10-21-2007, 17:36
Значи имам бяло течение от доста време.Майка ми нали ми обесни всичко,но все пак всички с когото съм говорила ми препоръчват да отида на гинеколог.Проблемът ми е,че наистина страшно много се притеснявам как да кажа на майка ми за това.Нали все пак искам тя да ме заведе,но всеки път когато реша да говоря затова се отказвам.Надявам се да споделите вашият опит за това и ако може някак да ми помогнете :(

Sunrisee
10-21-2007, 17:42
Imai malko tyrpenie de;-) Obiknoveno 2 godini ili po-malko (pri vseki razlichno) predi da ti doide imash bqlo techenie.Moje skoro da ti doide,taka che bydi vinagi podgotvena!:} No ako shte se uspokoish-otidi pri ginekolog;]

Cool_Bitch
10-21-2007, 18:27
Spored mene nai-dobre 6te bade da spodeli6 s maika si toq problem i da poseti6 ginekolog. :-k

Seducti0n
10-21-2007, 18:34
Миличка,няма от какво да се срамуваш.Просто седнете двете и си поговерете.Все пак става въпрос за здравето ти!Намери гинеколог и не отлагай повечче.Дано не е нещо сериозна.Спокс. :wink:

foreverr
10-22-2007, 11:15
Aми иди с някоя фр на гинеколог-не е задължително с майка ти-иди до личната земи си направление за гинеколог и ще ти вземат потребителска таксса 1.80, а мои и нищо да не ти вземат :wink:

fiama
10-22-2007, 15:25
Мила, сподели с майка си, че искаш да отидете на гинеколог- тя няма да ти откаже, напротив- ще те подкрепи и придружи. :)