PDA

View Full Version : Искам малко помощ ,ако има студенти:)))



so^sweet
10-21-2007, 17:50
Има ли някой който учи медицина или архитектура!Колкото и да е странно колебая се между двете и искам да поразпитам някой който учи едно от двете:)))

MiRaCuLiXbb
10-21-2007, 20:00
Кажи какво те интересува, аз съм медик.

sladkata_sisi
10-23-2007, 15:23
За да не отварям друга тема, ще питам тук. Доколкото разбрах в България медицина се кандидатства с оценките от дипломата и изпити по химия и биология, а в чужбина с изпити по езика и дипломата, но ми казаха, че в чужбина гледат и дали си имал някви други постижения (примерно в спорта) и някакви такива неща. Така ли е? Защото това за спорта малко ме съмнява (все пак какво общо има това с медицината :roll: ).

find_m3
10-23-2007, 15:26
За да не отварям друга тема, ще питам тук. Доколкото разбрах в България медицина се кандидатства с оценките от дипломата и изпити по химия и биология, а в чужбина с изпити по езика и дипломата, но ми казаха, че в чужбина гледат и дали си имал някви други постижения (примерно в спорта) и някакви такива неща. Така ли е? Защото това за спорта малко ме съмнява (все пак какво общо има това с медицината :roll: ).

гледат извънкласни дейности не просто кво си тренирал :wink: хората държат на амбициозни и всестранно развити личности

sladkata_sisi
10-23-2007, 15:28
Мерси, find_m3 :)

fiama
10-23-2007, 17:09
Малко е странно колебание между медицина и архитектура, и за двете специалности се иска твърда воля и много учене, така че вземи се в ръце, и не се колебай много- много. А иначе това за спорта, както и други извънкласни дейности е много важно при кандидатсване в чуждестранен университет.

AliceSw
10-23-2007, 18:04
кои клас си?

Didko89
10-23-2007, 21:55
Отговора на романтика: "Учи това, което те радва и те прави щастлив/а".
Отговора на реалиста: "И нийд мъни".
Ако започнеш да учиш медицина ти пожелавам от все сърце да станеш много добър лекар, и да допринесеш за българското здравеопазване!(което за нищо не става....)