PDA

View Full Version : Ще подкрепите ли ученическата стачка?



Forest_girl
10-21-2007, 18:24
Е, на 24ти в София на площат Съединение ще има стачка и доколкота разбрах във Варна също ще има. Е, вие ще отидете ли?

DoomShadow
10-21-2007, 18:30
za jalost nqmam vyzmojnost da ida , no ina4e bix q podkrepil

kPuCkA
10-21-2007, 18:36
Задължително ще отида!!! Няма да оставя да ни правят на балъци....Не сме заслужили такова отношение и нямаме нищо общо с техните заплати...нека колкото може повече хора да отидат..заслужава си!!

bebito0o
10-21-2007, 18:50
Задължително ще отида!!! Няма да оставя да ни правят на балъци....Не сме заслужили такова отношение и нямаме нищо общо с техните заплати...нека колкото може повече хора да отидат..заслужава си!!



=D> =D> \:D/ \:D/

сеедно аз съм го писала само аз ще добавя че е време и ние да се обединиме!!!

Forest_girl
10-21-2007, 19:03
Аз да ви кажа се чудя...
Защото има два варианта - или да ни отрежат от Ваканциите, или да ни анулират годината. Като чели първия вариант е по-добър. Не мислите ли?

Kisses_P
10-21-2007, 19:55
Аз да ви кажа се чудя...
Защото има два варианта - или да ни отрежат от Ваканциите, или да ни анулират годината. Като чели първия вариант е по-добър. Не мислите ли?има и трети вариянт- някои уроци отпадат, намаляват броя необходими оценки, махат входните... защо ние трябва да сме ощетени?!
колкото до въпроса- подкрепям ученическата стачка и ако има с кой ще отида задължително

Jamalska
10-21-2007, 20:15
Само 12кл и то навършилите 18 имат законното право да стачкуват :/
Аз 18така го правя чак декември а и дори нз за ко е тая стачка..кото и да се случи ми е през....

slavito007
10-21-2007, 22:40
Оф абе подкрепям я ама да стачкуваме , да не стачкуваме - все ни чул някой. Та те даскалите не чуват камоли нас. :smt013

HePeAJIeH
10-21-2007, 22:54
Подкрепям но нямам възможността да присъствам!Със или без мен резултата няма да е по-различен!Една птичка пролет не прави :P

Sunrisee
10-21-2007, 22:56
Bih q podkrepila..shtom uchitelite mogyt da stachkuvat,shto i nie da ne mojem !? Za jalost sym vyzprepqdstvana i nemoga da otida

Blab
10-22-2007, 00:24
Надявам се авторката скоро да влезе в класната стая, защото има нужда.("Т" и "д" на клавиатурата не са една до друга.)
По темата:
Непълнолетна съм.Не съм запозната с целите на стачката.(предполагам, че матурите са причината :roll: )

нЕщАсТнО мОмИчЕ
10-22-2007, 05:14
Надявам се авторката скоро да влезе в класната стая, защото има нужда.("Т" и "д" на клавиатурата не са една до друга.)
По темата:
Непълнолетна съм.Не съм запозната с целите на стачката.(предполагам, че матурите са причината :roll: )

е па объркало се е момичето ти пък да не си перфектционист/ка ? а?
не вярвам че вс ти коментари са без грешка [-X

Symphony of Destruction
10-22-2007, 06:13
Не, не я подкрепям. Каквато каша е в момента, още по-голяма каша ще стане, като започнат и учениците да протестират. Освен това си подкрепям даскалите!! :)

great_mari
10-22-2007, 06:18
abe hora osuznaite se kude 6e hoim da sta4kuvame kato nqmame navur6eni 18 godini!!!I da iskame - NE MOJEM [-X #-o
a i dori tva da stane - koi 6te vi 4ue - vel4ev li,ore6arski li,stani6ev li,ili purvanov?a? - nikoi!!!osuznaite se ve4e i stiga s tiq prostotii prosto istinata e 4e kvoto i da pravat ministrite i u4itelite,preebanite sme NIE i ne mojem ni6to da napravim #-o :smt012 :smt011

lonely_boy
10-22-2007, 06:34
abe hora osuznaite se kude 6e hoim da sta4kuvame kato nqmame navur6eni 18 godini!!!I da iskame - NE MOJEM [-X #-o
a i dori tva da stane - koi 6te vi 4ue - vel4ev li,ore6arski li,stani6ev li,ili purvanov?a? - nikoi!!!osuznaite se ve4e i stiga s tiq prostotii prosto istinata e 4e kvoto i da pravat ministrite i u4itelite,preebanite sme NIE i ne mojem ni6to da napravim #-o :smt012 :smt011

напълно те подкрепям...който отиде там, само ще се разкара напразно :smt005 а пък изцяло сме си преебани...или без ваканция, или без учебна година #-o не искам да ми анулират годината, ама....такъф' е живота, суров и ку*** :smt089

Violenza
10-22-2007, 07:04
пхахах то сега само ученическа стачка липсва... :lol:

Eрнст Баркман
10-22-2007, 07:07
уф няма да стане

Loshotia
10-22-2007, 07:22
abe hora osuznaite se kude 6e hoim da sta4kuvame kato nqmame navur6eni 18 godini!!!I da iskame - NE MOJEM [-X #-o
a i dori tva da stane - koi 6te vi 4ue - vel4ev li,ore6arski li,stani6ev li,ili purvanov?a? - nikoi!!!osuznaite se ve4e i stiga s tiq prostotii prosto istinata e 4e kvoto i da pravat ministrite i u4itelite,preebanite sme NIE i ne mojem ni6to da napravim #-o :smt012 :smt011

напълно те подкрепям...който отиде там, само ще се разкара напразно :smt005 а пък изцяло сме си преебани...или без ваканция, или без учебна година #-o не искам да ми анулират годината, ама....такъф' е живота, суров и ку*** :smt089
Абеее, не разбра ли и глухия и слепия, че НУЛЕВА ГОДИНА НЯМА ДА ИМА!!!Станишев ви гго каза, Първанов ви го каза, кой още искате- папата?

ThunderGoddess
10-22-2007, 08:12
Не, това са глупости и простотии на търкалета и никой няма да ви чуе, моля ви се разберете го. В парламентарния контрол ще ви се смеят. И без това сега споменаха за вашта организация и стачка и честно както ми се плачеше, че Даниел Вълчев чете вестниче докато му говорят за образование, така ми стана смешно като се надигна въпрос за тая стачка. Ще ви обрулят само ченгетата :smt005 :smt005 . Сега полтиците си имат други грижи и заниятия - Първо: местните избори - всички са съсредоточени там. 2-ро вота на недоверие, който днес се обсъжда и трето стачката на учителите, която е далеч по-важна от вашата. Политиците ясно казаха, че матури ще има и не ви питат дали ви харесва или не :smt019

Dissenter
10-22-2007, 08:51
Весто да се вдигнете срещу матурите,вие стачкувате да не ви правят на балъци.Като гледам,сте си направо балъци.Да не ги ощетявали.А матурите не ви ли ощетяват,като ви карат да взимате изпит,който никой вуз не приема :wink:

find_m3
10-22-2007, 08:52
За матурите няма да протестирам ,щото ще се размине само на 12 клас ,а мен тва не ме грее (особено на тва скапано време :smt005 ).грее ме да съм си в нас на топло и да си мързелувам.


иначе за тия дет не са навършили 18 кво?ако се съберат 2000 души примерно да не йм кажат нещо :lol: ше ги арестуват или кво? :lol:

malko mace
10-22-2007, 08:59
Не подкрепям ученическа стачка и 100% няма да отида,а и нямам навършени 18,за да стачкувам!!!

KaTinCeTy
10-22-2007, 09:13
Аз няма да отида. Първо, че нямам 18 г. и следователно нямам право да стачкувам, и второто е, че никак не ми харесва идеята на тая студ да мръзна по стачки.

zvezdichkaaa
10-22-2007, 10:38
Аз няма да отида. Първо, че нямам 18 г. и следователно нямам право да стачкувам, и второто е, че никак не ми харесва идеята на тая студ да мръзна по стачки.

Да аз също,пък и ми се струва много безмислена,кой ще ни чуе и да идем?

Psychoalgie
10-22-2007, 13:48
идиоти.

victimofpain
10-25-2007, 12:01
Колкото чуват исканията на учителите и ги удовлетворяват толко ще чуят и учениците...

SunnyG
10-25-2007, 17:01
Никой няма да ви поиска лични карти да ви провери дали имате години да ПРОТЕСТИРАТЕ,не да стачкувате.Аз ще се включа в тълпата,защото моето бъдеще зависи от това,което ще получа като образование в 12 клас,а до момента не получавам нищо!

MagnetiC
10-25-2007, 17:45
До колкото разбрах протеста е относно матурите и относно наваксването на материала... относно матурите смятам че трябва да ги има, защото това е начин да се подобри образованието на подрастващите (съжалявам ако някой не е доволен от изказването ми, но това си е личното ми мнение), отностно наваксването на материала- подкрепям протеста, но засъжаление не съм нито от София ,нито от Варна и няма как да ида там..
Колкото до смисъла на протеста и до ефиктивността му... може ако идат 100 човека никой да не обърне внимание, но смятам че ако идат поне 1000 или 2000 то все ще има някакво значение...

SunSet_GirL
10-25-2007, 19:04
Аз мисля , че няма смисъл от тая стачка.Първо защото тези , които ще отидат да стачкуват ще си спасят само техните задници и за набора след тях матури пак ще има - това е ясно.И второ - според мен е по-добре да има матури защото повярвайте ми има разлика от какво училище излизаш и каква диплома показваш.Трябва да има някакъв тест , чрез който накрая след завършване на средното да се прецени кой колко знае , защото само ние си знаем колко учим , докато сме на училище.И не може ученик който 4 години се е трудил и е учил съвестно , да има по-ниска диплома и да бъде изместен от някой друг дето цяла година нищо не е правил и пак си е изкарал оценките , но са под съмнение знанията му.Просто не е честно така!

vodolei4e_m
10-25-2007, 19:13
Оф абе подкрепям я ама да стачкуваме , да не стачкуваме - все ни чул някой. Та те даскалите не чуват камоли нас. :smt013

Да, но ние НЕ ИСКАМЕ ПАРИ, ИСКАМЕ да не ни нарушават правата! Това не е нищо, което е непостижимо! Става съпрос за морал и етика! А всички които са под 18 години може да отидат, за да са повече хората а представители ще бъдат 12 клас...

vodolei4e_m
10-25-2007, 19:17
Аз няма да отида. Първо, че нямам 18 г. и следователно нямам право да стачкувам, и второто е, че никак не ми харесва идеята на тая студ да мръзна по стачки.

Да аз също,пък и ми се струва много безмислена,кой ще ни чуе и да идем?

АБЕ ВИ ТЪПИ ЛИ СТЕ! ТОВА НЕ Е СТАЧКА, А ПРОТЕСТ, ДА ПРОТЕСТИРАТ МОГАТ ВСИЧКИ! АКО СТАВА ВЪПРОС И УЧЕНИЦИТЕ НЕ МОГАТ ДА СТАЧКУВАТ ПРЕЗ УЧРБНО ВРЕМЕ АКО ЩЕ ДА СА И 12 КАЛС И ДА СА НА 19 ГОДИНИ!