PDA

View Full Version : спомените ми се губят



nata6ka
10-21-2007, 20:06
не си спомням нищо от началото на живота ми та чак до 5ти клас него си го спомням мн бледо но като се замисля си спомям бледо и 6-7 клас :| а съм само в 10ти клас :cry: .кво ми има ? на някой да му се случват подобни неща?? защото е много гадно да слушаш някой как разказва детството си пак ти нищо да не можеш да кажеш.пак и не си спомням кво съм учила което още повече ме отчаива.питах майка ми кви ми е тя вдига рамене..........

Cool_Bitch
10-21-2007, 20:17
Na men mi se e slu4valo da ne si spomnqm opredeleni momenti,no pak 4ak do 5 klas.....mn int :-k

nata6ka
10-21-2007, 20:22
da we i to ei taka spomnqm si samo nqkvi momenti ma to samo sekyndi ot tqh i govorim cqlata decka gradina ama vaob6te ne si q spomnqm magla 4ak do 5ti klas

Hayashi
10-21-2007, 20:34
Иди при психолог.Във всяко училище има такъв и може да говориш с него безплатно! :)

Sunrisee
10-21-2007, 22:09
E,i az ne si spomnqm mn neshta ama.. :lol: prosto tezi momenti ne sa bili tolkova vajni za teb ili nz..Podkrepqm mnenieto a psihologa

Blab
10-21-2007, 22:14
Аз пък имам някаква супер глупава памет - запомням напълно незначими....обикновени моменти, което ме изнервя ужасно много...Примерно, мога да кажа кой с какво е бил облечен преди месец-два и прочие...
И помня детството си, естествено не толкова подробно, както последните 4-5 години, но не съм забравила каквото и да било.

swords1010
10-21-2007, 23:08
Ами загуба на дълготрайната памет, струва ми се! :-k

10-21-2007, 23:12
Това е следа от отвличания на извънземни... Ако наистина ти се губят периоди от времето ! :)

pepitaaa
10-21-2007, 23:56
оф имало и друг късопаметен като мен :-D направо се отчайвам вече... 10 мин се чудя какво съм яла вчера (е сега се сетих учудващо бързо) ама не мога да помня. Или пък съм говорила по телефона с някой току що и не помня точно какво сме си говорили, смисъл помня обаче ми се губи тук там нещо :)... трябва да си купя гинкоприм :-D. А пък най-странното е, че помня - например съм писала нещо по англ в тетрадката и помня от лявата или дясната страница е било отгоре или отдоло...мн странно #-o :-D

gorska
10-22-2007, 07:38
ха, ми че то и аз не си спомням нищо до пети клас.. От петия си спомням, само малко, както и от шести и седми, абе и аз не помня мнооо,
например майка ми кат ми каже да направя нещо след 5 минути вече ще съм забравила...
Мен тва не ме притеснява, да ти кажа... не знам за тебе
е, вчера си спомням какво ядох, но за миналия ден - НЕ :roll:

aP0kAlIpSiS
10-23-2007, 00:21
[quote="be_true"]Аз пък имам някаква супер глупава памет - запомням напълно незначими....обикновени моменти, което ме изнервя ужасно много...Примерно, мога да кажа кой с какво е бил облечен преди месец-два и прочие... [quote]

Същата работа. Мога да ти пресъздам дума по дума разговори от преди 2 години,но редовния ми номер сутрин е да си забравям чантата за даскало....