PDA

View Full Version : Щастливи без любов? И това е възможно!



marry
10-21-2007, 20:23
Както виждате аз съм новичка тук, тъй че, моля да ме извините ако вече има такава тема.
И така, гледам темите във форума и да ви кажа не схващам как може да има толкоз нещастен народ?! Абе хора, що сте се отчаяли така? Едни ще се самоубиват, други пък решават, че света е свършил, само защото ги е зарязал/ла еди-кой/коя си. Я се стегнете! И аз така преди време се бях отчаяла, бях потънала в мъка по невъзможната любов(която всъщност дори не беше любов)... Но се осъзнах навреме и сега мога да ви кажа че се чувствам ЩАСТЛИВА, дори без любов. Вярно, някои казват, че се чувстват щастливи само когато са влюбени... Е, чак пък толкова! Според мен не е нужно да си влюбен, за да си щастлив. В смисъл - аз съм си щастива и така. Да ви кажа ли тайната - ШОКОЛАДЕЦ! Хапвам завидно количество шоколад и ми се оправя настроението! По цял ден се смея и правя какви ли не идиотщини, като например да скачам в локвите когато вали... Но се чувсвам добре, пак повтарям - без любов. И не само заради шоколада де, по принцип. Просто въпрос на избор.
Ами, мисля че достатъчно простотии изписах. Май е достатъчно. Аз отивам да се почерпя един шоколад за ваше здраве и ще се радвам ако ми отговорите на въпроса : Можете ли да сте щастливи и без любов?

tuzaro
10-21-2007, 20:29
аз първо да ти дам един съвет не яж толкова много шоколад едно екстази и пак същатата работа върши :wink: иначе и аз съм щастлив без любов ама ако има една девойка да ми задоволява някои желания ще съм по щастлив :-D

DivoTo_KoTe
10-21-2007, 20:31
аз първо да ти дам един съвет не яж толкова много шоколад едно екстази и пак същатата работа върши :wink: иначе и аз съм щастлив без любов ама ако има една девойка да ми задоволява някои желания ще съм по щастлив :-D


е нали има екстази :smt005

Pafkata
10-21-2007, 20:34
da

anSsito
10-21-2007, 20:36
Абе шоколада не може да помогне.. много лесну звучи един шоколад и айде сички сме щастливи.. е не става така..
Иначе да може без любов да сме щастливи,но до известно време.. се някога ше искаш да си обичан и нам си кфо.. Макар че зависи сичку и от самия човек... Но примерну един човек,ако не изпитва любов твърде много време,той ше се чувства самотен независимо колко близки хора има до себе си,се пак една частица от сърцето ше е празна..

My_Dear
10-21-2007, 20:42
Я, и ти ли си шокохолик? :-D
Сега, съгласна съм с теб - човек може да е щастлив и пълноценен и без да има връзка.
Но когато ти се удаде възможност да обичаш и да бъдеш обичана, няма да я подминеш, нали? :)
А много хора тук пишат с такова отчаяние в думите си, защото все пак е трудно да изоставиш една любов и да продължиш напред. Особено, когато приключва някоя сериозна връзка. Аз също съм с моето момче от една година и не ми се мисли какво ще стане ако се разделим - със сигурност светът ми ще се обърне на 180 градуса и ще ми трябва известно време, докато си стъпя отново на краката.
Любовта си е любов. Тежко е да изгубиш човек, към когото си привързан, затова и не трябва да се отнасяме със снизхождение и презрение към другите :-)

marry
10-21-2007, 20:42
аз първо да ти дам един съвет не яж толкова много шоколад едно екстази и пак същатата работа върши :wink: иначе и аз съм щастлив без любов ама ако има една девойка да ми задоволява някои желания ще съм по щастлив :-D

Абе да ти кажа за сега и шоколада върши работа! :wink:

proba66
10-21-2007, 20:46
светът е за двама

DivoTo_KoTe
10-21-2007, 20:52
Ти сега така си мислиш обаче ще дойде време в което ще ти липсва някой до теб,някой когото да те гушне когато си тъжна,който ще те разбира и обича.

Така,че и аз имам моменти в който съм щастлива и без да има някой до мен,ама в други моменти ми липсва.

marry
10-21-2007, 20:55
Ти сега така си мислиш обаче ще дойде време в което ще ти липсва някой до теб,някой когото да те гушне когато си тъжна,който ще те разбира и обича.

Така,че и аз имам моменти в който съм щастлива и без да има някой до мен,ама в други моменти ми липсва.

Абсолютно си права! =D>

DivoTo_KoTe
10-21-2007, 20:56
Ти сега така си мислиш обаче ще дойде време в което ще ти липсва някой до теб,някой когото да те гушне когато си тъжна,който ще те разбира и обича.

Така,че и аз имам моменти в който съм щастлива и без да има някой до мен,ама в други моменти ми липсва.

Абсолютно си права! =D>

бтл имаш много хубав аватар и аз обичам зайчета :П

a~n~i~t~y
10-21-2007, 20:56
Imam edin vapros - kolko pyti si bila vliubena? nqma predvid zahlasnata po nqkoi, a vliubena? DA, 4ovek moje da e shtastliv bez liubov. Drug e vaprosat, 4e to4no kogato si vliuben i obi4an estestveno razbirash 4e ima i oshte po-golqmo shtastie. E tova moje da svar6i, no trqbva da se misli ne za samoubiistvo i tem podobni, a da se radvash 4e izob6to go e imalo tfa. Za men istinksi 6tastliv moje da e samo tozi, v 4iito jivot ima i liubov (kym liubim 4ovek est, ne kam roditeli, pr i dr)

marry
10-21-2007, 21:05
Imam edin vapros - kolko pyti si bila vliubena? nqma predvid zahlasnata po nqkoi, a vliubena? DA, 4ovek moje da e shtastliv bez liubov. Drug e vaprosat, 4e to4no kogato si vliuben i obi4an estestveno razbirash 4e ima i oshte po-golqmo shtastie. E tova moje da svar6i, no trqbva da se misli ne za samoubiistvo i tem podobni, a da se radvash 4e izob6to go e imalo tfa. Za men istinksi 6tastliv moje da e samo tozi, v 4iito jivot ima i liubov (kym liubim 4ovek est, ne kam roditeli, pr i dr)

Ако трябва да ти отговарям честно, май истински влюбена все още не съм била...

EvilBrunette
10-21-2007, 21:17
Права си от една страна, но понякога е много пусто. А за шоколада те подкрепям напълно! :-D

HePeAJIeH
10-21-2007, 21:34
marry,ако си на 14 и си от Шумен дай да се запознаем,да го ева :-D



ПП Кефиш ме \:D/ :mrgreen:

MiMcHeToOo
10-21-2007, 21:43
Може да се живее без любов, малко по-трудно е..

B3B0K
10-21-2007, 21:47
6okoholici mn sme sa sabrali tuk i ekstazito ne var6i takiva ne6ta kvit 6okoto 6tot to otvarq proslovutiq hormon na 6tastieto i a tva vs den redovno qm 6okoladec! neska ve4e si vzeh dozata 2pati 8)

kael
10-21-2007, 21:48
Както виждате аз съм новичка тук, тъй че, моля да ме извините ако вече има такава тема.
И така, гледам темите във форума и да ви кажа не схващам как може да има толкоз нещастен народ?! Абе хора, що сте се отчаяли така? Едни ще се самоубиват, други пък решават, че света е свършил, само защото ги е зарязал/ла еди-кой/коя си. Я се стегнете! И аз така преди време се бях отчаяла, бях потънала в мъка по невъзможната любов(която всъщност дори не беше любов)... Но се осъзнах навреме и сега мога да ви кажа че се чувствам ЩАСТЛИВА, дори без любов. Вярно, някои казват, че се чувстват щастливи само когато са влюбени... Е, чак пък толкова! Според мен не е нужно да си влюбен, за да си щастлив. В смисъл - аз съм си щастива и така. Да ви кажа ли тайната - ШОКОЛАДЕЦ! Хапвам завидно количество шоколад и ми се оправя настроението! По цял ден се смея и правя какви ли не идиотщини, като например да скачам в локвите когато вали... Но се чувсвам добре, пак повтарям - без любов. И не само заради шоколада де, по принцип. Просто въпрос на избор.
Ами, мисля че достатъчно простотии изписах. Май е достатъчно. Аз отивам да се почерпя един шоколад за ваше здраве и ще се радвам ако ми отговорите на въпроса : Можете ли да сте щастливи и без любов? +1 шоколаааааад :smt055 само 1 нещо обичам повече от него .... :-D

My_Dear
10-21-2007, 22:59
Какво съдържа шоколадът?
Не сте ли се питали какво се съдържа във вкусното парченце, към което посягате, и как то влия върху организма ви? В шоколада се съдържат над 300 химически съставки. Ето няколко интересни факта за част от тях.
На първо място в какото има кофеин. Този широко познат стимулант се съдържа в малки количества (не както в кафето и чая) и е известен с това, че въздейства на централната нервна система, дава усещане за бодрост и жизненост.
На второ място – теобромин. Това е алкалоид в какото, слаб стимулант, който е отговорен за подобряването на настроението ни, когато консумираме шоколад.
Триптофан – аминокиселина, предшественик на серотонина и мелатонина. Тъй като може да бъде превърнат и в двата „хормона на щастието”, се използва като безопасно приспивателно средство. Потиска депресионните настроения без да причинява възбуда (както стимулантите), отговаря за контрола на настроенията. Понижава чувствителността към болка и апетита.
Фенилетиламин - той е от групата на амфетамините, т.е. по-силните стимуланти, които въздействат пряко върху мозъка. След употреба на шоколад или течно какао се повишава способността за задържане на вниманието върху труден за усвояване въпрос, запаметяването, както и бодростта за по-продължително време.
Също така в шоколада се съдържат полифеноли:
- Флавоноидите възпрепятстват отлагането на плаки по стените на кръвоносните съдове и по този начин предпазват от инсулт и инфаркт.
- Катехините са мощни антиоксиданти, които помагат на организма в борбата му със свободните радикали (частици, които тялото произвежда, и които водят до по-бързо стареене на клетките).
Според мащабно проучване (8000 души) заради голямото количество полифеноли и антиоксиданти, шоколадът удължава продължителността на живота.
Е, как сега човек да не яде шоколад!

Long Live Chocolate!!!

B3B0K
10-21-2007, 23:04
Какво съдържа шоколадът?
Не сте ли се питали какво се съдържа във вкусното парченце, към което посягате, и как то влия върху организма ви? В шоколада се съдържат над 300 химически съставки. Ето няколко интересни факта за част от тях.
На първо място в какото има кофеин. Този широко познат стимулант се съдържа в малки количества (не както в кафето и чая) и е известен с това, че въздейства на централната нервна система, дава усещане за бодрост и жизненост.
На второ място – теобромин. Това е алкалоид в какото, слаб стимулант, който е отговорен за подобряването на настроението ни, когато консумираме шоколад.
Триптофан – аминокиселина, предшественик на серотонина и мелатонина. Тъй като може да бъде превърнат и в двата „хормона на щастието”, се използва като безопасно приспивателно средство. Потиска депресионните настроения без да причинява възбуда (както стимулантите), отговаря за контрола на настроенията. Понижава чувствителността към болка и апетита.
Фенилетиламин - той е от групата на амфетамините, т.е. по-силните стимуланти, които въздействат пряко върху мозъка. След употреба на шоколад или течно какао се повишава способността за задържане на вниманието върху труден за усвояване въпрос, запаметяването, както и бодростта за по-продължително време.
Също така в шоколада се съдържат полифеноли:
- Флавоноидите възпрепятстват отлагането на плаки по стените на кръвоносните съдове и по този начин предпазват от инсулт и инфаркт.
- Катехините са мощни антиоксиданти, които помагат на организма в борбата му със свободните радикали (частици, които тялото произвежда, и които водят до по-бързо стареене на клетките).
Според мащабно проучване (8000 души) заради голямото количество полифеноли и антиоксиданти, шоколадът удължава продължителността на живота.
Е, как сега човек да не яде шоколад!

Long Live Chocolate!!!
ve4e sam o6te po lubena v nego! 6te jieem dalgo :lol: mal;ko 6te sme debeli no dalgoletni!

Timbaland
10-21-2007, 23:41
аз първо да ти дам един съвет не яж толкова много шоколад едно екстази и пак същатата работа върши :wink: иначе и аз съм щастлив без любов ама ако има една девойка да ми задоволява някои желания ще съм по щастлив :-D

Абе да ти кажа за сега и шоколада върши работа! :wink:

Съгласен,най-обичам шоколад със стафиди.Особено стафидите като ги поема ме обхваща една еуфория един прилив на топлина и енергия,направо зениците ми се свиват.Чувствам се спокоен,отпуснат и сънлив не осещам никаква болка направо.... ниакви супер ефекти \:D/ ,а за LZ-та да не говорим,а Milkata е феномен от всякъде. :smt005

hforce
10-22-2007, 00:32
Ти сега така си мислиш обаче ще дойде време в което ще ти липсва някой до теб,някой когото да те гушне когато си тъжна,който ще те разбира и обича.

Така,че и аз имам моменти в който съм щастлива и без да има някой до мен,ама в други моменти ми липсва.

Абсолютно си права! =D>

бтл имаш много хубав аватар и аз обичам зайчета :П
imam si 2 razgoneni zai4enceta-bai4enceta v nas... beli i ogromi i se praskat kato za svetovno non-stop... kato se rodat zai4enceta-bai4enceta 6te ti podara 1 :) ako se seta de...

ta po temata: ne sum bil nikoga 6tasliv do predi da sre6na sega6nata mi priqtelka... predi bqh totally emotionless... absoliutno ni6to ne 4ustvah... posle se poqvi tq, zaobi4ah q i izpitah vsi4ki 4ustva navednuj...

BAYO
10-22-2007, 00:54
marry на колко си , че си толко наивно още :?:

marry
10-22-2007, 06:46
marry на колко си , че си толко наивно още :?:

Що пък да съм "наивно"?

MoHuTo
10-22-2007, 07:28
Може да се живее без любов, но с нея всичко е много красиво и хубаво.. :wink:

Tedi_sheep
10-22-2007, 11:43
Ами аз съм щастлива без любов.Не обичам никое момче, като гадже.Достатъчни са приятелите ми, които са малко, но истински.И честно казано с тях се забавлявам ситински.Мисля, че още не ми е време за любов, прсто аз незнам какво търся, момчетата повечето и те са така.Бях влюбена веднъж.Тази любов ме съсипа, задушаваше ме, затваряше ми очите за много реални неща и сякаш живях в едно мехурче(балонче), което когато се пукна толкова жестоко се ударих, че до скоро ме болеше.ЗА това мсиля че на този етап от живота ми съм щастлива, но без любов.И аз наистина летя :P живота ми единамичен, енергичен изпълнен с много други по-интересни неща. \:D/

lLady_MooN_RaiN
10-22-2007, 12:09
Може да си щастлив без любов. Никой не отрича. Но до време. Това може да са години. Но все някой ден ще имаш нужда от любов, за да си щастлив, защото хората са създадени от любов и за любов. За шоколада е доказано, че доставя на организма хормоните на щастието, но ако се консумира прекалено често се получава ефекта на свикване, организма дотолкова свиква с хормоните, че те престават да му действат.[/i][/b]

Iv4eTy
10-22-2007, 12:34
Браво, че си успяла да си щастлива и без любов.Аз незнам дали ще мога... А пък и един шоколад неможе да замести ласката на любимия човек в никакъв случай... Ще дойде ден и ще видиш,че любовта ще ти е нужна!

GregoryHouse
10-22-2007, 12:37
Ъх от тоя шокоо най много да станеш 100кг щастливка :-D А по темата аз съм си хепи и без да съм влюбен...деа за кфо ми е на цирк се ходи в пъти...един път да видиш кфо и 2рия път да видиш че е същото :-D

marry
10-22-2007, 12:44
Мерси за съвета относно шоколада. Само дето това за цирка нещо не мога да го огрея...

xXxScreamxXx
10-23-2007, 06:10
А някои да знае 4е от шоколада се появяват пъпки после 6те има да пи6ете теми за тва как да ги премахнете :-k

xXxScreamxXx
10-23-2007, 06:11
А някои да знае 4е от шоколада се появяват пъпки после 6те има да пи6ете теми за тва как да ги премахнете :-k