PDA

View Full Version : Колко дрехи за зимата имате?



o4arovatelnata
10-22-2007, 07:51
kolko drehi za zimata imate?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

vodka_f
10-22-2007, 07:59
епа къв е тоя въпрос имам един чифт дънки и пуловер на гърба за кво ми е друго...скатава се и някъде нещо като кожухче,ма... :-s :smt017 :smt016

sladka_izmama
10-22-2007, 08:29
епа къв е тоя въпрос имам един чифт дънки и пуловер на гърба за кво ми е друго...скатава се и някъде нещо като кожухче,ма... :-s :smt017 :smt016
:wink: samo 4e moq kojuh mai e izqdan ot molcite :lol:

desidala
10-22-2007, 09:16
[-X Не е изяден, оня ден го видях някъде да се мотка по улиците, ама мое и да се бъркам с моя. Иначе аз имам едни панталони + блузка и пуловерче и не съм ги сваляла откакто времето почна да се влошава :wink:

ninsy
10-22-2007, 10:10
ми..3-4 по- дебели блузки,3-4 тип пуловерчета,и доста дънки ся няма да си броя че е лудница в гардероба

Dark_Angel_F
10-22-2007, 11:01
Ами имам пуловер , малко по дебело поло , една блузка по дебела ,, джинси и няколко чифта дънки и 2 дебели якета ( едното късно другото длго до коленете )...

KaTinCeTy
10-22-2007, 12:17
Ами доста са. Не съм ги броила. Принципно за всяка зима си взимам нови дрехи, които са актуални за сезона, а дрехите, които вече не са актуални започвам да ги нося вкъщи, а ако не са подходящи за вкъщи не ги нося.

dan4ety
10-22-2007, 12:30
Имам едни дънки, един кафяв панталон, едно оранжево поло, една зелена дебела блуза, едно черно късо яке. Другите 2 якета са по-дълги и са кафяво и бяло. :) Това са ми дрехите за зимата за сега. :D

LuCiFersAngeL
10-22-2007, 12:34
Ами достатъчно! :D Не съм ги броила и не знам колко точно, ама със сигурност са по-малко от летните. Ако нещо си харесам може да си увеличат броя :wink:

flowerlina
10-22-2007, 13:36
Еми 3 якета,5-6 чифта дънки,няколко пуловера и няколко по-тънки блузки :-D

sexa_na_kompleksa
10-22-2007, 13:39
Ами не много.Нищо не мога да си харесам по тия магазини,а ако си харесам не ми става. :smt013

ЕPu
10-22-2007, 17:21
1 джински, няколко чифта дънки, 4-5 блузи с дълъг ръкав, един пуловер, 2 ризи, дънково яке, връхно яке :roll:
плюс няколко шапки и тирани, които слагам доволно рядко..
сега в поройщата окончателно им ебах мамата на едните кецове и сега карам с някви летни бели, чиято подметка е по-ниска и от не знам какво..

punk*disaster
10-26-2007, 13:39
ами 5-6 блузи с дълъг ръкав , няколко чифта дънки и два панталона,6 пуловера и няколко по дебели суичъра .... две якета и всякакви шапки и шалове

Jamalska
10-26-2007, 16:31
Kaкво са зимни дрехи?Щот аз зимата си нося и тениските ама дъллбоко под блузите и съутчърите...Имам 1 яке с/у вятър,1 дет се води зимно ама не е дебело,3-4 голееми дебели суитчъра,oще 2-3 по-прибрани...2 чифта дънки дет нося,1 пуловер и няколко тънки блузи с дълъг ръкав.и тъй:)Са тряа си занеса кецовете на обущар и да си нанижа връзки на обувките ;)

sexy_devil4e
10-26-2007, 18:39
ами и за всякя зима си взимам нови дрешки,а някой от миналата година или ги изхвърлям или ги нося вкъщи..сега също имам много дрешки,но най новите са някъде около 7 чифта дънки,6-7 половерчета с голи рамене,4-5 от тия дългите,дето сега се носят и са поло нагоре и отдолу се носят с блузка,щото са с къс ръкав..8-9 по-дебели блузки,ма пак са с голи рамене,повечето..имам 4 якенца,едно бяло,2 черни късички и едно сиво..и си взех 3 чифта ботушки наскоро и така..

Miss_Capris
10-27-2007, 08:43
ами и за всякя зима си взимам нови дрешки,а някой от миналата година или ги изхвърлям или ги нося вкъщи..сега също имам много дрешки,но най новите са някъде около 7 чифта дънки,6-7 половерчета с голи рамене,4-5 от тия дългите,дето сега се носят и са поло нагоре и отдолу се носят с блузка,щото са с къс ръкав..8-9 по-дебели блузки,ма пак са с голи рамене,повечето..имам 4 якенца,едно бяло,2 черни късички и едно сиво..и си взех 3 чифта ботушки наскоро и така..az ako imah tolkova drehiiiiii :cry: az imam 1 danki mn bluzi po-tanki i po debeli 1 suit4ar ama e toi mn mn ne stava za zimata za proletta po skoro i edno mn debelooooo zimno dalgo qke i 1 dalgi botu6ki si vzeh onzi den i tova nqmam drugi pantaloni ili danki i takiva raboti :-k

alkobalko
10-27-2007, 09:25
Определено са много. Якета- къси, дълги, пуловери, блузи, дънки, джински и т.н. и т.н.

radito
10-27-2007, 09:27
Нямам дрехи, ще ходя гола :neutral:

IdiOtKa
10-27-2007, 09:49
mmm кво да имам ами 2-3 блузи 2-3 чифта дънки , които си нося и през лятото и 1 не особено дебело яке ...

ouT-oF(coNtr0L)
10-27-2007, 21:38
Мии имам 3 дебели якета, 2 по тънки , 4 чифта дънки ,около 5-6 пуловера, някви там блузки се разнасят по-тънички 6-7 .. и ботушки 2 броя :Д и сега ще ходя да си купувам още едни че .. :oops:

malka_sladuranka
10-27-2007, 21:40
Аз не съм си броила пуловерите. Иначе имам 1 много дебело пухкаво, едно нормално дебело и едно малко по-тънко, но все пак дебеличко якенце.

bebeto8807
10-29-2007, 08:55
Ako pita6 za naistina debeli, nqmam. No ne e li dostata4no qkenceto ti da e s podplata.?No ne smqtam , 4e sa dostata4no (zimnite mi drehi) i nikoga nqma da smqtam. :-D

DisciplineAndOrder
10-29-2007, 09:45
2 пуловера,едно яке,2-3 суичъра,2-3 по-дебели блузи,един 2-3 чифта по-дебели дънки,ботуши още не съм си купила (вчера обикалях из магазините-нищо не си харесах,а миналогодишните се скъсаха :cry: )и тва е :)

Jaffs
10-29-2007, 10:02
Определено са много. Якета- къси, дълги, пуловери, блузи, дънки, джински и т.н. и т.н.


Същата работа.
И никога не ми се струват достатъчно. Само чакам премия и почвам да пазарувам. :oops:

Reed
10-31-2007, 14:34
Дънки 3 чифта имам и един черен панталон,ама нещо едните нее ги нося мн мн..та тря си зема още един панталон някъв...яке си имам,ама ше си взема ново,че това вече не ми харесва нещо...блузки доста имам (:Обаче само един пуловер..още един поне трябва да си взема.

FunkyFresh
10-31-2007, 15:41
ами и за всякя зима си взимам нови дрешки,а някой от миналата година или ги изхвърлям или ги нося вкъщи..сега също имам много дрешки,но най новите са някъде около 7 чифта дънки,6-7 половерчета с голи рамене,4-5 от тия дългите,дето сега се носят и са поло нагоре и отдолу се носят с блузка,щото са с къс ръкав..8-9 по-дебели блузки,ма пак са с голи рамене,повечето..имам 4 якенца,едно бяло,2 черни късички и едно сиво..и си взех 3 чифта ботушки наскоро и така..
:shock: по темата ми 2 4ифта дънки джинси доста блузки и две якета (късо и дълго),а иначе аз почти през зимата не нося ботуши и си мъкна насякъде с кецките :-| :grin:

sexy_devil4e
10-31-2007, 16:31
ами и за всякя зима си взимам нови дрешки,а някой от миналата година или ги изхвърлям или ги нося вкъщи..сега също имам много дрешки,но най новите са някъде около 7 чифта дънки,6-7 половерчета с голи рамене,4-5 от тия дългите,дето сега се носят и са поло нагоре и отдолу се носят с блузка,щото са с къс ръкав..8-9 по-дебели блузки,ма пак са с голи рамене,повечето..имам 4 якенца,едно бяло,2 черни късички и едно сиво..и си взех 3 чифта ботушки наскоро и така..
:shock: по темата ми 2 4ифта дънки джинси доста блузки и две якета (късо и дълго),а иначе аз почти през зимата не нося ботуши и си мъкна насякъде с кецките :-| :grin:
аз,щото съм маниячка на тема дрехи и затова,някои спират да ме кефат и затова нови и нови .... :oops: :oops:

?love_haTe!
10-31-2007, 16:57
Ами...не са малко :-|
5 чифта дънки..хм 6-7 блузки(не са много дебели)..2-3 якета(не са много дебели),
3-4 суитчъра..2-3 по-дебели блузи..и кви ли не други.
Обувки...зимни нямам почти.Купих си едни сини ботуши..и
имам кожени кецове..за лятото имам по-разнообразни
неща за обуване :-D

FunkyFresh
10-31-2007, 17:28
ами и за всякя зима си взимам нови дрешки,а някой от миналата година или ги изхвърлям или ги нося вкъщи..сега също имам много дрешки,но най новите са някъде около 7 чифта дънки,6-7 половерчета с голи рамене,4-5 от тия дългите,дето сега се носят и са поло нагоре и отдолу се носят с блузка,щото са с къс ръкав..8-9 по-дебели блузки,ма пак са с голи рамене,повечето..имам 4 якенца,едно бяло,2 черни късички и едно сиво..и си взех 3 чифта ботушки наскоро и така..
:shock: по темата ми 2 4ифта дънки джинси доста блузки и две якета (късо и дълго),а иначе аз почти през зимата не нося ботуши и си мъкна насякъде с кецките :-| :grin:
аз,щото съм маниячка на тема дрехи и затова,някои спират да ме кефат и затова нови и нови .... :oops: :oops:
ми щом имаш сили и нерви да обикаляш магазините няма лошо :wink:

gothic_angel
10-31-2007, 17:43
Не зная не съм ги броила имам яке и мн още :D

miSs_sIxtY
10-31-2007, 19:36
Ами доста са. Не съм ги броила. Принципно за всяка зима си взимам нови дрехи, които са актуални за сезона, а дрехите, които вече не са актуални започвам да ги нося вкъщи, а ако не са подходящи за вкъщи не ги нося.

И аз такам... :razz: :razz: :razz:

peteto89
10-31-2007, 19:36
mn :razz:

AliceSw
10-31-2007, 19:50
хейтвам зимни дрехи...смотани са, грозни са 90%, да не говорим, че кожата ми мрази пуловери, ако не съм облякла отдолу блуза с дълъг ръкав

та...дънки, панталони - зимата и лятото нося всички, 3 суйчъра, дебела блуза двоен ръкав, черен, бял, червен пуловер + още 1 с поло яка, яке черно дебело, сиво и бяло - дълго - много дебело [-(

иначе най-вече нося ризка под блуза, двоен ръкав, некви дуги комбинации, обувки - кецове...намислила съм си палто + ботуши с ток, ама тая година май точно няма да е с тея противни ботуши навсякъде :x

vra4ka
10-31-2007, 22:53
144 парчета. :D :D :-P :-P

zvezdichkaaa
11-01-2007, 07:37
Ми незнам мойте дрехи са повече за есента за зимата само яке,ботуши и некоя блуза за сега имам,но аз не обичам да нося пуловери,така че и да си купа скоро нови дрехи пак няма да бъдат много дебели... :P

miloto_girl_4e
11-01-2007, 21:04
Значи имам си две зимни якенца - едното черно, другото маслено зелено и късичко :wink: Аммм едно елече, 4-5 чифта дънки, една дълга дънкова пола, три пуловера, 4 суитчъра, 3 чифта ботушки.. иии още некво дрехи, които не са толкова зимни, но и тогава си ги нося :D :P

kat4enceto
11-02-2007, 07:23
dostatu4no!!!! 8-) :D

kasiopea
11-02-2007, 15:49
Преди ден си пренареждах гардероба и мога да кажа точно колко дрехи имам за зимата : 5 блузи, 1 жилетка, 1 грейка, 3 панталона, едно яке и едни дънки. 8)

IN_FLAMES
12-23-2007, 18:12
Ей хора имам намерени да си купувам кожени кецове Моля Ви кажете ми ако си ги взема сега и ги нося през зимата каква е вероятността те да се напукат от големия студ който ни дебне сега (вижте прогназата за времета за Сливен и ще видите кво става :D ) Та мола Ви пишете ми възможна най-бързо на този форум или на e-mail rqz@abv.bg много ви моля много е важно надявам се тук има добри и съвестни хора, които да помогнат!!!

IN_FLAMES
12-23-2007, 18:12
Ей хора имам намерени да си купувам кожени кецове Моля Ви кажете ми ако си ги взема сега и ги нося през зимата каква е вероятността те да се напукат от големия студ който ни дебне сега (вижте прогназата за времета за Сливен и ще видите кво става :D ) Та мола Ви пишете ми възможна най-бързо на този форум или на e-mail rqz@abv.bg много ви моля много е важно надявам се тук има добри и съвестни хора, които да помогнат!!!

Madness
12-24-2007, 08:17
Айде ся сички кифли да се изфукат с милионите парцали...
Аз кат си напрая ститстиката на гардероба,ще ви кажа :lol: