PDA

View Full Version : Проблем с веждите



ludoto_f
10-22-2007, 09:50
Преди време реших да си пооформя веждите, но от прекалено много скубане станаха различни... Проблемът е, че сега са твърде тънки, за да ги коригирам и да ги уеднаквя. Интересува ме колко бързо могат да израснат отново както преди? И дали ако отида на козметик ще е възможно да ги оправи? Препоръчайте къде да ида, само да е най-скъпия козметичен салон, но не и най-голямата дупка, и колко ще струва? Не ми се ходи с различни вежди... :smt019 :smt013

Благодаря предварително! :smt006

Maimunche_f
10-22-2007, 09:54
Трябвало е още първия път да отидеш на козметик вместо да си правиш експерименти.... :roll: За колко време ще пораснат...ми то си е индивидуално...седмица...2... :? Успехче...и следващия път на козметик :smt006

KaTinCeTy
10-22-2007, 10:00
До няколко седмици би трябвало да израстнат достатъчно и да имаш възможност да ги пооправиш, то ако и една седмица не си скубеш веждите те започват да нобождат. Козметик наистина може да ти помогне до такава степен, че да ги оформи. А докато ги чакаш да израстнат, ако са станали много рядки и тънки можеш малко да ги коригираш с черен молив, така правеше една приятелка, която докато си скубела веждите без да иска си цепнала едната. :)

SexYLipS
10-22-2007, 10:45
Да наистина можеш с молив да ги подчетраеш и наистина ще е по-добре да птидеш на козметик.Кой знае може и да ти ги дооправи.И за по-сигурно следващия път само на козметик :!:

Dark_Angel_F
10-22-2007, 10:56
Ох и аз се бях доскопосала така миналаат есен , но за около 2 седмици веждите ми се върнаха в нормален вид . И при втория ми опит ги направих добре . А за твойте вежди след като порастнат отиди в някой козметичен сало и провери дали предлагат такива услуги.

eXtRaoRdinaRy
10-22-2007, 11:01
Аз имах същия проблем, обаче веждите ми бяха еднакви, но бяха суууууупер тънките.
Отначало - както и да е, занимавах се с тях и супер много им се кефех. :smt007
Дойде момент, в който осъзнах, че нямам нужното време да им отделям и да се занимавам със скубане на косъмче по косъмче. ](*,) :-({|=
Около месец не ги бях бутвала с пинсетка - само отстрани мъничко, а там където растеше и беше рядко (още недоизрастнали косми имаше) дорисувах с молив.
Малко досадно, но се оправиха.
След около 2 месеца вече ОКОНЧАТЕЛНО приличах на човек във веждите.
Така, че търпение. :smt006

ludoto_f
10-22-2007, 11:04
Мен ми харесват веждите колко са тънки сега, но ги искам еднакви. :(

eXtRaoRdinaRy
10-22-2007, 11:07
Мен ми харесват веждите колко са тънки сега, но ги искам еднакви. :(
Никога не може да са перфектно еднакви.
Опитай се сама да си ги направиш еднакви.
Гледай едната - както е оскубана тя, по същия начин се опитай и другата. :roll:
Ако не се получава - козметик. :-s

zvezdichkaaa
10-22-2007, 11:46
Ами като ти порастнат отиди на козметик и мойте не са идеални,но какво да се прави.

LuCiFersAngeL
10-22-2007, 12:47
Трябвало е още първия път да отидеш на козметик вместо да си правиш експерименти.... :roll: За колко време ще пораснат...ми то си е индивидуално...седмица...2... :? Успехче...и следващия път на козметик :smt006
+1
Ако искаш още сега можеш да отидеш в някой козметичен салон и да попиташ дали не може да се направи нещо още сега. Ао не, ще се наложи да изчакаш и след това - козметик. Като ти ги оформят първия път после предполагам, че ще се справиш с поддържането им сама (аз така направих) :wink:

N0_feAR
10-22-2007, 16:02
една съученичка беше решила преди време да си оформи веждите и от много скубане остана почти без вежди, след това изчака 2 седмици и ги опрай сама, ама теб те съветвам на козметик и от там на татък можеш да се ориентираш по формата която ще ти направи козметичката.

Marge
10-22-2007, 21:38
Ее споко, растат :wink: Изтъни и другата вежда и ще стане. И после ги изчакай да израснат и ще стане. Няма за какво да ходиш на козметик..

DisciplineAndOrder
10-23-2007, 15:12
Хаха имах една учителка по английски,която си беше оскубала едната вежда...Спомням си как си я рисуваше с кафяв молив :smt005

Та,по добре отиди на козметик за да не се орезилиш съвсем

hungry_vampire_f
10-23-2007, 16:21
Дооформи ги с кафяв молив и следващия път не бързай като си ги скубеш :)