PDA

View Full Version : Нормално ли е?



Em3r1ca
10-22-2007, 11:05
Какво бихте си помислили, ако момчето, с което сте ви каже, че сте се събрали само, защото му е било жал за вас. И сте късали веднъж преди това... Мисля, че това, което чух по телефона вчера си беше чиста подигравка от негова страна. Изкара ме мен виновна, защото съм се била разплакала, когато бил скъсал с мен и затова сме се били събрали. Вече мисля, че човекът, когото обичах се е променил много и не мога да го позная. Нормално ли е това да ви го кажат ей така? Аз съм на 19, той на 21 и сме заедно от повече от година, ако има някакво значение.
Искам също да добавя, че ако ме е съжалявал, не е трябвало да тръгваме пак - не е честно нито спрямо мен, нито спрямо него. :(

Cool_Bitch
10-22-2007, 11:24
Toi ne e li pomisli,4e taka 6te te narani mn pove4e.Spored men trqbva da priklu4i6 vsqkakvi otno6eniq s nego kolko i da ti e trudno,no tva e edni vid podigravka,vse dno nemoje6 da si nameri6 dr i e s teb ot jal pfff...vsqkakvi hora po toq svqt. :-k

Iv4eTy
10-22-2007, 11:35
Явно е мннноооого зле, след като от съжаление е бил с теб цяла година. Не е ли помислил че с времето ти ще се привързваш все повече към него и после ще ти е още по-гадно :roll:

koalka
10-22-2007, 11:44
Много гадно е постъпил, от жал не трябва да се събираш с никой, защото така и така ще трябва да му кажеш причината да късате и какво ще кажеш?Беше ми жал...Остави го и не се занимавай повече с него.Човек, който ти се подиграва дори и не държи на теб.

xXxScreamxXx
10-22-2007, 11:51
Em toi kvo e vinoven 4e ti si se razrevala ?!??!??!?!??!! Ot jal 4ovek golemi gre6ki moje da napravi - kakto v tvoq sly4ai

desidala
10-22-2007, 11:59
Ами наистина е постъпил много гадно и определено не бих тръгнала да се събирам с такъв човек. =;

vodka_f
10-22-2007, 12:06
както сама каза само се е подигравал с теб,за мен това е безотговорен и арогантен човек.... :? как е могъл да потдържа връзката ви, на каква основа...!С какъв акъл и откъде на къде ще тръгва с теб от съжаление?!Изобщо не се чувствай виновна,заради някой,който не те е уважавал,само ми е чудно как не си разбрала за тази 1 година,че не те обича?Гледай от хубавата страна на нещата по-добре сама отколкото с някой на който не му пука за чувствата ти ще си намериш някой стойностен :)

sexa_na_kompleksa
10-22-2007, 12:09
Според мен не е нормално и е по-добре да се разделите.Що за отношение е това - беше ми жал и тръгнах с теб ? :-s На мен,ако някой така ми каже,ще прекратя отношенията си с него,колкото и да ми е трудно,все пак вие сте били заедно една година,не можеш просто така да кажеш край ! Но както си решиш.Ако мислиш,че има смисъл връзката ви да продължава - така да бъде.

Red_Bull4o
10-22-2007, 13:01
toq naistina ne e dobre i xodi s tebe samo za ei tei ni6to pove4e. Predpolagam

нЕщАсТнО мОмИчЕ
10-22-2007, 13:08
Ами! Надали си ти виновна.... просто е искал да скъсате и е не е знаел как да ти го каже,затова те е изкарал виновна...
няма начин - как? може ли да те зарежат и ти да обърнеш гръб преспокойно, като че ли нищо не се е случило и да не ти пука изобщо ама изобщо...естествено че ще плачеш я!
оставяй го тоя! не му се извинявай,защото не ти си виновна! той просто е търсел удобен момент да те зареже...

namina
10-22-2007, 13:16
xoxoxoox

sherry
10-22-2007, 14:48
Ами говори с него.
Кажи му, че го обичаш, но не искаш изпросена връзка. Кажи му, че плачеш, защото не можеш да си сдържаш емоциите, но това не е връзка да ходи с теб насила и да те унижава по тоя начин.

Мила...по-добре самичка, отколкото с момче, което не те обича!

Em3r1ca
10-22-2007, 15:51
Мерси много на всички за отговорите - явно този човек не е за мен. По-добре е да съм сама, отколкото да ме правят на луда. А и за тази година забелязвах, че на моменти не се държеше както трябва, но си мислех, че това го има във всяка връзка и е преходно. Е, поне си подредих мислите. И пак мерси, че ми помогнахте.

DevilWish
10-22-2007, 15:53
Това не е оправдание...и съм сигурна ,че не е било точно така ,просто сега ,когато е нямало какво друго да каже за причина да се разделите явно това е било единственото ,което е успял да измисли ;)
ПС - Не те заслужава ;)

behind my eyes
10-22-2007, 23:44
ако ми го каже на мен въобще няма да му мисля.според мен това може да ти го каже само човек които няма никви чуства към теб,аа не знам какво ви е задържало толкова дълго време заедно,защото една година не толкова малко време :-k

пазя-го-в-тайна
10-23-2007, 01:31
мм ще ти кажа че се е подиграл много кофти с теб :)