PDA

View Full Version : Как да се запозная с него?



soulripper
10-22-2007, 11:07
Значи, аз съм момиче на 21 години. Много харесвам едно момче ,което живее близо до нас.Не се познаваме лично (за съжаление),за него знам,че е една година по-голям от мен и сме учили в едно у-ще до 7ми клас, ама от този период не си го спомням.
Та цяло лято той недвусмислено ми покзваше ,че ме харесва,дори веднъж си направи труда да си спре колата пред мен,за да се заговорим,ама аз реших че по-добре да не му показвам още в началото такава заинтересованост....
Но, той очевидно (както и аз) се притеснява да започне пръв разговор....Това не е лошо от една страна,зашото много мразя нахалниците.Нооооооооо....
Моля ви дайте ми някакъв съвет,как да се запозня с него ,без това да изглежда като "самосвалка" .....
Не че не съм имала приятели до сега,ама никога не се е случвало да не се познаваме лично.
Той освен това се движи в едни изключително мъжки компании и седят често в едно кафе в квартала.
Та моля, дайте накой сериозен съвет!!!

Th3MaN
10-22-2007, 11:14
Ами пробвай нещо не принудено. Нещо да е все едно случайно.

soulripper
10-22-2007, 11:22
да де,ама как?
Ако имате опит в подобна ситуация,моля да го споделите!:)

bengi
10-22-2007, 11:46
ами утиваш в кафето кадето ходи тоя пи4..най-добре иди с приятелка..да не си сама...сядаш някаде на някоя маса в близост до неговата...и ако можеш да чуваш кво си говори с другите ще е супер...за да можеш да се намесиш в лафа ...или си го гледаш нахално и си го сваляш...сори ако ти се стува "самосвалка"-ама и това е вариянт....или пък можеш уй случайно да си в сащото кафе с приятелка и уй случайно да се засечете някак..бля бля.. :wink:

koalka
10-22-2007, 11:48
Ами, можеш, като го видиш, да му кажеш: "здрасти, тук ли живееш, защото често те засичам" или някакви такива от сорта.

sexa_na_kompleksa
10-22-2007, 12:13
Ами, можеш, като го видиш, да му кажеш: "здрасти, тук ли живееш, защото често те засичам" или някакви такива от сорта.

Да,нещо такова или се направи,че си го спомянш от училището,в което сте учили заедно и му казваш - "С теб не сме ли учили в едно и също училище ?" И на там вече ще се завърже някакъв разговор. :-)

soulripper
10-22-2007, 19:15
blagodarq na vsi4ki za sywetite- a sega trqbwa da se probwam da gi priloja :-D

soulripper
10-22-2007, 19:16
blagodarq na vsi4ki za sywetite- a sega trqbwa da se probwam da gi priloja :-D

DivoTo_KoTe
10-22-2007, 19:41
Ми като казваш,че ти е комшия отиваш някой път звъниш и казваш "имаш ли тирбушон или там нещо" може и "извинявай гръмна ми крушката ще я смениш ли" и тей запознавате се,стигате уж "случайно" до извода,че сте били в едно даскало и тей,после само съдбата ще покаже какво ще стане . Успех

sasha_90
10-22-2007, 19:50
Направи така,че уж да изглежда случайно,както каза Th3MaN.

tuzaro
10-22-2007, 20:13
кат се правите на недостъпни така е.. :smt016 :smt016

B3B0K
10-22-2007, 21:01
nai si izpusnala pohodq6tiq moment #-o

Pafkata
10-23-2007, 13:38
Ами пробвай нещо не принудено. Нещо да е все едно случайно.+1

GregoryHouse
10-23-2007, 13:44
Или му кажи "Секс?5 кинта на вечер" на такава цена няма как да устой...и както каза каел изумен съм колко 20+годишни търсят съвет във който средната възраст на потрбителите е около 15-16...

Pepon
10-23-2007, 13:55
Определено съм съгласен с доктора....и между другото...поискай някоя приятелка или приятел да ти направи услуга и да ти услужи с кола за час два....спусни едната гума и гледай да го видиш за да го помолиш да я смени...или това можеш да го направиш пред кафенето и да поискаш помощ обръщайки се към неговата маса...ако ти е мераклия няма начин да не дойде именно той...тогава би било удачно да го разпитваш каквото и да било...

SlAdKoTy zLo
10-23-2007, 14:00
--------------------------------------------------------------------------------

Ми като казваш,че ти е комшия отиваш някой път звъниш и казваш "имаш ли тирбушон или там нещо" може и "извинявай гръмна ми крушката ще я смениш ли" и тей запознавате се,стигате уж "случайно" до извода,че сте били в едно даскало и тей,после само съдбата ще покаже какво ще стане . Успех

absolutno sam saglasna :wink: uspex

GregoryHouse
10-23-2007, 14:17
След това с тирбушона в главата му ще е само "тибушнона" му+"тапата" ти...съдя по мен...но при повечето е така :D