PDA

View Full Version : Песен от ЕвроБГвизия



ProstoAz
10-22-2007, 11:22
Вчера гледах ЕвроБГвизия по БНТ - даваха 6 от песните-кандидати за класиране на полуфинал и финал за избирането на българската песен, която ще участва на Евровизия 2008г. Втората песен много ми хареса, само че въобще не запомних кой я изпълнява и как се казва самата песен. Беше на английски (това й беше единственото лошо) и освен, че имаше модерно звучене, в началото и посредата имаше и народни мотиви. Много добре звучеше... Някой сеща ли се кой я изпълняваше и как се казваше самата песен и дали можете да ми дадете линк, за да си я сваля? :)
Между другото мъж я пееше, но вчера всички бяха мъже, така че това май не е много ориентировачно. :( А и песента на Иван и Стани, написана и режисирана специално за тях и специално за Евровизия от някакви известни кубинци, също беше доста хубава. И тя беше на английки, но не мога да се сетя как се казваше, а и не я откривам. Ако може и за нея да ми дадете линк. :)

SGA
10-23-2007, 22:43
Втората песен беше на Деннис Махмуд-Confession
Иван и Стани-You are magic
Може да си ги дръпнеш от bnt.bg/content/view/full/193009/ или просто влизаш в сайта и цакъш отдясно на иконката Евровизия,най-долу на новотворената страница. \:D/

Mooo6no
10-24-2007, 05:08
БТВ ей това е най-интересната песен от евровизия, въпреки че и тя не става.

http://pro-rock.net/news/shNews.php?id=5203&